Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
49 Blot | |||||||||
1 | Świątkowski Tomasz | Kłodawa | 10 km | 49 Blot | opłacono on-line | ||||
AQ | |||||||||
2 | Potapska Iwona | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | AQ | opłacono on-line | ||||
ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM | |||||||||
3 | Górski Kamil | Gniew | 10 km | ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM | opłacono on-line | ||||
AZS UMK Toruń | |||||||||
4 | Kunz Mieczysław | Toruń | 10 km | AZS UMK Toruń | opłacono on-line | ||||
Adidas Runners | |||||||||
5 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | 10 km | Adidas Runners | |||||
Akademia Biegowa Kościerzyna | |||||||||
6 | Steinka Marian | Kościerzyna | 10 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line | ||||
Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
7 | Waśniewski Edward | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
8 | Sokół Paweł | Zduny | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
9 | Czapiewska Iga | Rożental | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
An-Do Pruszcz Gdański | |||||||||
10 | Gawarecki Wiktor | Kleszczewko | 800 m. - chłopcy i dziewczęta ( roczniki 2007/2008) | An-Do Pruszcz Gdański | |||||
Atlas Running Team | |||||||||
11 | Malek Andrzej | Koscierzyna | 10 km | Atlas Running Team | |||||
BBL | |||||||||
12 | Wojciak Zuzanna | Pelplin | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | BBL | |||||
13 | Śledź Melania | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | BBL | |||||
14 | Śledź Marcel | Pelplin | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | BBL | |||||
BBL Pelplin | |||||||||
15 | Klunder-Kwiatkowska Marta | ROŻENTAL | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | BBL Pelplin | opłacono on-line | ||||
16 | KOSECKA DOROTA | ROŻENTAL | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | BBL Pelplin | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
17 | Tocha Andrzej | Damaszka | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
18 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
19 | Dywelski Mirosław | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
20 | Jaroński Janusz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
21 | Nowak Grzegorz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
22 | Pióro Maria | Gorzędziej | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
23 | Szoska Sławomir | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
24 | MARKOWSKI WIESŁAW | TCZEW | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
25 | Plutowska Barbara | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
26 | Czechowski Dawid | Subkowy | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
27 | Czechowska Dorota | Subkowy | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
28 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
29 | Małkowska Marzena | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
30 | Zimny Tomasz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew,Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
31 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | 10 km | Biegający Tczew,Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
Biegam bo lubię Pelplin | |||||||||
32 | Miesiarczyk Janusz | Rożental | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Biegam bo lubię Pelplin | opłacono on-line | ||||
Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn | |||||||||
33 | Kogut Piotr | Kwidzyn | 10 km | Biegam czystą przyjemnością Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
Biegam i Wspieram Press Glass Tczew | |||||||||
34 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | 10 km | Biegam i Wspieram Press Glass Tczew | opłacono on-line | ||||
Buchalter | |||||||||
35 | Rychter Wiesław | ELBLĄG | 10 km | Buchalter | opłacono on-line | ||||
Collegium Marianum | |||||||||
36 | Ostrowski Adam | Bietowo | 800 m. - chłopcy i dziewczęta ( roczniki 2007/2008) | Collegium Marianum | |||||
Crosselite | |||||||||
37 | Piekut Anna | Tczew | 10 km | Crosselite | opłacono on-line | ||||
Czerwone Krokodyle | |||||||||
38 | Żuchnik Adrian | Malbork | 10 km | Czerwone Krokodyle | opłacono on-line | ||||
DECKA PELPLIN | |||||||||
39 | Kolos Franciszek | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | DECKA PELPLIN | |||||
40 | Kolos Leon | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | DECKA PELPLIN | |||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
41 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
42 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
43 | Mańka Marika | Dzierzgoń | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
44 | Bobko Wiktoria | Stare Miasto | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
DKS Powiśle Dzierzgoń | |||||||||
45 | LESZCZYŃSKA Otylia | DZIERZGOŃ | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |||||
46 | Majewska Marcelina | Dzierzgon | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |||||
47 | Panuś Igor | Stanowo | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |||||
48 | Panuś Anna | Stanowo | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |||||
