Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
AKTYWNY PUCK
1 Jabłońska Katarzyna Puck nordic walking 5 km AKTYWNY PUCK
Aktywny Puck
2 Kolp Beata Puck nordic walking 5 km Aktywny Puck
BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
3 Jetke Krystian Władysławowo bieg 10 km BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
4 JETKE agnieszka WŁADYSŁAWOWO bieg 10 km BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
BRW KP PSP
5 Oreszke Jan karwia nordic walking 5 km BRW KP PSP
BRW Władysławowo
6 Hincka Marzena Gnieżdżewo bieg 10 km BRW Władysławowo
Bez klubu
7 Jędrzejewski Krzysztof Władysławowo nordic walking 5 km Bez klubu
8 Roeske Krzysztof Gnieżdżewo bieg 10 km Bez klubu
9 Widziewicz Monika Połczyno (powiat pucki) nordic walking 5 km Bez klubu
10 Widziewicz Kacper Połczyno (powiat pucki) nordic walking 5 km Bez klubu
11 Kałaczyńska Katarzyna ŁEBCZ nordic walking 5 km Bez klubu
12 Sikorska Agnieszką Gdynia bieg 10 km Bez klubu
Biegamy Razem Władysławowo
13 Kobierzyński Paweł Władysławowo bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
14 Necel Marek Władysławowo bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
15 Ciskowska Elżbieta Władysławowo bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
16 BUCZKOWSKI WOJTEK WŁADYSŁAWOWO nordic walking 5 km Biegamy Razem Władysławowo
17 Grycko Barbara Władysławowo bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
18 Winiarski Aleksander Gdynia bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
19 Winiarska Aleksandra Gdynia bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
20 Itrych Migowska Karina Połczyno nordic walking 5 km Biegamy Razem Władysławowo
21 Itrych Anna Leśniewo nordic walking 5 km Biegamy Razem Władysławowo
22 Lesner Dariusz Puck bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
23 Górska-Stucka Anna Władysławowo bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
Biegamy Razem Władysławowo
24 Mach Izabela Władysławowo bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
25 Albecka Olimpia Władysławowo bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
26 Buczkowski Damian Władysławowo bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
27 BUCZKOWSKA AGNIESZKA WŁADYSŁAWOWO nordic walking 5 km Biegamy Razem Władysławowo
28 Zalewski Daniel Susz bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
29 Konkel Edyta Władysławowo bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
Biegamy Razem Władysławowo
30 Konkel Andrzej Władysławowo bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
31 Janowicz Anna Władysławowo bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
32 Kollek Anna Władysławowo bieg 10 km Biegamy Razem Władysławowo
Czilera.PL
33 Ładowski Kacper Władysławowo bieg 10 km Czilera.PL
Domatowo DN9
34 Nikrant Dawid Domatowo bieg 10 km Domatowo DN9
ISKRA POŁCZYNO
35 Groenwald Dariusz Połczyno bieg 10 km ISKRA POŁCZYNO
Jabra Roller Team
36 Mazurek Sebastian Gdynia bieg 10 km Jabra Roller Team
KKS SFORA BOJANO
37 Mazur Andrzej Bojano bieg 10 km KKS SFORA BOJANO
