Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Laszczyk Nadja Reda Polska 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
2 szulwach jacek kosakowo Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
3 Materak Bartosz Gościcino Polska biegi młodzieżowe SP Gościcino
4 Okruciński Aleksander Gowino Polska biegi młodzieżowe Klub Sportowy Wejher
5 Łyś Daniel Reda Polska 10 km bieg główny NYPEL Reda opłacono on-line
6 Orlikowski Eugeniusz Gdynia Polska 10 km bieg główny
7 Schwann danuta Gowino Polska 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
8 szmigielska marzena Gościcino Polska 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
9 Szlas Laura Gościcino Polska 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
10 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo Polska 10 km bieg główny Maja Team opłacono on-line
11 Andryskowski Dariusz Władysławowo Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
12 Walczak Ignacy wejherowo Polska biegi młodzieżowe Klub Sportowy Wejher
13 Walczak Jakub wejherowo Polska biegi młodzieżowe Klub Sportowy Wejher
14 Koy Miłosz Smolno Polska biegi młodzieżowe
15 Kocoł Oliwia Warszkowo Polska biegi młodzieżowe Szkoła Podstawowa w Górze
16 Kocoł Zuzanna warszkowo Polska biegi młodzieżowe PZS3 Wejherowo
17 Pieper Oliwia Kąpino Polska biegi młodzieżowe
18 Rohde Agata Gdynia Polska biegi młodzieżowe Żółć
19 Karsznia Grzegorz Puck Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
20 Toruńczak Anna Orle biegi młodzieżowe
21 Toruńczak Henryk Orle biegi młodzieżowe
22 Toruńczak Jan Orle Polska biegi młodzieżowe
23 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska 5 km Nordic Walking K S Sokół Zblewo opłacono on-line
24 Rafałko Katarzyna Wejherowo Polska 5 km Nordic Walking
25 Brokos Tomasz Gdańsk Polska 10 km bieg główny DCT Running Team opłacono on-line
26 Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
27 Żabczyński Daniel Rumia Polska 10 km bieg główny Biegamyrazem.pl
28 Toruńczak Maria Orle biegi młodzieżowe
29 Toruńczak Zofia Orle Polska biegi młodzieżowe
30 Rosiński Piotr Wejherowo Polska 10 km gm Wejherowo PRO-CARS opłacono on-line
31 Sztetner Anna Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
32 Pilachowska Anna Gdynia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
33 Robakowski Dariusz Gdynia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
34 Stelmach Łukasz Luzino Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
35 ARTECKI Arkadiusz Wejherowo Polska 10 km gm Wejherowo Wejherowski Klub Nordic Walking opłacono on-line
36 Brucki Robert Gdynia Polska 10 km bieg główny Chylońskie Dziki Gdynia / biegamyrazem.pl opłacono on-line
37 Kiełbasa Michał Wejherowo Polska 10 km gm Wejherowo Wejherowo Biega opłacono on-line
38 Hering Nina Tczew Polska biegi młodzieżowe
39 Hering Lena Tczew Polska biegi młodzieżowe
40 Gawin Rafał kościerzyna Polska 10 km bieg główny
41 jaffke jarosław Łebcz Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
42 Prokopiuk Jarosław Gdynia Polska 10 km bieg główny Biegająca Gdynia opłacono on-line
43 Kutowska Lena Puck Polska biegi młodzieżowe
44 Kutowski Aleksander Puck Polska biegi młodzieżowe
45 Szpilman Katarzyna Gdynia Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
46 Kapka Andrzej Gdansk Polska 10 km bieg główny Triathlon Witten opłacono on-line
47 Karolewska Anna Wejherowo Polska 10 km gm Wejherowo Kujawscy Runners opłacono on-line
48 Maj Adam Puck Polska 10 km bieg główny Majsports
49 Koschmidder-Hatch Dorota Wejherowo Polska 10 km bieg główny Romsey Road Runners opłacono on-line
50 Krepel Małgorzata Bolszewo Polska 5 km NW gm Wejherowo Kije
51 Zelewski Krystian Puck Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
