Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Dystans: | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kowalak Robert | Kostrzyn | Polska | Opłata normalna | NORDIC SPORT 2021/Walka Kostrzyn | 5km | opłacono BM |
2 | Kubawska Agnieszka | Łebcz | Polska | Opłata normalna | Wymiatacze | 5km | opłacono BM |
3 | Łopieńska Magdalena | Warszawa | Polska | Opłata normalna | ESJA TEAM | 5km | opłacono BM |
4 | Brzozowski Piotr Brzozowski | Sławno | Polska | Opłata normalna | AKTYWNI POSTOMINO | 5km | opłacono BM |
5 | Grodzki Kajetan | Warszawa | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | ESJA TEAM | 5km | |
6 | Grodzki Ignacy | Warszawa | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | ESJA TEAM | 5km | |
7 | Spychała Marzena | Gościcino | Polska | Opłata członkowie PFNW z opłaconą składką | PolipackTeamGWE | 5km | opłacono BM |
8 | Spychała Lesław | Gościcino | Polska | Opłata członkowie PFNW z opłaconą składką | PolipackTeamGWE | 5km | opłacono BM |
9 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Opłata normalna | ESJA TEAM | 5km | opłacono BM |
10 | Kraszkiewicz Kamila | Wejherowo | Polska | Opłata dla Mieszkańców Miasta Wejherowa (Karta Mieszkańca) | 5km | opłacono BM | |
11 | Wenta Januszkiewicz Ewa | Gdynia | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
12 | Wolniqkowska-Pieleń Agnieszka | RUMIA | Polska | Opłata normalna | 21.095km | opłacono BM | |
13 | Pieleń Michał | Rumia | Polska | Opłata normalna | 21.095km | opłacono BM | |
14 | Danylchuk Svitlana | Linia | Ukraina | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | ||
15 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | 10km | opłacono BM |
16 | Winczewski Piotr | Pabianice | Polska | Opłata normalna | Azymut Pabianice | 21.095km | opłacono BM |
17 | Grędzińska Agnieszka | WEJHEROWO | Polska | Opłata normalna | KPSW Wejherowo | 5km | opłacono |
18 | Zabrocka Małgorzata | Wejherowo | Polska | Opłata dla Mieszkańców Miasta Wejherowa (Karta Mieszkańca) | 5km | opłacono BM | |
19 | Grzegorczyk Katarzyna | Reda | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
20 | Zabrocki Piotr | Wejherowo | Polska | Opłata dla Mieszkańców Miasta Wejherowa (Karta Mieszkańca) | 5km | opłacono BM | |
21 | Marczyńska Marta | Gościcino | Polska | Opłata normalna | Polipack Team GWE | 10km | opłacono BM |
22 | SERÓWKA LIDIA | PIŁA | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | KIJOMANIACY CHODZIEŻ | 5km NPSR Kat. A | opłacono BM |
23 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | Opłata normalna | Polipack Team GWE | 5km | opłacono BM |
24 | Różański Rafał | Juszkowo | Polska | Opłata normalna | Polipack Team GWE | 21.095km | opłacono BM |
25 | Szczepaniak Małgorzata | Gdańsk | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
26 | Flisek Blanka | Kraków | Polska | Opłata normalna | InPostTeam | 21.095km | opłacono BM |
27 | Lejkowska Mirela | Gowino | Polska | Opłata normalna | Polipack Team GWE | 10km | opłacono BM |
28 | Bukowska-Nadolska Hanna | Rumia | Polska | Opłata normalna | Pitea Stars | 5km | opłacono BM |
29 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | Face Nordic Walking Team | 5km | opłacono BM |
30 | Nieściór Jan | Stękiny / Olsztyn | Polska | Opłata normalna | Są Wolniejsi | 5km | opłacono BM |
31 | Nieściór Mieczysława | Stękiny / Olsztyn | Polska | Opłata normalna | Są Wolniejsi | 5km | opłacono BM |
32 | Główczewska Karolina | Wejherowo | Polska | Opłata normalna | Polipack Team GWE | 5km | opłacono BM |
33 | Wirkus Paweł | Kowale | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
