Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zaborowska Zosia | Strzepcz | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Labudy Strzepcz | |
2 | Wirkus Lili | Szczecinek | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | ||
3 | Reszka Nikola | Lębork | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | UKS "Siódemka" Lębork | |
4 | Łyżwińska Wiktoria | Lębork | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | UKS "Siódemka" Lębork | |
5 | Keller Lena | Linia | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła podstawowa w Lini | |
6 | Białk Lidia | Linia | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła podstawowa w Lini | |
7 | Gesek Zuzanna | Linia | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła podstawowa w Lini | |
8 | Labuda Aleksandra | Linia | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła podstawowa w Lini | |
9 | Hopa Anna | Linia | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa w Lini | |
10 | Jagła Agata | Linia | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa w Lini | |
11 | Leyk Eliza | Linia | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa w Lini | |
12 | Leyk Natalia | Zęblewo | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | |
13 | Stolc Martyna | Pobłocie | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | |
14 | Maszk Zofia | Gołubie | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | AMS | |
15 | Drywa Amelia | Linia | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa w Lini | |
16 | Maszota Wiktoria | Miłoszewo | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa w Miłoszewie | |
17 | Patelczyk Kinga | Miłoszewo | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa w Miłoszewie | |
18 | Bronk Magdalena | Miłoszewo | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa w Miłoszewie | |
19 | Deik Emilia | Miłoszewo | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa w Miłoszewie | |
20 | Wrońska Wiktoria | Miłoszewo | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa w Miłoszewie | |
21 | Mazur Amelia | Miłoszewo | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa w Miłoszewie | |
22 | Kierznikowicz Nikola | Linia | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła podstawowa w Linii | |
23 | Drywa Oliwia | Linia | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła podstawowa w Linii | |
24 | Klinkosz Liliana | Niepoczłowice | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa im. ks. kan. Bazylego Olęckiego w Niepoczołowicach | |
25 | Klejna Kinga | Niepoczołowice | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa im. ks. kan. Bazylego Olęckiego w Niepoczołowicach | |
26 | Gackowska Marta | Niepoczołowice | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa im. ks. kan. Bazylego Olęckiego w Niepoczołowicach | |
27 | Furman Liliana | Niepoczołowice | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa im. ks. kan. Bazylego Olęckiego w Niepoczołowicach | |
28 | Skurtys Kornelia | Reda | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Mardy Bum | |
29 | Miotk Maja | Niepoczołowice | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | SP Niepoczołowice | |
30 | Zarach Alicja | Miłoszewo | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | ||
31 | Zblewska Danka | Miłoszewo | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa w Miłoszewie | |
32 | Mielewczyk Paulina | Miłoszewo | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa w Miłoszewie | |
33 | Deik Gabriela | Miłoszewo | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa w Miłoszewie | |
34 | Lange Milena | WEJHEROWO | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Labudy Strzepcz | |
35 | Giergińska Julia | Strzepcz | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Labudy Strzepcz | |
36 | Ellwart Julia | Strzepcz | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Labudy Strzepcz | |
37 | Dawidowska Helena | Strzepcz | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Labudy Strzepcz | |
38 | Darznik Patrycja | Strzepcz | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Labudy Strzepcz | |
39 | Bladowska Lena | Strzepcz | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Labudy Strzepcz | |
40 | Bednarek Liliana | Kętrzyno | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | ||
41 | Grzelewska Jaśmina | Kętrzyno | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | ||
42 | Makurat Ewelina | Kętrzyno | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | ||
43 | Stankowska Martyna | Osiek | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | ||
44 | Grzelewska Estera | Kętrzyno | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | ||
45 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | |||
46 | Koguciuk Marcelina | Linia | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | ||
47 | Szczegielniak Julia | Celbowo | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Mardy Bum | |
48 | Metera Anna | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk | |
49 | Olszewska Maja | Mirachowo | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | AMS | |
50 | Kowalewska Zuzanna | Somonino | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | AMS | |
51 | Górecka Lena | Sitno | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | AMS Goręczyno | |
52 | Klawikowska Alicja | Rąty | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | AMS Goręczyno | |
53 | Mazur Amelia | Miłoszewo | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | ||
54 | Gruba Maja | Linia | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | Szkoła podstawowa w Linii | |
55 | Lewańczyk Patrycja | Stężyca | Polska | Bieg dziewcząt (rocznik 2013-2015) 400 m - godz. 11:20 | UKS Olimpijczyk Skorzewo |
Wyświetleń: 14828