Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kozłowski Szymon | Biały Bór | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ZKS Miastko | |
2 | Kozłowski Patryk | Biały Bór | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ZKS Miastko | |
3 | Kozłowski Maciej | Biały Bór | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
4 | Szostak Nel | Bolesławice | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
5 | Komorowski Maksymilian | Bolesławice | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
6 | Kloc Zofia | Bolesławice | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole Kobylnica | |
7 | Behal Wiktoria | Bolesławice | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
8 | Behal Filip | Bolesławice | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
9 | Jadczak Tymoteusz | Bolesławice | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
10 | Kochański Bartosz | Bolesławice | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp Kobylnica | |
11 | Kochański Michał | Bolesławice | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp Kobylnica | |
12 | Kochańska Izabela | Bolesławice | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
13 | Szymański Franciszek | Bolesławice | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Żłobek Tulinek w Słupsku | |
14 | Smutek Filip | Bolesławice | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole Miejskie nr 12 w Słupsku | |
15 | Spionek Patryk | Bolesławice | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Akademia Małego Lekkoatlety | |
16 | Mirocha Aleksander | Bolesławice | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Sp Kobylnica | |
17 | Mirocha Milena | Bolesławice | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp Kobylnica | |
18 | Serafin Bartek | Bolesławice | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
19 | Borowiec Wiktoria | Bolesławice | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
20 | Borowiec Magdalena | Bolesławice | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
21 | Żyszkowska Kalina | Bolesławice | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
22 | Potępa Leon | Bolesławice | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole Kobylnica | |
23 | Potępa Aleksander | Bolesławice | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole Franio | |
24 | Skiba Julia | BOROWY MŁYN | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole Borowy Młyn | |
25 | Skiba Kacper | BOROWY MŁYN | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Szkoła Borowy Młyn | |
26 | Skiba Filip | BOROWY MŁYN | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole Borowy Młyn | |
27 | Sidor Lena | Bukówka | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | AML Słupsk | |
28 | Sidor Zuzanna | Bukówka | Polska | Bieg MATA – 6 lat | AML Słupsk | |
29 | Malińska Julia | Bydlino | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
30 | Malińska Oliwia | Bydlino | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
31 | Zając Hanna | Bytów | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
32 | Czarnuch Zofia | Damnica | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Zespół Szkół w Damnicy | |
33 | Kretkowska Iga | Damno | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Zespół Szkół w Damnicy | |
34 | Kretkowska Aleksandra | Damno | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Zespół Szkół w Damnicy | |
35 | Urban Seweryn | Dębnica Kaszubska | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Ananasy z 3 Fal | |
36 | Malkiewicz Leon | Dębnica Kaszubska | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | AML Słupsk | |
37 | Malkiewicz Ignacy | Dębnica Kaszubska | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | AML Słupsk | |
38 | Sowińska Klaudia | Gardna Wielka | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ||
39 | Drapała Beata | Gdańsk | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
40 | Drapała Agata | Gdańsk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
41 | Walczak Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
42 | Walczak Konrad | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
43 | Mielczarek Maria | Głobino | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
44 | Bernatajtys Nikodem | Grabno | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
45 | Bernatajtys Antoni | Grabno | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Szkoła Podstawowa nr 3 w Ustce | |
46 | Luboński Mikołaj | Jezierzany | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkoła społeczna w Korlinie | |
47 | Luboński Jakub | Jezierzany | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Szkoła społeczna w Korlinie | |
48 | Stańczyk Amelia | Jezierzyce | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
49 | Kałużny Jakub | Jezierzyce | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
50 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Znikające punkty | |
51 | Dziamski Tymoteusz | Kępice | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole Kępice | |
52 | Spychalski Wojciech | KOBYLNICA | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
53 | Zając Mateusz | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole Kobylnica | |
54 | Lenc Hanna | Kobylnica | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole Montesorii | |
55 | Lenc Zuzanna | Kobylnica | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
56 | Martyna zuzanna | kobylnica | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | Zespół Szkół Informatycznych | |
57 | Rodzińska Helena | Kobylnica | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
58 | Zając Zuzanna | Kobylnica | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
59 | Malich Zuzanna | Kobylnica | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Szkoła Podstawowa w Krakowie | |
60 | MURAWSKA KLARA | KOBYLNICA | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
61 | Chęcińska Maja | Kobylnica | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
62 | Kulis Nikodem | Kobylnica | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
63 | Kulis Leon | Kobylnica | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
64 | Muńko Dorian | Kobylnica | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Przedszkole Kobylnica | |
65 | Borkowski Julian | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
66 | Zduński Maksiu | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
67 | Zduńska Natalia | Kobylnica | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole Kobylnica | |
68 | Kwiecień Otylia | Kobylnica | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Szkoła Podstawowa nr 3w Słupsku | |
69 | Mułyk Julia | Kobylnica | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
70 | MUŁYK Wojciech | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
71 | Podedworna Zuzanna | Kobylnica | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkloa podstawowa Kobylnica | |
72 | Ziemba Mikołaj | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
73 | Ziemba Maks | Kobylnica | Polska | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||
74 | Zmuda-Trzebiatowska Hanna | Kobylnica | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp Kobylnica | |
75 | Deliga Wiktor | Kobylnica | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
76 | Deliga Igor | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole | |
77 | Brzoskowski Franciszek | Kobylnica | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
78 | Sadowska Maja | Kobylnica | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | AML Słupsk | |
79 | Hapka Weronika | Kobylnica | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | AML Słupsk | |
80 | Hapka Hubert | Kobylnica | Polska | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | SMS Słupsk | |
81 | Zajączkowska Aleksandra | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Sp Kobylnica | |
82 | Kargul Milena | Kobylnica | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | AML Słupsk | |
83 | Kasprzyk Zofia | Kobylnica | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Sp Kobylnica | |
84 | Kasprzyk Jagoda | Kobylnica | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Sp Kobylnica | |
85 | WALAWICZ Igor | KOBYLNICA | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole Miejskie nr 12 w Słupsku | |
86 | Mondrzejewski Antoni | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
87 | Mondrzejewska Maria | Kobylnica | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
88 | Zaborski Michał | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Przedszkole Kobylnica | |
89 | Dziuba Igor | Kobylnica | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
90 | Dziuba Wiktor | Kobylnica | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp Kobylnica | |
91 | Milewicz Witold | Kobylnica | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
92 | Wróbel Martyna | Kobylnica | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
93 | Zduńczyk Lily | Kobylnica | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
94 | Gąbarczyk Piotr | Kobylnica | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp Kobylnica | |
95 | Gąbarczyk Wojciech | Kobylnica | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Sp Kobylnica | |
96 | Gąbarczyk Zofia | Kobylnica | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 4 W SŁUPSKU | |
97 | Ernestowicz Aleksandra | Kobylnica | Polska | Bieg MATA – 6 lat | St.S. Delfin-Słupsk | |
98 | Ernestowicz Julia | Kobylnica | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
99 | Ernestowicz Karolina | Kobylnica | Polska | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Szkoła Podstawowa w Kobylnicy | |
100 | Rozental Zosia | Kobylnica | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat |
Wyświetleń: 10590