Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zydlewski Michał | BROCHÓW | Polska | 10 km Bieg Główny | KP PSP Sochaczew | opłacono |
2 | Panufnik Ignacy | Krze Duże | Polska | Biegi Młodzieżowe | Gminne Przedszkole w Radziejowicach | opłacono |
3 | SKONECZNY BARTOSZ | BIEGANÓW | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP OSP MIEDZYBORÓW | opłacono |
4 | BEDNARCZYK BŁAŻEJ | BIEGANÓW | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP OSP MIEDZYBORÓW | opłacono |
5 | RUTKOWSKI JAN | MIĘDZYBORÓW | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP OSP MIEDZYBORÓW | opłacono |
6 | STĘPNIAK ADAM | MIĘDZYBORÓW | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP OSP MIEDZYBORÓW | opłacono |
7 | KLOCIŃSKI FILIP | HENRYSZEW | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP OSP MIEDZYBORÓW | opłacono |
8 | Kucinski Maciej | Skuły | Polska | 10 km Bieg Główny | Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Mazowieckim | opłacono |
9 | TUCHARZ ROBERT | Milanówek | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
10 | Deka Tomasz | Sochaczew | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | KP PSP Sochaczew | opłacono |
11 | Deka Tomasz | Władysławów | Polska | 10 km Bieg Główny | KP PSP Sochaczew | opłacono |
12 | Kuciński Mikołaj | Skuły | Polska | 10 km Bieg Główny | OSP Skuły | opłacono |
13 | Kuciński Mikołaj | Skuły | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Skuły | opłacono |
14 | Rochmiński Bogdan | Lesiew | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
15 | Podlasin Daniel. | Legionowo | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | KP PSP LEGIONOWO | opłacono |
16 | Podlasin Daniel | Legionowo | Polska | 10 km Bieg Główny | KP PSP LEGIONOWO | opłacono |
17 | Gocan Tymek | Kuklówka Zarzeczna | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
18 | Gocan Sławek | Kuklówka Zarzeczna | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
19 | Walerian Wojciech | Huta żabiowolska | Polska | Biegi Młodzieżowe | SP Józefina | opłacono |
20 | Walerian Oliwia | Huta żabiowolska | Polska | Biegi Młodzieżowe | SP Józefina | opłacono |
21 | Kucinski Michał | Skuły | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
22 | Janik Konrad | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
23 | BIELAWSKI KACPER | JAKTORÓW | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP OSP JAKTORÓW | opłacono |
24 | Adamczyk Amelia | Bronisławów | Polska | 10 km Bieg Główny | MDP Zbiroża | opłacono |
25 | Zabłocki Karol | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | FIRE WINGS NW TEAM | opłacono |
26 | Pilichowski Marcin | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | Ursus Team Nordic Walking | opłacono |
27 | Pomorski Konrad | Brwinów | Polska | 10 km Bieg Główny | Lider Team Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
28 | Musiatowicz Aleksandra | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
29 | Chyła Filip | Skuły | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
30 | Chyła Mikołaj | Skuły | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
31 | ZGORZALEWICZ DOMINIK | JAKTORÓW | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP OSP JAKTORÓW | opłacono |
32 | Kazubek Marcinek | Grodzisk Maz | Polska | Biegi Młodzieżowe | OSP Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
33 | Witt Zuzanna | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
34 | Witt Dawid | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
35 | SOBIECKA AMELIA | JAKTORÓW | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP OSP JAKTORÓW | opłacono |
36 | STUDZIŃSKI KACPER | JAKTORÓW | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP OSP JAKTORÓW | opłacono |
37 | DUBIELESKI OSKAR | JAKTORÓW | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP OSP JAKTORÓW | opłacono |
38 | FIJAŁKOWSKI BARTŁOMIEJ | JAKTORÓW | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP OSP JAKTORÓW | opłacono |
39 | GAWRYŚ AGATA | JAKTORÓW | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP OSP JAKTORÓW | opłacono |
40 | Asiński Piotr | Żyrardów | Polska | 10 km Bieg Główny | Run de Girard | opłacono |
41 | Kucharski Kamil | Pruszków | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Nowa Wieś | opłacono |
42 | Janiszewski Mikołaj | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa w Skułach klasa 1 | opłacono |
43 | Mackieło Rafał | Skuły | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
44 | Kardis Kacper | Grzmiąca | Polska | Biegi Młodzieżowe | OSP Skuły | opłacono |
45 | Kardis Natalia | Grzmiąca | Polska | Biegi Młodzieżowe | OSP Skuły | opłacono |
46 | Gradkowska Zofia | Bartoszowka | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
47 | Gradkowski Franciszek | Bartoszowka | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
48 | Szeszko Jeremi | Skuly | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
49 | Szeszko Nikodem | Skuly | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
