Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Polska 10 km opłacono on-line
2 Dering Filip Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
3 Delewski Piotr Rożental Polska 10 km KS GP 'Sprint' Kulice opłacono on-line
4 Kocknecht Michał Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew KZP Team Gniew opłacono on-line
5 Bujanowska Katarzyna Rożental Polska 10 km Fizjofitka opłacono on-line
6 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Polska 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
7 Gierszewski Piotr Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
8 Czechanowska Lucyna Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
9 Hinz Wojciech Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew BALTIC HUB TEAM opłacono on-line
10 Redlaff Paweł Kwidzyn Polska 10 km opłacono on-line
11 Szramka Łukasz Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
12 Łydka Rafał Kolonia Ostrowicka Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
13 Majkowski Tomasz Skórcz Polska 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
14 Nowakowski Czeslaw Warszawa Polska 10 km Ducla Academy Warszawa
15 Chojnacki Krzysztof Pelplin Polska 10 km opłacono on-line
16 Chojnacka Jolanta Pelplin Polska 10 km opłacono on-line
17 milkowski mariusz gdynia Polska 10 km opłacono on-line
18 Lasota Aleksandra Tczew Polska 10 km opłacono on-line
19 Szyplewski Bartosz Nowe Polska 10 km
20 Rezmer Ryszard Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
21 Wiatrowski Krzysztof Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
22 Chabowski Tomasz sztum Polska 10 km Malborskie Morsy opłacono on-line
23 Suliński Darek Susz Polska 10 km Rozbiegany Susz
24 Słonikowski Jarosław Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
25 Benderski Grzegorz Kwidzyn Polska 10 km opłacono on-line
26 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Polska 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
27 Dorn Dawid Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
28 Sakhnik Dmytro Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
29 Jaroński Janusz Tczew Polska 10 km Biegający Tczew
30 Marszałek Marian Starogard Gd. Polska 10 km opłacono on-line
31 Lisewska Barbara Piaseczno Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
32 Gdaniec Kamil Tczew Polska 10 km Huber + Suhner opłacono
33 Piekut Anna Tczew Polska 10 km Crosselite opłacono on-line
34 Jeske Jakub Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew
35 Nowak Arkadiusz Szprudowo Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
36 Jaszewski Kacper Kościerzyna Polska 10 km Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
37 Zbrzeźny Paweł Rokitki Polska 10 km Nowe Rokitki opłacono on-line
38 Sadowski Karol Pruszcz Gdański Polska 10 km opłacono on-line
39 Dywelski Mirosław Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
40 Ruszkiewicz Małgorzata Susz Polska 10 km opłacono on-line
41 Jeleń Julia Starogard Gdański Polska 10 km opłacono on-line
42 Rachwał Celina Nicponia Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
43 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Polska 10 km opłacono on-line
44 Arendt Kacper Grudziądz Polska 10 km opłacono on-line
45 Ruchlewicz Urszula Sztum Polska 10 km opłacono on-line
46 Skonecka Paulina Brodnica Polska 10 km CBR Biega opłacono on-line
47 Głodowski Michał Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
48 Przybyła Adrian Iława Polska 10 km Run Goku Team opłacono on-line
49 Gębka Witek Skowarcz Polska 10 km MHC opłacono on-line
50 Bąkowski Michał Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew KP Keramzyt opłacono
51 Kamysz Magdalena ZBLEWO Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
52 Kania Krzysztof Kwidzyn Polska 10 km Urbex Team Kwidzyn opłacono on-line
53 Tocha Andrzej Damaszka Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
54 Waśkiewicz Sebastian Gdańsk Polska 10 km
55 Żuk Grzegorz Kwidzyn Polska 10 km Urbex Team Kwidzyn opłacono on-line
56 Mikuś Marcin Tczew Polska 10 km Huber+Suhner opłacono
57 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Polska 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
58 Sypniewski Marek Janowiec Wielkopolski Polska 10 km RUN TEAM REAKTYWACJA opłacono on-line
59 Baczyński Maciej Bydgoszcz Polska 10 km RUN TEAM REAKTYWACJA opłacono on-line
60 Danowski Dawid Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
61 Malinowska Karolina Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
62 Boschke Magdalena Pelplin Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
63 Sadzikowski Michał Bydgoszcz Polska 10 km opłacono on-line
64 Głodowski Tomasz Kwidzyn Polska 10 km opłacono
65 Głodowska Dorota Kwidzyn Polska 10 km opłacono
66 Skalska Anna Bytonia Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
67 Zawaluk Marcin Gdańsk Polska 10 km ST RUNNERS
68 Garbowski Krzysztof Sztum Polska 10 km opłacono on-line
69 Piórkowska Natalia Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew Taka RYBA opłacono on-line
70 Piórkowski Mariusz Gdańsk Polska 10 km Taka RYBA opłacono on-line
71 Stencel Tomasz Pinczyn Polska 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
72 Połomski Jarosław Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
73 Bruchmann Andrzej Tczew Polska 10 km opłacono
74 Dyro Rafał Tymawa Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew Ideal Parapety opłacono on-line
75 Mendelski Dawid Tczew Polska 10 km
76 Jędrasiewicz Jacek Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
77 Krygowski Tomasz Tuchola Polska 10 km opłacono on-line
78 Gubański Szymon Drzycim Polska 10 km opłacono on-line
79 Dalke Jowita Gdańsk Polska 10 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
80 Kaczmar Błażej Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
81 Łucka Anna Grudziądz Polska 10 km La Rive Sports Team opłacono on-line
82 Wiśniewska Kornelia Gdańsk Polska 10 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
83 Czajka Bartłomiej Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
84 Wiatrowska Iga Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
85 Pióro Maria Gorzędziej Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
86 Tumiłowicz Jerzy Licze Polska 10 km Kwidzyn Biega
87 Koper Dawid Rogóźno-Zamek Polska 10 km Rogóźno Zamek CF opłacono on-line
88 Skrajda Szymon Pawlice Polska 10 km Niezrzeszony opłacono on-line
89 Kordowska Magdalena Tczew Polska 10 km Dzika wataha opłacono on-line
90 Jurkiewicz Hubert Susz Polska 10 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
91 Jurkiewicz Sławek Susz Polska 10 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
92 Jurkiewicz Aldona Susz Polska 10 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
93 Sadowski Robert Tczew Polska 10 km opłacono on-line
94 Malek Andrzej Koscierzyna Polska 10 km Atlas Running Team opłacono on-line
95 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
96 Simon Julia Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew Huber+Suhner opłacono
97 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Polska 10 km opłacono on-line
98 Szwedowski Łukasz Kulice Polska 10 km SPRINT KULICE opłacono on-line
99 Ścisłowski Andrzej Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
100 Nelke Eliasz Tczew Polska 10 km linkedin.com/in/eliasz-nelke/ opłacono on-line


Wyświetleń: 9197

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