Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
ACTIV EAGLES PRO
1 Niemiec Marek Gdynia 10 km bieg główny ACTIV EAGLES PRO opłacono on-line
Active Family Pasłęk
2 Zwierz Andrzej Gdynia 5 km Nordic Walking Active Family Pasłęk opłacono on-line
Active Flow
3 Zawadzka Monika Reda 10 km gm Wejherowo Active Flow opłacono on-line
4 Zawadzki Piotr Reda 10 km gm Wejherowo Active Flow opłacono on-line
Akademia Biegowa Kartuzy
5 Serkowska Anna Kartuzy 10 km bieg główny Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
Akademia Piłkarska Cassubian
6 Kierski Marcel Bolszewo biegi młodzieżowe Akademia Piłkarska Cassubian
Ap1
7 Rybacki Kacper Reda biegi młodzieżowe Ap1
BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
8 Jetke Krystian Władysławowo 10 km bieg główny BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
9 JETKE agnieszka WŁADYSŁAWOWO 10 km bieg główny BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
BIESY
10 Walaszkowska Dominika Gościcino 10 km gm Wejherowo BIESY opłacono on-line
BRW Władysławowo
11 Hincka Marzena Gnieżdżewo 10 km bieg główny BRW Władysławowo opłacono on-line
Biegająca Gdynia
12 Prokopiuk Jarosław Gdynia 10 km bieg główny Biegająca Gdynia opłacono on-line
Biegamy Razem Władysławowo
13 Górska-Stucka Anna Władysławowo 5 km Nordic Walking Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
14 Grycko Barbara Władysławowo 10 km bieg główny Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
Biegamy Razem Władysławowo
15 Janowicz Anna Władysławowo 10 km bieg główny Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
Biegamyrazem.pl
16 Żabczyński Daniel Rumia 10 km bieg główny Biegamyrazem.pl
17 Imianowski Jerzy Gdynia 10 km bieg główny Biegamyrazem.pl opłacono on-line
Biegusy, BBL Gdansk
18 Popów-Szczypiorowska Monika Gdańsk 10 km bieg główny Biegusy, BBL Gdansk opłacono on-line
Błękitni Wejherowo
19 Kierska Anastazja Bolszewo biegi młodzieżowe Błękitni Wejherowo
Chylońskie Dziki Gdynia
20 Krużycka Żaneta Gdynia 10 km bieg główny Chylońskie Dziki Gdynia opłacono on-line
Chylońskie Dziki Gdynia // biegamyrazem.pl
21 Górecki Roman Gdynia 10 km bieg główny Chylońskie Dziki Gdynia // biegamyrazem.pl opłacono on-line
Chylońskie Dziki Gdynia / biegamyrazem.pl
22 Brucki Robert Gdynia 10 km bieg główny Chylońskie Dziki Gdynia / biegamyrazem.pl opłacono on-line
DCT Running Team
23 Brokos Tomasz Gdańsk 10 km bieg główny DCT Running Team opłacono on-line
DKMO
24 Kitowski Dawid Gdańsk 10 km bieg główny DKMO opłacono on-line
Darzlubskie Dziki
25 Jednachowski Radosław Darzlubie 10 km bieg główny Darzlubskie Dziki opłacono on-line
Dąbrowski Team
26 Klein Sebastian Kąpino 10 km gm Wejherowo Dąbrowski Team opłacono on-line
ESJA TEAM
27 Sztetner Anna Gdańsk 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
28 Szpilman Katarzyna Gdynia 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
29 Cyrocki Krystian Gdańsk 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
30 Cyrocka Agnieszka Gdańsk 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
31 Idźkowski Adam Gdańsk 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
32 Domurad-Idźkowska Sylwia Domurad-Idźkowska Gdańsk 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
33 Górski Piotr Gdańsk 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
34 Manthey Marcin Gdańsk 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
35 Madej Jolanta Gdańsk 10 km bieg główny ESJA TEAM
36 Brygała Agata Gdańsk 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
37 Zientkiewicz Witold Banino 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
38 Zientkiewicz Aga Banino 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
39 Nowy Katarzyna Gdynia 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
Elektonicznezapisy.pl Team
40 Sepetowska Kinga Chwaszczyno 10 km bieg główny Elektonicznezapisy.pl Team
Enzo Team Kołomański Rowery
41 DAWIDOWSKI ŁUKASZ GDYNIA 5 km Nordic Walking Enzo Team Kołomański Rowery opłacono
Euroscigacze
42 Goebel Radosław Goebel Rumia 10 km bieg główny Euroscigacze opłacono on-line
