Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Rodziński Hubert Kobylnica Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
2 Potępa Aleksander Bolesławice Polska Bieg MATA – 6 lat Przedszkole Franio
3 Potępa Leon Bolesławice Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole Kobylnica
4 Kasiński Karol Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Szkola podstawowa w kobylnicy
5 Kasińska Oliwia Kobylnica Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat AML Słupsk
6 Ciszczoń Nadia Kobylnica Polska Bieg KAPITANA – 10 lat Sp Kobylnica
7 Ciszczoń Tomasz Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Sp Kobylnica
8 Kozłowski Igor Kobylnica Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Sp Kobylnica
9 Wierkowicz-Wójcik Aleksander Słupsk Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat St.S. Delfin-Słupsk
10 Michalak Olaf Kobylnica Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp Kobylnica
11 Wierkowicz-Wójcik Aleksandra Słupsk Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat St.S. Delfin-Słupsk
12 Biernacki Kacper Słupsk Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP nr 1 Słupsk
13 Borkowski Michał Słupsk Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
14 Borkowski Tomasz Słupsk Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat SP nr 1 Słupsk
15 Kundrat Mykyta SŁUPSK Polska Bieg KAPITANA – 10 lat
16 Kundrat Sofiia SŁUPSK Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
17 Hara Marcel Kobylnica Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Sp Kobylnica
18 Kałużny Jakub Jezierzyce Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
19 Stańczyk Amelia Jezierzyce Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
20 Kosiak Hanna Słupsk Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat St.S. Delfin-Słupsk
21 Kosiak Natasza Słupsk Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat St.S. Delfin-Słupsk
22 Łabicki Nikodem Słupsk Polska Bieg MATA – 6 lat Przedszkole Miejskie 19
23 Skiba Filip BOROWY MŁYN Polska Bieg MATA – 6 lat Przedszkole Borowy Młyn
24 Skiba Kacper BOROWY MŁYN Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Borowy Młyn
25 Skiba Julia BOROWY MŁYN Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole Borowy Młyn
26 Karczewski Antoni Kobylnica Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Best Beasts/ AML
27 Pereverziev Volodymyr Kobylnica Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
28 Manko Maksym Kobylnica Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
29 Augé Julien Kobylnica Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp Kobylnica
30 Augé Maksymilian Kobylnica Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Sp Kobylnica
31 Szambelan-Krawczyk Hanna Słupsk Polska Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 7 Kolorowe Kredki
32 Chylewska Michalina Słupsk Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
33 Stencel Michalina Słupsk Polska Bieg MATA – 6 lat
34 Warząchowska Maja Słupsk Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat
35 Miroshnichenko Sofia Słupsk Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat
36 Miroshnichenko Mykhailo Słupsk Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem -
37 Kolchina Anastasia Słupsk Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Zespół Szkół "Elektryk" w słupsku
38 Bluma Agata Słupsk Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku
39 Spychalski Krzysztof Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – 7 lat
40 Michorczyk Maciej Słupsk Polska Bieg MATA – 6 lat Przedszkole Miejskie nr 15 w Słupsku
41 Czerwonka Jagoda Słupsk Polska Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 7
42 Czerwonka Michalina Słupsk Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
43 Korczyc-Augustyniak Zofia Słupsk Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole nr 1 w Słupsku
44 Kuligowska Samanta Słupsk Polska Bieg MATA – 6 lat Przedszkole Słupsk
45 Kuligowski Kordian Słupsk Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole Słupsk
46 Horodiuk Alan Słupsk Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat
47 Koperska Zuzanna Kobylnica Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
48 Bernatajtys Antoni Grabno Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 w Ustce
49 Bernatajtys Nikodem Grabno Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
50 Pawelec Marietta Słupsk Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Zespół Szkół Mundurowych w Słupsku
51 Fadieiev Tymur Kobylnica Polska Bieg KAPITANA – 10 lat Szkola podstawowa w kobylnicy
