Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Wawerko Katarzyna Banino Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
2 Malgadey Mariola Banino Polska 10 km bieg główny Szalony Gdańsk Biega opłacono on-line
3 Zientkiewicz Aga Banino Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
4 Zientkiewicz Witold Banino Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
5 JANKOWSKI RADOSŁAW BARLINEK Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
6 Kurowska Monika Bojano Polska 10 km bieg główny Niedźwiedź Team opłacono on-line
7 Bartyzel Wioleta Bolszewo Polska 10 km gm Wejherowo Morsy Puck opłacono on-line
8 Witt Karolina Bolszewo Polska 10 km gm Wejherowo KS Wejher Wejherowo
9 Mazerski Jarosław Bolszewo Polska 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
10 Lesnau Mikołaj Bolszewo Polska biegi młodzieżowe
11 Lesnau Franciszek Bolszewo Polska biegi młodzieżowe
12 Krepel Małgorzata Bolszewo Polska 5 km NW gm Wejherowo Kije
13 Lademann Gabriela Bolszewo Polska 10 km gm Wejherowo Run Babys opłacono on-line
14 Lademann Artur Bolszewo Polska 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
15 Elwart Piotr Bolszewo Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
16 Kierska Melania bolszewo Polska biegi młodzieżowe
17 Kierska Anastazja Bolszewo Polska biegi młodzieżowe Błękitni Wejherowo
18 Kierski Marcel Bolszewo Polska biegi młodzieżowe Akademia Piłkarska Cassubian
19 Sumera Sara Bolszewo Polska biegi młodzieżowe
20 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Polska 10 km gm Wejherowo Run Babys opłacono on-line
21 Krauza Grażyna Bolszewo Polska 10 km gm Wejherowo Run Babys opłacono on-line
22 Reiter Piotr Bolszewo Polska 10 km bieg główny PORTA RUNNING TEAM opłacono on-line
23 Richert Wojciech Bolszewo Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
24 Drozdowski Adam Bolszewo Polska 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
25 Adrianowicz Bożena Bolszewo Polska 10 km gm Wejherowo biegam bo lubię opłacono on-line
26 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Polska 10 km gm Wejherowo SFORA BMK opłacono on-line
27 Roman Krzysztof Bolszewo Polska 10 km gm Wejherowo SFORA BMK opłacono on-line
28 Śpiewak Faustyna BOLSZEWO Polska biegi młodzieżowe Przedszkole Leśne
29 Śpiewak Hanna Bolszewo Polska biegi młodzieżowe SP 2 Bolszewo
30 Śpiewak Emilia Bolszewo Polska biegi młodzieżowe SSP Rumia
31 Śpiewak Antonina Bolszewo Polska biegi młodzieżowe Przedszkole Leśne
32 Krauza Jerzy Bolszewo Polska 5 km NW gm Wejherowo Run Babys opłacono on-line
33 Klawikowska Emilia Bożepole Wielkie Polska 10 km bieg główny
34 Kasperek Olek Bożepole Wielkie Polska biegi młodzieżowe
35 Płomin Ola Bożepole Wielkie Polska 5 km Nordic Walking
36 Bukowski Tomasz Bydgoszcz Polska 10 km bieg główny Olucha Run opłacono on-line
37 Chrząstowska Kamila Bydgoszcz Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
38 Janiszewska Teresa Bytów Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
39 Janiszewski Marek Bytów Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
40 Dorobczyński Marek Chałupy Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
41 Sepetowska Kinga Chwaszczyno Polska 10 km bieg główny Elektonicznezapisy.pl Team
42 Lademann Maciej Darzlubie Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
43 Lademann Alicja Darzlubie Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
44 Jednachowski Radosław Darzlubie Polska 10 km bieg główny Darzlubskie Dziki opłacono on-line
45 czerewatyj sylwia Dębogórze Polska 5 km Nordic Walking Komando Flaki opłacono on-line
46 Bieszk Grzegorz Dębogórze Polska 10 km bieg główny Piwo to moje paliwo opłacono on-line
47 Pawłowska Jolanta Dębogórze Polska 5 km Nordic Walking Piwo to moje paliwo opłacono on-line
48 Mickiewicz -Szymańska Ilona Domatówko Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
49 Szymański Krzysztof Domatówko Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
50 Pieczka Daniel Domatówko Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