43 Pohl Sebastian Gdynia 10 km bieg główny Euroscigacze opłacono on-line
FOX
44 Treder Daniel Mechelinki 10 km bieg główny FOX opłacono on-line
45 Treder Małgorzata Mechelinki 10 km bieg główny FOX opłacono on-line
FitnessFitback
46 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk 5 km Nordic Walking FitnessFitback opłacono on-line
Fox
47 Szynwelski Jacek Gdynia 10 km bieg główny Fox opłacono on-line
48 Procelli-Szynwelska Izabela Gdynia 10 km bieg główny Fox opłacono on-line
49 Tymiński Jarosław Reda 10 km bieg główny Fox opłacono on-line
Gdynia Moje Miasto
50 Stempnik Dariusz Gdynia 5 km Nordic Walking Gdynia Moje Miasto opłacono on-line
Grupa Biegowa NDI
51 Neugebauer Aleksander Wejherowo 10 km bieg główny Grupa Biegowa NDI opłacono on-line
Ilonka Team
52 Gorczycki Grzegorz Gdańsk 10 km bieg główny Ilonka Team opłacono on-line
Jak Zawsze
53 Szachniuk Marzena Łeba 10 km bieg główny Jak Zawsze opłacono on-line
KASZUBI LUZINO
54 Kankowski Paweł Luzino 10 km bieg główny KASZUBI LUZINO opłacono on-line
55 Kankowska Justyna Luzino 10 km bieg główny KASZUBI LUZINO opłacono on-line
56 Wasylka Łukasz Luzino 10 km bieg główny KASZUBI LUZINO opłacono on-line
57 Płotka Adam Luzino 10 km bieg główny KASZUBI LUZINO opłacono on-line
KS Sokół Zblewo
58 Biniszkiewicz Marcin Tczew 10 km bieg główny KS Sokół Zblewo opłacono on-line
K S Sokół Zblewo
59 Bogalecki Marek Starogard Gdański 5 km Nordic Walking K S Sokół Zblewo opłacono on-line
KS Wejher Wejherowo
60 Witt Karolina Bolszewo 10 km gm Wejherowo KS Wejher Wejherowo
Kartuski Team
61 Kroll Tomasz Kobysewo 10 km bieg główny Kartuski Team opłacono on-line
62 Jabłoński Łukasz Kartuzy 10 km bieg główny Kartuski Team opłacono on-line
63 Frankowska Justyna Kartuzy 5 km Nordic Walking Kartuski Team opłacono on-line
Kaszubska Spółdzielnia Przystan
64 Dawidowski Roman Puck 5 km Nordic Walking Kaszubska Spółdzielnia Przystan opłacono on-line
Ketoza-Crazy about Keto
65 Żełudkowska Aleksandra Wejherowo 10 km gm Wejherowo Ketoza-Crazy about Keto opłacono on-line
66 Żełudkowski Juliusz Wejherowo 10 km gm Wejherowo Ketoza-Crazy about Keto opłacono on-line
Kicaj Domatówko
67 Okrój Gabriela Domatówko 10 km bieg główny Kicaj Domatówko opłacono on-line
68 Willner Waldemar Domatówko 10 km bieg główny Kicaj Domatówko opłacono on-line
Kije
69 Krepel Małgorzata Bolszewo 5 km NW gm Wejherowo Kije
Kis Transport
70 Balcerowiak Grażyna Wejherowo 5 km Nordic Walking Kis Transport opłacono on-line
71 Ropel Wanda Wejherowo 5 km Nordic Walking Kis Transport opłacono on-line
Klub Sportowy Wejher
72 Okruciński Aleksander Gowino biegi młodzieżowe Klub Sportowy Wejher
73 Walczak Ignacy wejherowo biegi młodzieżowe Klub Sportowy Wejher
74 Walczak Jakub wejherowo biegi młodzieżowe Klub Sportowy Wejher
Kolarz-Pol
75 Andryskowski Zdzisław Lębork 10 km bieg główny Kolarz-Pol opłacono on-line
Komando Flaki
76 czerewatyj sylwia Dębogórze 5 km Nordic Walking Komando Flaki opłacono on-line
Kontener Formy
77 Pociask Krzysztof Rumia 10 km bieg główny Kontener Formy opłacono on-line
Krew i Honor
78 Majkowski Michał Rumia 10 km bieg główny Krew i Honor opłacono on-line
Kujawscy Runners
79 Karolewska Anna Wejherowo 10 km gm Wejherowo Kujawscy Runners opłacono on-line
80 Mierska Elżbieta Żukowo 10 km bieg główny Kujawscy Runners opłacono on-line
81 Ossowski Waldemar Żukowo 10 km bieg główny Kujawscy Runners opłacono on-line
82 Kościelski Mariusz Rumia 10 km bieg główny Kujawscy Runners opłacono on-line
Kundy Portowe
83 Korpas Ewa Pruszcz Gdański 10 km bieg główny Kundy Portowe opłacono on-line
84 Kościński Patryk Pozezdrze 10 km bieg główny Kundy Portowe opłacono on-line
LIVESTRONG
85 Lunk Krzysztof Puck 10 km bieg główny LIVESTRONG opłacono on-line
LKS PUCK
86 Labudda Wojciech Puck 10 km bieg główny LKS PUCK opłacono on-line
LOTOS Running Team
87 Gałęzewski Michał Różyny 10 km bieg główny LOTOS Running Team opłacono on-line
LZS Gnieżdżewo
88 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO 10 km bieg główny LZS Gnieżdżewo opłacono on-line
Lufthansa Systems Poland Active!