KP PSP Puck
38 Mollin Bartlomiej Strzelno bieg 10 km KP PSP Puck
Kaszubi Luzino
39 Dzienisz Roman Robakowo bieg 10 km Kaszubi Luzino
40 DZIENISZ JUSTYNA ROBAKOWO bieg 10 km Kaszubi Luzino
Kaszëbë Łebcz
41 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz bieg 10 km Kaszëbë Łebcz
Kicaj Domatówko
42 Okrój Gabriela Domtówko bieg 10 km Kicaj Domatówko
43 Willner Waldemar Domatówko bieg 10 km Kicaj Domatówko
LIVESTRONG
44 Lunk Krzysztof Puck bieg 10 km LIVESTRONG
LKS Błękitni Żeglce
45 Karczewski Grzegorz Hel bieg 10 km LKS Błękitni Żeglce
LKS PUCK
46 Labudda Wojciech Puck bieg 10 km LKS PUCK
Liceum Akademicke im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
47 Kohnke Patrycja Jastarnia bieg 10 km Liceum Akademicke im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
48 Jaźwińska Julia Łebcz bieg 10 km Liceum Akademicke im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
49 Teofilak Robert Jastarnia nordic walking 5 km Liceum Akademicke im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
50 Markiewicz Krystyna Władysławowo nordic walking 5 km Liceum Akademicke im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
51 Struck Oliwier Władysławowo bieg 10 km Liceum Akademicke im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
52 Ciskowska Weronika Jastrzębia Góra nordic walking 5 km Liceum Akademicke im. Macieja Płażyńskiego w Pucku
MaratonyPolskie.PL TEAM
53 Witt Grażyna Sopot bieg 10 km MaratonyPolskie.PL TEAM
Mardy Bum
54 Skurtys Dagmara Reda nordic walking 5 km Mardy Bum
55 Skurtys Cezary REDA nordic walking 5 km Mardy Bum
Mayo Judo&Fitness Center
56 Kobierzyńska Daria Wladyslawowo bieg 10 km Mayo Judo&Fitness Center
Morsowe Love ❤️
57 Madaj-Walasz Monika Puck nordic walking 5 km Morsowe Love ❤️
58 Korejke Marlena Puck nordic walking 5 km Morsowe Love ❤️
Morsy Puck
59 Funk Beata Żelistrzewo nordic walking 5 km Morsy Puck
60 Funk Ryszard Żelistrzewo nordic walking 5 km Morsy Puck
MŁODE DZIKI-RUNEDA
61 Czaplicki Sławomir Reda bieg 10 km MŁODE DZIKI-RUNEDA
Młode dziki Runeda
62 GRABOWSKA Agnieszka Reda bieg 10 km Młode dziki Runeda
NDI
63 Konopka Piotr Rumia bieg 10 km NDI
Nessi Time Żukowo
64 Kopczyńska Irena Borkowo nordic walking 5 km Nessi Time Żukowo
65 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo nordic walking 5 km Nessi Time Żukowo
Norbsoft
66 Witt Henryk Sopot nordic walking 5 km Norbsoft
OSP/LZS Gnieżdżewo
67 Dettlaff Ireneusz GNIEŻDŻEWO bieg 10 km OSP/LZS Gnieżdżewo
Opiekun Prawny Osób starszych I niepełnosprawnych
68 Dawidowski Roman Puck nordic walking 5 km Opiekun Prawny Osób starszych I niepełnosprawnych
PZS Reda
69 Żelewska Aleksandra Rumia bieg 10 km PZS Reda
Przyjaciele w biegu
70 Hintzke Leszek Leśniewo bieg 10 km Przyjaciele w biegu
REBELS LEGION TEAM
71 Hewelt Mateusz Puck bieg 10 km REBELS LEGION TEAM
Run Babys
72 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo bieg 10 km Run Babys
Runeda / RunnerFromReda
73 Pusdrowska Agnieszka Reda bieg 10 km Runeda / RunnerFromReda
74 Pusdrowski Michał Reda bieg 10 km Runeda / RunnerFromReda
SFORA BMK
