Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#ZAKWAS TEAM | |||||||||
1 | Sterczewski Marcin Sterczewski | Pyskowice | Bieg 5km | #ZAKWAS TEAM | |||||
42k Pro Team | |||||||||
2 | Michalec Mateusz | Chełm Śląski | Bieg 5km | 42k Pro Team | opłacono on-line | ||||
@grof.berg | |||||||||
3 | Katan Tomasz | Mysłowice | Bieg 5km | @grof.berg | opłacono on-line | ||||
ADS Masna | |||||||||
4 | Malejka Katarzyna | Katowice | Bieg 5km | ADS Masna | |||||
ADS Masna Krytyczna | |||||||||
5 | Zięcina Maciej | Katowice | Bieg 5km | ADS Masna Krytyczna | opłacono on-line | ||||
Aktywna Pszczyna Runners Team/Paweł Kosek Team | |||||||||
6 | Strzoda Marcin | Tychy | Bieg 5km | Aktywna Pszczyna Runners Team/Paweł Kosek Team | |||||
Amator | |||||||||
7 | Słomiany Łukasz | Mysłowice | Bieg 5km | Amator | opłacono on-line | ||||
BDB Team | |||||||||
8 | Gajewski Marek | Katowice | Bieg 5km | BDB Team | opłacono on-line | ||||
9 | Mysiak Beata | Katowice | Bieg 5km | BDB Team | opłacono on-line | ||||
BiegaMYsłowice | |||||||||
10 | Kurzawa Justyna | Mysłowice | Bieg 5km | BiegaMYsłowice | opłacono on-line | ||||
11 | Kamińska Krystyna | Mysłowice | Bieg 5km | BiegaMYsłowice | opłacono on-line | ||||
12 | Dombek Andrzej | Mysłowice | Bieg 5km | BiegaMYsłowice | opłacono on-line | ||||
13 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Bieg 5km | BiegaMYsłowice | opłacono on-line | ||||
14 | Klich Zbyszek | Mysłowice | Bieg 5km | BiegaMYsłowice | |||||
15 | Klich Izabela | Mysłowice | Bieg 5km | BiegaMYsłowice | |||||
16 | Trąbała Adam | Mysłowice | Bieg 5km | BiegaMYsłowice | opłacono on-line | ||||
BiegaMysłowice | |||||||||
17 | Włodarczyk Wojciech | Mysłowice | Bieg 5km | BiegaMysłowice | opłacono on-line | ||||
Biegnę Byle Dobiec | |||||||||
18 | Szydłowska Agnieszka | Tychy | Bieg 5km | Biegnę Byle Dobiec | |||||
19 | Szydłowski Waldemar | Tychy | Bieg 5km | Biegnę Byle Dobiec | |||||
Biegnę Byle Dobiec | |||||||||
20 | POMPA DARIUSZ | TYCHY | Bieg 5km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
21 | Drąg Grzegorz | Tychy | Bieg 5km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
22 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg 5km | Biegowa Kuźnia | |||||
COCA COLA RUNNERS | |||||||||
23 | Musik Alina | Mysłowice | Bieg 5km | COCA COLA RUNNERS | opłacono on-line | ||||
Carbon Silesia sport | |||||||||
24 | Głyk Łukasz | Mysłowice | Bieg 5km | Carbon Silesia sport | opłacono on-line | ||||
25 | Grodoń Paulina | Mysłowice | Bieg 5km | Carbon Silesia sport | opłacono on-line | ||||
26 | Klanowski Marcin | Imielin | Bieg 5km | Carbon Silesia sport | opłacono on-line | ||||
Caroline | |||||||||
27 | Wyłupek Tomasz | Mysłowice | Bieg 5km | Caroline | opłacono on-line | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
28 | Girczys-Połedniok Katarzyna | Radzionków | Bieg 5km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
Czeladź Biega | |||||||||
29 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Bieg 5km | Czeladź Biega | opłacono on-line | ||||
DAJEM RADĘ | |||||||||
30 | Wielgus Robert | Katowice | Bieg 5km | DAJEM RADĘ | opłacono on-line | ||||
31 | Wielgus Edyta | Katowice | Bieg 5km | DAJEM RADĘ | opłacono on-line | ||||
DZIADY OCR | |||||||||
32 | Jabłonka Mariusz | Mysłowice | Bieg 5km | DZIADY OCR | opłacono on-line | ||||
Deadline Team | |||||||||
33 | Łukaszek Mateusz | Mysłowice | Bieg 5km | Deadline Team | opłacono on-line | ||||
34 | Łukaszek Małgorzata | Mysłowice | Bieg 5km | Deadline Team | opłacono on-line | ||||
Dziki Panewniki | |||||||||
35 | Szklorz Sylwester | Katowice | Bieg 5km | Dziki Panewniki | opłacono on-line | ||||
EŁKA Team | |||||||||
36 | Rybiński Łukasz | Ruda Śląska | Bieg 5km | EŁKA Team | opłacono on-line | ||||
37 | Gawlik-Rybińska Kasia | Ruda Śląska | Bieg 5km | EŁKA Team | opłacono on-line | ||||
Forest Runners | |||||||||
38 | Wojtal Dariusz | Tychy | Bieg 5km | Forest Runners | opłacono on-line | ||||
Fundacja Piastun Wyrównywanie Szans | |||||||||
39 | Ludwikowska Olimpia | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | Fundacja Piastun Wyrównywanie Szans | opłacono on-line | ||||
GibASy Herde | |||||||||
40 | Żak Angelika | Tychy | Bieg 5km | GibASy Herde | opłacono on-line | ||||
41 | Skowroński Szymon | Tychy | Bieg 5km | GibASy Herde | opłacono on-line | ||||
Giszwiec Biega Razem | |||||||||
42 | Wolny Sebastian | Katowice | Bieg 5km | Giszwiec Biega Razem | opłacono on-line | ||||
