Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Dorobczyńska Sylwia Chałupy Polska nordic walking 5 km
2 Mazur Andrzej Bojano Polska bieg 10 km KKS SFORA BOJANO
3 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Polska bieg 10 km
4 Roman Krzysztof Bolszewo Polska bieg 10 km SFORA BMK
5 Kołodziejek Jadwiga Bolszewo Polska nordic walking 5 km
6 Lademann Gabriela Bolszewo Polska bieg 10 km
7 Lademann Artur Bolszewo Polska bieg 10 km
8 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Polska bieg 10 km Run Babys
9 Kopczyńska Irena Borkowo Polska nordic walking 5 km Nessi Time Żukowo
10 Chrząstowska Kamila Bydgoszcz Polska bieg 10 km
11 Dorobczyński Marek Chałupy Polska bieg 10 km
12 Budzisz Marcin Chałupy Polska bieg 10 km
13 Patalas Angelika Chłapowo Polska bieg 10 km
14 Lademann Alicja Darzlubie Polska bieg 10 km
15 Lademann Maciej Darzlubie Polska bieg 10 km
16 Szkoda Karolina Domatowko Polska bieg 10 km
17 Konkel Maciej Domatowo Polska nordic walking 5 km
18 Nikrant Dawid Domatowo Polska bieg 10 km Domatowo DN9
19 Albecka Julia Domatowo Polska nordic walking 5 km Znajomi z Domatowa
20 Rigga Amelia Domatowo Polska nordic walking 5 km
21 Ciskowska Weronika Domatowo Polska bieg 10 km
22 Ciskowski Kacper Domatowo Polska bieg 10 km
23 Mickiewicz -Szymańska Ilona Domatówko Polska bieg 10 km
24 Szymański Krzysztof Domatówko Polska bieg 10 km
25 Guth Kacper Domatówko Polska nordic walking 5 km
26 Willner Waldemar Domatówko Polska bieg 10 km Kicaj Domatówko
27 Okrój Gabriela Domtówko Polska bieg 10 km Kicaj Domatówko
28 Kuśmierczuk Agnieszka Gdańsk Polska nordic walking 5 km
29 Winiarska Aleksandra Gdynia Polska bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
30 Winiarski Aleksander Gdynia Polska bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
31 Rudnik Janina Ewa Gdynia Polska bieg 10 km
32 Zięba Robert Gdynia Polska bieg 10 km
33 Czoska Przemysław Gdynia Polska bieg 10 km
34 Sikorska Agnieszką Gdynia Polska bieg 10 km Bez klubu
35 Mazurek Wiesław Gdynia Polska bieg 10 km
36 Mazurek Sebastian Gdynia Polska bieg 10 km Jabra Roller Team
37 Zadrożna Magdalena Gdynia Polska bieg 10 km
38 Wójcik Piotr Gdynia Polska nordic walking 5 km morsik weteran
39 Boza Beata Gdynia/Chłapowo Polska bieg 10 km
40 Kummer Karolina Gniewowo Polska nordic walking 5 km
41 Dettlaff Ireneusz GNIEŻDŻEWO Polska bieg 10 km OSP/LZS Gnieżdżewo
42 Hincka Marzena Gnieżdżewo Polska bieg 10 km BRW Władysławowo
43 Roeske Krzysztof Gnieżdżewo Polska bieg 10 km Bez klubu
44 Eliasz Dawid Hel Polska bieg 10 km
45 Karczewski Grzegorz Hel Polska bieg 10 km LKS Błękitni Żeglce
46 Teofilak Robert Jastarnia Polska nordic walking 5 km Liceum Akademicke im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
47 Herrmann Aneta Jastarnia Polska bieg 10 km
48 Kohnke Patrycja Jastarnia Polska bieg 10 km Liceum Akademicke im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
49 Matelski Szymon Jastarnia Polska bieg 10 km
50 Witkowski Piotr Jastarnia Polska nordic walking 5 km