75 Roman Krzysztof Bolszewo bieg 10 km SFORA BMK
Stowarzyszenie Brodnica Biega
76 Wisiński Piotr Szabda bieg 10 km Stowarzyszenie Brodnica Biega
Szkoła Podstawowa Małe Morze im ks. Jana Kaczkowskiego w Pucku
77 Tabor Brzezińska Katarzyna Władysławowo nordic walking 5 km Szkoła Podstawowa Małe Morze im ks. Jana Kaczkowskiego w Pucku
Szkoła Podstawowa w Leśniewie
78 Figas Beata Puck nordic walking 5 km Szkoła Podstawowa w Leśniewie
TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO
79 Mazuś Maja Puck bieg 10 km TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO
80 Różycka Joanna Puck bieg 10 km TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO
81 Necel Magdalena Władysławowo bieg 10 km TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO
82 Cymer-Markiewicz Karolina Władysławowo bieg 10 km TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO
83 Bystram Aleksandra Puck bieg 10 km TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO
Technikum Informatyczne im. M.Płażyńskiego w Pucku
84 Oberzig Małgorzata Władysławowo nordic walking 5 km Technikum Informatyczne im. M.Płażyńskiego w Pucku
The North Runners
85 Pecz Piotr Żelistrzewo bieg 10 km The North Runners
86 Pecz Igor Żelistrzewo bieg 10 km The North Runners
WOLF TEAM
87 Góra Mateusz Łęczyce bieg 10 km WOLF TEAM
88 Darga Marcin Starzyno bieg 10 km WOLF TEAM
89 Błaszk Magdalena Warszkowo bieg 10 km WOLF TEAM
90 Góra Piotr Wielistowo bieg 10 km WOLF TEAM
91 Góra Aleksandra Wielistowo bieg 10 km WOLF TEAM
Wataha łączy nas bieganie
92 Żelewski Dariusz Rumia bieg 10 km Wataha łączy nas bieganie
Znajomi z Domatowa
93 Albecka Julia Domatowo nordic walking 5 km Znajomi z Domatowa
_BRAK NAZWY_
94 Źródło Weronika Leśniewo nordic walking 5 km
95 Źródło Monika Leśniewo nordic walking 5 km
96 Kummer Karolina Gniewowo nordic walking 5 km
97 Konopa Jakub Władysławowo bieg 10 km
98 Chrabkowski Paweł Luzino nordic walking 5 km
99 Rigga Amelia Domatowo nordic walking 5 km
100 Ciskowski Kacper Domatowo bieg 10 km
101 Ciskowska Weronika Domatowo bieg 10 km
102 Budnicka Daria Władysławowo bieg 10 km
103 Szulc Grzegorz Rumia nordic walking 5 km
104 Lanc Damian Leśniewo nordic walking 5 km
105 Kończak Alina Władysławowo nordic walking 5 km
106 Okroy Sylwester Puck nordic walking 5 km
107 Okroy Kamil Puck nordic walking 5 km
108 Okroy Angelika Puck nordic walking 5 km
109 Błaszk Maciej Warszkowo nordic walking 5 km
110 Stromska Natalia Władysławowo nordic walking 5 km
111 Brzeziński Szymon Władysławowo nordic walking 5 km
112 Witkowski Piotr Jastarnia nordic walking 5 km
113 Witkowska Romualda Jastarnia nordic walking 5 km
114 Herrmann Balbina Jastarnia nordic walking 5 km
115 Herrmann Marcin Jastarnia nordic walking 5 km
116 Konkel Julita Władysławowo nordic walking 5 km
117 Świątkiewicz-Barcz Kamila Wejherowio nordic walking 5 km
118 Krzyżczyk Monika Leśniewo nordic walking 5 km
119 Kamiński Gracjan Leśniewo nordic walking 5 km
120 Kamiński Dawid Leśniewo nordic walking 5 km
121 Kamińska Klaudia Leśniewo nordic walking 5 km
122 Zelewski Krystian Puck bieg 10 km