89 Niedźwiadek Magdalena Gdańsk 10 km bieg główny Lufthansa Systems Poland Active! opłacono on-line
Lębork Biegacze
90 Szymański Adam Lębork 10 km bieg główny Lębork Biegacze opłacono on-line
Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk
91 Wenta Wojciech Łebunia biegi młodzieżowe Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk
92 Wenta Wiktor Łebunia biegi młodzieżowe Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk
93 Wenta Adrian Łebunia 10 km bieg główny Lęborski Klub Biegacza im. Braci Petk opłacono on-line
MAMY TO
94 Rinc Małgorzata Gdynia 10 km bieg główny MAMY TO opłacono on-line
95 Riabukha Oleksandr Kremieńćzuk Ukraina 10 km bieg główny MAMY TO opłacono on-line
MAPA SC
96 Andryszak Wojciech Gdańsk 10 km bieg główny MAPA SC opłacono on-line
MKS GALA GDAŃSK
97 Bójko Martyna Gdańsk biegi młodzieżowe MKS GALA GDAŃSK
MTB
98 Formella Miroslaw Wejherowo 10 km gm Wejherowo MTB opłacono on-line
Maja Team
99 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo 10 km bieg główny Maja Team opłacono on-line
100 Kepka Grzegorz WEJHEROWO 10 km bieg główny Maja Team opłacono on-line
101 Kepka Ewa Wejherowo 10 km bieg główny Maja Team opłacono on-line
102 Rolbiecka Monika Wejherowo 10 km bieg główny Maja Team opłacono on-line
Majsports
103 Maj Adam Puck 10 km bieg główny Majsports
MaratonyPolskie.PL TEAM
104 Witt Grażyna Sopot 10 km bieg główny MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
Marco:-)
105 Kwidziński Marek Wejherowo 10 km bieg główny Marco:-) opłacono on-line
Mardy Bum
106 Skurtys Kornelia Reda biegi młodzieżowe Mardy Bum
107 Skurtys Amelia Reda biegi młodzieżowe Mardy Bum
108 Skurtys Dagmara Reda 5 km Nordic Walking Mardy Bum opłacono on-line
109 Skurtys Cezary REDA 5 km Nordic Walking Mardy Bum opłacono on-line
Marynarka Wojenna
110 Dolecki Andrzej Reda 10 km bieg główny Marynarka Wojenna opłacono on-line
Mayo Judo&Fitness Center
111 Andryskowska Katarzyna Wladyslawowo 10 km bieg główny Mayo Judo&Fitness Center opłacono on-line
112 kobierzyńska daria kobierzyńska władysławowo 10 km bieg główny Mayo Judo&Fitness Center opłacono on-line
Małe Trójmiasto Biega
113 Dobkowska Agnieszka Wejherowo 10 km bieg główny Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
114 Nalepka Karolina Wejherowo 10 km gm Wejherowo Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
Morsy Puck
115 Bartyzel Wioleta Bolszewo 10 km gm Wejherowo Morsy Puck opłacono on-line
Młode Dziki-Runeda
116 GRABOWSKA Agnieszka Reda 10 km bieg główny Młode Dziki-Runeda opłacono on-line
117 Bemowska Dorota REDA 10 km bieg główny Młode Dziki-Runeda opłacono on-line
118 Czaplicki Sławomir Reda 10 km bieg główny Młode Dziki-Runeda
NDI
119 Konopka Piotr Rumia 10 km bieg główny NDI opłacono on-line
NW CZŁAPSKI TEAM
120 Nerc Dorota Rumia 5 km Nordic Walking NW CZŁAPSKI TEAM opłacono on-line
NYPEL Reda
121 Łyś Daniel Reda 10 km bieg główny NYPEL Reda opłacono on-line
Niedźwiedź Team
122 Kurowska Monika Bojano 10 km bieg główny Niedźwiedź Team opłacono on-line
Niezrzeszony
123 Grzenkowicz Violetta Rumia 5 km Nordic Walking Niezrzeszony opłacono on-line
124 Daszewska Magdalena Reda 5 km Nordic Walking Niezrzeszony opłacono on-line
125 Daszewski Emil Reda 10 km bieg główny Niezrzeszony opłacono on-line
Norbsoft
126 Witt Henryk Sopot 5 km Nordic Walking Norbsoft opłacono on-line
Olucha Run
127 Bukowski Tomasz Bydgoszcz 10 km bieg główny Olucha Run opłacono on-line
P4F
128 Wilke Tomasz Gdynia 10 km bieg główny P4F opłacono on-line
PADŁ NA RYJ TEAM
129 Boza Beata Gdynia/Chłapowo 10 km bieg główny PADŁ NA RYJ TEAM opłacono on-line
PGB sportowa paczka
130 Halmann Mirek Wejherowo 10 km bieg główny PGB sportowa paczka opłacono on-line
PORTA RUNNING TEAM
131 Reiter Piotr Bolszewo 10 km bieg główny PORTA RUNNING TEAM opłacono on-line
PORTA Running Team
132 Ciba Michał Wejherowo 10 km bieg główny PORTA Running Team opłacono on-line
PRO-CARS
133 Rosiński Piotr Wejherowo 10 km gm Wejherowo PRO-CARS opłacono on-line
PZS3 Wejherowo
134 Kocoł Zuzanna warszkowo biegi młodzieżowe PZS3 Wejherowo
Paprykarz Barceloński
135 Osowski Paweł Rumia 10 km bieg główny Paprykarz Barceloński opłacono on-line
Parkrun Rumia
136 Ruczyński Maciej Rumia 10 km bieg główny Parkrun Rumia opłacono on-line
Piwo to moje paliwo
