Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
49 BLot | |||||||||
1 | Świątkowski Tomasz | Kłodawa | 13:10 - 6 seria - 5000 metrów | 49 BLot | |||||
ABK Kościerzyna | |||||||||
2 | Steinka Marian | Kościerzyna | 12:30 - 4 seria - 3000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | ABK Kościerzyna | |||||
Adidas Runners Tricity | |||||||||
3 | Pijanowski Wojciech | Gdańsk | 12:30 - 4 seria - 3000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | Adidas Runners Tricity | |||||
Akademia Biegowa Kościerzyna | |||||||||
4 | Rutkowski Adrian | Kościerzyna | 12:50 - 5 seria - 3000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Akademia Biegowa Kościerzyna | |||||
Akademia Biegowa Kościerzyna | |||||||||
5 | Munski Mariusz | Kościerzyna Wybudowanie | 12:50 - 5 seria - 3000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Akademia Biegowa Kościerzyna | |||||
BBL | |||||||||
6 | Klunder-Kwiatkowska Marta | Pelplin | 12:50 - 5 seria - 3000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | BBL | |||||
7 | Kosecka Dorota | Rożental | 12:50 - 5 seria - 3000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | BBL | |||||
KS GP 'Sprint' Kulice | |||||||||
8 | Delewski Jan | Rożental | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | KS GP 'Sprint' Kulice | limit osiągnięty | ||||
9 | Delewska Marta | Rożental | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | KS GP 'Sprint' Kulice | limit osiągnięty | ||||
10 | Delewska Hanna | Rożental | 12:00 - 1 seria - 1000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | KS GP 'Sprint' Kulice | |||||
11 | Delewski Piotr | Rożental | 12:50 - 5 seria - 3000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | KS GP 'Sprint' Kulice | |||||
KSGP Sprint Kulice | |||||||||
12 | Wszelak Filip | Kulice | 12:30 - 4 seria - 3000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | KSGP Sprint Kulice | |||||
13 | Grucza Julia | Kulice | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | KSGP Sprint Kulice | limit osiągnięty | ||||
14 | Grucza Agata | Kulice | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | KSGP Sprint Kulice | limit osiągnięty | ||||
15 | Choinski Konrad | Stocki Młyn | 12:30 - 4 seria - 3000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | KSGP Sprint Kulice | |||||
Klub Kociewiak Tczew | |||||||||
16 | Różycki Ryszard | Tczew | 13:10 - 6 seria - 5000 metrów | Klub Kociewiak Tczew | |||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
17 | Kozłowska Dominika | Smętówko | 12:30 - 4 seria - 3000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
18 | Choinska Jagoda | Stocki Młyn | 12:00 - 1 seria - 1000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
19 | Skorczewski Kuba | Kulice | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | limit osiągnięty | ||||
20 | Borys Kornelia | Kulice | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | limit osiągnięty | ||||
21 | Kulczyński Julian | Kulice | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | limit osiągnięty | ||||
22 | Szwedowski Kacper | Kulice | 12:00 - 1 seria - 1000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
23 | Szwedowski Łukasz | Kulice | 12:50 - 5 seria - 3000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
24 | Szwedowska Martyna | Kulice | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | limit osiągnięty | ||||
25 | Szwedowska Laura | Kulice | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | limit osiągnięty | ||||
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |||||||||
26 | Kamrowski Patryk | Gętomie | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |||||
27 | Górski Jakub | Nowa Cerkiew | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |||||
28 | Gajdus Gabriel | Nowa Cerkiew | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |||||
29 | Gajdus Nikodem | Nowa Cerkiew | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |||||
30 | Mgłosiek Alan | Olsze | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | limit osiągnięty | ||||
31 | Gwizdała Nikodem | Morzeszczyn | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |||||
32 | Wiśniewska Julia | Nowa Cerkiew | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |||||
33 | Kamrowska Natalia | Gętomie | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |||||
34 | Walkowski Eryck | Borkowo | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | |||||
35 | Noch Olivier | Nowa Cerkiew | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi | limit osiągnięty | ||||
Szkoła Podstawowa w Morzeszczynie | |||||||||
36 | Noch Kryspin | Nowa Cerkiew | 12:00 - 1 seria - 1000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | Szkoła Podstawowa w Morzeszczynie | |||||
Trójmiejska Akademia Triathlonu | |||||||||
37 | Belczewska Monika | Gdańsk | 13:10 - 6 seria - 5000 metrów | Trójmiejska Akademia Triathlonu | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
38 | Zieliński Michał | Pelplin | 12:30 - 4 seria - 3000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | ||||||
39 | Szmidt Adrian | Kartuzy | 12:50 - 5 seria - 3000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | ||||||
40 | Kulczyńska Agata | Kulice | 12:10 - 2 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | limit osiągnięty | |||||
41 | Gajdus Ewa | Nowa Cerkiew | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | ||||||
42 | Kusz Kamila | Starogard Gdański | 12:20 - 3 seria - 1000 metrów - tempo powyżej 4:00/km | ||||||
43 | Nitza Adrianna | Starogard Gdański | 12:00 - 1 seria - 1000 metrów - tempo poniżej 4:00/km | ||||||
44 | Szarmach Anna | Lubichowo | 12:30 - 4 seria - 3000 metrów - tempo poniżej 4:00/km |
Wyświetleń: 4341