Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GAŁĄZKA KRZYSZTOF | MALBORK | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | opłacono | |
2 | Zielińska Monika | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | ||
3 | Donajski Piotr | Postolin | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | opłacono | |
4 | Szałach Anna | Grobelno | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | opłacono | |
5 | Kurs Maja | Gdansk | Biegi dzieci | |||
6 | Nibus Franciszek | Straszyn | Polska | Biegi dzieci | ||
7 | Nibus Jacek | Straszyn | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | opłacono | |
8 | Kuźmicz Kamila | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking DLA AUTYZMU | Pow Narkowy | opłacono |
9 | Zaleska Ola | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
10 | Zaleski Franek | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Sp Nowa Wieś Malborska | |
11 | Szałach Nina | Grobelno | Polska | Biegi dzieci | ||
12 | Szałach Maja | Grobelno | Polska | Biegi dzieci | ||
13 | Szałach Leon | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Malbork | |
14 | Jaskulska Basia | MALBORK | Polska | 5km Nordic Walking DLA AUTYZMU | ||
15 | Bugalska Kinga | Narkowy | Polska | Biegi dzieci | Capow | |
16 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | TheMostBeautifulTeam | opłacono |
17 | Antoniewicz-Bartczak Wiktor | GDAŃSK | Polska | Biegi dzieci | SP47 Gdańsk | |
18 | Nieckarz Lena | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
19 | Czajka Stefan | Sztum | Polska | Biegi dzieci | Sztum | |
20 | Żukowska Diana | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | leier | |
21 | Skok Weronika | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | opłacono | |
22 | Żukowska Blanka | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Leier | |
23 | Żukowska Nina | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Leier | |
24 | Serocki Paweł | Starogard gdański | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | Drużyna Pierścienia | opłacono |
25 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | VALDANO TEAM | opłacono |
26 | Cybulska Magdalena Cybulska | Nowy Staw | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | Nowy Staw biega | opłacono |
27 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | Salon Optyczny Prestiż | opłacono |
28 | Woron Aleksandra | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | leier | opłacono |
29 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | Malborskie Morsy | |
30 | Piotrowski Lech | Sztum | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
31 | Ceran Katarzyna | Nowy staw | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | Nowy staw biega | opłacono |
32 | Barańska Amelia | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Sp 8 malbork | |
33 | Ciołek Antoni | Malbork | Polska | Biegi dzieci | opłacono | |
34 | Ciołek Tadeusz | Malbork | Polska | Biegi dzieci | SORW | opłacono |
35 | Radzikowski Franek | Szymankowo | Polska | Biegi dzieci | SP 1 Malbork | |
36 | Radzikowska Hania | Szymankowo | Polska | Biegi dzieci | SP 1 Malbork | |
37 | Radzikowska Kamila | Szymankowo | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | opłacono | |
38 | Kaminski Krystian | MALBORK | Polska | Biegi dzieci | SORW | |
39 | Kaminski Patryk | MALBORK | Polska | Biegi dzieci | ||
40 | Gdaniec Filip | Tczew | Polska | Biegi dzieci | ||
41 | Szuryński Paweł | Malbork | Polska | Biegi dzieci | SORW | opłacono |
42 | Dembczyńska Aleksandra | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
43 | Dembczyński Jakub | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
44 | Dembczyński Piotr | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | opłacono | |
45 | Dembczyńska Agnieszka | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | opłacono | |
46 | Michalski Wojciech | Bartniczka | Polska | 5km Nordic Walking DLA AUTYZMU | ||
47 | Michalska Beata | Bartniczka | Polska | 5km Nordic Walking DLA AUTYZMU | ||
48 | Suchomski Filip | Tralewo | Polska | Biegi dzieci | ||
49 | Śpica Adam | Malbork | Polska | Biegi dzieci | opłacono | |
