Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Laszczyk Nadja Reda Polska 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
2 szulwach jacek kosakowo Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
3 Materak Bartosz Gościcino Polska biegi młodzieżowe SP Gościcino
4 Okruciński Aleksander Gowino Polska biegi młodzieżowe Klub Sportowy Wejher
5 Łyś Daniel Reda Polska 10 km bieg główny NYPEL Reda opłacono on-line
6 Schwann danuta Gowino Polska 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
7 szmigielska marzena Gościcino Polska 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
8 Szlas Laura Gościcino Polska 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
9 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo Polska 10 km bieg główny Maja Team opłacono on-line
10 Andryskowski Dariusz Władysławowo Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
11 Walczak Ignacy wejherowo Polska biegi młodzieżowe Klub Sportowy Wejher
12 Walczak Jakub wejherowo Polska biegi młodzieżowe Klub Sportowy Wejher
13 Koy Miłosz Smolno Polska biegi młodzieżowe
14 Kocoł Oliwia Warszkowo Polska biegi młodzieżowe Szkoła Podstawowa w Górze
15 Kocoł Zuzanna warszkowo Polska biegi młodzieżowe PZS3 Wejherowo
16 Pieper Oliwia Kąpino Polska biegi młodzieżowe
17 Rohde Agata Gdynia Polska biegi młodzieżowe Żółć
18 Karsznia Grzegorz Puck Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
19 Toruńczak Anna Orle biegi młodzieżowe
20 Toruńczak Henryk Orle biegi młodzieżowe
21 Toruńczak Jan Orle Polska biegi młodzieżowe
22 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska 5 km Nordic Walking K S Sokół Zblewo opłacono on-line
23 Brokos Tomasz Gdańsk Polska 10 km bieg główny DCT Running Team opłacono on-line
24 Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
25 Toruńczak Maria Orle biegi młodzieżowe
26 Toruńczak Zofia Orle Polska biegi młodzieżowe
27 Rosiński Piotr Wejherowo Polska 10 km gm Wejherowo PRO-CARS opłacono on-line
28 Sztetner Anna Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
29 Pilachowska Anna Gdynia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
30 Robakowski Dariusz Gdynia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
31 Stelmach Łukasz Luzino Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
32 ARTECKI Arkadiusz Wejherowo Polska 10 km gm Wejherowo Wejherowski Klub Nordic Walking opłacono on-line
33 Brucki Robert Gdynia Polska 10 km bieg główny Chylońskie Dziki Gdynia / biegamyrazem.pl opłacono on-line
34 Kiełbasa Michał Wejherowo Polska 10 km gm Wejherowo Wejherowo Biega opłacono on-line
35 Hering Nina Tczew Polska biegi młodzieżowe
36 Hering Lena Tczew Polska biegi młodzieżowe
37 jaffke jarosław Łebcz Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
38 Prokopiuk Jarosław Gdynia Polska 10 km bieg główny Biegająca Gdynia opłacono on-line
39 Kutowska Lena Puck Polska biegi młodzieżowe
40 Kutowski Aleksander Puck Polska biegi młodzieżowe
41 Szpilman Katarzyna Gdynia Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
42 Kapka Andrzej Gdansk Polska 10 km bieg główny Triathlon Witten opłacono on-line
43 Karolewska Anna Wejherowo Polska 10 km gm Wejherowo Kujawscy Runners opłacono on-line
44 Koschmidder-Hatch Dorota Wejherowo Polska 10 km bieg główny Romsey Road Runners opłacono on-line
45 Zelewski Krystian Puck Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
46 Kozlowski Gary Kozlowski Jankowo Gdasnkie Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
47 Firlus Eryk Reda Polska biegi młodzieżowe UKS 1 Reda
48 Głodowski Grzegorz Wejherowo Polska biegi młodzieżowe
49 Głodowski Maciej Wejherowo Polska biegi młodzieżowe
50 Jasinkiewicz Anna Jankowo Gdańskie Polska 10 km bieg główny Yodeling Jachas opłacono on-line
51 Stalka Jakub Kościerzyna Polska biegi młodzieżowe STALSPEED SPEDYCJA
52 Jankowski Filip Wejherowo Polska biegi młodzieżowe
53 Lesnau Franciszek Bolszewo Polska biegi młodzieżowe
54 Łabencki Janusz Rzucewo Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
55 Stefaniak Zbigniew Wejherowo Polska 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
56 Niedźwiadek Magdalena Gdańsk Polska 10 km bieg główny Lufthansa Systems Poland Active! opłacono on-line
57 Gerigk Kamila Gdańsk Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
58 Ćwikałowski Waldemar Gdynia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
59 Lesnau Mikołaj Bolszewo Polska biegi młodzieżowe
60 Król Benedykt Werblinia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
61 Kitowski Dawid Gdańsk Polska 10 km bieg główny DKMO opłacono on-line
62 Mazerski Jarosław Bolszewo Polska 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
63 Ellwart Anna Żelistrzewo Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
64 Nowicki Bartosz Konin Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
65 Syldatk Stanisław Luzino Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
66 Pierzchała Marek Luzino Polska 5 km Nordic Walking PolipackTeamGWE opłacono on-line
67 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking FitnessFitback opłacono on-line
68 Daszewska Patrycja Reda Polska biegi młodzieżowe
69 Daszewski Ksawery Reda Polska biegi młodzieżowe
70 Daszewska Martyna Reda Polska biegi młodzieżowe
71 Cyrocki Krystian Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
72 Baniel Paweł Rumia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
73 Cyrocka Agnieszka Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
74 Grzywacz Dariusz Rekowo Górne Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
75 Kankowska Katarzyna Wejherowo Polska 10 km bieg główny opłacono
76 Gutowski Filip Kąpino biegi młodzieżowe
77 Gutowska Lena Kąpino Polska biegi młodzieżowe
78 Balcerowiak Grażyna Wejherowo Polska 5 km Nordic Walking Kis Transport opłacono on-line
79 Idźkowski Adam Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
80 Domurad-Idźkowska Sylwia Domurad-Idźkowska Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
81 Ropel Wanda Wejherowo Polska 5 km Nordic Walking Kis Transport opłacono on-line
82 ROPEL Maksymilian Reda Polska biegi młodzieżowe
83 Kankowski Paweł Luzino Polska 10 km bieg główny KASZUBI LUZINO opłacono on-line
84 Kankowska Justyna Luzino Polska 10 km bieg główny KASZUBI LUZINO opłacono on-line
85 Górski Piotr Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
86 Jurkiewicz Tomasz WEJHEROWO Polska biegi młodzieżowe
87 Jurkiewicz Jakub WEJHEROWO Polska biegi młodzieżowe
88 Popów-Szczypiorowska Monika Gdańsk Polska 10 km bieg główny Biegusy, BBL Gdansk opłacono on-line
89 Ziętarski Robert ŁASIN Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
90 Towarnicka Izabela Gdynia Polska 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
91 Przybylska Aleksandra Gdynia Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
92 Zwierz Andrzej Gdynia Polska 5 km Nordic Walking Active Family Pasłęk opłacono on-line
93 ROPEL Amelia Reda Polska biegi młodzieżowe
94 ROPEL Maksymilian Reda Polska biegi młodzieżowe
95 Stankiewicz Witold Godętowo Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
96 Van Dijk Julia Kąpino Polska biegi młodzieżowe
97 Tabisz Katarzyna Wejherowo Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
98 Tabisz Oskar Wejherowo Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
99 Nadolski Jan Władysławowo Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
100 Chmielowski Wacław Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line


Wyświetleń: 16465

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