49 | Kowal Nadia | Dzierzgoń | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |||||
50 | Zegadło Antoni | Dzierzgoń | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |||||
51 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |||||
52 | Barambas Julia | Malbork | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | DKS Powiśle Dzierzgoń | |||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
53 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line | ||||
Fizjofitka Pelplin | |||||||||
54 | Bujanowska Katarzyna | PELPLIN | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Fizjofitka Pelplin | opłacono on-line | ||||
55 | BUJANOWSKA Klara | ROŻENTAL | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Fizjofitka Pelplin | |||||
56 | Bujanowska Łucja | ROŻENTAL | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Fizjofitka Pelplin | |||||
Flex Runners | |||||||||
57 | Zagórowska Anna | Malbork | 10 km | Flex Runners | opłacono on-line | ||||
58 | Trochowska Ania | TCZEW | 10 km | Flex Runners | opłacono on-line | ||||
Flex Runners/ Grupa Malbork | |||||||||
59 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | 10 km | Flex Runners/ Grupa Malbork | |||||
GK Gryf Tczew | |||||||||
60 | Stoppa Wojciech | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | GK Gryf Tczew | |||||
GRYF TCZEW | |||||||||
61 | Zawłocki JAN | Tczew | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | GRYF TCZEW | |||||
Gmina Pelplin | |||||||||
62 | Chyła Mirosław | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Gmina Pelplin | opłacono on-line | ||||
Groszki Team | |||||||||
63 | Miszker Arkadiusz | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Groszki Team | opłacono on-line | ||||
64 | Maternicka Danuta | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Groszki Team | opłacono on-line | ||||
65 | Maternicka Anna | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Groszki Team | opłacono on-line | ||||
66 | Grochocka Marzena | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Groszki Team | opłacono | ||||
Huber+Suhner | |||||||||
67 | Pakeiser Piotr | Tczew | 10 km | Huber+Suhner | opłacono | ||||
68 | Mikuś Marcin | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Huber+Suhner | opłacono | ||||
Huber+Suhner/Biegający Tczew | |||||||||
69 | Nowak Katarzyna | Tczew | 10 km | Huber+Suhner/Biegający Tczew | opłacono | ||||
JASIU TEAM | |||||||||
70 | Zawłocki Daniel | Tczew | 10 km | JASIU TEAM | |||||
Jedynka Pelplin | |||||||||
71 | Grochocka Martyna | Pelplin | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Jedynka Pelplin | |||||
72 | Grochocki Szymon | Pelplin | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | Jedynka Pelplin | |||||
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | |||||||||
73 | Krawczyk Fabian | Starogard Gdański | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | |||||
KS Bloczek Team Pelplin | |||||||||
74 | Kuc Igor | Owidz | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | KS Bloczek Team Pelplin | |||||
75 | Kuc Jakub | Owidz | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | KS Bloczek Team Pelplin | |||||
76 | Kuc Inga | Owidz | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | KS Bloczek Team Pelplin | |||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
77 | Skalska Anna | Bytonia | 10 km | KS Sokół Zblewo | |||||
78 | Kamysz Magdalena | ZBLEWO | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
79 | Kortas Roksana | Zblewo | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | KS Sokół Zblewo | |||||
80 | Klejna Wiesława | Zblewo | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
81 | Pawłowski Michał | Bytonia | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
82 | Grzonka Kamila | Bytonia | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
83 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | 10 km | KS Sokół Zblewo | |||||
84 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
Klub Sportowy Bloczek Team | |||||||||
85 | Szatkowski Jan | Pelplin | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | Klub Sportowy Bloczek Team | |||||
86 | Mańkowski Michał | Pelplin | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Klub Sportowy Bloczek Team | |||||
87 | Romanowski Dominik | Bielawki | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Klub Sportowy Bloczek Team | |||||
88 | Ovcharyk Misza | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Klub Sportowy Bloczek Team | |||||
89 | Illich Ivanna | Pelplin | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Klub Sportowy Bloczek Team | |||||
90 | Ovcharyk Iwan | Pelplin | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Klub Sportowy Bloczek Team | |||||
91 | Głodek Martyna | Zelgoszcz | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Klub Sportowy Bloczek Team | |||||
92 | Zawadzka Martyna | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Klub Sportowy Bloczek Team | |||||
93 | Zawadzka Julia | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Klub Sportowy Bloczek Team | |||||
94 | Blok Stanisław | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Klub Sportowy Bloczek Team | |||||
