Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Mazurska Brygada Artylerii | |||||||||
1 | Radziewicz Marcin | Garbno | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | 1 Mazurska Brygada Artylerii | opłacono | ||||
1Brygada Artylerii/ Drużyna ML | |||||||||
2 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Suwałki Miss Run (3,5 km) | 1Brygada Artylerii/ Drużyna ML | opłacono | ||||
1PBOT | |||||||||
3 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | 1PBOT | opłacono | ||||
14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | |||||||||
4 | Poźniak Mateusz | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | opłacono | ||||
5 | Piekacz Anna | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | |||||
6 | D Eliza Dębicka | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | 14 Suwalski Pułk Przeciwpancerny | opłacono | ||||
15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
7 | Kucharski Rafał | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono | ||||
8 | Marczuk Norbert | Węgorzewo | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | opłacono | ||||
AGR Podlasie | |||||||||
9 | Kalinowski Krystian | Białystok | Bieg z Jajem (100 m) | AGR Podlasie | |||||
10 | Kalinowski Krystian | Białystok | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | AGR Podlasie | |||||
Adidas Runners TriCity | |||||||||
11 | Przytarska Edyta | Gdańsk | Suwałki Miss Run (3,5 km) | Adidas Runners TriCity | opłacono | ||||
BBL Wydminy | |||||||||
12 | SAMBORSKA GRAŻYNA | WYDMINY | Bieg w Szpilkach (100 m) | BBL Wydminy | |||||
13 | SAMBORSKI WALDEMAR | WYDMINY | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | BBL Wydminy | |||||
BIEGAM BO CHCĘ | |||||||||
14 | CHALECKI GRZEGORZ | SUWAŁKI | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | BIEGAM BO CHCĘ | opłacono | ||||
Biegam bo chcę | |||||||||
15 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | Biegam bo chcę | |||||
Brazilian Soccer Schools Suwałki | |||||||||
16 | Gejdel Kornel | Suwałki | Bieg z Jajem (100 m) | Brazilian Soccer Schools Suwałki | |||||
17 | GEJDEL KONRAD | Suwalki | Bieg z Jajem (100 m) | Brazilian Soccer Schools Suwałki | opłacono | ||||
Bėgimo klubas | |||||||||
18 | Bielevičiūtė Daiva | Marijampolė | Suwałki Miss Run (3,5 km) | Bėgimo klubas | opłacono | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
19 | Popowska Monika | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | Dąbrowski Team | opłacono | ||||
Football Academy Suwałki | |||||||||
20 | Charko Bartosz | Suwałki | Bieg z Jajem (100 m) | Football Academy Suwałki | opłacono | ||||
Fundacja Teraz Wschód | |||||||||
21 | Bełdyga Józef | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | Fundacja Teraz Wschód | opłacono | ||||
JW4808 | |||||||||
22 | Rant Monika | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | JW4808 | opłacono | ||||
KS Seba-Sport Pisz | |||||||||
23 | Ciborowski Itan* | Pisz | Bieg z Jajem (100 m) | KS Seba-Sport Pisz | |||||
24 | Ciborowski Itan | Pisz | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | KS Seba-Sport Pisz | |||||
25 | Ciborowski Sebastian * | Pisz | Bieg z Jajem (100 m) | KS Seba-Sport Pisz | |||||
26 | Ciborowska * Aneta | Pisz | Bieg w Szpilkach (100 m) | KS Seba-Sport Pisz | |||||
27 | Ciborowska Aneta | Pisz | Suwałki Miss Run (3,5 km) | KS Seba-Sport Pisz | |||||
28 | Ciborowski Sebastian | Pisz | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | KS Seba-Sport Pisz | |||||
Karla Butik | |||||||||
29 | Mickiewicz Aleksandra | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | Karla Butik | opłacono | ||||
30 | Zoń Karolina | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | Karla Butik | opłacono | ||||
Klub Morsów w Piszu | |||||||||
31 | Nicewicz Hanna | Ruciane Nida | Bieg w Szpilkach (100 m) | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
Kolno Biega | |||||||||
32 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | Suwałki Miss Run (3,5 km) | Kolno Biega | opłacono | ||||
33 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | Bieg w Szpilkach (100 m) | Kolno Biega | opłacono | ||||
Krav Maga Brothers | |||||||||
34 | Milewski Marcin | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | Krav Maga Brothers | opłacono | ||||
35 | Nowiczenko Dawid Nowiczenko | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | Krav Maga Brothers | opłacono | ||||
