Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stromski Grzegorz | Siemirowice | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | opłacono BM | |
2 | MICHALAK SEBASTIAN | Lębork | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Centrum Ruchu Funkcjonalnego Lębork | opłacono BM |
3 | Wirkus Antonina | Szczecinek | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | LKB im. BRACI PETK LĘBORK | |
4 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | LKB im. Braci Petk | |
5 | Żabczyński Daniel | Rumia | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Biegamyrazem.pl | opłacono BM |
6 | Malinowski Adam | Lębork | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Biegający dietetyk team | opłacono BM |
7 | Rychert Anna | Gowino | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Kaszubi Luzino | opłacono BM |
8 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Kaszubi Luzino | opłacono BM |
9 | Okołotowicz Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | opłacono BM | |
10 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Run Babys | opłacono BM |
11 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Run Babys | opłacono BM |
12 | Rusin Leszek | Lębork | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | |
13 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Kaszëbë Łebcz | |
14 | Garski Dawid | Słupsk | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | AML Słupsk | opłacono BM |
15 | DRYWA MARTYNA | SIERAKOWICE | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | ||
16 | Serkowski Wojciech | Dzierżążno | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | GKS Żukowo | |
17 | Graff Norbert | Szczenurze | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | UKS Ekoludek Szczenurze | opłacono BM |
18 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM |
19 | Kołodziejczyk Lidia | Wejherowo | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Maja Team | opłacono BM |
20 | Majewski Krzysztof | Niebędzino | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Biegający Dietetyk Team | opłacono BM |
21 | Dopke Dominika | Lubocino | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | MAJA TEAM | opłacono BM |
22 | Browarczyk Tomasz | Łebieńska Huta | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | opłacono BM | |
23 | Ostojska Ewa | Reda | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Kundy Portowe | opłacono BM |
24 | Orlikowski Eugeniusz | Koleczkowo | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | ||
25 | Bulman Paweł | Łebunia | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | opłacono BM | |
26 | Strymecki Daniel | Łebunia | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | opłacono BM | |
27 | Kobiela Piotr | Sulęczyno | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Biegający dietetyk team | |
28 | Kobiela Marta | Amalka | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Biegający dietetyk team | opłacono BM |
29 | Trzebiatowski Jerzy | Gdynia | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Adidas Runners Tricity | opłacono BM |
30 | Wroński Jarosław | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | opłacono BM | |
31 | Paprocka Ewelina | Luzino | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Kaszubi Luzino | opłacono BM |
32 | Pobłocki Piotr | Lębork | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | UKS ekonomik maratonczyk | opłacono BM |
33 | Poblocka Bożena | Lębork | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | UKS ekonomik maratonczyk | opłacono BM |
34 | Munski Mariusz | Kościerzyna Wybudowanie | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono BM |
35 | Wisniewska Marlena | Wrzescienko | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Biegający Dietetyk Team | opłacono BM |
36 | Litwic Miroslaw | Koscierzyna | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | opłacono BM | |
37 | Jankowski Sebastian | Kębłowo | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Wikęd team | opłacono BM |
38 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Talex Borzytuchom | opłacono BM |
39 | Rutkowski Adrian | Kościerzyna | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono BM |
40 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | opłacono BM | |
41 | Stankiewicz Witold | Godętowo | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | WOLF TEAM | opłacono BM |
42 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | opłacono BM | |
43 | Król Benedykt | Werblinia | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | opłacono BM | |
44 | Wencel Krzysiek | Świchowo | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | opłacono BM | |
45 | Miszke Zygmunt | Darżewo | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | PGB Skazani na Bieganie | opłacono BM |
46 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Lębork Biegacze | |
47 | Miszke Zygmunt | Darżewo | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | ||
48 | ROPEL MIROSŁAW | WEJHEROWO | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | ||
49 | HINC PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | opłacono BM | |
50 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Harpagan | opłacono BM |
51 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono BM |
52 | Rutkowska Joanna | Luzino | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Kaszubi Luzino | opłacono BM |
53 | Pawelczyk Krzysztof | Łyśniewo | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | KS BAT Sierakowice | opłacono BM |
54 | Łapigrowski Jan | Lębork | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | |
55 | Wenta Adrian | Łebunia | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk | |
56 | Czarnowski Emilian | Kozin | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Biegający dietetyk team | opłacono BM |
57 | Cepiński Andrzej | Gniewowo | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | AC&AC | opłacono BM |
58 | Cepińska Anna | Gniewowo | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | AC&AC | opłacono BM |
59 | Kościelski Mariusz | Rumia | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Kujawscy Runners | opłacono BM |
60 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Lębork Biegacze | |
61 | Andryskowski Zdzisław | Lębork | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | Kolarz-Pol | opłacono BM |
62 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | MaratonyPolskie.PL TEAM | |
63 | Zakrzewska Jolanta | Elbląg | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | ||
64 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg Seniorów 10km - godz. 13:00 | OSP POGRODZIE |
Wyświetleń: 14856