Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AP TCZEW | |||||||||
1 | Pepliński Krzysztof | Tczew | 10 km | AP TCZEW | opłacono on-line | ||||
Akademia Biegowa Kościerzyna | |||||||||
2 | Steinka Marian | Kościerzyna | 10 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line | ||||
Atlas Running Team | |||||||||
3 | Malek Andrzej | Koscierzyna | 10 km | Atlas Running Team | opłacono on-line | ||||
BPH Runners Team | |||||||||
4 | Wiśniewski Marek | Lubiszewo | 10 km | BPH Runners Team | opłacono on-line | ||||
Biegający Dietetyk Team | |||||||||
5 | Michałowski Piotr | Przechlewo | 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
6 | Czechanowska Lucyna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono | ||||
7 | Plutowska Barbara | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono | ||||
8 | Jaroński Janusz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
9 | Szoska Sławomir | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
10 | Sarach Karolina | Czarlin | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
11 | Liegmann Mariusz | Lubiszewo Tczewskie | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
12 | Liegmann Bożena | Lubiszewo | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
13 | Małkowska Marzena | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
14 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
15 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
16 | Tocha Andrzej | Damaszka | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
17 | Nowak Grzegorz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
18 | Zimny Tomasz Zimny | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
19 | Zimna Agnieszka | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
20 | Dywelski Mirosław | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
21 | Piekarska Anna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
22 | Czechowski Dawid | Subkowy | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
23 | Czechowska Dorota | Subkowy | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
24 | Michalak Marek | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
25 | Kreja Łukasz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
26 | Kuczora Artur | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
27 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
28 | ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW | ROKITKI | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
29 | Bakuła Tomasz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
30 | Dubiela Halina | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
31 | KARGUL JAN | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
32 | Frankiewicz Żaneta | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
33 | Pawełek Marcin | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew/ www.gregglovi.com / Chors Team | |||||||||
34 | Główczewski Grzegorz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew/ www.gregglovi.com / Chors Team | opłacono on-line | ||||
Buchalter | |||||||||
35 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | 10 km | Buchalter | opłacono on-line | ||||
Crosselite | |||||||||
36 | Piekut Anna | Tczew | 10 km | Crosselite | opłacono on-line | ||||
Dotruchtać do mety | |||||||||
37 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | 10 km | Dotruchtać do mety | |||||
Dzika Wataha | |||||||||
38 | Kordowska Magdalena | Tczew | 10 km | Dzika Wataha | |||||
Eaton Running Team | |||||||||
39 | Kłosowski Grzegorz | Tczew | 10 km | Eaton Running Team | opłacono on-line | ||||
40 | Grubich Bartlomiej | Tczew | 10 km | Eaton Running Team | opłacono on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
41 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
42 | Walczak Krzysztof | Gdynia | 10 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
Flex Runers\Biegający Tczew | |||||||||
43 | Trochowska Ania | TCZEW | 10 km | Flex Runers\Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Flex Runners | |||||||||
44 | Zagórowska Anna | Malbork | 10 km | Flex Runners | |||||
Huber + Suhner | |||||||||
45 | Pakeiser Piotr | Gorzędziej | 10 km | Huber + Suhner | opłacono | ||||
46 | Gdaniec Kamil | Tczew | 10 km | Huber + Suhner | opłacono | ||||
Huber+Suhner | |||||||||
47 | Mikuś Marcin | Tczew | 10 km | Huber+Suhner | opłacono | ||||
Huber+Suhner / Biegający Tczew | |||||||||
48 | Nowak Katarzyna | Tczew | 10 km | Huber+Suhner / Biegający Tczew | opłacono | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
49 | Kamysz Magdalena | ZBLEWO | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
50 | Grzonka Kamila | Bytonia | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
51 | Skalska Anna | Bytonia | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
52 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
53 | JANIK Roman | KWIDZYN | 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
Kierowcy Ciężarówek | |||||||||
54 | Kaiser Krzysztof | Gniew | 10 km | Kierowcy Ciężarówek | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
55 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | |||||
Lubiszewska Szkoła Tenisa i Biegania | |||||||||
56 | Pestka Sebastian | Lubiszewo Tczewskie | 10 km | Lubiszewska Szkoła Tenisa i Biegania | opłacono on-line | ||||