95 | Blok Maja | Pelplin | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | Klub Sportowy Bloczek Team | |||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin SPRINT Kulice | |||||||||
96 | Michna Magdalena | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Klub Sportowy Gminy Pelplin SPRINT Kulice | |||||
97 | Frątczak Antoni | Pelplin | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | Klub Sportowy Gminy Pelplin SPRINT Kulice | |||||
98 | Frątczak Lena | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Klub Sportowy Gminy Pelplin SPRINT Kulice | |||||
99 | Frątczak Łukasz | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Sportowy Gminy Pelplin SPRINT Kulice | opłacono on-line | ||||
100 | Wojtyło Łucja | Rożental | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Klub Sportowy Gminy Pelplin SPRINT Kulice | |||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
101 | Grucza Agata | Kulice | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
102 | Bukowska Maja | Rożental | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
103 | Kulczyńska Agata | Kulice | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
104 | Kulczyński Julian | Kulice | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||
Klub Sportowy Sprint Kulice | |||||||||
105 | Michna Agnieszka | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Sportowy Sprint Kulice | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
106 | Grabiński Łukasz | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
107 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | |||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
108 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
109 | Kuschbik Elżbieta | Gdańsk | 10 km | LKS Zantyr Sztum | |||||
110 | Giembicki Jan | Sztum | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
111 | Cebula Bogdan | Sztum | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
Liceum ogólnokształcące im. Ks. Janusza St. Pasierba w Pelplinie | |||||||||
112 | Staniszewski Oliwier | Kulice | 800 m. - chłopcy i dziewczęta ( roczniki 2007/2008) | Liceum ogólnokształcące im. Ks. Janusza St. Pasierba w Pelplinie | |||||
Lotos Running Team | |||||||||
113 | Gawarecki Kamil | Kleszczewko | 10 km | Lotos Running Team | opłacono on-line | ||||
MM Kwidzyn Team | |||||||||
114 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | 10 km | MM Kwidzyn Team | opłacono on-line | ||||
Malborskie morsy | |||||||||
115 | Chabowski Tomasz | sztum | 10 km | Malborskie morsy | |||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
116 | Ślęzak Adam | Elbląg | 10 km | OSP POGRODZIE | |||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||||||
117 | Derlaga Kamil | Szymankowo | 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line | ||||
Party Animals Gdynia | |||||||||
118 | Orzoł Kamil | Gdynia | 10 km | Party Animals Gdynia | opłacono on-line | ||||
119 | Orzoł Laura | Gdynia | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Party Animals Gdynia | |||||
120 | Orzoł Liwia | Gdynia | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Party Animals Gdynia | |||||
Powiśle Dzierzgoń | |||||||||
121 | Cielas Hanna | Nowa Wieś Malborska | 800 m. - chłopcy i dziewczęta ( roczniki 2007/2008) | Powiśle Dzierzgoń | |||||
122 | Królikowska Zuzanna | Stare pole | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Powiśle Dzierzgoń | |||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
123 | Goździelewski Przemek | Krąg | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||
Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |||||||||
124 | Werenczak Julia | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |||||
125 | Boratyn Igor | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |||||
126 | Osowski Antoni | Rożental | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |||||
127 | Osowski Franciszek | Rożental | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |||||
128 | Szczepański Olivier | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |||||
129 | Nadolna Julia | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |||||
130 | Wachowski Ksawery | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |||||
131 | Skweres Hanna | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | |||||
Przedszkole Pod Kasztanami/ Godlewski Runners | |||||||||
132 | Godlewska Antonina | Malbork | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole Pod Kasztanami/ Godlewski Runners | |||||
Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||||||
133 | Kowalska Kornelia | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
134 | Kowalska Lena | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
135 | Seroka Fabian | Rożental | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
136 | Kulas Aleksandra | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
137 | Kulas Szymon | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
138 | Wenta Michalina | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
139 | Zalewski Błażej | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
140 | Manikowska Zuzanna | Pelplin (powiat tczewski) | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
141 | Kuniszewski Aleksander | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
