Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Potulska Natasza | Rzeżęcin | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||
2 | Gawarecka Aleksandra | Kleszczewko | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | SP Wojanowo | |
3 | LESZCZYŃSKA Otylia | DZIERZGOŃ | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |
4 | Grucza Agata | Kulice | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
5 | Czechowski Patryk | Kulice | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach | |
6 | Ostrowski Konrad | Bietowo | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | SKL Filippides | |
7 | Muntowska Zuzanna | Pelplin | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Biskupa Konstantyna Dominika w Pelplinie | |
8 | Szymańska Magda | Pelplin | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Szkoła podstawowa nr 2pelplin | |
9 | Panuś Anna | Stanowo | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |
10 | Suchorzebska Aleksandra | Krąg | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | SKL Filippides Starogard Gd | |
11 | Grochocka Martyna | Pelplin | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Jedynka Pelplin | |
12 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |
13 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
14 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
15 | Czapiewski Franciszek | Pinczyn | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ZKiW Pinczyn | |
16 | Czapiewski Piotr | Pinczyn | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ZKiW Pinczyn | |
17 | Barambas Julia | Malbork | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |
18 | Ovcharyk Iwan | Pelplin | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Klub Sportowy Bloczek Team | |
19 | Kabat Dawid | Tczew | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||
20 | Brzoska Iga | Krąg | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | SKL Filippides | |
21 | Zalewska Joanna | Pelplin | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Biskupa Konstantyna Dominika w Pelplinie | ||
22 | FASICZKA MICHAŁ | RAJKOWY | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | WIERZYCA PELPLIN/ Szkoła Rajkowy | |
23 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||
24 | Jarocki Filip | Bydgoszcz | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||
25 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | KS Bloczek Team Pelplin | |
26 | Jarocka Pola | Bydgoszcz | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||
27 | Kuc Inga | Owidz | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | KS Bloczek Team Pelplin | |
28 | Manikowski Kacper | Pelplin (powiat tczewski) | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ZKiW Rudno | |
29 | Bukowska Maja | Rożental | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
30 | Jeleń Judyta | Gręblin | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ZKiW Rudno | |
31 | Wachowska Kasia | Rajkowy | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||
32 | Wałdowski Jakub | Lignowy Szlacheckie | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||
33 | Trochowski Filip | Rajkowy | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Rajkowach | |
34 | Cyperski Adam | Rajkowy | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Rajkowach | |
35 | Fijał Natalia | Pelplin | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie | |
36 | Wojciak Zuzanna | Pelplin | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | BBL | |
37 | Kulczyński Julian | Kulice | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
38 | Cisoń Julia | Rajkowy | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Rajkowach | |
39 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | SPRINT KULICE | |
40 | Gawkowski Dawid | Starogard Gdański | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||
41 | Kołodziej Antonina | Gręblin | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ZKiW Rudno | |
42 | Kłos Wiktor | Skórcz | Polska | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | chorsteam.com |
Wyświetleń: 305185