51 Witkowska Romualda Jastarnia Polska nordic walking 5 km
52 Herrmann Balbina Jastarnia Polska nordic walking 5 km
53 Herrmann Marcin Jastarnia Polska nordic walking 5 km
54 Ciskowska Weronika Jastrzębia Góra Polska nordic walking 5 km Liceum Akademicke im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
55 Bisewski Piotr Karwia Polska bieg 10 km
56 Danielewicz-Kowalczyk Monika Karwia Polska nordic walking 5 km
57 Oreszke Jan karwia Polska nordic walking 5 km BRW KP PSP
58 Oreszke Alicja Karwia Polska nordic walking 5 km
59 Kisielewska Anna Karwia Polska nordic walking 5 km
60 Konarzewska Elżbieta Kłanino Polska nordic walking 5 km
61 Czaja Sergiusz Kościerzyna Polska nordic walking 5 km
62 Dominik Aleksandra Dominik Krokowa Polska bieg 10 km
63 Necel Aleksandra Kuźnica Polska nordic walking 5 km
64 Necel Bartosz Kuźnica Polska nordic walking 5 km
65 Necel Jeremiasz Kuźnica Polska nordic walking 5 km
66 Itrych Anna Leśniewo Polska nordic walking 5 km Biegamy Razem Władysławowo
67 Bendzmer Marcin Leśniewo Polska bieg 10 km
68 Krupińska Rita Leśniewo Polska nordic walking 5 km
69 Witczak Małgorzata Leśniewo Polska nordic walking 5 km
70 Wolff Kornelia Leśniewo Polska nordic walking 5 km
71 Hintzke Leszek Leśniewo Polska bieg 10 km Przyjaciele w biegu
72 Wyszecka Styn Andżelika Leśniewo Polska nordic walking 5 km
73 Okon Błazej Leśniewo Polska bieg 10 km
74 Jankowska Agnieszka Leśniewo Polska nordic walking 5 km
75 Muża Marta Leśniewo Polska nordic walking 5 km
76 Źródło Weronika Leśniewo Polska nordic walking 5 km
77 Lanc Damian Leśniewo Polska nordic walking 5 km
78 Krzyżczyk Monika Leśniewo Polska nordic walking 5 km
79 Kamiński Gracjan Leśniewo nordic walking 5 km
80 Kamiński Dawid Leśniewo Polska nordic walking 5 km
81 Kamińska Klaudia Leśniewo Polska nordic walking 5 km
82 Jaśkiewicz Małgorzata Leśniewo Polska nordic walking 5 km
83 Źródło Monika Leśniewo Polska nordic walking 5 km
84 Filipów Tadeusz Lębork 84-300 ,ul. 0br. Wybrzeża 5/6 Polska bieg 10 km niezrzeszony
85 Chrabkowski Paweł Luzino Polska nordic walking 5 km
86 Jeka Rafal Łebcz Polska bieg 10 km
87 Jaźwińska Julia Łebcz Polska bieg 10 km Liceum Akademicke im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
88 Kałaczyńska Katarzyna ŁEBCZ Polska nordic walking 5 km Bez klubu
89 Płotka Michał Łebcz Polska bieg 10 km wolny biegacz
90 Tartanus Monika Łebcz dana Polska nordic walking 5 km
91 Tartanus Mariusz Łebcz dana Polska nordic walking 5 km
92 Góra Mateusz Łęczyce Polska bieg 10 km WOLF TEAM
93 Knurowska Monika Mała Piaśnica Polska bieg 10 km
94 Kloka Żaneta Mrzezino Polska bieg 10 km
95 Guz Kamil Mrzezino Polska bieg 10 km
96 Karczewska Agnieszka Mrzezino Polska nordic walking 5 km
97 Budzisz Lucyna Mrzezino Polska nordic walking 5 km
98 Pal Violetta Osłonino Polska bieg 10 km
99 Mislisz Piotr Osłonino Polska bieg 10 km
100 Lasek Dorota Parszczyce Polska nordic walking 5 km


Wyświetleń: 10496

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