Krav Maga Brothers | |||||||||
36 | Bożeń Barbara | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | Krav Maga Brothers | opłacono | ||||
37 | Śniatkowski Karol | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | Krav Maga Brothers | opłacono | ||||
LET'S TALK SUWAŁKI | |||||||||
38 | ORŁOWSKA IZABELLA | Suwałki | Bieg w Szpilkach (100 m) | LET'S TALK SUWAŁKI | |||||
LUKS Hańcza Suwałki | |||||||||
39 | Dydzińska Nadia | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | LUKS Hańcza Suwałki | opłacono | ||||
Luks Hańcza Suwałki | |||||||||
40 | Osewska Maja | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | Luks Hańcza Suwałki | |||||
41 | Jasionowska Karolina | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | Luks Hańcza Suwałki | opłacono | ||||
42 | Pigiel Jakub | Kozaki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | Luks Hańcza Suwałki | opłacono | ||||
Luks Hańcza Suwałki | |||||||||
43 | Krywiecki Matwiej | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | Luks Hańcza Suwałki | opłacono | ||||
Majster | |||||||||
44 | Pietrzak Kinga | Suwałki | Bieg w Szpilkach (100 m) | Majster | opłacono | ||||
45 | Sieńkowski Michał | Suwałki | Bieg z Jajem (100 m) | Majster | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
46 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | Maratonka Grajewo | |||||
PIU Centrum Aktywności i Arteterapii | |||||||||
47 | Daniło Anna | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | PIU Centrum Aktywności i Arteterapii | opłacono | ||||
48 | Korżyńska Izabela | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | PIU Centrum Aktywności i Arteterapii | opłacono | ||||
PRYZMAT | |||||||||
49 | Ruszewska Anna | Suwałki | Bieg w Szpilkach (100 m) | PRYZMAT | opłacono | ||||
Packman Team | |||||||||
50 | Zimmer Łukasz | Gołdap | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | Packman Team | |||||
Porta Active Team | |||||||||
51 | TRUCHAN RAFAŁ | SUWAŁKI | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | Porta Active Team | opłacono | ||||
Socatots | |||||||||
52 | RUSZEWSKA IWONA | SUWAŁKI | Bieg w Szpilkach (100 m) | Socatots | opłacono | ||||
Sokólska Grupa Biegowa | |||||||||
53 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | Sokólska Grupa Biegowa | |||||
Team Kopeć | |||||||||
54 | Sznurkowska Sylwia | Suwalki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | Team Kopeć | |||||
TriSwimRun Gołdap | |||||||||
55 | Wołyniec Emilia | Gołdap | Suwałki Miss Run (3,5 km) | TriSwimRun Gołdap | opłacono | ||||
Tygrysy Suwałk | |||||||||
56 | Skrodzki Jakub | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | Tygrysy Suwałk | opłacono | ||||
WIOSKA BIEGACZY | |||||||||
57 | Osior Beata | Wydminy | Suwałki Miss Run (3,5 km) | WIOSKA BIEGACZY | |||||
58 | Przyłucki Krzysztof | Łękuk Mały | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | WIOSKA BIEGACZY | opłacono | ||||
59 | Łachacz Karol | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | WIOSKA BIEGACZY | opłacono | ||||
Wandzioch Team | |||||||||
60 | Wandzioch Monika | Suwałki | Bieg w Szpilkach (100 m) | Wandzioch Team | |||||
61 | Wandzioch. Krzysztof | Suwałki | Bieg z Jajem (100 m) | Wandzioch Team | opłacono | ||||
62 | Wandzioch Krzysztof | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | Wandzioch Team | opłacono | ||||
Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy | |||||||||
63 | Truchan Wiesław | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
64 | Chilińska Agnieszka | Pisz | Suwałki Miss Run (3,5 km) | ||||||
65 | Grabowska Bogumiła | SUWAŁKI | Suwałki Miss Run (3,5 km) | ||||||
66 | Konopko Joanna | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | ||||||
67 | Błaszkiewicz Karol | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
68 | Dobrońska Kamila | Szczytno | Bieg w Szpilkach (100 m) | ||||||
69 | Gustaitė Paulina | Vilnius | Bieg z Jajem (100 m) | ||||||
70 | Gustas Nojus | Vilnius | Bieg z Jajem (100 m) | ||||||
71 | Gustas Martynas | Vilnius | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | ||||||
72 | Szumiec Renata | Ełk | Suwałki Miss Run (3,5 km) | ||||||
73 | Wysocka Natalia | Ełk | Bieg w Szpilkach (100 m) | ||||||
74 | Wysocka Natalia | Ełk | Suwałki Miss Run (3,5 km) | ||||||