51 Willner Waldemar Domatówko Polska 10 km bieg główny Kicaj Domatówko opłacono on-line
52 Okrój Gabriela Domatówko Polska 10 km bieg główny Kicaj Domatówko opłacono on-line
53 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
54 Weber Magdalena Elbląg Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
55 Goździewski Jakub Gdansk Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
56 Kapka Andrzej Gdansk Polska 10 km bieg główny Triathlon Witten opłacono on-line
57 Kaszubowski Grzegorz Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
58 Manthey Marcin Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
59 Klein Andrzej Gdańsk Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
60 Gorczycki Grzegorz Gdańsk Polska 10 km bieg główny Ilonka Team opłacono on-line
61 Goździewski Paweł Gdańsk Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
62 Andryszak Wojciech Gdańsk Polska 10 km bieg główny MAPA SC opłacono on-line
63 Chmielowski Wacław Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
64 Popów-Szczypiorowska Monika Gdańsk Polska 10 km bieg główny Biegusy, BBL Gdansk opłacono on-line
65 Górski Piotr Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
66 Domurad-Idźkowska Sylwia Domurad-Idźkowska Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
67 Idźkowski Adam Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
68 Cyrocka Agnieszka Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
69 Cyrocki Krystian Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
70 Śliwiński Adrian Gdańsk Polska 10 km bieg główny haken.blogi.pl
71 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking FitnessFitback opłacono on-line
72 Kitowski Dawid Gdańsk Polska 10 km bieg główny DKMO opłacono on-line
73 Gerigk Kamila Gdańsk Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
74 Niedźwiadek Magdalena Gdańsk Polska 10 km bieg główny Lufthansa Systems Poland Active! opłacono on-line
75 Sztetner Anna Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
76 Brokos Tomasz Gdańsk Polska 10 km bieg główny DCT Running Team opłacono on-line
77 Bójko Martyna Gdańsk Polska biegi młodzieżowe MKS GALA GDAŃSK
78 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking Taka RYBA opłacono on-line
79 Wysocka Dorota Gdańsk Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
80 Wysocki Mieczysław Gdańsk Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
81 Bogdanowicz Beata Gdańsk Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
82 Brygała Agata Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
83 Madej Jolanta Gdańsk Polska 10 km bieg główny ESJA TEAM
84 Kuncewicz Monika Gdańsk Polska 5 km Nordic Walking
85 Wysocka Gabriela Gdańsk Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
86 Paprocki Marcin GDAŃSK Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
87 Paprocka Anna Gdańsk Polska 10 km bieg główny najeżeni endorfina opłacono on-line
88 Paprocki Maciej Gdańsk Polska 10 km bieg główny najeżeni endorfiną opłacono on-line
89 Paprocki Adam Gdańsk Polska 10 km bieg główny najeżeni endorfiną opłacono on-line
90 Heland Grzegorz Gdańsk Polska biegi młodzieżowe
91 Jułkowski Marcin Gdynia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
92 Krużycka Żaneta Gdynia Polska 10 km bieg główny Chylońskie Dziki Gdynia opłacono on-line
93 Szpyra Edward Gdynia Polska 5 km Nordic Walking opłacono on-line
94 Winiarska Aleksandra Gdynia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
95 Winiarski Aleksander Gdynia Polska biegi młodzieżowe
96 Górecki Roman Gdynia Polska 10 km bieg główny Chylońskie Dziki Gdynia // biegamyrazem.pl opłacono on-line
97 Orzechowski Krzysztof Gdynia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
98 Nowy Katarzyna Gdynia Polska 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
99 Klein-Piórkowska Marlena Gdynia Polska 10 km bieg główny opłacono on-line
100 Majewski Krystian Gdynia Polska 10 km bieg główny Runeda opłacono on-line


Wyświetleń: 17983

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