137 Pawłowski Mateusz Rumia 10 km bieg główny Piwo to moje paliwo opłacono on-line
138 Pawłowska Jolanta Dębogórze 5 km Nordic Walking Piwo to moje paliwo opłacono on-line
139 Bieszk Grzegorz Dębogórze 10 km bieg główny Piwo to moje paliwo opłacono on-line
Polipack Team GWE
140 Towarnicka Izabela Gdynia 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
141 Wawrzyniak IGOR Gdynia 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
142 Wawrzyniak ANNA Gdynia 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
PolipackTeamGWE
143 Pierzchała Marek Luzino 5 km Nordic Walking PolipackTeamGWE opłacono on-line
Projekt 1000 up
144 Kalinowska Paulina Kiełpino 10 km bieg główny Projekt 1000 up opłacono on-line
Przedszkole Leśne
145 Śpiewak Antonina Bolszewo biegi młodzieżowe Przedszkole Leśne
146 Śpiewak Faustyna BOLSZEWO biegi młodzieżowe Przedszkole Leśne
Przyjaciele w biegu
147 Hintzke Leszek Leśniewo 10 km bieg główny Przyjaciele w biegu opłacono on-line
Przyjemnie zmęczeni
148 Mielewczyk Justyna Reda 5 km Nordic Walking Przyjemnie zmęczeni opłacono on-line
149 Bury Liliana Reda 5 km Nordic Walking Przyjemnie zmęczeni opłacono on-line
REWA 12:15
150 Zborowski Arkadiusz Rumia 10 km bieg główny REWA 12:15 opłacono on-line
RKS Rumia
151 Wolańska Lena Rumia biegi młodzieżowe RKS Rumia
RUNEDA
152 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo 10 km bieg główny RUNEDA opłacono on-line
Republika FC
153 Sosnowski Grzegorz Łeba 10 km bieg główny Republika FC opłacono on-line
Romsey Road Runners
154 Koschmidder-Hatch Dorota Wejherowo 10 km bieg główny Romsey Road Runners opłacono on-line
Run Babys
155 Krauza Jerzy Bolszewo 5 km NW gm Wejherowo Run Babys opłacono on-line
156 Krauza Grażyna Bolszewo 10 km gm Wejherowo Run Babys opłacono on-line
157 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo 10 km gm Wejherowo Run Babys opłacono on-line
158 Lademann Gabriela Bolszewo 10 km gm Wejherowo Run Babys opłacono on-line
Run babys
159 Małek Aleksandra Kąpino 10 km gm Wejherowo Run babys opłacono on-line
Runeda
160 Majewski Krystian Gdynia 10 km bieg główny Runeda opłacono on-line
Runeda / RunnerFromReda
161 Pusdrowska Agnieszka Reda 10 km bieg główny Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
162 Pusdrowski Michał Reda 10 km bieg główny Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
Runpassion.pl TEAM
163 Głombiowska Zuzanna Gdynia 5 km Nordic Walking Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
SFORA BMK
164 Roman Krzysztof Bolszewo 10 km gm Wejherowo SFORA BMK opłacono on-line
165 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo 10 km gm Wejherowo SFORA BMK opłacono on-line
SP 2 Bolszewo
166 Śpiewak Hanna Bolszewo biegi młodzieżowe SP 2 Bolszewo
SP Gościcino
167 Materak Bartosz Gościcino biegi młodzieżowe SP Gościcino
SSP Rumia
168 Śpiewak Emilia Bolszewo biegi młodzieżowe SSP Rumia
STALSPEED SPEDYCJA
169 Stalka Jakub Kościerzyna biegi młodzieżowe STALSPEED SPEDYCJA
170 Sebastianowicz-Strawa Jan Kościerzyna biegi młodzieżowe STALSPEED SPEDYCJA
171 Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania Kościerzyna biegi młodzieżowe STALSPEED SPEDYCJA
Samochodówka
172 Zakrzewski Mateusz Warszkowo biegi młodzieżowe Samochodówka
173 Zakrzewska Agnieszka Warszkowo biegi młodzieżowe Samochodówka
Sp 1 Luzino
174 Wasylka Leon Luzino biegi młodzieżowe Sp 1 Luzino
Sp3 Reda
175 Elmanowska Natalia Reda biegi młodzieżowe Sp3 Reda
176 Elmanowska Joanna Reda biegi młodzieżowe Sp3 Reda
Sp 8 Wejherowo
177 Szczubiała Kacper Wejherowo biegi młodzieżowe Sp 8 Wejherowo
178 Szczubiała Mateusz Wejherowo biegi młodzieżowe Sp 8 Wejherowo
Sportowa Jedyneczka
179 Rybacki Kuba Reda biegi młodzieżowe Sportowa Jedyneczka
Stowarzyszenie 42,2 Lębork
180 Łapigrowski Jan Lębork 10 km bieg główny Stowarzyszenie 42,2 Lębork opłacono on-line
Szalony Gdańsk Biega
181 Malgadey Mariola Banino 10 km bieg główny Szalony Gdańsk Biega opłacono on-line
Szkoła Podstawowa w Górze
182 Kocoł Oliwia Warszkowo biegi młodzieżowe Szkoła Podstawowa w Górze
Taka RYBA
183 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk 5 km Nordic Walking Taka RYBA opłacono on-line
The North Runners
184 Okrój Mariusz Leśniewo 10 km bieg główny The North Runners opłacono on-line
185 Jetke Karol Strzelno 10 km bieg główny The North Runners opłacono on-line