142 | Kozioł Tymoteusz | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
143 | Konkel Tobiasz | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
144 | Konkel Alex | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
145 | Kalinowski Antoni | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
146 | Kosecki Dorian | ROŻENTAL | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
147 | Michna Zofia | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
148 | Gdaniec Liwia | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
149 | Dubiela Oliwia | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
150 | Drawska Emilia | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
151 | Kocur Nikola | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
152 | Ligmanowski Nikodem | Rożental | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |||||
Przedszkole nr 2 w Starogardzie Gdańskim | |||||||||
153 | Krawczyk Maja | Starogard Gdański | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Starogardzie Gdańskim | |||||
Przedszkole w Rudne | |||||||||
154 | Benyśkiewicz GABRIELA | WIELKI GARC | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole w Rudne | |||||
Przedszkole w Rudnie | |||||||||
155 | Woźniak Bruno | Rudno | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole w Rudnie | |||||
156 | Smolarz Agata | Lignowy Szlacheckie | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole w Rudnie | |||||
157 | Wałdowski Jan | Lignowy Szlacheckie | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole w Rudnie | |||||
158 | Górski Jakub | Gręblin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Przedszkole w Rudnie | |||||
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Starogardzie Gd. | |||||||||
159 | Górna Emilia | Kolincz | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Starogardzie Gd. | |||||
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu | |||||||||
160 | Kalinowski Aleksander | Wielki bukowiec | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu | |||||
161 | Kalinowska Paula | Wielki bukowiec | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielkim Bukowcu | |||||
Rogiewicz Running Team | |||||||||
162 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | 10 km | Rogiewicz Running Team | |||||
163 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | 10 km | Rogiewicz Running Team | |||||
Rowery Małgośka | |||||||||
164 | Krupiak-Neumann Mieszko | Kołobrzeg | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Rowery Małgośka | |||||
165 | Krupiak Katarzyna | Kołobrzeg | 10 km | Rowery Małgośka | |||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
166 | Zajko Julia | Susz | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Rozbiegany Susz | |||||
167 | Michałowska Joanna | Susz | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
168 | Lulińska Bożena | Susz | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
Run Goku Team - plany biegowe | |||||||||
169 | Przybyła Adrian | Iława | 10 km | Run Goku Team - plany biegowe | |||||
Runeda | |||||||||
170 | Dydymski Krzysztof | Rumia | 10 km | Runeda | opłacono on-line | ||||
171 | Dydymska Monika | Rumia | 10 km | Runeda | opłacono on-line | ||||
SKL Filippides | |||||||||
172 | Ostrowski Konrad | Bietowo | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | SKL Filippides | |||||
173 | Brzoska Iga | Krąg | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | SKL Filippides | |||||
174 | Babiński Łukasz | Kolincz | 10 km | SKL Filippides | opłacono on-line | ||||
SKL Filippides Starogard Gd | |||||||||
175 | Suchorzebska Aleksandra | Krąg | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | SKL Filippides Starogard Gd | |||||
176 | Mierzejewska Lena | Starogard Gdański | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | SKL Filippides Starogard Gd | |||||
SP 12 Tczew | |||||||||
177 | Ziętara Roksana | Tczew | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | SP 12 Tczew | |||||
178 | Nowak Kacper | Tczew | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | SP 12 Tczew | |||||
179 | Biniszkiewicz Madzia | Tczew | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | SP 12 Tczew | |||||
180 | Ackermann Tymon | Tczew | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | SP 12 Tczew | |||||
181 | Ackermann Kamil | Tczew | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | SP 12 Tczew | |||||
SP Lubichowo | |||||||||
182 | Ostrowski Jacek | Bietowo | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | SP Lubichowo | |||||
SPRINT KULICE | |||||||||
183 | Rychłowska Julia | Rożental | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | SPRINT KULICE | |||||
184 | Szwedowski Kacper | Kulice | 800 m. - chłopcy i dziewczęta ( roczniki 2007/2008) | SPRINT KULICE | |||||
185 | Wojtyło Blanka | Rożental | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | SPRINT KULICE | |||||
186 | Szwedowski Łukasz | Kulice | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | SPRINT KULICE | opłacono on-line | ||||
187 | Szwedowska Laura | Kulice | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | SPRINT KULICE | |||||
188 | Szwedowska Martyna | Kulice | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | SPRINT KULICE | |||||