43 | Pinkawa Grzegorz | katowice | Bieg 5km | Giszwiec Biega Razem | opłacono on-line | ||||
Harpagan Beast | |||||||||
44 | Wilczewski Rafał | Jaworzno | Bieg 5km | Harpagan Beast | opłacono on-line | ||||
Hegemon Mysłowice | |||||||||
45 | Sorek Szymon | Mysłowice | Bieg 5km | Hegemon Mysłowice | |||||
46 | Penkal Tomasz | Mysłowice | Bieg 5km | Hegemon Mysłowice | opłacono on-line | ||||
47 | Styczeń Dominik | Mysłowice | Bieg 5km | Hegemon Mysłowice | opłacono on-line | ||||
Hegemon Mysłowice/ Vege Runners | |||||||||
48 | Grohs Bartosz | Mysłowice | Bieg 5km | Hegemon Mysłowice/ Vege Runners | opłacono on-line | ||||
Hernik Team | |||||||||
49 | Wypich Kamil | Świętochłowice | Bieg 5km | Hernik Team | opłacono on-line | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
50 | Dajmund Jakub | Katowice | Bieg 5km | Huragan Ligota | |||||
51 | Szweda Mirka | Katowice | Bieg 5km | Huragan Ligota | opłacono on-line | ||||
52 | CZAPSKA EWA | Katowice | Bieg 5km | Huragan Ligota | opłacono on-line | ||||
53 | Furmanek Ela | Katowice | Bieg 5km | Huragan Ligota | opłacono on-line | ||||
54 | Horzela Adam | Katowice | Bieg 5km | Huragan Ligota | opłacono on-line | ||||
Inżynieria Biegania TEAM | |||||||||
55 | Olejnik Franciszek | Katowice | Bieg 5km | Inżynieria Biegania TEAM | opłacono on-line | ||||
JakubsTeam | |||||||||
56 | JAKUBOWSKA Weronika | TYCHY | Bieg 5km | JakubsTeam | |||||
57 | JAKUBOWSKA Klaudia | TYCHY | Bieg 5km | JakubsTeam | opłacono on-line | ||||
58 | Jakubowski Dariusz | Tychy | Bieg 5km | JakubsTeam | opłacono on-line | ||||
KB MCKiS JAWORZNO | |||||||||
59 | Starzycki Przemysław | Jaworzno | Bieg 5km | KB MCKiS JAWORZNO | opłacono on-line | ||||
KB MCKiS Jaworzno | |||||||||
60 | Chabior Iwona | Jaworzno | Bieg 5km | KB MCKiS Jaworzno | opłacono on-line | ||||
KOSÓWKI RUN | |||||||||
61 | Wyszyński Piotr Wyszyński | Libiąż | Bieg 5km | KOSÓWKI RUN | opłacono on-line | ||||
KS OLKUSZ | |||||||||
62 | KAMIONKA JACEK KAMIONKA | Kolbark | Bieg 5km | KS OLKUSZ | opłacono on-line | ||||
Klub HDK PCK Basia | |||||||||
63 | Skutnik Karolina | Mysłowice | Bieg 5km | Klub HDK PCK Basia | opłacono on-line | ||||
64 | Skutnik Rafał | Mysłowice | Bieg 5km | Klub HDK PCK Basia | opłacono on-line | ||||
Krakowska Akademia Lekkoatletyki | |||||||||
65 | Stępień-Wyrobiec Olga | Jaworzno | Bieg 5km | Krakowska Akademia Lekkoatletyki | opłacono on-line | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
66 | Safader Damian | Katowice | Bieg 5km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
MGM | |||||||||
67 | Mendera Krzysztof | Mysłowice | Bieg 5km | MGM | opłacono on-line | ||||
MK team | |||||||||
68 | Bober Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | MK team | opłacono on-line | ||||
MK team | |||||||||
69 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | MK team | opłacono on-line | ||||
70 | Góras Aleksandra | Siemianowice śląskie | Bieg 5km | MK team | opłacono on-line | ||||
71 | Szyguła Anna | Katowice | Bieg 5km | MK team | opłacono on-line | ||||
MOSiR Mysłowice | |||||||||
72 | Pawlik Karol | Tychy | Bieg 5km | MOSiR Mysłowice | opłacono | ||||
Miraz Race Team | |||||||||
73 | Zubel Michał | Oświęcim | Bieg 5km | Miraz Race Team | opłacono on-line | ||||
Mors Ferajna Mysłowice | |||||||||
74 | Wojtanowski Konrad | Mysłowice | Bieg 5km | Mors Ferajna Mysłowice | opłacono on-line | ||||
Mors Hubertus Mysłowice | |||||||||
75 | Menżyk Joanna | Mysłowice | Bieg 5km | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono on-line | ||||
76 | Kisiel Rafał | Mysłowice | Bieg 5km | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono on-line | ||||
77 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Bieg 5km | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono on-line | ||||
78 | Żebrowska Matylda | Mysłowice | Bieg 5km | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono on-line | ||||
79 | Jakubowski Piotr | Myslowice | Bieg 5km | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono on-line | ||||
80 | Pawelec Rafał | Wojkowice | Bieg 5km | Mors Hubertus Mysłowice | opłacono on-line | ||||
Mysłowice | |||||||||
81 | Seweryn Jacek | Mysłowice | Bieg 5km | Mysłowice | opłacono on-line | ||||
82 | Janor Agnieszka | Mysłowice | Bieg 5km | Mysłowice | opłacono on-line | ||||
Mysłowicki Klub Biegacza No. 1 | |||||||||
