Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Chorążewska Agnieszka Tczew Polska 10 km opłacono on-line
2 Chorążewski Piotr Tczew Polska 10 km opłacono on-line
3 Karczewski Łukasz Bałdowo Polska 10 km opłacono on-line
4 Czechanowska Lucyna Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono
5 Szweda Beata Tczew Polska 10 km opłacono on-line
6 Felton Beata Tczew Polska 10 km opłacono on-line
7 Siadak Daria Tczew Polska 10 km opłacono on-line
8 Ćwikliński Radosława Tczew Polska 10 km
9 Kłosowski Grzegorz Tczew Polska 10 km Eaton Running Team opłacono on-line
10 Fryszka Błażej Tczew Polska 10 km opłacono on-line
11 Główczewski Grzegorz Tczew Polska 10 km Biegający Tczew/ www.gregglovi.com / Chors Team opłacono on-line
12 Śrutkowski Sylwester Sztum Polska 10 km opłacono on-line
13 Ruchlewicz Natalia Sztum Polska 10 km opłacono on-line
14 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Polska 10 km
15 Bruchmann Andrzej Tczew Polska 10 km opłacono on-line
16 Myszkier Dariusz Pruszcz Gdański Polska 10 km opłacono on-line
17 Rojek Katarzyna Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
18 Plutowska Barbara Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono
19 Malek Andrzej Koscierzyna Polska 10 km Atlas Running Team opłacono on-line
20 lasota aleksandra tczew Polska 10 km opłacono on-line
21 Seroczyński Mateusz Tczew Polska 10 km opłacono on-line
22 Posmyk Łukasz Tczew Polska 10 km
23 Kamysz Magdalena ZBLEWO Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
24 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Polska 10 km opłacono on-line
25 Pepliński Krzysztof Tczew Polska 10 km AP TCZEW opłacono on-line
26 Grubich Marcin Tczew Polska 10 km No name opłacono on-line
27 Grubich Bartlomiej Tczew Polska 10 km Eaton Running Team opłacono on-line
28 Ruchlewicz Urszula Sztum Polska 10 km opłacono on-line
29 Lipkowski Paweł Tczew Polska 10 km opłacono on-line
30 Kaiser Krzysztof Gniew Polska 10 km Kierowcy Ciężarówek opłacono on-line
31 Grzonka Kamila Bytonia Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
32 Pałkowska Agnieszka Swarożyn Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
33 Barton Krystyna Przechlewo Polska 10 km Przechlewo opłacono on-line
34 Nelke Eliasz Tczew Polska 10 km linkedin.com/in/eliasz-nelke/ opłacono on-line
35 Hardt Adam Tczew Polska 10 km UMK Toruń opłacono on-line
36 Siwczak Mariusz Sobowidz Polska 10 km opłacono on-line
37 Zbrzeźny Paweł Rokitki Polska 10 km Nowe Rokitki opłacono on-line
38 Kreja Dariusz Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
39 Michałowski Piotr Przechlewo Polska 10 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
40 Czajka Bartłomiej Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
41 Rębacz Kamila Tczew Polska 10 km opłacono on-line
42 Różycki Paweł Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
43 Piekut Anna Tczew Polska 10 km Crosselite opłacono on-line
44 Pestka Sebastian Lubiszewo Tczewskie Polska 10 km Lubiszewska Szkoła Tenisa i Biegania opłacono on-line
45 Żur Arkadiusz Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
46 Pałkowska-Żur Monika Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
47 Jedtka Angelika Skarszewy Polska 10 km opłacono on-line
48 Jaroński Janusz Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
49 Mysiakowski Mieszko Gdynia Polska 10 km PŁYTA REDŁOWSKA TEAM opłacono on-line
50 Dziedzic Szymon Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
51 Trochowska Ania TCZEW Polska 10 km Flex Runers\Biegający Tczew opłacono on-line
52 Szoska Sławomir Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
53 Hardt Piotr Tczew Polska 10 km PPMT opłacono on-line
54 Sarach Karolina Czarlin Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
55 Skalska Anna Bytonia Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
56 Sosnowski Wiesław Gniszewo Polska 10 km Sambor Tczew
57 Połomski Jarosław Gniew Polska 10 km tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
58 Garbowski Krzysztof Sztum Polska 10 km
59 Steinka Marian Kościerzyna Polska 10 km Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
60 Sadowski Robert Tczew Polska 10 km opłacono on-line
61 Liegmann Mariusz Lubiszewo Tczewskie Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
62 Liegmann Bożena Lubiszewo Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
63 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Polska 10 km Dotruchtać do mety
64 Zagórowska Anna Malbork Polska 10 km Flex Runners
65 Gzella Damian Koźliny Polska 10 km opłacono on-line
66 Mikuś Marcin Tczew Polska 10 km Huber+Suhner opłacono
67 Pakeiser Piotr Gorzędziej Polska 10 km Huber + Suhner opłacono
68 Gdaniec Kamil Tczew Polska 10 km Huber + Suhner opłacono
69 Kordowska Magdalena Tczew Polska 10 km Dzika Wataha
70 Koper Antonina Bałdowo Polska 10 km opłacono on-line
71 Steinka Mariusz Łęgowo Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
72 Steinka Justyna Łęgowo Polska 10 km Team Tapflo opłacono
73 Małkowska Marzena Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
74 Kaczmar Błażej Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
75 Nowak Katarzyna Tczew Polska 10 km Huber+Suhner / Biegający Tczew opłacono
76 Frankiewicz Żaneta Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
77 Frankiewicz Andrzej Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
78 Skrzypek Marcin Dąbrowa Polska 10 km
79 Zimna Anna Tczewskie Łąki Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
80 Gdaniec Tomasz Tczew Polska 10 km opłacono on-line
81 Bładzikowski Rafał Tczew Polska 10 km kredytbezstresu.pl//Biegający Tczew opłacono on-line
82 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
83 Tocha Andrzej Damaszka Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
84 Nowak Grzegorz Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
85 Zimny Tomasz Zimny Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
86 Zimna Agnieszka Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
87 Dywelski Mirosław Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
88 Tobolski Paweł Tczew Polska 10 km opłacono on-line
89 Piekarska Anna Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
90 Liedtke Dariusz Tczew Polska 10 km opłacono on-line
91 Czechowski Dawid Subkowy Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
92 Czechowska Dorota Subkowy Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
93 Wróblewski Krzysztof Tczew Polska 10 km Press Glass Biegamy i Wspieramy , Tczew opłacono on-line
94 Szwocha Łukasz Tczew Polska 10 km opłacono on-line
95 Jędrasiewicz Jacek Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
96 Dydymski Krzysztof Rumia Polska 10 km Runeda opłacono on-line
97 Dydymska Monika Rumia Polska 10 km Runeda opłacono on-line
98 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Polska 10 km opłacono on-line
99 Michalak Marek Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
100 Wojciechowski Adam Starogard Gd. Polska 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 8990

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