Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nitza Adrianna | Starogard Gdański | Polska | 12:00 - 1 seria - 1000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | ||
2 | Szarmach Anna | Lubichowo | Polska | 12:30 - 4 seria - 3000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | ||
3 | Zieliński Michał | Pelplin | Polska | 12:30 - 4 seria - 3000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | ||
4 | Szmidt Adrian | Kartuzy | Polska | 12:50 - 5 seria - 3000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | ||
5 | Kulczyńska Agata | Kulice | Polska | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | limit osiągnięty | |
6 | Gajdus Ewa | Nowa Cerkiew | Polska | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | ||
7 | Kusz Kamila | Starogard Gdański | Polska | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | ||
8 | Świątkowski Tomasz | Kłodawa | Polska | 13:10 - 6 seria - 5000 metrów | 49 BLot | |
9 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | 12:30 - 4 seria - 3000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | ABK Kościerzyna | |
10 | Pijanowski Wojciech | Gdańsk | Polska | 12:30 - 4 seria - 3000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | Adidas Runners Tricity | |
11 | Munski Mariusz | Kościerzyna Wybudowanie | Polska | 12:50 - 5 seria - 3000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Akademia Biegowa Kościerzyna | |
12 | Rutkowski Adrian | Kościerzyna | Polska | 12:50 - 5 seria - 3000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Akademia Biegowa Kościerzyna | |
13 | Kosecka Dorota | Rożental | Polska | 12:50 - 5 seria - 3000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | BBL | |
14 | Klunder-Kwiatkowska Marta | Pelplin | Polska | 12:50 - 5 seria - 3000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | BBL | |
15 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | 13:10 - 6 seria - 5000 metrów | Klub Kociewiak Tczew | |
16 | Kulczyński Julian | Kulice | Polska | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | limit osiągnięty |
17 | Kozłowska Dominika | Smętówko | Polska | 12:30 - 4 seria - 3000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
18 | Choinska Jagoda | Stocki Młyn | Polska | 12:00 - 1 seria - 1000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
19 | Skorczewski Kuba | Kulice | Polska | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | limit osiągnięty |
20 | Borys Kornelia | Kulice | Polska | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | limit osiągnięty |
21 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | 12:00 - 1 seria - 1000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
22 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | 12:50 - 5 seria - 3000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
23 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | limit osiągnięty |
24 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | limit osiągnięty |
25 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | 12:50 - 5 seria - 3000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | KS GP 'Sprint' Kulice | |
26 | Delewska Hanna | Rożental | Polska | 12:00 - 1 seria - 1000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | KS GP 'Sprint' Kulice | |
27 | Delewska Marta | Rożental | Polska | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | KS GP 'Sprint' Kulice | limit osiągnięty |
28 | Delewski Jan | Rożental | Polska | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | KS GP 'Sprint' Kulice | limit osiągnięty |
29 | Grucza Julia | Kulice | Polska | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | KSGP Sprint Kulice | limit osiągnięty |
30 | Grucza Agata | Kulice | Polska | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | KSGP Sprint Kulice | limit osiągnięty |
31 | Choinski Konrad | Stocki Młyn | Polska | 12:30 - 4 seria - 3000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | KSGP Sprint Kulice | |
32 | Wszelak Filip | Kulice | Polska | 12:30 - 4 seria - 3000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | KSGP Sprint Kulice | |
33 | Noch Olivier | Nowa Cerkiew | Polska | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | limit osiągnięty |
34 | Walkowski Eryck | Borkowo | Polska | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |
35 | Kamrowski Patryk | Gętomie | Polska | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |
36 | Kamrowska Natalia | Gętomie | Polska | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |
37 | Wiśniewska Julia | Nowa Cerkiew | Polska | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |
38 | Gwizdała Nikodem | Morzeszczyn | Polska | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |
39 | Górski Jakub | Nowa Cerkiew | Polska | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |
40 | Mgłosiek Alan | Olsze | Polska | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | limit osiągnięty |
41 | Gajdus Nikodem | Nowa Cerkiew | Polska | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |
42 | Gajdus Gabriel | Nowa Cerkiew | Polska | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |
43 | Noch Kryspin | Nowa Cerkiew | Polska | 12:00 - 1 seria - 1000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa w Morzeszczynie | |
44 | Belczewska Monika | Gdańsk | Polska | 13:10 - 6 seria - 5000 metrów | Trójmiejska Akademia Triathlonu |
Wyświetleń: 4351