83 | Drybczewski Daniel | Mysłowice | Bieg 5km | Mysłowicki Klub Biegacza No. 1 | opłacono on-line | ||||
Nie powiem | |||||||||
84 | Dominik Rafał | Katowice | Bieg 5km | Nie powiem | opłacono on-line | ||||
Ostro Run Team | |||||||||
85 | Romańska-Malina Olga | Sosnowiec | Bieg 5km | Ostro Run Team | opłacono on-line | ||||
86 | Malina Amelia | Sosnowiec | Bieg 5km | Ostro Run Team | |||||
Ozzy Team | |||||||||
87 | Woska Michał | Trzebinia | Bieg 5km | Ozzy Team | opłacono on-line | ||||
PANKORBKA.PL - MOBILNY SERWIS ROWEROWY | |||||||||
88 | Bielewicz Aleksandra | Sosnowiec | Bieg 5km | PANKORBKA.PL - MOBILNY SERWIS ROWEROWY | opłacono on-line | ||||
PiastunTeam | |||||||||
89 | Korzec Magdalena | Siemianowice Slaskie | Bieg 5km | PiastunTeam | opłacono on-line | ||||
Płomień Sosnowiec | |||||||||
90 | Zdanowski Dawid | Mysłowice | Bieg 5km | Płomień Sosnowiec | opłacono on-line | ||||
Run’em all | |||||||||
91 | TURAK Rafał | Katowice | Bieg 5km | Run’em all | opłacono on-line | ||||
SKORUPA SPORT | |||||||||
92 | Skorupa Paweł | Tychy | Bieg 5km | SKORUPA SPORT | |||||
Saint-Gobain Squad | |||||||||
93 | Stodolski Mateusz | Bolesław | Bieg 5km | Saint-Gobain Squad | opłacono on-line | ||||
Scanfil | |||||||||
94 | Zając Adam | Jaworzno | Bieg 5km | Scanfil | opłacono on-line | ||||
95 | Kurcoń Przemek | Lędziny | Bieg 5km | Scanfil | |||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
96 | Pająk Marek | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
97 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
98 | Bruch Konrad | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Bieg 5km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
99 | Rączka Piotr | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
100 | Karczewska-Rączka Justyna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
Socios Silesia | |||||||||
101 | Dziubla Bartłomiej | Kamieniec | Bieg 5km | Socios Silesia | opłacono on-line | ||||
Stach Team | |||||||||
102 | Stach Wojciech | Sosnowiec | Bieg 5km | Stach Team | opłacono on-line | ||||
Strefa51 | |||||||||
103 | Klita Rafał | Tychy | Bieg 5km | Strefa51 | opłacono on-line | ||||
SuperSonicaMaxK2 | |||||||||
104 | Kozieł Krzysztof Kozieł | Chełmek | Bieg 5km | SuperSonicaMaxK2 | opłacono on-line | ||||
TRUCHTACZ Mysłowice | |||||||||
105 | Maciejewski Marek | Mysłowice | Bieg 5km | TRUCHTACZ Mysłowice | |||||
Team ordynus | |||||||||
106 | Plewa Rafał | Jaworzno | Bieg 5km | Team ordynus | opłacono on-line | ||||
Technikum nr.8 w Katowicach | |||||||||
107 | Osman Aleksandra | Mysłowice | Bieg 5km | Technikum nr.8 w Katowicach | opłacono on-line | ||||
Totalny amator | |||||||||
108 | Kania Marek | Sosnowiec | Bieg 5km | Totalny amator | |||||
TriTerm Team | |||||||||
109 | Miller Judyta | Bieruń | Bieg 5km | TriTerm Team | opłacono on-line | ||||
Tridivision Triathlon Team | |||||||||
110 | Michalewicz Marcin | Mysłowice | Bieg 5km | Tridivision Triathlon Team | opłacono on-line | ||||
Truchtacz Mysłowice | |||||||||
111 | Siemiątkowska Anna | Katowice | Bieg 5km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line | ||||
112 | gruszka marian | Mysłowice | Bieg 5km | Truchtacz Mysłowice | opłacono on-line | ||||
Turlam się za Bartkiem | |||||||||
113 | Grohs Martyna | Mysłowice | Bieg 5km | Turlam się za Bartkiem | opłacono on-line | ||||
Turysta Biegowy | |||||||||
114 | Noga Łukasz | Sosnowiec | Bieg 5km | Turysta Biegowy | opłacono on-line | ||||
UKS Chromik Mysłowice | |||||||||
115 | Osmańska Oliwia | Mysłowice | Bieg 5km | UKS Chromik Mysłowice | opłacono on-line | ||||
WIKING Team | |||||||||
116 | Grabski Maciej | SOSNOWIEC | Bieg 5km | WIKING Team | opłacono on-line | ||||
117 | Jeżewska Agnieszka | Sosnowiec | Bieg 5km | WIKING Team | opłacono on-line | ||||
118 | Jeżewski Michał | Sosnowiec | Bieg 5km | WIKING Team | opłacono on-line | ||||
W pogoni za duchem | |||||||||
119 | Zarębski-Pawlowski Jacek Zarębski-Pawlowski | Katowice | Bieg 5km | W pogoni za duchem | opłacono on-line | ||||
Wspólna team | |||||||||
120 | Misz Hubert | Mysłowice | Bieg 5km | Wspólna team | opłacono on-line | ||||
Zadyszka Oświęcim | |||||||||
121 | Porębski Marek | Oświęcim | Bieg 5km | Zadyszka Oświęcim | opłacono on-line | ||||
Zagłębiowski Klub Oyama Karate | |||||||||
122 | Kindryk Tomasz | Chrzanów | Bieg 5km | Zagłębiowski Klub Oyama Karate | opłacono on-line | ||||
Zimnokrwiści | |||||||||
