Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konopa Jakub | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | ||
2 | Ciskowski Kacper | Domatowo | Polska | bieg 10 km | ||
3 | Ciskowska Weronika | Domatowo | Polska | bieg 10 km | ||
4 | Budnicka Daria | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | ||
5 | Zelewski Krystian | Puck | Polska | bieg 10 km | ||
6 | Wirkowski Jacek | Sopot | Polska | bieg 10 km | ||
7 | TRENDEL MAGDALENA | SOPOT | Polska | bieg 10 km | ||
8 | Góra Mateusz | Łęczyce | Polska | bieg 10 km | WOLF TEAM | |
9 | Żelewski Dariusz | Rumia | Polska | bieg 10 km | Wataha łączy nas bieganie | |
10 | Żelewska Aleksandra | Rumia | Polska | bieg 10 km | PZS Reda | |
11 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | |
12 | Baranowska Monika | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | ||
13 | Baranowski Marcin | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | ||
14 | Mislisz Piotr | Osłonino | Polska | bieg 10 km | ||
15 | Szkoda Karolina | Domatowko | Polska | bieg 10 km | ||
16 | Karczewski Grzegorz | Hel | Polska | bieg 10 km | LKS Błękitni Żeglce | |
17 | ANDRYSKOWSKA Katarzyna | WŁADYSŁAWOWO | Polska | bieg 10 km | ||
18 | Kobierzyńska Daria | Wladyslawowo | Polska | bieg 10 km | Mayo Judo&Fitness Center | |
19 | Guz Kamil | Mrzezino | Polska | bieg 10 km | ||
20 | Chrząstowska Kamila | Bydgoszcz | Polska | bieg 10 km | ||
21 | Roeske Krzysztof | Gnieżdżewo | Polska | bieg 10 km | Bez klubu | |
22 | Pszenny Piotr | Reda | Polska | bieg 10 km | ||
23 | Zadrożna Magdalena | Gdynia | Polska | bieg 10 km | ||
24 | Płotka Michał | Łebcz | Polska | bieg 10 km | wolny biegacz | |
25 | Pusdrowska Agnieszka | Reda | Polska | bieg 10 km | Runeda / RunnerFromReda | |
26 | Pusdrowski Michał | Reda | Polska | bieg 10 km | Runeda / RunnerFromReda | |
27 | Darga Marcin | Starzyno | Polska | bieg 10 km | WOLF TEAM | |
28 | Dzienisz Roman | Robakowo | Polska | bieg 10 km | Kaszubi Luzino | |
29 | DZIENISZ JUSTYNA | ROBAKOWO | Polska | bieg 10 km | Kaszubi Luzino | |
30 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | bieg 10 km | Run Babys | |
31 | Lademann Artur | Bolszewo | Polska | bieg 10 km | ||
32 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Polska | bieg 10 km | ||
33 | Błaszk Magdalena | Warszkowo | Polska | bieg 10 km | WOLF TEAM | |
34 | Góra Piotr | Wielistowo | Polska | bieg 10 km | WOLF TEAM | |
35 | Góra Aleksandra | Wielistowo | Polska | bieg 10 km | WOLF TEAM | |
36 | Mazur Andrzej | Bojano | Polska | bieg 10 km | KKS SFORA BOJANO | |
37 | Okon Błazej | Leśniewo | Polska | bieg 10 km | ||
38 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | |
39 | Matelski Szymon | Jastarnia | Polska | bieg 10 km | ||
40 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | bieg 10 km | Jabra Roller Team | |
41 | Kloka Żaneta | Mrzezino | Polska | bieg 10 km | ||
42 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | bieg 10 km | ||
43 | Konopka Piotr | Rumia | Polska | bieg 10 km | NDI | |
44 | Filipów Tadeusz | Lębork 84-300 ,ul. 0br. Wybrzeża 5/6 | Polska | bieg 10 km | niezrzeszony | |
45 | Hintzke Leszek | Leśniewo | Polska | bieg 10 km | Przyjaciele w biegu | |
46 | Oberzig Mateusz | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | ||
47 | Jetke Krystian | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | |
48 | JETKE agnieszka | WŁADYSŁAWOWO | Polska | bieg 10 km | BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | |
49 | Labudda Wojciech | Puck | Polska | bieg 10 km | LKS PUCK | |
50 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | Polska | bieg 10 km | BRW Władysławowo | |
51 | Nikrant Dawid | Domatowo | Polska | bieg 10 km | Domatowo DN9 | |