52 Kozlowski Gary Kozlowski Jankowo Gdasnkie Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
53 Kozlowski Gary Jankowo Gdańskie Polska 10 km bieg główny Yodeling Jachas
54 Firlus Eryk Reda Polska biegi młodzieżowe UKS 1 Reda
55 Głodowski Grzegorz Wejherowo Polska biegi młodzieżowe
56 Głodowski Maciej Wejherowo Polska biegi młodzieżowe
57 Jasinkiewicz Anna Jankowo Gdańskie Polska 10 km bieg główny Yodeling Jachas opłacono on-line
58 Stalka Jakub Kościerzyna Polska biegi młodzieżowe STALSPEED SPEDYCJA
59 Jankowski Filip Wejherowo Polska biegi młodzieżowe
60 Lesnau Franciszek Bolszewo Polska biegi młodzieżowe
61 Łabencki Janusz Rzucewo Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
62 Stefaniak Zbigniew Wejherowo Polska 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
63 Niedźwiadek Magdalena Gdańsk Polska 10 km bieg główny Lufthansa Systems Poland Active! opłacono on-line
64 Gerigk Kamila Gdańsk Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
65 Ćwikałowski Waldemar Gdynia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
66 Lesnau Mikołaj Bolszewo Polska biegi młodzieżowe
67 Król Benedykt Werblinia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
68 Kitowski Dawid Gdańsk Polska 10 km bieg główny DKMO opłacono on-line
69 Mazerski Jarosław Bolszewo Polska 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
70 Witt Karolina Bolszewo Polska 10 km gm Wejherowo KS Wejher Wejherowo
71 Ellwart Anna Żelistrzewo Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
72 Nowicki Bartosz Konin Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
73 Syldatk Stanisław Luzino Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
74 Pierzchała Marek Luzino Polska 5 km Nordic Walking PolipackTeamGWE opłacono on-line
75 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking FitnessFitback opłacono on-line
76 Daszewska Patrycja Reda Polska biegi młodzieżowe
77 Daszewski Ksawery Reda Polska biegi młodzieżowe
78 Daszewska Martyna Reda Polska biegi młodzieżowe
79 Śliwiński Adrian Gdańsk Polska 10 km bieg główny haken.blogi.pl
80 Cyrocki Krystian Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
81 Baniel Paweł Rumia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
82 Cyrocka Agnieszka Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
83 Grzywacz Dariusz Rekowo Górne Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
84 Kankowska Katarzyna Wejherowo Polska 10 km bieg główny opłacono
85 Gutowski Filip Kąpino biegi młodzieżowe
86 Gutowska Lena Kąpino Polska biegi młodzieżowe
87 Gutowski Bogusław Kąpino Polska 10 km bieg główny
88 Balcerowiak Grażyna Wejherowo Polska 5 km Nordic Walking Kis Transport opłacono on-line
89 Idźkowski Adam Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
90 Domurad-Idźkowska Sylwia Domurad-Idźkowska Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
91 Ropel Wanda Wejherowo Polska 5 km Nordic Walking Kis Transport opłacono on-line
92 ROPEL Maksymilian Reda Polska biegi młodzieżowe
93 Kankowski Paweł Luzino Polska 10 km bieg główny KASZUBI LUZINO opłacono on-line
94 Kankowska Justyna Luzino Polska 10 km bieg główny KASZUBI LUZINO opłacono on-line
95 Górski Piotr Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
96 Jurkiewicz Tomasz WEJHEROWO Polska biegi młodzieżowe
97 Jurkiewicz Jakub WEJHEROWO Polska biegi młodzieżowe
98 Popów-Szczypiorowska Monika Gdańsk Polska 10 km bieg główny Biegusy, BBL Gdansk opłacono on-line
99 Ziętarski Robert ŁASIN Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
100 Towarnicka Izabela Gdynia Polska 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line


Wyświetleń: 16412

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