75 | Żebrowska HANNA GRAŻYNA | Suwałki | Bieg w Szpilkach (100 m) | ||||||
76 | Kozłowski Mariusz | Ełk | Bieg z Jajem (100 m) | ||||||
77 | Kozłowski Piotr | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | ||||||
78 | Szczecina Olga | Suwałki | Bieg w Szpilkach (100 m) | opłacono | |||||
79 | Szypulewska Monika Szypulewska | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | ||||||
80 | Francuz Michał | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
81 | Francuz Sławek | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
82 | Spyła Darosław | Ełk | Bieg z Jajem (100 m) | opłacono | |||||
83 | Musiałowicz Aleksandra. | Suwałki | Bieg w Szpilkach (100 m) | opłacono | |||||
84 | Nowel Krzysztof | Żubrówka Stara | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
85 | Cudnowska Aneta | SUWAŁKI | Suwałki Miss Run (3,5 km) | opłacono | |||||
86 | Osiecki Marcin | Suwalki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
87 | Afanasieva Yuliia | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | opłacono | |||||
88 | Sadowski Lech | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
89 | Szulińska Kinga Szulińska | Filipów | Suwałki Miss Run (3,5 km) | opłacono | |||||
90 | Pałkiewicz Patryk | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
91 | Gałązka Anna | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | opłacono | |||||
92 | Śniegowska Paulina | SUWAŁKI | Suwałki Miss Run (3,5 km) | ||||||
93 | Jurkiun Konstanty | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
94 | Hołubowicz Marcin | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
95 | Koncewicz Anna | Suwalki | Bieg w Szpilkach (100 m) | opłacono | |||||
96 | Dekarz Dorota | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | opłacono | |||||
97 | Nowicki Igor | Suwałki | Bieg z Jajem (100 m) | opłacono | |||||
98 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
99 | Kibis Ula | Olecko | Suwałki Miss Run (3,5 km) | opłacono | |||||
100 | Zamojski Marcin | Olecko | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
101 | Ceglarska Edyta | Suwałki | Bieg w Szpilkach (100 m) | opłacono | |||||
102 | Świerzbińska Joanna | Suwałki | Bieg w Szpilkach (100 m) | opłacono | |||||
103 | Wysocki Kamil | Pisz | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
104 | Ardzińska Paulina | Ełk | Suwałki Miss Run (3,5 km) | opłacono | |||||
105 | Kamiński Karol | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | ||||||
106 | Putra - Kaminska Anna | Suwalki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | ||||||
107 | Perlejewski Michał | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
108 | Gajewski Szymon | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
109 | Musiałowicz Aleksandra | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | opłacono | |||||
110 | Groszewski Radosław | Gołdap | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | ||||||
111 | Świacka Roksana | Maćkowa Ruda | Suwałki Miss Run (3,5 km) | opłacono | |||||
112 | Łapińska Martyna | Suwałki | Bieg w Szpilkach (100 m) | opłacono | |||||
113 | Zabost Patryk | Ryn | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | ||||||
114 | Świerzbin Adrian | Gołdap | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
115 | Dziedzik Patrycja | Białystok | Suwałki Miss Run (3,5 km) | opłacono | |||||
116 | Hołubowicz Olga | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | opłacono | |||||
117 | Tarkowska Paulina | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | opłacono | |||||
118 | Stankiewicz Radoslaw | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
119 | Suchocki Jan | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | ||||||
120 | Walukiewicz Radosław | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
121 | Walukiewicz Jakub | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
122 | Rakowski Marek Rakowski | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
123 | Zagórska Katarzyna | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | opłacono | |||||
124 | Karpiński Tomasz | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
125 | Gajdzińska Barbara | Suwałki | Suwałki Miss Run (3,5 km) | opłacono | |||||
126 | Krywiecki Mikołaj | Suwałki | Suwalski Bieg z Wąsem (5 km) | opłacono | |||||
127 | Romotowska Justyna | Suwałki | Bieg w Szpilkach (100 m) | opłacono |
Wyświetleń: 9104