Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Parcer Michał | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
102 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | ROCK AREA FANS | |
103 | Szołtysik Andrzej | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
104 | Warzocha Mirosław | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
105 | Cisowski Kamil | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
106 | Sobczyk Paweł | Sarnów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
107 | Ryś Artur | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | STS BIEGATON Mikołów | opłacono |
108 | Bartoszek Małgorzata | Kobiór | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
109 | Wójcik Jagna | Czeladź | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
110 | Matuszczyk Krzysztof | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
111 | Wolny Leszek | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono |
112 | Franke Dariusz | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
113 | Franke Aneta | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
114 | Trela Bernadeta | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
115 | Siuta Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
116 | Kret Robert | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
117 | Kasperski Michał | Radlin | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
118 | Razik Grażyna | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
119 | Kamińska Anna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
120 | Czajka Aleksander | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
121 | Czajka Dagmara | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
122 | Drożdżowski Marek | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
123 | Raszka Ewelina | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
124 | Przybyłka Anna | Bytom | Polska | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono |
125 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
126 | Lisiak Izabela | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Malinowe Gwiazdy | opłacono |
127 | Bartoszek Tomasz | Kobiór | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
128 | Urgacz Anna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | wolny strzelec | opłacono |
129 | Kuczborski Piotr | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
130 | Kuczborska Marta | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
131 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
132 | Sąkol Jerzy | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
133 | Biliński Marcin | Pszczyna | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
134 | Bilińska Barbara | Pszczyna | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
135 | Gut Maksymilian | MYSŁOWICE | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
136 | Litwinczuk Krzysztof | Klucze | Polska | Pozostałe osoby | Drużyna SMA | opłacono |
137 | Litwinczuk Aneta | Klucze | Polska | Małżeństwa | Drużyna SMA | opłacono |
138 | Litwinczuk Gabriel | Klucze | Polska | Małżeństwa | Drużyna SMA | opłacono |
139 | Bujoczek Milena | Bytom | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | ||
140 | Bujoczek Piotr | Bytom | Małżeństwa | opłacono | ||
141 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
142 | Wiśniewski Aleksander | Gliwice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
143 | Wiśniewski Juliusz | Gliwice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
144 | Wiśniewski Sławomir | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
145 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
146 | Lewandowska Anna | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
147 | Kawa Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
148 | Kawa Tomasz | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
149 | Tatar Jaroslaw | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | Hegemon Mysłowice | opłacono |
150 | Kopala Marek | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Ekipa Na Kijach | opłacono |
151 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Ekipa Na Kijach | opłacono |
152 | Witkowski Andrzej | Jaworzno | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
153 | Mendrak Olgierd | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | MKS MOS KATOWICE | opłacono |
154 | zdebik anna | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
155 | Żywica Dorota | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Huragan Ligota | |
156 | Skwarek Jarosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | Skwarek Racing Team | opłacono |
157 | Machnik Janusz | Zawiercie | Polska | Pozostałe osoby | Clleo Zawiercie | opłacono |
158 | Kreczmer Marzena | Zawiercie | Polska | Pozostałe osoby | Clleo Zawiercie | opłacono |
159 | Komoder Bartosz | Czeladź | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
160 | Rojczyk Wojciech Rojczyk | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Silesia marathon club | opłacono |
161 | Wyleżałek Jan | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
162 | Wyleżałek Robert | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
163 | Wyleżałek Iwona | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
164 | Kopeć Karolina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
165 | Lewandowski Jarosław | Zabrze | Polska | Małżeństwa | Zabrzańskie Parkowe Bieganie | opłacono |
166 | Zgoda Joanna | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
167 | Zgoda Bogusław | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
168 | Śmiłowska Aneta | Świętochłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
169 | Kaszewski Igor | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
170 | Kozera Barbara | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
171 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | WATAHA | opłacono |
172 | Ogrodny Sebastian | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
173 | Ryś Weronika | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
174 | Dacyk Sylwester | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | SAINT-GOBAIN SQUAD | opłacono |
175 | Yakshevich Yanis | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | AMS | |
176 | Muszer Pola | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
177 | Antowski Tomasz | Poznań | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
178 | Sitkowska Pola | Mysłowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
179 | Sitkowska Monika | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
180 | Sitkowski Tomasz | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
181 | Krzemień Wioletta | SOSNOWIEC | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
182 | Dudek Dawid | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
183 | Wiśniewski Tomasz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
184 | Skrzątek Piotr | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostałe osoby | NW I nie tylko- na luzie i z uśmiechem | opłacono |
185 | Sitko Andrzej | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
186 | Łuszcz Konrad | Będzin | Polska | Pozostałe osoby | Biegowa Kuźnia | opłacono |
187 | Szkuta Izabela | Tychy | Polska | Małżeństwa | Leica Team | opłacono |
188 | Szkuta Bogdan | TYCHY | Polska | Małżeństwa | Leica Team | opłacono |
189 | Latko Krystyna | Katowice | Polska | Osoby urodzone w roku 1948 i wcześniej | ||
190 | Latko Andrzej | Katowice | Polska | Osoby urodzone w roku 1948 i wcześniej | ||
191 | Kulik Adam | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
192 | Kopeć Patrycja | MYSŁOWICE | Polska | Małżeństwa | MYsłowice | opłacono |
193 | Kopeć Jan | MYSŁOWICE | Polska | Małżeństwa | MYsłowice | opłacono |
194 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | Lecymy Durś | opłacono |
195 | Kokoszko Magdalena | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
196 | Wieczorek Rafał | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
197 | Kowalski Jacek | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | SZMATERLOK | opłacono |
198 | Hadzik Tomasz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Dzik Ligota | opłacono |
199 | Bednarski Wojtek | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
200 | SACAŁA ZOFIA | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono |
Wyświetleń: 5020