123 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | Bieg 5km | Zimnokrwiści | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
124 | Żłobiński Krzysztof | Tychy | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
125 | Nowak Martyna | Sosnowiec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
126 | Kozłowski Mirosław | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
127 | KOZŁOWSKI KRZYSZTOF | MYSŁOWICE | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
128 | Pąk Marcin | Katowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
129 | Malinowski Mateusz | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
130 | Malinowska Ewa | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
131 | Lniany Beniamin Lniany | Ruda Śląska | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
132 | Wykurz Liliana | Wojkowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
133 | KAWCZYŃSKI Radosław KAWCZYŃSKI | Sosnowiec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
134 | Moczko Ola | Myslowice | Bieg 5km | ||||||
135 | Nafalska Anna | Katowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
136 | Jochymek Adrian | Jaworzno | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
137 | Owczarek Norbert | Sosnowiec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
138 | Krzemień Wioletta | Sosnowiec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
139 | Włodarczyk Dariusz | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
140 | Otfinowska Anna | Sosnowiec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
141 | Oborzyńska Anna | Sosnowiec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
142 | Zacha Daria | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
143 | Bawiec Piotr | Jaworzno | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
144 | Białek Anna | Tychy | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
145 | Palczewski Przemek | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
146 | Sroga Arkadiusz | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
147 | Sroga Przemysław | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
148 | Hanus Justyna | Tychy | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
149 | Proksa Robert Proksa | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
150 | Majewski Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
151 | Pulut Anna | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
152 | Borycka-Swierzy Bogusława | Katowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
153 | Susek-Węgrzyk Danuta | Katowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
154 | Figołuszka Małgorzata | Kobiór | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
155 | Figoluszka Piotr | Kobiór | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
156 | Kryshmaru Viktor | Dabrowa Goгnicza | Bieg 5km | ||||||
157 | Grządkowski Patryk | Świętochłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
158 | Szmyt Bartek | Ruda Śląska | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
159 | Dudzik Ewa | Jaworzno | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
160 | Dandyk Karol | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
161 | Kadula Piotr | Jaworzno | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
162 | Olewicz Mikołaj | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
163 | Kępa Jacek | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
164 | Wilkosz Mariola Wilkosz | Jaworzno | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
165 | Wilkosz Wojciech | Jaworzno | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
166 | Ciupka Paulina | Katowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
167 | Furman Sylwia | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
168 | Tracz Sławomir | Myślenice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
169 | Luppa Bartosz | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
170 | Kidawa Bartłomiej | Sosnowiec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
171 | Głód Tadeusz | Jaworzno | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
172 | Michalik Damian | Sosnowiec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
173 | Pypłacz Wojciech | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
174 | Dogan Vedat | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
175 | Bąk Robert | Będzin | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