189 | Szwedowska Julia | Kulice | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | SPRINT KULICE | |||||
SP Sierosław | |||||||||
190 | Żbikowski Wojciech | Sierosław | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | SP Sierosław | |||||
SP Wojanowo | |||||||||
191 | Gawarecka Aleksandra | Kleszczewko | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | SP Wojanowo | |||||
SP nr 1 w Pelplinie | |||||||||
192 | Lewczuk Igor | Pelplin | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | SP nr 1 w Pelplinie | |||||
193 | Wojak Maria | Pelplin | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | SP nr 1 w Pelplinie | |||||
SP nr 2 w Pelplinie | |||||||||
194 | Libiszewski Igor | Pelplin | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | SP nr 2 w Pelplinie | |||||
195 | Zieliński Adam | Pelplin | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | SP nr 2 w Pelplinie | |||||
Sambor Tczew | |||||||||
196 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | 10 km | Sambor Tczew | opłacono on-line | ||||
Skórcz | |||||||||
197 | Noga Grzegorz | Skórcz | 10 km | Skórcz | opłacono on-line | ||||
Sp2 Malbork / Godlewski Runners | |||||||||
198 | Godlewska Małgorzata | Malbork | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Sp2 Malbork / Godlewski Runners | |||||
Stalspeed | |||||||||
199 | Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania | Kościerzyna | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Stalspeed | |||||
Stayer Run Club | |||||||||
200 | Bohomiahkova Khrystyna | Odesa | 10 km | Stayer Run Club | opłacono on-line | ||||
201 | Pechnikov Ruslan | Odesa | 10 km | Stayer Run Club | opłacono on-line | ||||
Szkoła Kulice | |||||||||
202 | Cwajda Fabian | Rożental | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Szkoła Kulice | |||||
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Biskupa Konstantyna Dominika w Pelplinie | |||||||||
203 | Muntowska Zuzanna | Pelplin | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Biskupa Konstantyna Dominika w Pelplinie | |||||
204 | Zalewska Joanna | Pelplin | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Biskupa Konstantyna Dominika w Pelplinie | |||||
205 | KOSECKA KORNELIA | ROŻENTAL | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Biskupa Konstantyna Dominika w Pelplinie | |||||
206 | Szymczak Tymon | Pelplin | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Biskupa Konstantyna Dominika w Pelplinie | |||||
207 | Gdaniec Julia | Pelplin | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Biskupa Konstantyna Dominika w Pelplinie | |||||
208 | Kocur Emilia | Pelplin | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Biskupa Konstantyna Dominika w Pelplinie | |||||
Szkoła Podstawowa nr 20 | |||||||||
209 | Kunke Julia | Grudziądz | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | Szkoła Podstawowa nr 20 | |||||
Szkoła Rajkowy | |||||||||
210 | Fyda Alicja | Rajkowy | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Szkoła Rajkowy | |||||
Szkoła Rudno | |||||||||
211 | Kowalczyk Alan | Gręblin | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Szkoła Rudno | |||||
Szkoła podstawowa nr 2pelplin | |||||||||
212 | Szymańska Magda | Pelplin | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Szkoła podstawowa nr 2pelplin | |||||
TEKKEN AS | |||||||||
213 | Ogonowski Rafał | Tczew | 10 km | TEKKEN AS | opłacono on-line | ||||
Team Hania i Zosia | |||||||||
214 | Skweres Adriana | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Team Hania i Zosia | opłacono on-line | ||||
Team Rudnik | |||||||||
215 | Nibus Michał | Pruszcz Gdański | 10 km | Team Rudnik | opłacono on-line | ||||
Team Tapflo | |||||||||
216 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
217 | Steinka Mariusz | Łęgowo | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
218 | Czajka Bartłomiej | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
219 | Boschke Magdalena | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
220 | Dziedzic Szymon | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
221 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
222 | Różycki Paweł | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
223 | Kaczmar Błażej | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
224 | Kocerba Weronika | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
225 | STEINKA JUSTYNA | ŁĘGOWO | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
226 | Żurawski Mariusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
227 | Steinka Mateusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
228 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
229 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | 10 km | Traktor team gmina Kwidzyn | |||||
UKS 2 Tczew | |||||||||
230 | Hering Nina | Tczew | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | UKS 2 Tczew | |||||
231 | Hering Lena | Tczew | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | UKS 2 Tczew | |||||
WIERZYCA PELPLIN | |||||||||
232 | Libiszewska Antonina | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | WIERZYCA PELPLIN | |||||
233 | Libiszewski Marcel | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | WIERZYCA PELPLIN | |||||
