Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arendt Kacper | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
2 | Baczyński Maciej | Bydgoszcz | Polska | 10 km | RUN TEAM REAKTYWACJA | opłacono on-line |
3 | Bąkowski Michał | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | KP Keramzyt | opłacono |
4 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
5 | Benderski Grzegorz | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
6 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
7 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
8 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
9 | Bruchmann Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | opłacono | |
10 | Bujanowska Katarzyna | Rożental | Polska | 10 km | Fizjofitka | opłacono on-line |
11 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
12 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 10 km | Malborskie Morsy | opłacono on-line |
13 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
14 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
15 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
16 | Czajka Bartłomiej | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
17 | Czechanowska Lucyna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
18 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
19 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
20 | Dąbrowski Paweł | Toruń | Polska | 10 km | atlasbiegow.pl | opłacono on-line |
21 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
22 | Danowski Dawid | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
23 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | 10 km | KS GP 'Sprint' Kulice | opłacono on-line |
24 | Dering Filip | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
25 | Dorn Dawid | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
26 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
27 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
28 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
29 | Dyro Rafał | Tymawa | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Ideal Parapety | opłacono on-line |
30 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
31 | Dziedzic Szymon | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
32 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
33 | Gdaniec Kamil | Tczew | Polska | 10 km | Huber + Suhner | opłacono |
34 | Gdaniec Tomasz | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
35 | Gębka Witek | Skowarcz | Polska | 10 km | MHC | opłacono on-line |
36 | Gierszewski Piotr | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
37 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
38 | Gubański Szymon | Drzycim | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
39 | GUZ Robert | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
40 | Głodowska Dorota | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono | |
41 | Głodowski Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
42 | Głodowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono | |
43 | Hardt Piotr | Tczew | Polska | 10 km | PPMT | opłacono on-line |
44 | Hinz Wojciech | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | BALTIC HUB TEAM | opłacono on-line |
45 | Jaroński Janusz | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | |
46 | Jaszewski Kacper | Kościerzyna | Polska | 10 km | Olimpijczyk Skorzewo | opłacono on-line |
47 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
48 | Jeleń Julia | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
49 | Jeske Jakub | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | ||
50 | Jurgielewicz-Róg Jolanta | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
51 | Jurkiewicz Aldona | Susz | Polska | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
52 | Jurkiewicz Hubert | Susz | Polska | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
53 | Jurkiewicz Sławek | Susz | Polska | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
54 | Kaczmar Błażej | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
55 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
56 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Kierowcy Ciężarówek | opłacono on-line |
57 | Kamysz Magdalena | ZBLEWO | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
58 | Kania Krzysztof | Kwidzyn | Polska | 10 km | Urbex Team Kwidzyn | opłacono on-line |
59 | Karpiński Jędrzej | Sopot | Polska | 10 km | Swarovski Team | opłacono on-line |
60 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Polska | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
61 | Klepacz Adam | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
62 | Kocerba Weronika | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
63 | Kocknecht Michał | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | KZP Team Gniew | opłacono on-line |
64 | Koper Dawid | Rogóźno-Zamek | Polska | 10 km | Rogóźno Zamek CF | opłacono on-line |
65 | Kordowska Magdalena | Tczew | Polska | 10 km | Dzika wataha | opłacono on-line |
66 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Team Tapflo | opłacono on-line |
67 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
68 | Lasota Aleksandra | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
69 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
70 | Lisewska Barbara | Piaseczno | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
71 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Polska | 10 km | ||
72 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
73 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | 10 km | Atlas Running Team | opłacono on-line |
74 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
75 | Marszałek Marian | Starogard Gd. | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
76 | Mendelski Dawid | Tczew | Polska | 10 km | ||
77 | Mikuś Marcin | Tczew | Polska | 10 km | Huber+Suhner | opłacono |
78 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
79 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
80 | Narloch Emil | Tczew | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
81 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | 10 km | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line |
82 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | 10 km | linkedin.com/in/eliasz-nelke/ | opłacono on-line |
83 | Nowak Arkadiusz | Szprudowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
84 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | 10 km | Ducla Academy Warszawa | |
85 | Pachota Paweł | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | NA PRZYPALE ALBO WCALE!!! | opłacono |
86 | Pakeiser Piotr | Tczew | Polska | 10 km | Huber + Suhner | opłacono |
87 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Polska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
88 | Piekut Anna | Tczew | Polska | 10 km | Crosselite | opłacono on-line |
89 | Piórkowska Natalia | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Taka RYBA | opłacono on-line |
90 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
91 | Pióro Maria | Gorzędziej | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
92 | Posmyk Łukasz | Tczew | Polska | 10 km | ||
93 | Połomski Jarosław | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
94 | Przybyła Adrian | Iława | Polska | 10 km | Run Goku Team | opłacono on-line |
95 | Rachwał Celina | Nicponia | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | opłacono on-line | |
96 | Redlaff Paweł | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
97 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
98 | Reksyn Małgorzata | Tczew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | ||
99 | Rezmer Ryszard | Gniew | Polska | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
100 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7984