176 | Zieliński Wojciech | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
177 | Musiał Maciej | Chorzów | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
178 | Przybyłowski Krzysztof | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
179 | Kantorosiński Jan | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
180 | Widawski Paweł | Sosnowiec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
181 | Podlach Łukasz | Sosnowiec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
182 | Kantorosińska Anna | Sosnowiec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
183 | Kulawik-Luppa Magdalena | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
184 | Hanisch Oliwier | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
185 | Szczawińska Klaudia | KATOWICE | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
186 | Kozioł Łukasz | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
187 | Plich Andrzej | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
188 | Syc Ewelina | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
189 | Pastwa Krzysztof | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
190 | Lebioda Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
191 | Sapeta Anika | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
192 | Pliszka Patryk | Ruda Śląska | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
193 | Jasinska Klaudia | Bytom | Bieg 5km | ||||||
194 | Okrajek Zbigniew | Posądza | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
195 | Pliszka Nikol | Ruda śląska | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
196 | Surowiec Michał | Będzin | Bieg 5km | ||||||
197 | Nowaczyk Arkadiusz | Chorzów | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
198 | Baniewicz Magdalena | Bytom | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
199 | Wilk Bartłomiej | Sosnowiec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
200 | Dudzik zenon | katowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
201 | Brzezińska Dominika | Zabrze | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
202 | Olejarz Piotr | Tychy | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
203 | Kuwik Marta | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
204 | Kuwik Dariusz | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
205 | Jesionek Radosław | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
206 | BLINOVSKY SERGEY | WROCŁAW | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
207 | Susak Vitalii | MYSŁOWICE | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
208 | Gałkiewicz Monika | Katowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
209 | Kiczkajło Krzysztof | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
210 | Chwast Piotr | Olkusz | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
211 | Kiczkajło Agnieszka | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
212 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Bieg 5km | ||||||
213 | Jesionek Martyna | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
214 | Fokt Rafał | Tychy | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
215 | Kurasz Tomasz | Ruda Śląska | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
216 | Mrozek Mira | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
217 | Molęda Marek | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
218 | Staniak Daniel | Katowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
219 | Wieczorek Radosław | Sosnowiec | Bieg 5km | ||||||
220 | Czajkowski Łukasz | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
221 | Liszka Magdalena | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
222 | Sprutta Mateusz | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
223 | Firla Wioletta | Rybnik | Bieg 5km | ||||||
224 | Habryka Malwina | Katowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
225 | Molęda Ewelina | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
226 | Depta Łukasz Depta | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | ||||||
227 | Synowiec Karolina Synowiec | Sosnowiec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
228 | LIBISZ MARCIN LIBISZ | Radzionkow | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
229 | ABBASOFF RAFAEL | MYSŁOWICE | Bieg 5km | ||||||
230 | BORCZ TOMASZ | SOSNOWIEC | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
231 | Sitko Sylwester | Preczów | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
