Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
2 | Dering Filip | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
3 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | 10 km | KS GP 'Sprint' Kulice | opłacono on-line |
4 | Kocknecht Michał | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | KZP Team Gniew | opłacono on-line |
5 | Bujanowska Katarzyna | Rożental | Polska | 10 km | Fizjofitka | opłacono on-line |
6 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
7 | Gierszewski Piotr | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
8 | Czechanowska Lucyna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
9 | Hinz Wojciech | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | BALTIC HUB TEAM | opłacono on-line |
10 | Redlaff Paweł | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
11 | Szramka Łukasz | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
12 | Łydka Rafał | Kolonia Ostrowicka | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
13 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
14 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
15 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
16 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
17 | Lasota Aleksandra | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
18 | Rezmer Ryszard | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
19 | Wiatrowski Krzysztof | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
20 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 10 km | Malborskie Morsy | opłacono on-line |
21 | Słonikowski Jarosław | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
22 | Benderski Grzegorz | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
23 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
24 | Dorn Dawid | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
25 | Sakhnik Dmytro | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
26 | Marszałek Marian | Starogard Gd. | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
27 | Lisewska Barbara | Piaseczno | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
28 | Gdaniec Kamil | Tczew | Polska | 10 km | Huber + Suhner | opłacono |
29 | Piekut Anna | Tczew | Polska | 10 km | Crosselite | opłacono on-line |
30 | Nowak Arkadiusz | Szprudowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
31 | Jaszewski Kacper | Kościerzyna | Polska | 10 km | Olimpijczyk Skorzewo | opłacono on-line |
32 | Zbrzeźny Paweł | Rokitki | Polska | 10 km | Nowe Rokitki | opłacono on-line |
33 | Sadowski Karol | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
34 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
35 | Ruszkiewicz Małgorzata | Susz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
36 | Jeleń Julia | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
37 | Rachwał Celina | Nicponia | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
38 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
39 | Arendt Kacper | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
40 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
41 | Skonecka Paulina | Brodnica | Polska | 10 km | CBR Biega | opłacono on-line |
42 | Głodowski Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
43 | Przybyła Adrian | Iława | Polska | 10 km | Run Goku Team | opłacono on-line |
44 | Gębka Witek | Skowarcz | Polska | 10 km | MHC | opłacono on-line |
45 | Bąkowski Michał | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | KP Keramzyt | opłacono |
46 | Kamysz Magdalena | ZBLEWO | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
47 | Kania Krzysztof | Kwidzyn | Polska | 10 km | Urbex Team Kwidzyn | opłacono on-line |
48 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
49 | Żuk Grzegorz | Kwidzyn | Polska | 10 km | Urbex Team Kwidzyn | opłacono on-line |
50 | Mikuś Marcin | Tczew | Polska | 10 km | Huber+Suhner | opłacono |
51 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
52 | Sypniewski Marek | Janowiec Wielkopolski | Polska | 10 km | RUN TEAM REAKTYWACJA | opłacono on-line |
53 | Baczyński Maciej | Bydgoszcz | Polska | 10 km | RUN TEAM REAKTYWACJA | opłacono on-line |
54 | Danowski Dawid | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
55 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
56 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
57 | Sadzikowski Michał | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
58 | Głodowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono | |
59 | Głodowska Dorota | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono | |
60 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
61 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
62 | Piórkowska Natalia | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Taka RYBA | opłacono on-line |
63 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
64 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
65 | Połomski Jarosław | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
66 | Bruchmann Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | opłacono | |
67 | Dyro Rafał | Tymawa | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Ideal Parapety | opłacono on-line |
68 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
69 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
70 | Gubański Szymon | Drzycim | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
71 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
72 | Kaczmar Błażej | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
73 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | 10 km | La Rive Sports Team | opłacono on-line |
74 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
75 | Czajka Bartłomiej | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
76 | Wiatrowska Iga | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
77 | Pióro Maria | Gorzędziej | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
78 | Koper Dawid | Rogóźno-Zamek | Polska | 10 km | Rogóźno Zamek CF | opłacono on-line |
79 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | 10 km | Niezrzeszony | opłacono on-line |
80 | Kordowska Magdalena | Tczew | Polska | 10 km | Dzika wataha | opłacono on-line |
81 | Jurkiewicz Hubert | Susz | Polska | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
82 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Polska | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
83 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Polska | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
84 | Sadowski Robert | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
85 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | 10 km | Atlas Running Team | opłacono on-line |
86 | Simon Julia | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Huber+Suhner | opłacono |
87 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
88 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | 10 km | SPRINT KULICE | opłacono on-line |
89 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
90 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | 10 km | linkedin.com/in/eliasz-nelke/ | opłacono on-line |
91 | Sowiński Patryk | Malbork | Polska | 10 km | Beztlenowi Malbork/ Chors Team | opłacono on-line |
92 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
93 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
94 | Hardt Piotr | Tczew | Polska | 10 km | PPMT | opłacono on-line |
95 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
96 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
97 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
98 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | 10 km | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line |
99 | Sarach Karolina | Czarlin | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
100 | Jurgielewicz-Róg Jolanta | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7981