Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chrubasik Mariola | Zabrze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
2 | Wiktorzak Elżbieta | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono |
3 | Sobol Agnieszka | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
4 | Haufa Dariusz | katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
5 | Niedobecki Adam | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
6 | Rasek Mariusz | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
7 | Wysocki Mariusz | Piekary Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | ||
8 | Rybak Remigiusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
9 | Klich Izabela Klich | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | BiegaMYsłowice | opłacono |
10 | Wywalec Wojciech | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
11 | Bober Tomasz | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
12 | Kaczmarczyk Krzysztof | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
13 | Jastrzębska Ewa | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
14 | Margraf Ewa | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
15 | Polakowicz Aleksandra | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
16 | Ławniczak Łukasz | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
17 | Garbarz Łukasz | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
18 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Polska | Pozostałe osoby | Zabiegani Częstochowa | opłacono |
19 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | Silesia running team | opłacono |
20 | WOJTOWICZ ADAM | BYTOM | Polska | Pozostałe osoby | ||
21 | Holecki Paweł | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
22 | Holecka Beata | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
23 | Tabor Agnieszka | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
24 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
25 | Leonhard Gosia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | W pogoni za duchem | opłacono |
26 | Jasik Jakub | Będzin | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
27 | Błotnicka Marta | Pszczyna | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
28 | Lewandowski Rafał | Zabrze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
29 | Piela-Skawińska Aldona | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
30 | Folusiak Marcin | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
31 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
32 | Marciniak Marcin | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
33 | Rumanek Sylwia | Świerklaniec | Polska | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono |
34 | Skorupa Adam | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
35 | Krzemień Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
36 | Skorupa Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
37 | Gabryś Bronisław | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
38 | Chodzidło Rafał | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
39 | Bober Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | MK team | opłacono |
40 | Wawrzynek Rafał | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | ||
41 | Jędruś Olgierd | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | ZET RUNNERS | opłacono |
42 | Szczepanek Asia | OLKUSZ | Polska | Pozostałe osoby | Olkuszbiega.pl | |
43 | Mierzejewska Gosia | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
44 | Polek Witold | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
45 | Bawolek Damian | Zabrze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
46 | Brychcy Weronika | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Ekipa Na Kijach | opłacono |
47 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | MK team | opłacono |
48 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
49 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
50 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
51 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostałe osoby | MK team | opłacono |
52 | Chmielewska Natalia | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
53 | Łozowska Małgorzata | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Tree's Friends | opłacono |
54 | Stypka Anna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Ohio Team | opłacono |
55 | Czajor Kornelia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
56 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Polska | Pozostałe osoby | Wataha Ultra Team | opłacono |
57 | Bujok Sabina | Góra Siewierska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
58 | Włodarczyk Dariusz | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
59 | Kałwak Dominika | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
60 | Zoran Henryk | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Wartkie Pierony | opłacono |
61 | Zielinski Rafał | Jastrzebie-Zdeoj | Polska | Pozostałe osoby | JASTRZEBIE | opłacono |
62 | Chrószcz Adam | Rybnik | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
63 | Mazur Marek | Wyry | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
64 | Dendra Marcin | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Trees' Friend | opłacono |
65 | OGÓREK Wioletta | CHORZÓW | Polska | Pozostałe osoby | Batory Loto | opłacono |
66 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Augusteam | opłacono |
67 | ADAMIAK EDYTA | Skoczów | Polska | Pozostałe osoby | ŚWIRY STELA | opłacono |
68 | Pańczyk Władysław | WYRY | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
69 | Maceluch Marta | Rybnik | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
70 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | ROCK AREA FANS | |
71 | Szołtysik Andrzej | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
72 | Warzocha Mirosław | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
73 | Cisowski Kamil | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
74 | Sobczyk Paweł | Sarnów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
75 | Ryś Artur | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | STS BIEGATON Mikołów | opłacono |
76 | Bartoszek Małgorzata | Kobiór | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
77 | Wójcik Jagna | Czeladź | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
78 | Matuszczyk Krzysztof | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
79 | Wolny Leszek | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono |
80 | Trela Bernadeta | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
81 | Siuta Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
82 | Kret Robert | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
83 | Kasperski Michał | Radlin | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
84 | Razik Grażyna | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
85 | Kamińska Anna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
86 | Drożdżowski Marek | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
87 | Raszka Ewelina | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
88 | Przybyłka Anna | Bytom | Polska | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono |
89 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
90 | Lisiak Izabela | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Malinowe Gwiazdy | opłacono |
91 | Bartoszek Tomasz | Kobiór | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
92 | Urgacz Anna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | wolny strzelec | opłacono |
93 | Sąkol Jerzy | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
94 | Gut Maksymilian | MYSŁOWICE | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
95 | Litwinczuk Krzysztof | Klucze | Polska | Pozostałe osoby | Drużyna SMA | opłacono |
96 | Kawa Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
97 | Kawa Tomasz | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
98 | Tatar Jaroslaw | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | Hegemon Mysłowice | opłacono |
99 | Kopala Marek | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Ekipa Na Kijach | opłacono |
100 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Ekipa Na Kijach | opłacono |
Wyświetleń: 5022