123 Jaśkiewicz Małgorzata Leśniewo nordic walking 5 km
124 Wirkowski Jacek Sopot bieg 10 km
125 Gębka-Scuffins John Puck nordic walking 5 km
126 Gębka-Scuffins Zoe Puck nordic walking 5 km
127 Gębka-Scuffins Magdalena Puck nordic walking 5 km
128 TRENDEL MAGDALENA SOPOT bieg 10 km
129 Baranowska Monika Władysławowo bieg 10 km
130 Budzisz Lucyna Mrzezino nordic walking 5 km
131 Kusnierz Bozena wladyslawowo nordic walking 5 km
132 Sarnecka Hanna Puck nordic walking 5 km
133 Baranowski Marcin Władysławowo bieg 10 km
134 Mislisz Piotr Osłonino bieg 10 km
135 Szkoda Karolina Domatowko bieg 10 km
136 Karczewska Agnieszka Mrzezino nordic walking 5 km
137 ANDRYSKOWSKA Katarzyna WŁADYSŁAWOWO bieg 10 km
138 Guz Kamil Mrzezino bieg 10 km
139 Dorobczyńska Sylwia Chałupy nordic walking 5 km
140 Muża Marta Leśniewo nordic walking 5 km
141 Chrząstowska Kamila Bydgoszcz bieg 10 km
142 Pszenny Piotr Reda bieg 10 km
143 Zadrożna Magdalena Gdynia bieg 10 km
144 Sławiński Piotr Puck nordic walking 5 km
145 Sławińska Małgorzata Puck nordic walking 5 km
146 Miłosz Katarzyna Puck nordic walking 5 km
147 Jankowska Agnieszka Leśniewo nordic walking 5 km
148 Fydrych Karolina Puck nordic walking 5 km
149 Fydrych Dawid Puck nordic walking 5 km
150 Fydrych Julian Puck nordic walking 5 km
151 Konarzewska Elżbieta Kłanino nordic walking 5 km
152 Fydrych Aleksandra Puck nordic walking 5 km
153 Lasek Dorota Parszczyce nordic walking 5 km
154 Lademann Artur Bolszewo bieg 10 km
155 Lademann Gabriela Bolszewo bieg 10 km
156 Kuśmierczuk Agnieszka Gdańsk nordic walking 5 km
157 Adrian Roman Władysławowo nordic walking 5 km
158 Okon Błazej Leśniewo bieg 10 km
159 Kisielewska Anna Karwia nordic walking 5 km
160 Oreszke Alicja Karwia nordic walking 5 km
161 Matelski Szymon Jastarnia bieg 10 km
162 Wyszecka Styn Andżelika Leśniewo nordic walking 5 km
163 Domnik Beata Władysławowo nordic walking 5 km
164 Curyło Andrzej Władysławowo nordic walking 5 km
165 Kloka Żaneta Mrzezino bieg 10 km
166 Mazurek Wiesław Gdynia bieg 10 km
167 Błaszk Krystyna Warszkowo nordic walking 5 km
168 Błaszk Michał Warszkowo nordic walking 5 km
169 Kuchnowski Karol Werblinia nordic walking 5 km
170 Oberzig Mateusz Władysławowo bieg 10 km
171 Wolff Kornelia Leśniewo nordic walking 5 km
172 Radziejewski Mateusz Sobieńczyce nordic walking 5 km
173 Danielewicz-Kowalczyk Monika Karwia nordic walking 5 km
174 Cierpiałkowska-Blok Joanna Puck nordic walking 5 km
175 Melzer Arkadiusz Rumia bieg 10 km
176 Liedtke Łukasz Swarzewo bieg 10 km
177 Melzer Hanna Rumia nordic walking 5 km
178 Kruppa Marcin Władysławowo nordic walking 5 km
179 Necel Jeremiasz Kuźnica nordic walking 5 km
180 Tartanus Mariusz Łebcz dana nordic walking 5 km
181 Tartanus Monika Łebcz dana nordic walking 5 km
182 Kamiński Wojciech Żarnowiec bieg 10 km
183 Guth Kacper Domatówko nordic walking 5 km
184 Halk-Derkowska Marzena Reda bieg 10 km
185 Derkowski Piotr Reda bieg 10 km
186 Czaja Sergiusz Kościerzyna nordic walking 5 km
187 Nowak Andrzej Żelistrzewo nordic walking 5 km
188 Necel-Kruppa Anna Władysławowo nordic walking 5 km