186 Kaszuba Zosia Rumia biegi młodzieżowe The North Runners
187 Kaszuba Szymon Rumia biegi młodzieżowe The North Runners
188 Kowalik Adam Jastarnia 10 km bieg główny The North Runners opłacono on-line
Trekilejdis Sopot
189 KRZYŚLAK BARBARA Sopot 10 km bieg główny Trekilejdis Sopot opłacono on-line
Triathlon Witten
190 Kapka Andrzej Gdansk 10 km bieg główny Triathlon Witten opłacono on-line
UKS 1 Reda
191 Firlus Eryk Reda biegi młodzieżowe UKS 1 Reda
WOLF TEAM
192 Sujkowski Ryszard Kostkowo 10 km bieg główny WOLF TEAM opłacono on-line
Wejherowo Biega
193 Kiełbasa Michał Wejherowo 10 km gm Wejherowo Wejherowo Biega opłacono on-line
Wejherowska Akademia Biegania
194 Hewelt Krzysztof Wejherowo 10 km bieg główny Wejherowska Akademia Biegania opłacono on-line
Wejherowski Klub Nordic Walking
195 ARTECKI Arkadiusz Wejherowo 10 km gm Wejherowo Wejherowski Klub Nordic Walking opłacono on-line
196 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino 5 km NW gm Wejherowo Wejherowski Klub Nordic Walking opłacono on-line
Yodeling Jachas
197 Kozlowski Gary Jankowo Gdańskie 10 km bieg główny Yodeling Jachas
198 Jasinkiewicz Anna Jankowo Gdańskie 10 km bieg główny Yodeling Jachas opłacono on-line
Znikające punkty
199 Keller Gracjan Karczemki biegi młodzieżowe Znikające punkty
Zorza Gdynia
200 Szychułda Adam Gdynia 10 km bieg główny Zorza Gdynia opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
201 Laszczyk Nadja Reda 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
202 szulwach jacek kosakowo 10 km bieg główny opłacono on-line
203 Orlikowski Eugeniusz Gdynia 10 km bieg główny
204 Schwann danuta Gowino 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
205 szmigielska marzena Gościcino 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
206 Szlas Laura Gościcino 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
207 Andryskowski Dariusz Władysławowo 10 km bieg główny opłacono on-line
208 Koy Miłosz Smolno biegi młodzieżowe
209 Pieper Oliwia Kąpino biegi młodzieżowe
210 Karsznia Grzegorz Puck 10 km bieg główny opłacono on-line
211 Toruńczak Anna Orle biegi młodzieżowe
212 Toruńczak Henryk Orle biegi młodzieżowe
213 Toruńczak Jan Orle biegi młodzieżowe
214 Rafałko Katarzyna Wejherowo 5 km Nordic Walking
215 Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie 10 km bieg główny opłacono on-line
216 Toruńczak Maria Orle biegi młodzieżowe
217 Toruńczak Zofia Orle biegi młodzieżowe
218 Pilachowska Anna Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
219 Robakowski Dariusz Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
220 Stelmach Łukasz Luzino 10 km bieg główny opłacono on-line
221 Hering Nina Tczew biegi młodzieżowe
222 Hering Lena Tczew biegi młodzieżowe
223 Gawin Rafał kościerzyna 10 km bieg główny
224 jaffke jarosław Łebcz 10 km bieg główny opłacono on-line
225 Kutowska Lena Puck biegi młodzieżowe
226 Kutowski Aleksander Puck biegi młodzieżowe
227 Zelewski Krystian Puck 10 km bieg główny opłacono on-line
228 Kozlowski Gary Kozlowski Jankowo Gdasnkie 10 km bieg główny opłacono on-line
229 Głodowski Grzegorz Wejherowo biegi młodzieżowe
230 Głodowski Maciej Wejherowo biegi młodzieżowe
231 Jankowski Filip Wejherowo biegi młodzieżowe
232 Lesnau Franciszek Bolszewo biegi młodzieżowe
233 Łabencki Janusz Rzucewo 5 km Nordic Walking opłacono on-line
234 Stefaniak Zbigniew Wejherowo 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
235 Gerigk Kamila Gdańsk 10 km bieg główny opłacono on-line
236 Ćwikałowski Waldemar Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
237 Lesnau Mikołaj Bolszewo biegi młodzieżowe
238 Król Benedykt Werblinia 10 km bieg główny opłacono on-line
239 Mazerski Jarosław Bolszewo 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
240 Ellwart Anna Żelistrzewo 5 km Nordic Walking opłacono on-line
241 Nowicki Bartosz Konin 10 km bieg główny opłacono on-line
242 Syldatk Stanisław Luzino 10 km bieg główny opłacono on-line
243 Daszewska Patrycja Reda biegi młodzieżowe
244 Daszewski Ksawery Reda biegi młodzieżowe
245 Daszewska Martyna Reda biegi młodzieżowe
246 Baniel Paweł Rumia 10 km bieg główny opłacono on-line
247 Grzywacz Dariusz Rekowo Górne 10 km bieg główny opłacono on-line
