Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Seniuś Marcin | Somonino | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
202 | Dywelski Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
203 | Hintzke Leszek | Leśniewo | Polska | 10 km bieg główny | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line |
204 | Tabaka Waldemar | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
205 | Neugebauer Aleksander | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Grupa Biegowa NDI | opłacono on-line |
206 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km bieg główny | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
207 | Sujkowski Ryszard | Kostkowo | Polska | 10 km bieg główny | WOLF TEAM | opłacono on-line |
208 | Rezler-Dunajewska Magdalena | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
209 | Pol Ivo | Rumia | Polska | biegi młodzieżowe | ||
210 | Pol Lena | Rumia | Polska | biegi młodzieżowe | ||
211 | Reszke Wiktoria | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | ||
212 | Reszke Klaudia | Wejherowo | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
213 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | 10 km bieg główny | LIVESTRONG | opłacono on-line |
214 | Kroll Tomasz | Kobysewo | Polska | 10 km bieg główny | Kartuski Team | opłacono on-line |
215 | Żółć Mateusz | Zbychowo | Polska | biegi młodzieżowe | Żółć | |
216 | Żółć Sebastian | Zbychowo | Polska | 10 km bieg główny | Żółć | opłacono on-line |
217 | Żółć Beata | Zbychowo | Polska | 10 km bieg główny | Żółć | opłacono on-line |
218 | Wenta Brygida | ŁEBUNIA | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
219 | Wenta Piotr | ŁEBUNIA | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
220 | Konkol Krystyna | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
221 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
222 | Szychułda Adam | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | Zorza Gdynia | opłacono on-line |
223 | Okrój Gabriela | Domatówko | Polska | 10 km bieg główny | Kicaj Domatówko | opłacono on-line |
224 | Małek Aleksandra | Kąpino | Polska | 10 km gm Wejherowo | Run babys | opłacono on-line |
225 | Labudda Mirosław | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
226 | Zwara Aldona | Rumia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
227 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | biegi młodzieżowe | ||
228 | Szlas Marcin | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | tutum house nieruchomości | opłacono on-line |
229 | Paprocki Adam | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | najeżeni endorfiną | opłacono on-line |
230 | Paprocki Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | najeżeni endorfiną | opłacono on-line |
231 | Paprocka Anna | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | najeżeni endorfina | opłacono on-line |
232 | Paprocki Marcin | GDAŃSK | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
233 | Majkowski Michał | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | Krew i Honor | opłacono on-line |
234 | Andryskowski Zdzisław | Lębork | Polska | 10 km bieg główny | Kolarz-Pol | opłacono on-line |
235 | Dawidowski Roman | Puck | Polska | 5 km Nordic Walking | Kaszubska Spółdzielnia Przystan | opłacono on-line |
236 | Pawłowski Andrzej | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
237 | Pawłowska Maria | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
238 | Kobierzyński Filip | Wladyslawowo | Polska | biegi młodzieżowe | ||
239 | Andryskowska Katarzyna | Wladyslawowo | Polska | 10 km bieg główny | Mayo Judo&Fitness Center | opłacono on-line |
240 | kobierzyńska daria kobierzyńska | władysławowo | Polska | 10 km bieg główny | Mayo Judo&Fitness Center | opłacono on-line |
241 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | MAMY TO | opłacono on-line |
242 | Riabukha Oleksandr | Kremieńćzuk Ukraina | Polska | 10 km bieg główny | MAMY TO | opłacono on-line |
243 | Jabłoński Łukasz | Kartuzy | Polska | 10 km bieg główny | Kartuski Team | opłacono on-line |
244 | Mislisz Piotr | Osłonino | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
245 | Drewa Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
246 | Prokopiuk Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
247 | Domski Jakub | Łęczyce | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
248 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Polska | 5 km Nordic Walking | Kartuski Team | opłacono on-line |
249 | DETTLAFF IRENEUSZ | GNIEŻDŻEWO | Polska | 10 km bieg główny | LZS Gnieżdżewo | opłacono on-line |
250 | Wenta Wojciech | Łebunia | Polska | biegi młodzieżowe | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk | |
251 | Wenta Wiktor | Łebunia | Polska | biegi młodzieżowe | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk | |
252 | Wenta Adrian | Łebunia | Polska | 10 km bieg główny | Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk | opłacono on-line |
253 | Lewandowska Nikola | Kąpino | Polska | biegi młodzieżowe | ||
254 | Jaedtke Adam | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
255 | Jetke Krystian | Władysławowo | Polska | 10 km bieg główny | BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | opłacono on-line |
256 | JETKE agnieszka | WŁADYSŁAWOWO | Polska | 10 km bieg główny | BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO | opłacono on-line |
257 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
258 | Szajerka Magdalena | Rumia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
259 | GRABOWSKA Agnieszka | Reda | Polska | 10 km bieg główny | Młode Dziki-Runeda | opłacono on-line |
260 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | biegi młodzieżowe | ||
261 | Gładykowska Iwona | Rumia | Polska | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |
262 | Gładykowski Tomasz | Rumia | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
263 | Labudda Wojciech | Puck | Polska | 10 km bieg główny | LKS PUCK | opłacono on-line |
264 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | Polska | 10 km bieg główny | BRW Władysławowo | opłacono on-line |
265 | Wilk Bronisław | Rumia | Polska | biegi młodzieżowe | ||
266 | Wilk Zofia | Rumia | Polska | biegi młodzieżowe | ||
267 | Wilk Dawid | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
268 | Okrój Mariusz | Leśniewo | Polska | 10 km bieg główny | The North Runners | opłacono on-line |
269 | Jetke Karol | Strzelno | Polska | 10 km bieg główny | The North Runners | opłacono on-line |
270 | Kaszuba Zosia | Rumia | Polska | biegi młodzieżowe | The North Runners | |
271 | Kaszuba Szymon | Rumia | Polska | biegi młodzieżowe | The North Runners | |
272 | Kowalik Adam | Jastarnia | Polska | 10 km bieg główny | The North Runners | opłacono on-line |
273 | Bemowska Dorota | REDA | Polska | 10 km bieg główny | Młode Dziki-Runeda | opłacono on-line |
274 | Pusdrowska Agnieszka | Reda | Polska | 10 km bieg główny | Runeda / RunnerFromReda | opłacono on-line |
275 | Pusdrowski Michał | Reda | Polska | 10 km bieg główny | Runeda / RunnerFromReda | opłacono on-line |
276 | Cyglicki Filip | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
277 | Choinka Alicja | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
278 | Gaszta Grzegorz | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
279 | Formella Miroslaw | Wejherowo | Polska | 10 km gm Wejherowo | MTB | opłacono on-line |
280 | Willner Waldemar | Domatówko | Polska | 10 km bieg główny | Kicaj Domatówko | opłacono on-line |
281 | DAWIDOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | Polska | 5 km Nordic Walking | Enzo Team Kołomański Rowery | opłacono |
282 | Pieper Daniel | Kąpino | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
283 | Pieper Szymon | Kąpino | Polska | biegi młodzieżowe | ||
284 | Górska-Stucka Anna | Władysławowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
285 | Wysocka Gabriela | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
286 | Pawłowski Mateusz | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line |
287 | Wandtke Antoni | Reda | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
288 | Pawłowska Jolanta | Dębogórze | Polska | 5 km Nordic Walking | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line |
289 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | Polska | 10 km bieg główny | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line |
290 | Schwarz Izabela | POGÓRZE | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
291 | Kaczmarczyk Franciszek | Rumia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
292 | Owczarzak Ewa | Rumia | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
293 | Krauza Jerzy | Bolszewo | Polska | 5 km NW gm Wejherowo | Run Babys | opłacono on-line |
294 | Kalkowska Sylwia | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | ||
295 | BRONOWICKI MARCIN | RUMIA | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
296 | bronowicki sławomir | rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
297 | Imianowski Jerzy | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
298 | Kalkowska Julia | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | ||
299 | Piaskowska Małgorzata | Suchy Dwór | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
300 | Łapigrowski Jan | Lębork | Polska | 10 km bieg główny | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15060