Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szwocha Łukasz | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
2 | Klepacz Adam | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
3 | Reksyn Małgorzata | Tczew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | ||
4 | GUZ Robert | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
5 | Posmyk Łukasz | Tczew | Polska | 10 km | ||
6 | Gdaniec Tomasz | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
7 | Jurgielewicz-Róg Jolanta | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
8 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Polska | 10 km | ||
9 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
10 | Sadowski Robert | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
11 | Wiatrowska Iga | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
12 | Gubański Szymon | Drzycim | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
13 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
14 | Mendelski Dawid | Tczew | Polska | 10 km | ||
15 | Bruchmann Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | opłacono | |
16 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
17 | Głodowska Dorota | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono | |
18 | Głodowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono | |
19 | Sadzikowski Michał | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
20 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
21 | Danowski Dawid | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
22 | Waśkiewicz Sebastian | Gdańsk | Polska | 10 km | ||
23 | Głodowski Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
24 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
25 | Arendt Kacper | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
26 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
27 | Rachwał Celina | Nicponia | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
28 | Jeleń Julia | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
29 | Ruszkiewicz Małgorzata | Susz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
30 | Sadowski Karol | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
31 | Nowak Arkadiusz | Szprudowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
32 | Jeske Jakub | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | ||
33 | Lisewska Barbara | Piaseczno | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
34 | Marszałek Marian | Starogard Gd. | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
35 | Sakhnik Dmytro | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
36 | Dorn Dawid | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
37 | Benderski Grzegorz | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | Słonikowski Jarosław | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
39 | Wiatrowski Krzysztof | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
40 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Polska | 10 km | ||
41 | Lasota Aleksandra | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
42 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
43 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
44 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
45 | Łydka Rafał | Kolonia Ostrowicka | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
46 | Redlaff Paweł | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
47 | Gierszewski Piotr | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
48 | Dering Filip | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
49 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
50 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
51 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | 10 km | Atlas Running Team | opłacono on-line |
52 | Dąbrowski Paweł | Toruń | Polska | 10 km | atlasbiegow.pl | opłacono on-line |
53 | Hinz Wojciech | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | BALTIC HUB TEAM | opłacono on-line |
54 | Sowiński Patryk | Malbork | Polska | 10 km | Beztlenowi Malbork/ Chors Team | opłacono on-line |
55 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
56 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Polska | 10 km | Biegający Tczew | |
57 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
58 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
59 | Sarach Karolina | Czarlin | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
60 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
61 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
62 | Pióro Maria | Gorzędziej | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
63 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
64 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
65 | Jaroński Janusz | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | |
66 | Czechanowska Lucyna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
67 | Skonecka Paulina | Brodnica | Polska | 10 km | CBR Biega | opłacono on-line |
68 | Piekut Anna | Tczew | Polska | 10 km | Crosselite | opłacono on-line |
69 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | 10 km | Ducla Academy Warszawa | |
70 | Kordowska Magdalena | Tczew | Polska | 10 km | Dzika wataha | opłacono on-line |
71 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
72 | Bujanowska Katarzyna | Rożental | Polska | 10 km | Fizjofitka | opłacono on-line |
73 | Trochowska Ania | TCZEW | Polska | 10 km | Flex Runers | opłacono on-line |
74 | Zagórowska Anna | Malbork | Polska | 10 km | Flex Runners | opłacono on-line |
75 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
76 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | 10 km | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line |
77 | Pakeiser Piotr | Tczew | Polska | 10 km | Huber + Suhner | opłacono |
78 | Gdaniec Kamil | Tczew | Polska | 10 km | Huber + Suhner | opłacono |
79 | Simon Julia | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Huber+Suhner | opłacono |
80 | Mikuś Marcin | Tczew | Polska | 10 km | Huber+Suhner | opłacono |
81 | Dyro Rafał | Tymawa | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Ideal Parapety | opłacono on-line |
82 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Kierowcy Ciężarówek | opłacono on-line |
83 | Bąkowski Michał | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | KP Keramzyt | opłacono |
84 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | 10 km | KS GP 'Sprint' Kulice | opłacono on-line |
85 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
86 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
87 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
88 | Kamysz Magdalena | ZBLEWO | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
89 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | 10 km | Kwidzyn Biega | |
90 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
91 | Kocknecht Michał | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | KZP Team Gniew | opłacono on-line |
92 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | 10 km | La Rive Sports Team | opłacono on-line |
93 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | 10 km | linkedin.com/in/eliasz-nelke/ | opłacono on-line |
94 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 10 km | Malborskie Morsy | opłacono on-line |
95 | Gębka Witek | Skowarcz | Polska | 10 km | MHC | opłacono on-line |
96 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
97 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
98 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
99 | Pachota Paweł | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | NA PRZYPALE ALBO WCALE!!! | opłacono |
100 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | 10 km | Niezrzeszony | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7959