248 Kankowska Katarzyna Wejherowo 10 km bieg główny opłacono
249 Gutowski Filip Kąpino biegi młodzieżowe
250 Gutowska Lena Kąpino biegi młodzieżowe
251 Gutowski Bogusław Kąpino 10 km bieg główny
252 ROPEL Maksymilian Reda biegi młodzieżowe
253 Jurkiewicz Tomasz WEJHEROWO biegi młodzieżowe
254 Jurkiewicz Jakub WEJHEROWO biegi młodzieżowe
255 Ziętarski Robert ŁASIN 10 km bieg główny opłacono on-line
256 Przybylska Aleksandra Gdynia 5 km Nordic Walking opłacono on-line
257 ROPEL Amelia Reda biegi młodzieżowe
258 ROPEL Maksymilian Reda biegi młodzieżowe
259 Stankiewicz Witold Godętowo 10 km bieg główny opłacono on-line
260 Van Dijk Julia Kąpino biegi młodzieżowe
261 Tabisz Katarzyna Wejherowo 10 km bieg główny opłacono on-line
262 Tabisz Oskar Wejherowo 10 km bieg główny opłacono on-line
263 Nadolski Jan Władysławowo 10 km bieg główny opłacono on-line
264 Chmielowski Wacław Gdańsk 5 km Nordic Walking opłacono on-line
265 Leszczyński Jacek Rumia 10 km bieg główny opłacono on-line
266 JANKOWSKI RADOSŁAW BARLINEK 10 km bieg główny opłacono on-line
267 Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna Rumia 10 km bieg główny opłacono on-line
268 ROPEL MIROSŁAW WEJHEROWO 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
269 Podgórska Alicja Kosakowo 10 km bieg główny opłacono on-line
270 Dominiak Józef Dominiak Żychlin 5 km Nordic Walking
271 Adamowicz Agnieszka Sopot 10 km bieg główny opłacono on-line
272 Łaga Tymoteusz Lubocino biegi młodzieżowe
273 Łaga Dorota Lubocino biegi młodzieżowe
274 Konkol Bartosz Żelistrzewo biegi młodzieżowe
275 Konkol Wojciech Żelistrzewo biegi młodzieżowe
276 dmochowska julita rybno 10 km bieg główny opłacono on-line
277 Dmochowski Chrystian Dmochowski Wejherowo 10 km bieg główny opłacono on-line
278 Dubeňová Elena Wejherowo 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
279 Goździewski Paweł Gdańsk 10 km bieg główny opłacono on-line
280 Wawerko Katarzyna Banino 10 km bieg główny opłacono on-line
281 Kowalczyk Szymon Rumia 10 km bieg główny opłacono on-line
282 Bollin Wiesława Władysławowo 10 km bieg główny opłacono on-line
283 Wójcik Dorota Wejherowo 5 km Nordic Walking
284 Adamczyk Wojciech Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
285 Chrząstowska Kamila Bydgoszcz 10 km bieg główny opłacono on-line
286 GAJEWSKA DANUTA Łeba 5 km Nordic Walking opłacono on-line
287 Podbielska Helena Wejherowo biegi młodzieżowe
288 Rytlewska Alicja Rumia 10 km bieg główny opłacono on-line
289 Świątkiewicz-Barcz Kamila Wejherowo 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
290 Lubowiecka Alicja Wejherowo 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
291 Goździewski Jakub Gdansk 10 km bieg główny opłacono on-line
292 Wasylka Amelia Luzino biegi młodzieżowe
293 Chęcińska Angelika Kębłowo 10 km bieg główny opłacono on-line
294 Klein Andrzej Gdańsk 10 km bieg główny opłacono on-line
295 Bisewski Piotr Karwia 10 km bieg główny
296 Wolańska Julia Rumia biegi młodzieżowe
297 Wasilke Paulina Reda biegi młodzieżowe
298 Wasilke Julia Reda biegi młodzieżowe
299 Mleczak Eugeniusz Wejherowo 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
300 Elmanowska Zuzanna Reda biegi młodzieżowe
301 Kaszubowski Grzegorz Gdańsk 5 km Nordic Walking opłacono on-line
302 Lewicka Anna Gościcino 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
303 Meger Paweł Graniczna Wieś ul. Gdańska 9 5 km Nordic Walking opłacono on-line
304 Brzuchalska Danuta Rumia 5 km Nordic Walking opłacono on-line
305 Klein Piotr Sobowidz 10 km bieg główny opłacono on-line
306 Sokolowska Anna Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
307 Pozorski Kacper Hel 10 km bieg główny opłacono on-line
308 Płomin Ola Bożepole Wielkie 5 km Nordic Walking
309 Kasperek Olek Bożepole Wielkie biegi młodzieżowe
310 Król Krzysztof Steblewo 10 km bieg główny opłacono on-line
311 Socha Dorota Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
312 Klahs Katarzyna Połczyno 10 km bieg główny opłacono on-line
313 Janiszewska Teresa Bytów 5 km Nordic Walking opłacono on-line
314 Szczubiała Jakub Wejherowo 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
315 Arendt-Szczubiała Hanna Wejherowo 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
316 Domski Cezary Łęczyce 10 km bieg główny opłacono on-line