WIERZYCA PELPLIN/ Szkoła Rajkowy | |||||||||
234 | FASICZKA MATEUSZ | RAJKOWY | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | WIERZYCA PELPLIN/ Szkoła Rajkowy | |||||
235 | FASICZKA MICHAŁ | RAJKOWY | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | WIERZYCA PELPLIN/ Szkoła Rajkowy | |||||
ZKiW Pinczyn | |||||||||
236 | Czapiewski Józef | Pinczyn | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | ZKiW Pinczyn | |||||
237 | Czapiewski Franciszek | Pinczyn | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ZKiW Pinczyn | |||||
238 | Czapiewski Piotr | Pinczyn | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ZKiW Pinczyn | |||||
ZKiW Rajkowy | |||||||||
239 | Woźniak Julia | Rajkowy | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | ZKiW Rajkowy | |||||
240 | Wielgosz Oliwia | Rajkowy | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | ZKiW Rajkowy | |||||
ZKiW Rudno | |||||||||
241 | Kurek Maciej | Lignowy Szlacheckie | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ZKiW Rudno | |||||
242 | Manikowski Kacper | Pelplin (powiat tczewski) | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ZKiW Rudno | |||||
243 | Fasiczka Liliana | Gręblin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ZKiW Rudno | |||||
244 | Jeleń Tomasz | Gręblin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ZKiW Rudno | |||||
245 | Jeleń Judyta | Gręblin | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ZKiW Rudno | |||||
246 | Kołodziejczyk Dawid | Wielki Garc | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ZKiW Rudno | |||||
247 | Kurek Maria | Lignowy Szlacheckie | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ZKiW Rudno | |||||
248 | Chmielecki Jan | Lignowy Szlacheckie | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ZKiW Rudno | |||||
249 | Justa Jan | Szprudowo | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ZKiW Rudno | |||||
250 | Chmielecki Antoni | Lignowy Szlacheckie | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ZKiW Rudno | |||||
251 | Myrda Antoni | Wielki Garc | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | ZKiW Rudno | |||||
252 | Kukczyńska Zuzanna | Gręblin | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | ZKiW Rudno | |||||
253 | Kołodziej Antonina | Gręblin | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ZKiW Rudno | |||||
254 | Flisik Zofia | Gręblin | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ZKiW Rudno | |||||
255 | Golicki Szymon | Gręblin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ZKiW Rudno | |||||
256 | Golicki Fabian | Ģręblin | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ZKiW Rudno | |||||
Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie | |||||||||
257 | Boratyn Dagmara | Pelplin | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie | |||||
258 | Sobieralski Franciszek | Pelplin | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie | |||||
259 | Kupczyk Piotr | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie | |||||
260 | Kupczyk Mateusz | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie | |||||
261 | Kupczyk Paweł | Pelplin | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie | |||||
262 | Fijał Natalia | Pelplin | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie | |||||
263 | Łepek Nikodem | Pelplin | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie | |||||
264 | Górska Wiktoria | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie | |||||
Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach | |||||||||
265 | Czechowski Patryk | Kulice | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach | |||||
Zespół Kształcenia i Wychowania w Rajkowach | |||||||||
266 | Trochowski Filip | Rajkowy | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Rajkowach | |||||
Zespół Kształcenia i Wychowania w Rajkowach | |||||||||
267 | Cyperski Adam | Rajkowy | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Rajkowach | |||||
268 | Cisoń Julia | Rajkowy | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Rajkowach | |||||
Zespół kształcenia i wychowania nr 1 w Pelplinie | |||||||||
269 | Skweres Zofia | Pelplin | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | Zespół kształcenia i wychowania nr 1 w Pelplinie | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
270 | Sarnowski Marcin | Osiek | 10 km | opłacono on-line | |||||
271 | Adamczyk Krzysztof | Małe Walichnowy | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | |||||
272 | Sadowski Tymoteusz | Tczew | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
273 | Sadowski Robert | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
274 | Plecing Patryk | Nowe | 10 km | opłacono on-line | |||||
275 | Potulska Natasza | Rzeżęcin | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||||||
276 | Bukowski Fabian | Rożental | 800 m. - chłopcy i dziewczęta ( roczniki 2007/2008) | ||||||
277 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | 10 km | opłacono on-line | |||||
278 | Nowak Nela Natalia | Pelplin | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ||||||
279 | Szpak Liwia | Wielki Garc | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
280 | Seroka Łukasz | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | |||||
