Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Pohl Sebastian | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | Euroscigacze | opłacono on-line |
102 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
103 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | ACTIV EAGLES PRO | opłacono on-line |
104 | Niemiec Mariola | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
105 | Imianowski Jerzy | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
106 | DAWIDOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | Polska | 5 km Nordic Walking | Enzo Team Kołomański Rowery | opłacono |
107 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | biegi młodzieżowe | ||
108 | Prokopiuk Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
109 | Drewa Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
110 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | MAMY TO | opłacono on-line |
111 | Pawłowska Maria | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
112 | Pawłowski Andrzej | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
113 | Szychułda Adam | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | Zorza Gdynia | opłacono on-line |
114 | Rezler-Dunajewska Magdalena | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
115 | Socha Dorota | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
116 | Sokolowska Anna | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
117 | Procelli-Szynwelska Izabela | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | Fox | opłacono on-line |
118 | Szynwelski Jacek | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | Fox | opłacono on-line |
119 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | morsik weteran | opłacono on-line |
120 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
121 | Wilke Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | P4F | opłacono on-line |
122 | Adamczyk Wojciech | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
123 | Wawrzyniak ANNA | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
124 | Wawrzyniak IGOR | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
125 | Stempnik Dariusz | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | Gdynia Moje Miasto | opłacono on-line |
126 | Zwierz Andrzej | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
127 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
128 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
129 | Ćwikałowski Waldemar | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
130 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
131 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | Biegająca Gdynia | opłacono on-line |
132 | Brucki Robert | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | Chylońskie Dziki Gdynia / biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
133 | Robakowski Dariusz | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
134 | Pilachowska Anna | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
135 | Rohde Agata | Gdynia | Polska | biegi młodzieżowe | Żółć | |
136 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | ||
137 | Boza Beata | Gdynia/Chłapowo | Polska | 10 km bieg główny | PADŁ NA RYJ TEAM | opłacono on-line |
138 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | Polska | 10 km bieg główny | BRW Władysławowo | opłacono on-line |
139 | DETTLAFF IRENEUSZ | GNIEŻDŻEWO | Polska | 10 km bieg główny | LZS Gnieżdżewo | opłacono on-line |
140 | Stankiewicz Witold | Godętowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
141 | Lewicka Anna | Gościcino | Polska | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |
142 | Materak Bartosz | Gościcino | Polska | biegi młodzieżowe | SP Gościcino | |
143 | szmigielska marzena | Gościcino | Polska | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |
144 | Szlas Laura | Gościcino | Polska | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |
145 | Walaszkowska Dominika | Gościcino | Polska | 10 km gm Wejherowo | BIESY | opłacono on-line |
146 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | Polska | 5 km NW gm Wejherowo | Wejherowski Klub Nordic Walking | opłacono on-line |
147 | Rychert Anna | Gowino | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
148 | Okruciński Aleksander | Gowino | Polska | biegi młodzieżowe | Klub Sportowy Wejher | |
149 | Schwann danuta | Gowino | Polska | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |
150 | Meger Paweł | Graniczna Wieś ul. Gdańska 9 | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
151 | Pozorski Kacper | Hel | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
152 | Jasinkiewicz Anna | Jankowo Gdańskie | Polska | 10 km bieg główny | Yodeling Jachas | opłacono on-line |
153 | Kozlowski Gary | Jankowo Gdańskie | Polska | 10 km bieg główny | Yodeling Jachas | |
154 | Kozlowski Gary Kozlowski | Jankowo Gdasnkie | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
155 | Kowalik Adam | Jastarnia | Polska | 10 km bieg główny | The North Runners | opłacono on-line |
156 | Brzozowski Piotr | Jastrzębia Góra | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
157 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | biegi młodzieżowe | Znikające punkty | |
158 | Serkowska Anna | Kartuzy | Polska | 10 km bieg główny | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
159 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Polska | 5 km Nordic Walking | Kartuski Team | opłacono on-line |
160 | Jabłoński Łukasz | Kartuzy | Polska | 10 km bieg główny | Kartuski Team | opłacono on-line |
161 | Bisewski Piotr | Karwia | Polska | 10 km bieg główny | ||
162 | Van Dijk Julia | Kąpino | Polska | biegi młodzieżowe | ||
163 | Gutowski Bogusław | Kąpino | Polska | 10 km bieg główny | ||
164 | Gutowska Lena | Kąpino | Polska | biegi młodzieżowe | ||
165 | Gutowski Filip | Kąpino | biegi młodzieżowe | |||
166 | Pieper Oliwia | Kąpino | Polska | biegi młodzieżowe | ||
167 | Nowak Alicja | Kąpino | Polska | biegi młodzieżowe | ||
168 | Klein Sebastian | Kąpino | Polska | 10 km gm Wejherowo | Dąbrowski Team | opłacono on-line |
169 | drobiński marek | kąpino | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
170 | Pieper Szymon | Kąpino | Polska | biegi młodzieżowe | ||
171 | Pieper Daniel | Kąpino | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
172 | Lewandowska Nikola | Kąpino | Polska | biegi młodzieżowe | ||
173 | Małek Aleksandra | Kąpino | Polska | 10 km gm Wejherowo | Run babys | opłacono on-line |
174 | Chęcińska Angelika | Kębłowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
175 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Polska | 10 km bieg główny | Projekt 1000 up | opłacono on-line |
176 | Kroll Tomasz | Kobysewo | Polska | 10 km bieg główny | Kartuski Team | opłacono on-line |
177 | Nowicki Bartosz | Konin | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
178 | Podgórska Alicja | Kosakowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
179 | szulwach jacek | kosakowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
180 | Sujkowski Ryszard | Kostkowo | Polska | 10 km bieg główny | WOLF TEAM | opłacono on-line |
181 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Polska | biegi młodzieżowe | STALSPEED SPEDYCJA | |
182 | Gawin Rafał | kościerzyna | Polska | 10 km bieg główny | ||
183 | Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania | Kościerzyna | Polska | biegi młodzieżowe | STALSPEED SPEDYCJA | |
184 | Sebastianowicz-Strawa Jan | Kościerzyna | Polska | biegi młodzieżowe | STALSPEED SPEDYCJA | |
185 | Riabukha Oleksandr | Kremieńćzuk Ukraina | Polska | 10 km bieg główny | MAMY TO | opłacono on-line |
186 | Okrój Mariusz | Leśniewo | Polska | 10 km bieg główny | The North Runners | opłacono on-line |
187 | Hintzke Leszek | Leśniewo | Polska | 10 km bieg główny | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line |
188 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
189 | Konkol Krystyna | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
190 | Hrycyk Izabela | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
191 | Hrycyk Krzysztof | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
192 | Hrycyk Beata | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
193 | Szymański Adam | Lębork | Polska | 10 km bieg główny | Lębork Biegacze | opłacono on-line |
194 | Szuszkiewicz Sebastian | Lębork | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
195 | Łapigrowski Jan | Lębork | Polska | 10 km bieg główny | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | opłacono on-line |
196 | Andryskowski Zdzisław | Lębork | Polska | 10 km bieg główny | Kolarz-Pol | opłacono on-line |
197 | Bradtke Romualda | Lubkowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
198 | Łaga Dorota | Lubocino | Polska | biegi młodzieżowe | ||
199 | Łaga Tymoteusz | Lubocino | Polska | biegi młodzieżowe | ||
200 | Płotka Adam | Luzino | Polska | 10 km bieg główny | KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15035