317 Seniuś Marcin Somonino 10 km bieg główny opłacono on-line
318 Dywelski Krzysztof Rumia 10 km bieg główny opłacono on-line
319 Tabaka Waldemar Nowa Wieś Lęborska 10 km bieg główny opłacono on-line
320 Rezler-Dunajewska Magdalena Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
321 Pol Ivo Rumia biegi młodzieżowe
322 Pol Lena Rumia biegi młodzieżowe
323 Reszke Wiktoria Wejherowo biegi młodzieżowe
324 Reszke Klaudia Wejherowo 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
325 Wenta Brygida ŁEBUNIA 10 km bieg główny opłacono on-line
326 Wenta Piotr ŁEBUNIA 10 km bieg główny opłacono on-line
327 Konkol Krystyna Lębork 5 km Nordic Walking opłacono on-line
328 Konkol Andrzej Lębork 5 km Nordic Walking opłacono on-line
329 Labudda Mirosław Rumia 10 km bieg główny opłacono on-line
330 Zwara Aldona Rumia 5 km Nordic Walking opłacono on-line
331 Heland Grzegorz Gdańsk biegi młodzieżowe
332 Paprocki Marcin GDAŃSK 10 km bieg główny opłacono on-line
333 Pawłowski Andrzej Gdynia 5 km Nordic Walking opłacono on-line
334 Pawłowska Maria Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
335 Kobierzyński Filip Wladyslawowo biegi młodzieżowe
336 Mislisz Piotr Osłonino 10 km bieg główny opłacono on-line
337 Drewa Tomasz Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
338 Prokopiuk Krzysztof Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
339 Domski Jakub Łęczyce 10 km bieg główny opłacono on-line
340 Lewandowska Nikola Kąpino biegi młodzieżowe
341 Jaedtke Adam Wejherowo 10 km bieg główny opłacono on-line
342 Dorobczyński Marek Chałupy 10 km bieg główny opłacono on-line
343 Szajerka Magdalena Rumia 5 km Nordic Walking opłacono on-line
344 Tokarska Laura Gdynia biegi młodzieżowe
345 Gładykowska Iwona Rumia 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
346 Gładykowski Tomasz Rumia 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
347 Wilk Bronisław Rumia biegi młodzieżowe
348 Wilk Zofia Rumia biegi młodzieżowe
349 Wilk Dawid Rumia 10 km bieg główny opłacono on-line
350 Cyglicki Filip Wejherowo 10 km bieg główny opłacono on-line
351 Choinka Alicja Wejherowo 10 km bieg główny opłacono on-line
352 Gaszta Grzegorz Wejherowo 10 km bieg główny opłacono on-line
353 Pieper Daniel Kąpino 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
354 Pieper Szymon Kąpino biegi młodzieżowe
355 Wysocka Gabriela Gdańsk 10 km bieg główny opłacono on-line
356 Wandtke Antoni Reda 5 km Nordic Walking opłacono on-line
357 Schwarz Izabela POGÓRZE 5 km Nordic Walking opłacono on-line
358 Kaczmarczyk Franciszek Rumia 5 km Nordic Walking opłacono on-line
359 Owczarzak Ewa Rumia 5 km Nordic Walking opłacono on-line
360 Kalkowska Sylwia Wejherowo biegi młodzieżowe
361 BRONOWICKI MARCIN RUMIA 10 km bieg główny opłacono on-line
362 bronowicki sławomir rumia 10 km bieg główny opłacono on-line
363 Kalkowska Julia Wejherowo biegi młodzieżowe
364 Piaskowska Małgorzata Suchy Dwór 5 km Nordic Walking opłacono on-line
365 Żełudkowski Szymon Wejherowo biegi młodzieżowe
366 Żełudkowski Franciszek Wejherowo biegi młodzieżowe
367 Lademann Alicja Darzlubie 10 km bieg główny opłacono on-line
368 Rudźko Wojciech Wejherowo 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
369 Janiszewski Marek Bytów 10 km bieg główny opłacono on-line
370 Kuncewicz Monika Gdańsk 5 km Nordic Walking
371 drobiński marek kąpino 10 km bieg główny opłacono on-line
372 Wasilewski Rafał Wejherowo 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
373 Kołsut Mikołaj Reda 10 km bieg główny opłacono on-line
374 Brunka Marcin Wejherowo 10 km bieg główny opłacono on-line
375 Lademann Maciej Darzlubie 10 km bieg główny opłacono on-line
376 Labun Zenon Mrzezino 10 km bieg główny opłacono on-line
377 Melzer Arkadiusz Rumia 10 km bieg główny opłacono on-line
378 Szajerka Krzysztof Rumia 10 km bieg główny opłacono on-line
379 Ustarbowski Krzysztof Starzyński Dwór 10 km bieg główny opłacono on-line
380 Niemiec Mariola Gdynia 5 km Nordic Walking opłacono on-line
381 Zwoliński Tomasz Mosty 10 km bieg główny opłacono on-line
382 Klawikowska Emilia Bożepole Wielkie 10 km bieg główny
383 Śmigaj Mirosław Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
384 Łomotowska Małgorzata Wejherowo biegi młodzieżowe
385 Łomotowski Michał Wejherowo biegi młodzieżowe