281 | Seroka Maria | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
282 | Gawlik Stanisław | Trąbki Wielkie | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ||||||
283 | Gawlik Karol | Trąbki Wielkie | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | ||||||
284 | Alaszkiewicz Natalia | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
285 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | 10 km | opłacono on-line | |||||
286 | Połomski Marcin | Rudno | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | |||||
287 | Dulęba Dawid | Szymankowo | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
288 | Malinowska Karolina | Gniew | 10 km | opłacono on-line | |||||
289 | Połomski Błazej | Gniew | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
290 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 10 km | ||||||
291 | Posmyk Łukasz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
292 | Marszałek Marian | Starogard Gd. | 10 km | opłacono on-line | |||||
293 | Zdanowicz Michał | Starogard Gdański | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
294 | Zdanowicz Agata | Starogard Gdański | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | ||||||
295 | milkowski mariusz | gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
296 | Lenkiewicz Zofia | Mątowy Wielkie | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ||||||
297 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | 10 km | opłacono on-line | |||||
298 | Kunke Tomasz | Grudziądz | 10 km | opłacono on-line | |||||
299 | Urbanowski Nikodem | Elbląg | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
300 | Rogowski Wojciech | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | |||||
301 | Czapiewska Rozalia | Pinczyn | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
302 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | 10 km | ||||||
303 | Kabat Malwina | Tczew | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
304 | Kabat Kornelia | Tczew | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | ||||||
305 | Kabat Dawid | Tczew | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||||||
306 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | 10 km | ||||||
307 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | 10 km | opłacono on-line | |||||
308 | Hefta Iga | Rożental | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ||||||
309 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
310 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ||||||
311 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||||||
312 | Jarocki Filip | Bydgoszcz | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||||||
313 | Jarocka Pola | Bydgoszcz | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||||||
314 | Kasiorek NINA | Rotmanka | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
315 | Hardt Piotr | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
316 | Połomska Dagmara | Gniew | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | ||||||
317 | Garbowski Krzysztof | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
318 | Miszker Ksawery | Tczew | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ||||||
319 | Idem Maja | Tczew | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
320 | Idem Fabian | Tczew | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
321 | Górski Leon | Kulice | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
322 | Górska Zofia | Kulice | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ||||||
323 | Bresa Szymon | Pelplin | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ||||||
324 | Bresa Michał | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
325 | Hefta Jan | Rożental | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
326 | Mazur Oliwia | Gniew | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | ||||||
327 | Wachowska Kasia | Rajkowy | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||||||
328 | Wachowska Monika | Rajkowy | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | |||||
329 | Zwoliński Teodor | Lubichowo | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
330 | Zwoliński Gustaw | Lubichowo | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ||||||
331 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | 10 km | opłacono on-line | |||||
332 | Kasiorek Grzegorz | Rotmanka | 10 km | opłacono on-line | |||||
333 | Pęśko Michał | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
334 | Górtowski Remigiusz | Kretki Małe | 10 km | opłacono on-line | |||||
335 | Rytlewska Alicja | Reda | 10 km | opłacono on-line | |||||
336 | Wojciechowski Adam | Starogard Gd. | 10 km | ||||||
337 | Daszewska Magdalena | Reda | 10 km | opłacono on-line | |||||
338 | Daszewski Emil | Reda | 10 km | opłacono on-line | |||||
339 | Kubiak Wojtek | Starogard Gdański | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | ||||||
340 | Adamkowski Jerzy | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
341 | Wałdowski Jakub | Lignowy Szlacheckie | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||||||
342 | Zieliński Michał | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | |||||