50 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | 5km Nordic Walking DLA AUTYZMU | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono |
51 | Barańska Katarzyna | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | opłacono | |
52 | Parafiniuk Krzysia | Sztum | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | ||
53 | Rudnik Julian | Malbork | Polska | Biegi dzieci | SP 1 Malbork | |
54 | Grudzinski Maksymilian | MALBORK | Polska | Biegi dzieci | ||
55 | Smilgin Jan | MALBORK | Polska | Biegi dzieci | ||
56 | Smilgin Franciszek | MALBORK | Polska | Biegi dzieci | ||
57 | Sobiech Dayana | MALBORK | Polska | Biegi dzieci | ||
58 | Jędrasiewicz Franciszek | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
59 | Żywuszko Wioletta | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | Ett-Elbląski Triathlon Team | opłacono |
60 | Deaki Aureliusz | Starogard Gdański | Polska | Biegi dzieci | ||
61 | Deaki Kornelia | Starogard Gdański | Polska | Biegi dzieci | ||
62 | Pawlak Antonina | Tczew | Polska | Biegi dzieci | SP 10 Tczew | |
63 | Pawlak Ignacy | MALBORK | Polska | Biegi dzieci | ||
64 | Pawłowska Maja | MALBORK | Polska | Biegi dzieci | ||
65 | Binerat Maria | MALBORK | Polska | Biegi dzieci | SORW | |
66 | Zaworskie Alex | MALBORK | Polska | Biegi dzieci | SORW | |
67 | Kostrzewa Lena | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Sp 8 malbork | |
68 | Szumski Szymon | Malbork | Polska | Biegi dzieci | SP 5 | |
69 | Szumska Alicja | Malbork | Polska | Biegi dzieci | SP 5 | |
70 | Szumski Daniel | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | opłacono | |
71 | Szumska Małgorzata | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | opłacono | |
72 | Ruchlewicz Urszulka | Sztum | Polska | Biegi dzieci | ||
73 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | ||
74 | Błaszkowska Nina | Sliwiny | Polska | Biegi dzieci | ||
75 | Wądołowski Daniel | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | Czołg | opłacono |
76 | Krajewski Stanisław | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Autyzm | |
77 | Lizak Włodzimierz | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono |
78 | Wysocki Dariusz | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | Filippides92 | opłacono |
79 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | opłacono | |
80 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | opłacono | |
81 | Szałach Julian | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Malbork | |
82 | Torbicz Aniela | Gdańsk | Polska | Biegi dzieci | przedszkole dzikich dzieci | |
83 | Gortat Bogumił | Dobrzęcino | Polska | 5km Nordic Walking DLA AUTYZMU | Norda Masters | opłacono |
84 | Celiowska-Nietrzebka Anna | Miłoradz | Polska | 5km Nordic Walking DLA AUTYZMU | opłacono | |
85 | Zarzecka Kamila | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | GRUPA MALBORK | opłacono |
86 | Kuźmicz Wiktoria | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Malbork | opłacono |
87 | Różalski Piotr | Elbląg | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
88 | Pawelczuk Lilija | Sliwiny | Polska | 5km Nordic Walking DLA AUTYZMU | opłacono | |
89 | Kurpiewska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking DLA AUTYZMU | LOCO SPORT | opłacono |
90 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking DLA AUTYZMU | FitnessFitback | opłacono |
91 | Nowalińska Aleksandra | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking DLA AUTYZMU | opłacono | |
92 | Nowalińska Kinga | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
93 | Stachurski Adam | Malbork | Polska | 5km Bieg Główny DLA AUTYZMU | opłacono | |
94 | Barwinek Karol | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Sp 8 malbork | |
95 | Heinich Julia | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Sp 8 malbork | |
96 | Barwinek Oliwia | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Sp 8 malbork | |
97 | Szkudlarek Pola | Malbork | Polska | Biegi dzieci | Sp9 | |
98 | Kłosowska Agata | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
99 | Kłosowski Bartosz | Malbork | Polska | Biegi dzieci | ||
100 | Pluta Ewelina | Malbork | Polska | 5km Nordic Walking DLA AUTYZMU | opłacono |
Wyświetleń: 10613