232 | ZYCH WIOLETA | PRECZÓW | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
233 | Gałkiewicz Michał | Katowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
234 | Kasperczyk Damian | Imielin | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
235 | Baniewicz Jakub | Bytom | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
236 | Nowak Ewa | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
237 | Stolorz Robert | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
238 | Działowski Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
239 | Nowakowski marek | BĘDZIN | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
240 | Pytel Marek | Katowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
241 | Tuleja Aleksandra | Katowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
242 | Wawro Małgorzata | Katowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
243 | Kuwik Waldemar | Oświęcim | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
244 | Sus Monika | Zawiercie | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
245 | Sus Michał | Zawiercie | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
246 | Musiał Michał | Ruda Śląska | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
247 | Paciuch Dorota | Ruda Śląska | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
248 | Gos Barbara | MYSŁOWICE | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
249 | Buczek Marek | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
250 | Węgrzyk Dariusz | Katowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
251 | Boczek Michał | Piekary śląskie | Bieg 5km | ||||||
252 | Nędza Adam | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
253 | Dudek Dawid | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
254 | Kania Agnieszka | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
255 | Otlinger Alicja | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
256 | OGONOWSKI Dariusz | Sosnowiec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
257 | Sieka Maciej | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
258 | Ogonowski Mariusz | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
259 | Kołodziejczyk Mariusz | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
260 | Strzelecki Piotr | ZABRZE | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
261 | Serafiński Marek | Sosnowiec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
262 | Pikul Kamil | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
263 | Biolik Anna | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
264 | Krawczyk Alan | Ruda Śląska | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
265 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
266 | Rybak Remigiusz | Ruda Śląska | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
267 | Stabrawa Marcin | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
268 | Ratajczak Marek | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
269 | Bielawski Marcin | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
270 | Fryt Marcin | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
271 | Stolorz Wojciech | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
272 | Jewuła Anna | Mysłowice | Bieg 5km | ||||||
273 | Stec Arek | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
274 | Stec Edyta | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
275 | Mierzejewska Gosia | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
276 | Urbanek Iwona | Bieruń | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
277 | Pawlik-Niedziela Sandra | Sosnowiec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
278 | Olszak Anna | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
279 | Timing4u Spółka | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | ||||||
emjot tri team | |||||||||
280 | Jawor Marcin | Mysłowice | Bieg 5km | emjot tri team | opłacono on-line | ||||
281 | Janicka-Jawor Joanna Janicka-Jawor | Mysłowice | Bieg 5km | emjot tri team | opłacono on-line | ||||
forBET Runners | |||||||||
282 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Bieg 5km | forBET Runners | |||||
Żółwio-Ślimak | |||||||||
283 | Poliwoda Alan | Mysłowice | Bieg 5km | Żółwio-Ślimak | opłacono on-line | ||||
284 | Musiał Pola | Mysłowice | Bieg 5km | Żółwio-Ślimak | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9869