10 km Bieg Główny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Zydlewski Michał BROCHÓW Polska 10 km Bieg Główny KP PSP Sochaczew opłacono
2 Kucinski Maciej Skuły Polska 10 km Bieg Główny Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Mazowieckim opłacono
3 TUCHARZ ROBERT Milanówek Polska 10 km Bieg Główny opłacono
4 Deka Tomasz Władysławów Polska 10 km Bieg Główny KP PSP Sochaczew opłacono
5 Szymańczak Monika Baranów Polska 10 km Bieg Główny OSP Baranów
6 Szymańczak Dariusz Baranów Polska 10 km Bieg Główny OSP Baranów
7 Kuciński Mikołaj Skuły Polska 10 km Bieg Główny OSP Skuły opłacono
8 Rochmiński Bogdan Lesiew Polska 10 km Bieg Główny opłacono
9 Podlasin Daniel Legionowo Polska 10 km Bieg Główny KP PSP LEGIONOWO opłacono
10 Dyderska Wioletta Milanówek Polska 10 km Bieg Główny OSP Milanówek
11 Makarenkov Sergii Milanówek Polska 10 km Bieg Główny OSP Milanówek
12 Ciborowski Krzysztof Milanówek Polska 10 km Bieg Główny OSP Milanówek
13 Gocan Tymek Kuklówka Zarzeczna Polska 10 km Bieg Główny opłacono
14 Gocan Sławek Kuklówka Zarzeczna Polska 10 km Bieg Główny opłacono
15 Janik Konrad Grodzisk Mazowiecki Polska 10 km Bieg Główny opłacono
16 Kozdrój Wioletta Grodzisk Mazowiecki Polska 10 km Bieg Główny Dogoń Grodzisk Mazowiecki
17 Adamczyk Amelia Bronisławów Polska 10 km Bieg Główny MDP Zbiroża opłacono
18 Romański Roger Warszawa Polska 10 km Bieg Główny
19 Pomorski Konrad Brwinów Polska 10 km Bieg Główny Lider Team Grodzisk Mazowiecki opłacono
20 Kusio Marcin Osowiec Polska 10 km Bieg Główny Dogoń Grodzisk Mazowiecki
21 Asiński Piotr Żyrardów Polska 10 km Bieg Główny Run de Girard opłacono
22 Szeszko Pawel Skuly Polska 10 km Bieg Główny opłacono
23 Kowalska Judyta Milanówek Polska 10 km Bieg Główny opłacono
24 Sorokina Alla Grodzisk Mazowiecki Polska 10 km Bieg Główny Slow Jogging opłacono
25 Pietras Jolanta Pruszków Polska 10 km Bieg Główny Rozbiegany Piastów opłacono
26 Olek Marcin Legionowo Polska 10 km Bieg Główny KP PSP LEGIONOWO opłacono
27 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec Polska 10 km Bieg Główny Rozbiegany Piastów opłacono
28 Pawelec Krystyna Piastów Polska 10 km Bieg Główny Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
29 Paszek Krystyna Grodzisk Maz Polska 10 km Bieg Główny Wolni Biegacze. Slow Jogging Grodzisk Mazowiecki opłacono
30 Kłosiewicz Piotr Piotrkowice Polska 10 km Bieg Główny opłacono
31 Puchacz Sławomir Książenice Polska 10 km Bieg Główny Górskie Sapacze
32 Brojek Monika Książenice Polska 10 km Bieg Główny Górskie Sapacze
33 Suski Maciej Kraśnicza Wola Polska 10 km Bieg Główny opłacono
34 Zgórzak Aleksandra Zgórzak Strzyże Polska 10 km Bieg Główny OSP Wręcza opłacono
35 Gajda Paweł Ruda Polska 10 km Bieg Główny opłacono
36 Pawiński Rafał Odrano Wola Polska 10 km Bieg Główny opłacono
37 Jabłoński Łukasz Grzędy Polska 10 km Bieg Główny opłacono
38 ksyna boguslaw Kamion mały Polska 10 km Bieg Główny opłacono
39 Ilczuk Monika Sochaczew Polska 10 km Bieg Główny opłacono
40 Sierecka Dorota Żelechów Polska 10 km Bieg Główny Team ZabieganeDni opłacono
41 Biniszewski Paweł Warka Polska 10 km Bieg Główny opłacono
42 Szyprowska Joanna SOCHACZEW Polska 10 km Bieg Główny opłacono
43 Górski Paweł Błędów Polska 10 km Bieg Główny Błędowska Wataha opłacono
44 Szydlik Wiesław Mszczonów Polska 10 km Bieg Główny opłacono
45 Stępniewski Piotr Pniewy Polska 10 km Bieg Główny opłacono
46 Sybilski Łukasz Błędów Polska 10 km Bieg Główny Błędowska Wataha opłacono