52 | Okrój Gabriela | Domtówko | Polska | bieg 10 km | Kicaj Domatówko | |
53 | Melzer Arkadiusz | Rumia | Polska | bieg 10 km | ||
54 | Liedtke Łukasz | Swarzewo | Polska | bieg 10 km | ||
55 | Kamiński Wojciech | Żarnowiec | Polska | bieg 10 km | ||
56 | Willner Waldemar | Domatówko | Polska | bieg 10 km | Kicaj Domatówko | |
57 | Necel Marek | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | |
58 | Mach Izabela | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | |
59 | Kohnke Patrycja | Jastarnia | Polska | bieg 10 km | Liceum Akademicke im. Macieja Płażyńskiego w Pucku | |
60 | Kupperschmidt Kamila | Wladyslawowo | Polska | bieg 10 km | wawrzynteam | |
61 | Halk-Derkowska Marzena | Reda | Polska | bieg 10 km | ||
62 | Derkowski Piotr | Reda | Polska | bieg 10 km | ||
63 | Dettlaff Ireneusz | GNIEŻDŻEWO | Polska | bieg 10 km | OSP/LZS Gnieżdżewo | |
64 | Wisiński Piotr | Szabda | Polska | bieg 10 km | Stowarzyszenie Brodnica Biega | |
65 | Grzębska-Buja Małgorzata | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | gosia.sie.buja | |
66 | Herrmann Aneta | Jastarnia | Polska | bieg 10 km | ||
67 | Brzeski Adrian | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | pckziu | |
68 | Hincka Łukasz | Żelistrzewo | Polska | bieg 10 km | ||
69 | Hincka Barbara | Żelistrzewo | Polska | bieg 10 km | ||
70 | Jaźwińska Julia | Łebcz | Polska | bieg 10 km | Liceum Akademicke im. Macieja Płażyńskiego w Pucku | |
71 | Simon Julia | Rumia | Polska | bieg 10 km | ||
72 | Jeka Rafal | Łebcz | Polska | bieg 10 km | ||
73 | Eliasz Dawid | Hel | Polska | bieg 10 km | ||
74 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | bieg 10 km | LIVESTRONG | |
75 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | bieg 10 km | ||
76 | Ładowski Kacper | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | Czilera.PL | |
77 | Struck Oliwier | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | Liceum Akademicke im. Macieja Płażyńskiego w Pucku | |
78 | Roman Krzysztof | Bolszewo | Polska | bieg 10 km | SFORA BMK | |
79 | Lepa-Roman Magdalena | Bolszewo | Polska | bieg 10 km | ||
80 | Czoska Anna | Pogórze | Polska | bieg 10 km | ||
81 | Mazuś Maja | Puck | Polska | bieg 10 km | TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO | |
82 | Różycka Joanna | Puck | Polska | bieg 10 km | TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO | |
83 | Domnik Wojciech | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | ||
84 | Lademann Alicja | Darzlubie | Polska | bieg 10 km | ||
85 | Patok Aleksandra | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | ||
86 | Skoczke Marcin Skoczke | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | ||
87 | Sikorska Agnieszką | Gdynia | Polska | bieg 10 km | Bez klubu | |
88 | Czoska Przemysław | Gdynia | Polska | bieg 10 km | ||
89 | Pal Violetta | Osłonino | Polska | bieg 10 km | ||
90 | WENDT Ryszard | Puck | Polska | bieg 10 km | ||
91 | Gorzkiewicz-Drzymalska Karolina | Puck | Polska | bieg 10 km | ||
92 | Zięba Robert | Gdynia | Polska | bieg 10 km | ||
93 | Rudnik Janina Ewa | Gdynia | Polska | bieg 10 km | ||
94 | Groenwald Dariusz | Połczyno | Polska | bieg 10 km | ISKRA POŁCZYNO | |
95 | Czaplicki Sławomir | Reda | Polska | bieg 10 km | MŁODE DZIKI-RUNEDA | |
96 | GRABOWSKA Agnieszka | Reda | Polska | bieg 10 km | Młode dziki Runeda | |
97 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | bieg 10 km | Kaszëbë Łebcz | |
98 | Gruszka Beata Gruszka | Swarzewo | Polska | bieg 10 km | ||
99 | szczypior Jolanta | Władysławowo | Polska | bieg 10 km | ||
100 | Dominik Aleksandra Dominik | Krokowa | Polska | bieg 10 km |
Wyświetleń: 8875