386 Łomotowska Izabela Wejherowo 10 km bieg główny opłacono on-line
387 Kowalska Iwona Mosty 10 km bieg główny opłacono on-line
388 Drozdowski Adam Bolszewo 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
389 Szuszkiewicz Sebastian Lębork 10 km bieg główny opłacono on-line
390 Miotk Beata Strzepcz 10 km bieg główny opłacono on-line
391 Bogdanowicz Beata Gdańsk 10 km bieg główny opłacono on-line
392 Freitag Adam WEJHEROWO 10 km bieg główny opłacono on-line
393 Richert Wojciech Bolszewo 10 km bieg główny opłacono on-line
394 Wysocki Mieczysław Gdańsk 10 km bieg główny opłacono on-line
395 Pieczka Daniel Domatówko 10 km bieg główny opłacono on-line
396 Wysocka Dorota Gdańsk 10 km bieg główny opłacono on-line
397 Sumera Sara Bolszewo biegi młodzieżowe
398 Jeka Aleksandra Łebcz biegi młodzieżowe
399 Jeka Rafal Łebcz 10 km bieg główny opłacono on-line
400 Nowak Maria Rumia 10 km bieg główny opłacono on-line
401 Szur Mateusz Rybno 10 km bieg główny opłacono on-line
402 Zaskowska Maria Rybno 10 km bieg główny opłacono on-line
403 Brzezik Ilona Wejherowo 10 km bieg główny opłacono on-line
404 Rychert Anna Gowino 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
405 Klein-Piórkowska Marlena Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
406 Hrycyk Beata Lębork 5 km Nordic Walking opłacono on-line
407 Hrycyk Krzysztof Lębork 5 km Nordic Walking opłacono on-line
408 Hrycyk Izabela Lębork 5 km Nordic Walking opłacono on-line
409 Nowak Alicja Kąpino biegi młodzieżowe
410 Gawkowski Dominik Starogard Gdański biegi młodzieżowe
411 Gawkowski Dawid Starogard Gdański biegi młodzieżowe
412 Gawkowski Piotr Starogard Gdański 5 km Nordic Walking opłacono on-line
413 Orzechowski Krzysztof Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
414 Kierska Melania bolszewo biegi młodzieżowe
415 Weber Magdalena Elbląg 10 km bieg główny opłacono on-line
416 Elwart Piotr Bolszewo 10 km bieg główny opłacono on-line
417 Pulczyńska Danuta Sulicice 5 km Nordic Walking opłacono on-line
418 Kuptz Marcin Rumia 10 km bieg główny opłacono on-line
419 Dmowska Agnieszka Wejherowo 10 km bieg główny opłacono on-line
420 Winiarski Aleksander Gdynia biegi młodzieżowe
421 Winiarska Aleksandra Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
422 Wicki Jarosław Robakowo 10 km bieg główny opłacono on-line
423 Kędziora Seweryn Wejherowo 10 km bieg główny opłacono on-line
424 Szpyra Edward Gdynia 5 km Nordic Walking opłacono on-line
425 Lademann Artur Bolszewo 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
426 Jułkowski Marcin Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
427 Bradtke Romualda Lubkowo 10 km bieg główny opłacono on-line
428 NOWAK Mirosław REDA 10 km bieg główny opłacono on-line
429 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg 10 km bieg główny opłacono on-line
430 Stromidło Jan Swarzewo 10 km bieg główny opłacono on-line
431 Początek Mikołaj Rumia 10 km gm Wejherowo opłacono on-line
432 Szymański Krzysztof Domatówko 10 km bieg główny opłacono on-line
433 Mickiewicz -Szymańska Ilona Domatówko 10 km bieg główny opłacono on-line
434 Brzozowski Piotr Jastrzębia Góra 10 km bieg główny opłacono on-line
435 HOŁOWIECKA DANUTA REDA 5 km Nordic Walking opłacono on-line
436 HOŁOWIECKA PATRYCJA REDA 5 km Nordic Walking opłacono on-line
biegam bo lubię
437 Adrianowicz Bożena Bolszewo 10 km gm Wejherowo biegam bo lubię opłacono on-line
haken.blogi.pl
438 Śliwiński Adrian Gdańsk 10 km bieg główny haken.blogi.pl
morsik weteran
439 Wójcik Piotr Gdynia 5 km Nordic Walking morsik weteran opłacono on-line
najeżeni endorfina
440 Paprocka Anna Gdańsk 10 km bieg główny najeżeni endorfina opłacono on-line
najeżeni endorfiną
441 Paprocki Adam Gdańsk 10 km bieg główny najeżeni endorfiną opłacono on-line
442 Paprocki Maciej Gdańsk 10 km bieg główny najeżeni endorfiną opłacono on-line
tutum house nieruchomości
443 Szlas Marcin Wejherowo 10 km bieg główny tutum house nieruchomości opłacono on-line
Żółć
444 Rohde Agata Gdynia biegi młodzieżowe Żółć
445 Żółć Mateusz Zbychowo biegi młodzieżowe Żółć
446 Żółć Sebastian Zbychowo 10 km bieg główny Żółć opłacono on-line
447 Żółć Beata Zbychowo 10 km bieg główny Żółć opłacono on-line


Wyświetleń: 19153

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