50 | Szeszko Tymon | Skuly | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
51 | Szeszko Pawel | Skuly | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
52 | Gradkowska-Szeszko Marta | Skuły | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
53 | Kowalski Szymon | Milanówek | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
54 | Kowalska Judyta | Milanówek | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
55 | Sorokina Alla | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | Slow Jogging | opłacono |
56 | Pietras Jolanta | Pruszków | Polska | 10 km Bieg Główny | Rozbiegany Piastów | opłacono |
57 | Olek Marcin. | Legionowo | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | KP PSP LEGIONOWO | opłacono |
58 | Olek Marcin | Legionowo | Polska | 10 km Bieg Główny | KP PSP LEGIONOWO | opłacono |
59 | Oracka Maja | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim | opłacono |
60 | Brogowicz Stępniewska Agnieszka | Grójec | Polska | 10 km Bieg Główny | Rozbiegany Piastów | opłacono |
61 | Pawelec Krystyna | Piastów | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
62 | Paszek Krystyna | Grodzisk Maz | Polska | 10 km Bieg Główny | Wolni Biegacze. Slow Jogging Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
63 | Kłosiewicz Piotr | Piotrkowice | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
64 | Suska Julia | Kraśnicza Wola | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
65 | Suski Maciej | Kraśnicza Wola | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
66 | Boniecki Filip | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Biegi Młodzieżowe | OSP Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
67 | Boniecka Wiktoria | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Biegi Młodzieżowe | OSP Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
68 | Oracz Maja | Jastrzębnik | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
69 | Zgórzak Aleksandra Zgórzak | Strzyże | Polska | 10 km Bieg Główny | OSP Wręcza | opłacono |
70 | Zgórzak Aleksandra | Strzyże | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Wręcza | opłacono |
71 | Basza Alicja | Młochów | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
72 | Marszałek Jerzy | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
73 | Gajda Paweł | Ruda | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
74 | Pawiński Rafał | Odrano Wola | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
75 | Jabłoński Łukasz | Grzędy | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
76 | Jaworska Łucja | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim | opłacono |
77 | Janowiec Julia | Bartoszówka | Polska | Biegi Młodzieżowe | opłacono | |
78 | Janowiec Dawid | Bartoszówka | Polska | Biegi Młodzieżowe | OSP Skuły | opłacono |
79 | Żuławnik Jarosław | Nowe Miasto | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
80 | Leszczyńska Emilia | Nowe Miasto | Polska | 10 km Nordic Walking | OSP Nowe Miasto | opłacono |
81 | Łaszewski Teofil | Pruszków | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Nowa Wieś | opłacono |
82 | ksyna boguslaw | Kamion mały | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
83 | Michałowski Staś | Skuły | Polska | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa w Skułach klasa 1 | opłacono |
84 | Michałowski Piotr | Skuły | Polska | Biegi Młodzieżowe | Szkoła Podstawowa w Skułach klasa 5 | opłacono |
85 | Żuczek Julita | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
86 | Ilczuk Monika | Sochaczew | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
87 | Sierecka Dorota | Żelechów | Polska | 10 km Bieg Główny | Team ZabieganeDni | opłacono |
88 | Biniszewski Paweł | Warka | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
89 | Szyprowska Joanna | SOCHACZEW | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
90 | Górski Paweł | Błędów | Polska | 10 km Bieg Główny | Błędowska Wataha | opłacono |
91 | Perliński Krzysztof | Kuklówka Zarzeczna | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
92 | Perlińska Agnieszka | Kuklówka Zarzeczna | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
93 | Szydlik Wiesław | Mszczonów | Polska | 10 km Bieg Główny | opłacono | |
94 | Banaszek-Popławska Halina | Mszczonów | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono | |
95 | Michałowska Zofia | Grzegorzewice | Polska | 10 km Nordic Walking | KGW GĄGOLINKI | opłacono |
96 | Świdlicki Robert | Skuły | Polska | 10 km Nordic Walking | KGW GĄGOLINKI | opłacono |
97 | Czyżewska Jadwiga | Skuły | Polska | 10 km Nordic Walking | KGW GĄGOLINKI | opłacono |
98 | Strzemieczna Marianna | Skuły | Polska | 10 km Nordic Walking | KGW GĄGOLINKI | opłacono |
99 | Świdlicka Małgorzata | Skuły | Polska | 10 km Nordic Walking | KGW GĄGOLINKI | opłacono |
100 | Włodarkiewicz Halina | Bartoszówka | Polska | 10 km Nordic Walking | KGW GĄGOLINKI | opłacono |
Wyświetleń: 7637