47 Ostrowski Sylwester Wilków Pierwszy Polska 10 km Bieg Główny Błędowska Wataha opłacono
48 Ratyński Paweł MOGIELNICA Polska 10 km Bieg Główny
49 Sobańska Anna Ziemięcin Polska 10 km Bieg Główny Błędowska Wataha opłacono
50 Basza Grzegorz Młochów Polska 10 km Bieg Główny opłacono
51 Górski Albin Kozłów Szlachecki Polska 10 km Bieg Główny opłacono
52 Burska Monika Burska Zaręby Polska 10 km Bieg Główny DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
53 Górecki Jan Grodzisk Maz Polska 10 km Bieg Główny opłacono
54 Gałązka Mateusz Grzmiąca Polska 10 km Bieg Główny OSP Skuły opłacono
55 Hirsz Jacek Grodzisk Mazowiecki Polska 10 km Bieg Główny Lider Team Grodzisk Mazowiecki
56 Hirsz Marta Grodzisk Mazowiecki Polska 10 km Bieg Główny Lider Team Grodzisk Mazowiecki
57 Kuszpit Marcin Komorniki Polska 10 km Bieg Główny
58 Krajewski Daniel Many Polska 10 km Bieg Główny opłacono
59 Zbierańska Renata Adamów Wieś Polska 10 km Bieg Główny Sołectwo Adamów Wieś opłacono
60 Włudarkiewicz Wojciech Adamów-Wieś Polska 10 km Bieg Główny Sołectwo Adamów Wieś opłacono
61 Michalak Sylwester Michalak Szczęsne Polska 10 km Bieg Główny DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
62 Baranski Ireneusz Milanówek Polska 10 km Bieg Główny DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
63 Vuco Ivo Stare Grochale Polska 10 km Bieg Główny Hultaj Literacki opłacono
64 Skowroński Sebastian Pruszków Polska 10 km Bieg Główny OSP Nowa Wieś
65 Wróbel Wojciech Bartoszówka Polska 10 km Bieg Główny opłacono
66 Stosio Kacper Grodzisk Mazowiecki Polska 10 km Bieg Główny OSP Grodzisk Mazowiecki opłacono
67 Adamski Piotr Adamów-Wieś Polska 10 km Bieg Główny Sołectwo Adamów Wieś opłacono
68 Wiciński Grzegorz Adamów Wieś Polska 10 km Bieg Główny Sołectwo Adamów Wieś opłacono
69 Grochal Sylwia Warszawa Polska 10 km Bieg Główny opłacono
70 Jastrzębski Szymon Warszawa Polska 10 km Bieg Główny opłacono
71 Bodys Zbigniew Ostrów Wielkopolski Polska 10 km Bieg Główny opłacono
72 Pietraszek Joanna Wólka Grodziska Polska 10 km Bieg Główny Lider Team Grodzisk Mazowiecki opłacono
73 Pietraszek Paweł Wólka Grodziska 43 c Polska 10 km Bieg Główny Lider Team Grodzisk Mazowiecki opłacono
74 Chlebowska Iwona Grodzisk Mazowiecki Polska 10 km Bieg Główny Wolni Biegacze Slow Jogging Grodzisk Maz. opłacono
75 Czajka Paweł Grodzisk Mazowiecki Polska 10 km Bieg Główny opłacono
76 Drabarek Marcin Drabarek Grodzisk Mazowiecki Polska 10 km Bieg Główny Slow Jogging Grodzisk Mazowiecki opłacono
77 Szustek-Choroś Monika Grodzisk mazowiecki Polska 10 km Bieg Główny Lider Team Grodzisk Mazowiecki opłacono
78 Mikołajczyk Ania Grodzisk Mazowiecki Polska 10 km Bieg Główny Lider Team Grodzisk Mazowiecki
79 Pruszko Łukasz Adamowizna Polska 10 km Bieg Główny Wolni biegacze opłacono
80 Maskiewicz Magdalena Legionowo Polska 10 km Bieg Główny KP PSP LEGIONOWO opłacono
81 Gnatowska Elżbieta Grodzisk Mazowiecki Polska 10 km Bieg Główny Slow Jogging Grodzisk Mazowiecki opłacono
82 WIKTOROWICZ BARTŁOMIEJ Beniaminów Polska 10 km Bieg Główny KP PSP LEGIONOWO opłacono
83 Machelska Joanna Bartoszówka Polska 10 km Bieg Główny
84 Trzciński Marcin Grodzisk Mazowiecki Polska 10 km Bieg Główny opłacono
85 Szydlik Arkadiusz Grodzisk Maz. Polska 10 km Bieg Główny DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
86 Mirgos Kamil Bartoszówka Polska 10 km Bieg Główny DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono


Wyświetleń: 7318

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