52 Sil Adam Kobylnica Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat
53 Nieznalska Alicja Wrzeście Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Zespół Szkół Mundurowych w Słupsku
54 Ładysz Filip Warszawa Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat
55 Ładysz Leon Warszawa Polska Bieg MATA – 6 lat
56 Chmielewska Izabela Krępa Słupska Polska Bieg KAPITANA – 10 lat Szkoła Podstawowa w Głobinie
57 Chmielewska Wiktoria Krępa Słupska Polska Bieg KAPITANA – 10 lat AML Słupsk
58 Grudniewska Pola Redzikowo Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat
59 Grudniewska Maja Redzikowo Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
60 Formella Nikola Słupsk Polska Bieg BOSMANA – 7 lat PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 4 W SŁUPSKU
61 Formella Adrian Słupsk Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat SP nr 1 Słupsk
62 Uzar Małgorzata Słupsk Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat Żłobek Słupsk
63 Uzar Urszula Słupsk Polska Bieg MATA – 6 lat Przedszkole Miejskie nr 15 w Słupsku
64 Twardon Bartosz Kobylnica Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp Kobylnica
65 Tomaszewski Wiktor Kobylnica Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp Kobylnica
66 Tomaszewski Norbert Kobylnica Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp Kobylnica
67 Porowski Fabian Kobylnica Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp Kobylnica
68 Mirocha Aleksander Kobylnica Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp Kobylnica
69 Kasperski Błażej Kobylnica Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp Kobylnica
70 Borowiec Filip Kobylnica Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp Kobylnica
71 Strapoc Paweł Kobylnica Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp Kobylnica
72 Latkowski Kajetan Kobylnica Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp Kobylnica
73 Kublik Marcel Kobylnica Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp Kobylnica
74 Wójcik Adam Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Szkola podstawowa w kobylnicy
75 Groch Stanisław Słupsk Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
76 Groch Kazimierz Słupsk Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat
77 Ziółek Jan Kobylnica Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
78 Żyszkowska Kalina Bolesławice Polska Bieg KAPITANA – 10 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
79 Wołek Celina Obłęże Bieg BOSMANA – 7 lat
80 Molenda Blanka Obłęże Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
81 Zaborska Wiktoria Kobylnica Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole Kobylnica
82 Bytomska Zofia Krępa Słupska Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
83 Bytomska Zuzanna Krępa Słupska Polska Bieg BOSMANA – 7 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
84 Wieliczko Tobiasz Krępa Słupska Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
85 Białkowska Emilia Krępa Słupska Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
86 Siemiński Oliwier Krępa Słupska Polska Bieg BOSMANA – 7 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
87 Siemińska Liwia Krępa Słupska Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
88 Sztandera Natalia Krępa Słupska Polska Bieg BOSMANA – 7 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
89 Żylicz Cezary Krępa Słupska Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
90 Pytka Franciszek Krępa Słupska Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat NIEDŹWIADKOWE PRZEDSZKOLE w Krępie Słupskiej
91 Antosik Mikołaj Żukowo Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat SZKOŁA Podstawowa w ŻUKOWIE
92 Antosik Barbara Żukowo Polska Bieg KAPITANA – 10 lat SZKOŁA Podstawowa w ŻUKOWIE
93 Antosik Julia Żukowo Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SZKOŁA Podstawowa w ŻUKOWIE
94 Matuszewski Antoni Kwakowo Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa w Kwakowie
95 Mazur Mikołaj Kobylnica Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
96 Bartha Martyna Kobylnica Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
97 Borowiec Magdalena Bolesławice Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat
98 Borowiec Wiktoria Bolesławice Polska Bieg BOSMANA – 7 lat
99 Drapalska Michalina Słupsk Polska Bieg MARYNARZA – do 4 lat
100 Prostak Dominik Kwakowo Polska Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa w Kwakowie


Wyświetleń: 14537

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