343 | Mita Krzysztof | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | ||||||
344 | Król Krzysztof | Steblewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
345 | Grzmil Igor | Rajkowy | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
346 | Czaplewski Wojciech | Tczew | 10 km | ||||||
347 | Jędrasiewicz Franciszek | Tczew | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
348 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
349 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
350 | Mendelski Dawid | Tczew | 10 km | ||||||
351 | Ruszkiewicz Małgorzata | Susz | 10 km | opłacono on-line | |||||
352 | Jania Adam | Suchy Dąb | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
353 | Jania Emilia | Suchy Dąb | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
354 | Jania Celina | Suchy Dąb | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
355 | Szwocha Antoni | Tczew | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
356 | Szymański Borys | Leśna Jania | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
357 | Nowak Fabian | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
358 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | 10 km | opłacono on-line | |||||
359 | Błachuta Zuzanna | Kwidzyn | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
360 | Nelke Eliza | Tczew | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
361 | Nelke Sara | Tczew | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ||||||
362 | Czapiewski Igor | Kopytkowo | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
363 | Piskorski Jerzy | Pelplin | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | |||||
364 | Ćwiklińska Aleksandra | Zelgoszcz | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ||||||
365 | Drapała Agata | Gdańsk | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
366 | Drapała Beata | Gdańsk | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
367 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
368 | Hinca Julia | Kartuzy | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
369 | Lisiak Kasia | Reda | 10 km | ||||||
370 | Bujanowski Gabriel | ROŻENTAL | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
371 | Fryszka Michał | Starogard Gdański | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
372 | Fryszka Wojtek | Starogard Gdański | 400 m. chłopcy i dziewczynki (roczniki 2012/2013) | ||||||
373 | Litwin Piotr | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
374 | Figura Agata | Starogard Gdański | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
375 | Kwiatkowski Adam | Straszyn | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ||||||
376 | Kwiatkowski Aleksander | Straszyn | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
377 | Ściesiński Kamil | Tczew | 10 km | ||||||
378 | Kordowska Magdalena | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
379 | Ławrynowicz TOMASZ | Swarożyn | 10 km | opłacono on-line | |||||
380 | tucholska Antonina | Kwidzyn | 200 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2014/2015) | ||||||
381 | Tucholski Antoni | Tczew | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
382 | Tucholski Piotr | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
383 | Gdaniec Tomasz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
384 | Partyka Paulina | Starogard Gdański | 10 km | ||||||
385 | Szwocha Łukasz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
386 | Mierzejewski Nikodem | Starogard Gdański | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
387 | Fidos Aleksander | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
388 | Olszewska Iga | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
389 | Klawitter Aleksander | Rożental | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
390 | Klawitter Oliwier | Rożental | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
391 | Kupczyk Natan | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
392 | Ligmanowska Alicja | Rożental | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
393 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | 10 km | ||||||
394 | Gawkowski Dawid | Starogard Gdański | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | ||||||
395 | Gawkowski Dominik | Starogard Gdański | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | ||||||
396 | Laskowski Kamil | Tczew | 10 km | ||||||
397 | Sobisz Joanna | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
chorsteam.com | |||||||||
398 | Kłos Wiktor | Skórcz | 600 m. - chłopcy i dziewczęta (roczniki 2009/2010/2011) | chorsteam.com | |||||
chorsteam.com/ 22 Baza lotnictwa taktycznego | |||||||||
399 | Sowiński Patryk | Malbork | 10 km | chorsteam.com/ 22 Baza lotnictwa taktycznego | opłacono on-line | ||||
emeryt | |||||||||
400 | szczech zdzislaw | Pregowo Dolne | 10 km | emeryt | opłacono on-line | ||||
linkedin.com/in/eliasz-nelke/ | |||||||||
401 | Nelke Eliasz | Tczew | 10 km | linkedin.com/in/eliasz-nelke/ | opłacono on-line | ||||
Żłobek Kostek | |||||||||
402 | Kozioł Amelia | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Żłobek Kostek | |||||
403 | Chyła Rozalia | Pelplin | 100 m. - chłopcy i dziewczynki (roczniki 2016 i młodsze) | Żłobek Kostek |
Wyświetleń: 306858