189 Kołodziejek Jadwiga Bolszewo nordic walking 5 km
190 Herrmann Aneta Jastarnia bieg 10 km
191 Hincka Łukasz Żelistrzewo bieg 10 km
192 Hincka Barbara Żelistrzewo bieg 10 km
193 Zuziak Ela Władysławowo nordic walking 5 km
194 Simon Julia Rumia bieg 10 km
195 Kotewicz Weronika Władysławowo nordic walking 5 km
196 Jeka Rafal Łebcz bieg 10 km
197 Eliasz Dawid Hel bieg 10 km
198 Karsznia Klaudia Starzyno nordic walking 5 km
199 Myszk Natalia Władysławowo nordic walking 5 km
200 Lademann Maciej Darzlubie bieg 10 km
201 Korth Amelia Tupadły nordic walking 5 km
202 Sarnowski Jakub Połczyno Bis nordic walking 5 km
203 Witczak Małgorzata Leśniewo nordic walking 5 km
204 Necel Bartosz Kuźnica nordic walking 5 km
205 Necel Aleksandra Kuźnica nordic walking 5 km
206 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo bieg 10 km
207 Czoska Anna Pogórze bieg 10 km
208 Domnik Wojciech Władysławowo bieg 10 km
209 Lademann Alicja Darzlubie bieg 10 km
210 Bollin Wiesława Władysławowo nordic walking 5 km
211 Patok Aleksandra Władysławowo bieg 10 km
212 Konkel Maciej Domatowo nordic walking 5 km
213 Skoczke Marcin Skoczke Władysławowo bieg 10 km
214 Czoska Przemysław Gdynia bieg 10 km
215 Pal Violetta Osłonino bieg 10 km
216 WENDT Ryszard Puck bieg 10 km
217 Gorzkiewicz-Drzymalska Karolina Puck bieg 10 km
218 Zięba Robert Gdynia bieg 10 km
219 Rudnik Janina Ewa Gdynia bieg 10 km
220 Gruszka Beata Gruszka Swarzewo bieg 10 km
221 szczypior Jolanta Władysławowo bieg 10 km
222 Dominik Aleksandra Dominik Krokowa bieg 10 km
223 Patok Maciej Władysławowo bieg 10 km
224 Krupińska Rita Leśniewo nordic walking 5 km
225 Bendzmer Marcin Leśniewo bieg 10 km
226 Bisewski Piotr Karwia bieg 10 km
227 Gbyl Klaudia Władysławowo bieg 10 km
228 Szymański Krzysztof Domatówko bieg 10 km
229 Mickiewicz -Szymańska Ilona Domatówko bieg 10 km
230 Klebba Grzegorz Rumia bieg 10 km
231 Kłodzińska Daria Rzucewo bieg 10 km
232 Zawadzka Deręgowska Małgorzata Władysławowo nordic walking 5 km
233 Lewińska Dominika Władysławowo bieg 10 km
234 Budzisz Marcin Chałupy bieg 10 km
235 Jetke Karol Strzelno bieg 10 km
236 Smykla Piotr Puck bieg 10 km
237 Boza Beata Gdynia/Chłapowo bieg 10 km
238 Marczykowski Paweł Władysławowo bieg 10 km
239 Kroll Rafal Wladyslawowo bieg 10 km
240 Chudzik Beata Władysławowo bieg 10 km
241 Dorobczyński Marek Chałupy bieg 10 km
242 Knurowska Monika Mała Piaśnica bieg 10 km
243 Patalas Angelika Chłapowo bieg 10 km
amator biegania
244 Zaglewski Andrzej Władysławowo bieg 10 km amator biegania
gosia.sie.buja
245 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo bieg 10 km gosia.sie.buja
morsik weteran
246 Wójcik Piotr Gdynia nordic walking 5 km morsik weteran
niezrzeszony
247 Filipów Tadeusz Lębork 84-300 ,ul. 0br. Wybrzeża 5/6 bieg 10 km niezrzeszony
pckziu
248 Brzeski Adrian Władysławowo bieg 10 km pckziu
wawrzynteam
249 Kupperschmidt Kamila Wladyslawowo bieg 10 km wawrzynteam
wolny biegacz
250 Płotka Michał Łebcz bieg 10 km wolny biegacz


Wyświetleń: 10499

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