Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Baniel Paweł | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
302 | Żabczyński Daniel | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | Biegamyrazem.pl | |
303 | Początek Mikołaj | Rumia | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
304 | Kuptz Marcin | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
305 | Ruczyński Maciej | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
306 | Nowak Maria | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
307 | Kościelski Mariusz | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
308 | Goebel Radosław Goebel | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | Euroscigacze | opłacono on-line |
309 | Pociask Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | Kontener Formy | opłacono on-line |
310 | Konopka Piotr | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | NDI | opłacono on-line |
311 | Szajerka Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
312 | Melzer Arkadiusz | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
313 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | REWA 12:15 | opłacono on-line |
314 | bronowicki sławomir | rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
315 | BRONOWICKI MARCIN | RUMIA | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
316 | Owczarzak Ewa | Rumia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
317 | Kaczmarczyk Franciszek | Rumia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
318 | Pawłowski Mateusz | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line |
319 | Kaszuba Szymon | Rumia | Polska | biegi młodzieżowe | The North Runners | |
320 | Kaszuba Zosia | Rumia | Polska | biegi młodzieżowe | The North Runners | |
321 | Wilk Dawid | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
322 | Wilk Zofia | Rumia | Polska | biegi młodzieżowe | ||
323 | Wilk Bronisław | Rumia | Polska | biegi młodzieżowe | ||
324 | Gładykowski Tomasz | Rumia | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
325 | Gładykowska Iwona | Rumia | Polska | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |
326 | Szajerka Magdalena | Rumia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
327 | Majkowski Michał | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | Krew i Honor | opłacono on-line |
328 | Zwara Aldona | Rumia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
329 | Labudda Mirosław | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
330 | Zaskowska Maria | Rybno | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
331 | Szur Mateusz | Rybno | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
332 | dmochowska julita | rybno | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
333 | Łabencki Janusz | Rzucewo | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
334 | Koy Miłosz | Smolno | Polska | biegi młodzieżowe | ||
335 | Klein Piotr | Sobowidz | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
336 | Seniuś Marcin | Somonino | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
337 | KRZYŚLAK BARBARA | Sopot | Polska | 10 km bieg główny | Trekilejdis Sopot | opłacono on-line |
338 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
339 | Witt Henryk | Sopot | Polska | 5 km Nordic Walking | Norbsoft | opłacono on-line |
340 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | 10 km bieg główny | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line |
341 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
342 | Gawkowski Dawid | Starogard Gdański | Polska | biegi młodzieżowe | ||
343 | Gawkowski Dominik | Starogard Gdański | Polska | biegi młodzieżowe | ||
344 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | 5 km Nordic Walking | K S Sokół Zblewo | opłacono on-line |
345 | Ustarbowski Krzysztof | Starzyński Dwór | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
346 | Król Krzysztof | Steblewo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
347 | Jetke Karol | Strzelno | Polska | 10 km bieg główny | The North Runners | opłacono on-line |
348 | Miotk Beata | Strzepcz | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
349 | Piaskowska Małgorzata | Suchy Dwór | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
350 | Pulczyńska Danuta | Sulicice | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
351 | Stromidło Jan | Swarzewo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
352 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km bieg główny | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
353 | Hering Lena | Tczew | Polska | biegi młodzieżowe | ||
354 | Hering Nina | Tczew | Polska | biegi młodzieżowe | ||
355 | Pasztaleniec Władysław | Trąbki Wielkie | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
356 | Zakrzewska Agnieszka | Warszkowo | Polska | biegi młodzieżowe | Samochodówka | |
357 | Zakrzewski Mateusz | Warszkowo | Polska | biegi młodzieżowe | Samochodówka | |
358 | Kocoł Oliwia | Warszkowo | Polska | biegi młodzieżowe | Szkoła Podstawowa w Górze | |
359 | Kocoł Zuzanna | warszkowo | Polska | biegi młodzieżowe | PZS3 Wejherowo | |
360 | Kołodziejczyk Lidia | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Maja Team | opłacono on-line |
361 | Walczak Ignacy | wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | Klub Sportowy Wejher | |
362 | Walczak Jakub | wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | Klub Sportowy Wejher | |
363 | Reszke Klaudia | Wejherowo | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
364 | Reszke Wiktoria | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | ||
365 | Neugebauer Aleksander | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Grupa Biegowa NDI | opłacono on-line |
366 | Rolbiecka Monika | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Maja Team | opłacono on-line |
367 | Hewelt Krzysztof | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono on-line |
368 | Arendt-Szczubiała Hanna | Wejherowo | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
369 | Szczubiała Mateusz | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | Sp 8 Wejherowo | |
370 | Szczubiała Kacper | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | Sp 8 Wejherowo | |
371 | Szczubiała Jakub | Wejherowo | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
372 | Kepka Ewa | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Maja Team | opłacono on-line |
373 | Kepka Grzegorz | WEJHEROWO | Polska | 10 km bieg główny | Maja Team | opłacono on-line |
374 | Mleczak Eugeniusz | Wejherowo | Polska | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |
375 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |
376 | Świątkiewicz-Barcz Kamila | Wejherowo | Polska | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |
377 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | RUNEDA | opłacono on-line |
378 | Podbielska Helena | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | ||
379 | Wójcik Dorota | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
380 | Dubeňová Elena | Wejherowo | Polska | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |
381 | Dmochowski Chrystian Dmochowski | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
382 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | PGB sportowa paczka | opłacono on-line |
383 | ROPEL MIROSŁAW | WEJHEROWO | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
384 | Tabisz Oskar | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
385 | Tabisz Katarzyna | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
386 | Jurkiewicz Jakub | WEJHEROWO | Polska | biegi młodzieżowe | ||
387 | Jurkiewicz Tomasz | WEJHEROWO | Polska | biegi młodzieżowe | ||
388 | Ropel Wanda | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Kis Transport | opłacono on-line |
389 | Balcerowiak Grażyna | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Kis Transport | opłacono on-line |
390 | Kankowska Katarzyna | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono | |
391 | Stefaniak Zbigniew | Wejherowo | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
392 | Jankowski Filip | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | ||
393 | Głodowski Maciej | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | ||
394 | Głodowski Grzegorz | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | ||
395 | Koschmidder-Hatch Dorota | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Romsey Road Runners | opłacono on-line |
396 | Karolewska Anna | Wejherowo | Polska | 10 km gm Wejherowo | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
397 | Kiełbasa Michał | Wejherowo | Polska | 10 km gm Wejherowo | Wejherowo Biega | opłacono on-line |
398 | ARTECKI Arkadiusz | Wejherowo | Polska | 10 km gm Wejherowo | Wejherowski Klub Nordic Walking | opłacono on-line |
399 | Rosiński Piotr | Wejherowo | Polska | 10 km gm Wejherowo | PRO-CARS | opłacono on-line |
400 | Rafałko Katarzyna | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking |
Wyświetleń: 16785