Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Budnicka Daria Władysławowo Polska bieg 10 km
2 TRENDEL MAGDALENA SOPOT Polska bieg 10 km
3 Błaszk Maciej Warszkowo Polska nordic walking 5 km
4 Okroy Angelika Puck Polska nordic walking 5 km
5 Okroy Kamil Puck Polska nordic walking 5 km
6 Okroy Sylwester Puck Polska nordic walking 5 km
7 Kończak Alina Władysławowo Polska nordic walking 5 km
8 Lanc Damian Leśniewo Polska nordic walking 5 km
9 Szulc Grzegorz Rumia Polska nordic walking 5 km
10 Stromska Natalia Władysławowo Polska nordic walking 5 km
11 Ciskowska Weronika Domatowo Polska bieg 10 km
12 Ciskowski Kacper Domatowo Polska bieg 10 km
13 Rigga Amelia Domatowo Polska nordic walking 5 km
14 Chrabkowski Paweł Luzino Polska nordic walking 5 km
15 Konopa Jakub Władysławowo Polska bieg 10 km
16 Kummer Karolina Gniewowo Polska nordic walking 5 km
17 Źródło Monika Leśniewo Polska nordic walking 5 km
18 Źródło Weronika Leśniewo Polska nordic walking 5 km
19 Krzyżczyk Monika Leśniewo Polska nordic walking 5 km
20 Gębka-Scuffins Zoe Puck Polska nordic walking 5 km
21 Gębka-Scuffins John Puck Polska nordic walking 5 km
22 Wirkowski Jacek Sopot Polska bieg 10 km
23 Jaśkiewicz Małgorzata Leśniewo Polska nordic walking 5 km
24 Zelewski Krystian Puck Polska bieg 10 km
25 Kamińska Klaudia Leśniewo Polska nordic walking 5 km
26 Kamiński Dawid Leśniewo Polska nordic walking 5 km
27 Kamiński Gracjan Leśniewo nordic walking 5 km
28 Gębka-Scuffins Magdalena Puck Polska nordic walking 5 km
29 Świątkiewicz-Barcz Kamila Wejherowio Polska nordic walking 5 km
30 Konkel Julita Władysławowo Polska nordic walking 5 km
31 Herrmann Marcin Jastarnia Polska nordic walking 5 km
32 Herrmann Balbina Jastarnia Polska nordic walking 5 km
33 Witkowska Romualda Jastarnia Polska nordic walking 5 km
34 Witkowski Piotr Jastarnia Polska nordic walking 5 km
35 Brzeziński Szymon Władysławowo Polska nordic walking 5 km
36 Patalas Angelika Chłapowo Polska bieg 10 km
37 Knurowska Monika Mała Piaśnica Polska bieg 10 km
38 Dorobczyński Marek Chałupy Polska bieg 10 km
39 Chudzik Beata Władysławowo Polska bieg 10 km
40 Kroll Rafal Wladyslawowo Polska bieg 10 km
41 Marczykowski Paweł Władysławowo Polska bieg 10 km
42 Boza Beata Gdynia/Chłapowo Polska bieg 10 km
43 Smykla Piotr Puck Polska bieg 10 km
44 Jetke Karol Strzelno Polska bieg 10 km
45 Budzisz Marcin Chałupy Polska bieg 10 km
46 Lewińska Dominika Władysławowo Polska bieg 10 km
47 Zawadzka Deręgowska Małgorzata Władysławowo Polska nordic walking 5 km
48 Kłodzińska Daria Rzucewo Polska bieg 10 km
49 Klebba Grzegorz Rumia Polska bieg 10 km
50 Mickiewicz -Szymańska Ilona Domatówko Polska bieg 10 km
51 Szymański Krzysztof Domatówko Polska bieg 10 km
52 Gbyl Klaudia Władysławowo Polska bieg 10 km
53 Bisewski Piotr Karwia Polska bieg 10 km
54 Bendzmer Marcin Leśniewo Polska bieg 10 km
55 Krupińska Rita Leśniewo Polska nordic walking 5 km
56 Patok Maciej Władysławowo Polska bieg 10 km
57 Dominik Aleksandra Dominik Krokowa Polska bieg 10 km
58 szczypior Jolanta Władysławowo Polska bieg 10 km
59 Gruszka Beata Gruszka Swarzewo Polska bieg 10 km
60 Rudnik Janina Ewa Gdynia Polska bieg 10 km
61 Zięba Robert Gdynia Polska bieg 10 km
62 Gorzkiewicz-Drzymalska Karolina Puck Polska bieg 10 km
63 WENDT Ryszard Puck Polska bieg 10 km
64 Pal Violetta Osłonino Polska bieg 10 km
65 Czoska Przemysław Gdynia Polska bieg 10 km
66 Skoczke Marcin Skoczke Władysławowo Polska bieg 10 km
67 Konkel Maciej Domatowo Polska nordic walking 5 km
68 Patok Aleksandra Władysławowo Polska bieg 10 km
69 Bollin Wiesława Władysławowo Polska nordic walking 5 km
70 Lademann Alicja Darzlubie Polska bieg 10 km
71 Domnik Wojciech Władysławowo Polska bieg 10 km
72 Czoska Anna Pogórze Polska bieg 10 km
73 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Polska bieg 10 km
74 Necel Aleksandra Kuźnica Polska nordic walking 5 km
75 Necel Bartosz Kuźnica Polska nordic walking 5 km
76 Witczak Małgorzata Leśniewo Polska nordic walking 5 km
77 Sarnowski Jakub Połczyno Bis Polska nordic walking 5 km
78 Korth Amelia Tupadły Polska nordic walking 5 km
79 Lademann Maciej Darzlubie Polska bieg 10 km
80 Myszk Natalia Władysławowo Polska nordic walking 5 km
81 Karsznia Klaudia Starzyno Polska nordic walking 5 km
82 Eliasz Dawid Hel Polska bieg 10 km
83 Jeka Rafal Łebcz Polska bieg 10 km
84 Kotewicz Weronika Władysławowo Polska nordic walking 5 km
85 Simon Julia Rumia Polska bieg 10 km
86 Zuziak Ela Władysławowo Polska nordic walking 5 km
87 Hincka Barbara Żelistrzewo Polska bieg 10 km
88 Hincka Łukasz Żelistrzewo Polska bieg 10 km
89 Herrmann Aneta Jastarnia Polska bieg 10 km
90 Kołodziejek Jadwiga Bolszewo Polska nordic walking 5 km
91 Necel-Kruppa Anna Władysławowo Polska nordic walking 5 km
92 Nowak Andrzej Żelistrzewo Polska nordic walking 5 km
93 Czaja Sergiusz Kościerzyna Polska nordic walking 5 km
94 Derkowski Piotr Reda Polska bieg 10 km
95 Halk-Derkowska Marzena Reda Polska bieg 10 km
96 Guth Kacper Domatówko Polska nordic walking 5 km
97 Kamiński Wojciech Żarnowiec Polska bieg 10 km
98 Tartanus Monika Łebcz dana Polska nordic walking 5 km
99 Tartanus Mariusz Łebcz dana Polska nordic walking 5 km
100 Necel Jeremiasz Kuźnica Polska nordic walking 5 km


Wyświetleń: 10466

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