34 | Plewiński Rafał | Banino | Polska | Opłata normalna | Nordic Team Częstochowa | 10km | opłacono BM |
35 | Przyborkiewicz Maja | Toruń | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | Pierniki Toruń | 5km | |
36 | Przyborkiewicz G | Toruń | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | Pierniki Toruń | 5km NPSR Kat. A | opłacono BM |
37 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | Polska | Opłata normalna | Pierniki Toruń | 10km | opłacono BM |
38 | Pakuła Weronika | Jaworzno | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km | opłacono BM | |
39 | Rylski Szymon | Jaworzno | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km | opłacono BM | |
40 | Wirkus Danuta | Kowale | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
41 | Grajkowska Monika | Wejherowo | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
42 | Biesiada Celina | Lubieszyn | Polska | Opłata normalna | 10km | opłacono BM | |
43 | Maślanka Jacek | Słupsk | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km | opłacono BM | |
44 | Steinke Małgorzata | ORLE | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
45 | Barańka Marlena | Wejherowo | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
46 | Wasilewska Aleksandra | Wejherowo | Polska | Opłata dla Mieszkańców Miasta Wejherowa (Karta Mieszkańca) | 5km | opłacono BM | |
47 | Wołoszyn Monika | Wejherowo | Polska | Opłata dla Mieszkańców Miasta Wejherowa (Karta Mieszkańca) | 5km | opłacono BM | |
48 | Stanisławski Jan | Poznan | Polska | Opłata członkowie PFNW z opłaconą składką | Nordic walking Kiekrz Poland | 5km | opłacono BM |
49 | Wiśniewski Mariusz | Łyse | Polska | Opłata normalna | NW CZŁAPSKI TEAM | 10km | opłacono BM |
50 | Kruglińska Janina | Wejherowo | Polska | Opłata dla Mieszkańców Miasta Wejherowa (Karta Mieszkańca) | 5km | opłacono BM | |
51 | Kruglinski Władysław | WEJHEROWO | Polska | Opłata dla Mieszkańców Miasta Wejherowa (Karta Mieszkańca) | 5km | opłacono BM | |
52 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Polska | Opłata normalna | Wataha Ultra Team | 21.095km | opłacono BM |
53 | Maślanka Iwona | Śmigiel | Polska | Opłata normalna | NORDIC SPORT 2021 | 5km | opłacono BM |
54 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | Opłata członkowie PFNW z opłaconą składką | Polipack Team GWE | 5km | opłacono BM |
55 | Paczkowski Piotr | Bydgoszcz | Polska | Opłata normalna | 10km | opłacono BM | |
56 | BREWCZYŃSKI MARCIN | ŁYSE | Polska | Opłata normalna | NW CZŁAPSKI TEAM | 10km | opłacono BM |
57 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | LKS ZANTYR SZTUM | 5km | |
58 | Człapski Krzysztof | Warszawa | Polska | Opłata normalna | NW CZŁAPSKI TEAM | 10km | opłacono BM |
59 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | LKS ZANTYR SZTUM | 5km | opłacono BM |
60 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | LKS ZANTYR SZTUM | 5km | opłacono BM |
61 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
62 | Koss Marzanna | Lębork | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
63 | Jeziorowska Aleksandra | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
64 | Skuba Justyna | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
65 | zawadzki krzysztof | zielona gora | Polska | Opłata normalna | NW CZŁAPSKI TEAM | 21.095km | opłacono BM |
66 | Plucińska-Lipska Magdalena | Sopieszyno | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
67 | PĘZIOŁ KINGA | .LECZYCE | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