No name | |||||||||
57 | Grubich Marcin | Tczew | 10 km | No name | opłacono on-line | ||||
Nowe Rokitki | |||||||||
58 | Zbrzeźny Paweł | Rokitki | 10 km | Nowe Rokitki | opłacono on-line | ||||
PPMT | |||||||||
59 | Hardt Piotr | Tczew | 10 km | PPMT | opłacono on-line | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | |||||||||
60 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy , Tczew | |||||||||
61 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Tczew | opłacono on-line | ||||
Przechlewo | |||||||||
62 | Barton Krystyna | Przechlewo | 10 km | Przechlewo | opłacono on-line | ||||
PŁYTA REDŁOWSKA TEAM | |||||||||
63 | Mysiakowski Mieszko | Gdynia | 10 km | PŁYTA REDŁOWSKA TEAM | opłacono on-line | ||||
Runeda | |||||||||
64 | Dydymski Krzysztof | Rumia | 10 km | Runeda | opłacono on-line | ||||
65 | Dydymska Monika | Rumia | 10 km | Runeda | opłacono on-line | ||||
Sambor Tczew | |||||||||
66 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | 10 km | Sambor Tczew | |||||
Team Tapflo | |||||||||
67 | Rojek Katarzyna | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
68 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
69 | Kreja Dariusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
70 | Czajka Bartłomiej | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
71 | Różycki Paweł | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
72 | Żur Arkadiusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
73 | Pałkowska-Żur Monika | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
74 | Dziedzic Szymon | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
75 | Steinka Mariusz | Łęgowo | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
76 | Steinka Justyna | Łęgowo | 10 km | Team Tapflo | opłacono | ||||
77 | Kaczmar Błażej | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
78 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
79 | Żurawski Mariusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
80 | Kocerba Weronika | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
81 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
82 | Steinka Mateusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
UMK Toruń | |||||||||
83 | Hardt Adam | Tczew | 10 km | UMK Toruń | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
84 | Chorążewska Agnieszka | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
85 | Chorążewski Piotr | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
86 | Karczewski Łukasz | Bałdowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
87 | Szweda Beata | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
88 | Felton Beata | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
89 | Siadak Daria | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
90 | Ćwikliński Radosława | Tczew | 10 km | ||||||
91 | Fryszka Błażej | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
92 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
93 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
94 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | 10 km | ||||||
95 | Bruchmann Andrzej | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
96 | Myszkier Dariusz | Pruszcz Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
97 | lasota aleksandra | tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
98 | Seroczyński Mateusz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
99 | Posmyk Łukasz | Tczew | 10 km | ||||||
100 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | 10 km | opłacono on-line | |||||
101 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
102 | Lipkowski Paweł | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
103 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | 10 km | opłacono on-line | |||||
104 | Rębacz Kamila | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
105 | Jedtka Angelika | Skarszewy | 10 km | opłacono on-line | |||||
106 | Garbowski Krzysztof | Sztum | 10 km | ||||||
107 | Sadowski Robert | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
108 | Gzella Damian | Koźliny | 10 km | opłacono on-line | |||||
109 | Koper Antonina | Bałdowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
110 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | 10 km | ||||||
111 | Gdaniec Tomasz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
112 | Tobolski Paweł | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
113 | Liedtke Dariusz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
114 | Szwocha Łukasz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
115 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | 10 km | opłacono on-line | |||||
116 | Wojciechowski Adam | Starogard Gd. | 10 km | opłacono on-line | |||||
117 | Wiśniewska Marta | Lubiszewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
118 | Reksyn Małgorzata | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
kredytbezstresu.pl//Biegający Tczew | |||||||||
119 | Bładzikowski Rafał | Tczew | 10 km | kredytbezstresu.pl//Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
linkedin.com/in/eliasz-nelke/ | |||||||||
120 | Nelke Eliasz | Tczew | 10 km | linkedin.com/in/eliasz-nelke/ | opłacono on-line | ||||
tRUNsformacja Gniewu | |||||||||
121 | Połomski Jarosław | Gniew | 10 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7180