Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
2 | Sadowski Robert | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
3 | Orzoł Kamil | Gdynia | Polska | 10 km | Party Animals Gdynia | opłacono on-line |
4 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
5 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
6 | Trochowska Ania | TCZEW | Polska | 10 km | Flex Runners | opłacono on-line |
7 | Sobisz Joanna | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
8 | Laskowski Kamil | Tczew | Polska | 10 km | ||
9 | Małkowska Marzena | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
10 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
11 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 10 km | OSP POGRODZIE | |
12 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | 10 km | ||
13 | Świątkowski Tomasz | Kłodawa | Polska | 10 km | 49 Blot | opłacono on-line |
14 | Steinka Mateusz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
15 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
16 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
17 | Fidos Aleksander | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
18 | Szwocha Łukasz | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
19 | Partyka Paulina | Starogard Gdański | Polska | 10 km | ||
20 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | 10 km | Traktor team gmina Kwidzyn | |
21 | Babiński Łukasz | Kolincz | Polska | 10 km | SKL Filippides | opłacono on-line |
22 | STEINKA JUSTYNA | ŁĘGOWO | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
23 | Goździelewski Przemek | Krąg | Polska | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | |
24 | Gdaniec Tomasz | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
25 | Kocerba Weronika | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
26 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Polska | 10 km | Flex Runners/ Grupa Malbork | |
27 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
28 | Tucholski Piotr | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
29 | Ławrynowicz TOMASZ | Swarożyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
30 | Kordowska Magdalena | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
31 | Ściesiński Kamil | Tczew | Polska | 10 km | ||
32 | szczech zdzislaw | Pregowo Dolne | Polska | 10 km | emeryt | opłacono on-line |
33 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
34 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
35 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
36 | Kaczmar Błażej | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
37 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | Przybyła Adrian | Iława | Polska | 10 km | Run Goku Team - plany biegowe | |
39 | Różycki Paweł | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
40 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | 10 km | Atlas Running Team | |
41 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
42 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | 10 km | Kwidzyn Biega | |
43 | Piekut Anna | Tczew | Polska | 10 km | Crosselite | opłacono on-line |
44 | Lisiak Kasia | Reda | Polska | 10 km | ||
45 | Dziedzic Szymon | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
46 | Sowiński Patryk | Malbork | Polska | 10 km | chorsteam.com/ 22 Baza lotnictwa taktycznego | opłacono on-line |
47 | Zawłocki Daniel | Tczew | Polska | 10 km | JASIU TEAM | |
48 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | |
49 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
50 | Plutowska Barbara | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
51 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
52 | MARKOWSKI WIESŁAW | TCZEW | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
53 | Górski Kamil | Gniew | Polska | 10 km | ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM | opłacono on-line |
54 | Szoska Sławomir | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
55 | Lulińska Bożena | Susz | Polska | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
56 | Ruszkiewicz Małgorzata | Susz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
57 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
58 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
59 | Czajka Bartłomiej | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
60 | Steinka Mariusz | Łęgowo | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
61 | Pióro Maria | Gorzędziej | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
62 | Mendelski Dawid | Tczew | Polska | 10 km | ||
63 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
64 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
65 | Zagórowska Anna | Malbork | Polska | 10 km | Flex Runners | opłacono on-line |
66 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
67 | Czaplewski Wojciech | Tczew | Polska | 10 km | ||
68 | Król Krzysztof | Steblewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
69 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Polska | 10 km | Biegający Tczew,Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line |
70 | Ogonowski Rafał | Tczew | Polska | 10 km | TEKKEN AS | opłacono on-line |
71 | Nowak Katarzyna | Tczew | Polska | 10 km | Huber+Suhner/Biegający Tczew | opłacono |
72 | Nowak Grzegorz | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
73 | Jaroński Janusz | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
74 | Michałowska Joanna | Susz | Polska | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
75 | Żuchnik Adrian | Malbork | Polska | 10 km | Czerwone Krokodyle | opłacono on-line |
76 | Adamkowski Jerzy | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
77 | Daszewski Emil | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
78 | Daszewska Magdalena | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
79 | Wojciechowski Adam | Starogard Gd. | Polska | 10 km | ||
80 | Rytlewska Alicja | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
81 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
82 | Górtowski Remigiusz | Kretki Małe | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
83 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
84 | Kasiorek Grzegorz | Rotmanka | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
85 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
86 | Krupiak Katarzyna | Kołobrzeg | Polska | 10 km | Rowery Małgośka | |
87 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line |
88 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
89 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km | Rogiewicz Running Team | |
90 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | Polska | 10 km | Biegam i Wspieram Press Glass Tczew | opłacono on-line |
91 | Pawłowski Michał | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
92 | Rychter Wiesław | ELBLĄG | Polska | 10 km | Buchalter | opłacono on-line |
93 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | Polska | 10 km | Rogiewicz Running Team | |
94 | Hardt Piotr | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
95 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
96 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 10 km | Malborskie morsy | |
97 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
98 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Polska | 10 km | ||
99 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | 10 km | Sambor Tczew | opłacono on-line |
100 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
Wyświetleń: 305192