68 | Miłański Artur Miłański | Banino | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km NPSR Kat. A | opłacono BM | |
69 | Bończyszyn Bożena | Charbrowo | Polska | Opłata członkowie PFNW z opłaconą składką | Polipack Team GWE | 10km | opłacono BM |
70 | Pławecki Michał | Gdynia | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
71 | Pławecka Grażyna | Gdynia | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
72 | Bieńkowski Jarosław | Płock | Polska | Opłata normalna | Tajniaki 8:30 | 21.095km | opłacono BM |
73 | Frankowska Jolanta | WEJHEROWO | Polska | Opłata dla Mieszkańców Miasta Wejherowa (Karta Mieszkańca) | 5km | opłacono | |
74 | Ilczuk Krzysztof | Gdynia | Polska | Opłata normalna | Team WłóczyKije Gdynia | 10km | opłacono |
75 | Ilczuk Edyta | Gdynia | Polska | Opłata normalna | Team WłóczyKije Gdynia | 10km | opłacono |
76 | Nietupski Dariusz | Gdynia | Polska | Opłata normalna | Team WłóczyKije Gdynia | 10km | opłacono |
77 | Bogusław Anna | Gdynia | Polska | Opłata normalna | Team WłóczyKije Gdynia | 10km | opłacono |
78 | Saniuk Edward | Gdańsk | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
79 | Narloch Paweł | Laski | Polska | Opłata osoby poniżej 18 roku życia | 5km | ||
80 | Bartosiewicz Łukasz | Borkowo | Polska | Opłata normalna | Luki Team Polska | 10km | opłacono BM |
81 | Bojke Olgierd | Wejherowo | Polska | Opłata członkowie PFNW z opłaconą składką | 5km | opłacono | |
82 | Borzeszkowska Małgorzata | Wejherowo | Polska | Opłata członkowie PFNW z opłaconą składką | 5km | opłacono | |
83 | Obuchowski Franciszek | Kwidzyn ul.rzemieślnicza 8 | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
84 | Stańczak Grażyna | Gdańsk | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | Face Nordic Walking Team | 5km | opłacono BM |
85 | Szczepańska Teresa | Lębork | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
86 | Skiera Krzysztof Skiera | Bydgoszcz | Polska | Opłata normalna | Life Balance Place | 21.095km | opłacono BM |
87 | Czoska Teresa | Wejherowo | Polska | Opłata dla Mieszkańców Miasta Wejherowa (Karta Mieszkańca) | 5km | opłacono BM | |
88 | Kubiak Maria | Rumia | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 10km | opłacono BM | |
89 | Kubiak Andrzej | Rumia | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 10km | opłacono BM | |
90 | Zialionko Ala | Gdynia | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km | opłacono BM | |
91 | Tarnowska Janina | Wejherowo | Polska | Opłata dla Mieszkańców Miasta Wejherowa (Karta Mieszkańca) | 5km | opłacono BM | |
92 | Kiedrowski Włodzimierz | Bydgoszcz | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km | opłacono BM | |
93 | Bielinska Iryna | Gdynia | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | KPSW | 5km | opłacono BM |
94 | Dabrowska-Schwann Joanna | Wejherowo | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km | opłacono BM | |
95 | Konopiński Sebastian | Gdynia | Polska | Opłata normalna | 5km | opłacono BM | |
96 | Niklas Wojciech | Wejherowo | Polska | Opłata dla Mieszkańców Miasta Wejherowa (Karta Mieszkańca) | 10km | opłacono BM | |
97 | Niklas Sylwia | Wejherowo | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km | opłacono BM | |
98 | Stempnik Dariusz | Gdynia | Polska | Opłata normalna | Gdynia Moje Miasto | 10km | opłacono BM |
99 | Milczewska Elżbieta | Wejherowo | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 5km | opłacono BM | |
100 | Borek Wiesława | gdynia | Polska | Opłata ulgowa (zgodnie z ppkt. 1b, pkt. 3, rozdział VI) | 10km | opłacono BM |
Wyświetleń: 15420