Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matlak Lidia | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | Stowarzyszenie AKTYWNE DALKI | |
2 | Szejna Szymon | Osiniec | Polska | Bieg 5.2000 | ||
3 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5.2000 | ||
4 | Musiał Maciej | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | ||
5 | Matlak Piotr | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | Zawsze w biegu | |
6 | Tomczak Zbigniew | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | ||
7 | Kołodziejczuk Lena | Łubowo | Polska | Bieg 5.2000 | ||
8 | Prałat Natalia | Skrzetuszewo | Polska | Bieg 5.2000 | ||
9 | GRZĘDA Tomasz | szydłowiec | Polska | Bieg 5.2000 | LENIWCE TEAM | |
10 | Wiertel Marek | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | ||
11 | ROSZAK HENRYK ROSZAK | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | ||
12 | Kowalska Mariola | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | Stowarzyszenie AKTYWNE DALKI | |
13 | Wietrzyńska Donata | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | ||
14 | Stempuchowska Gośka | Szczytniki Duchowne | Polska | Bieg 5.2000 | ||
15 | Figiel Przemysław | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | ||
16 | Dworacki Michał | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | ||
17 | Krysiński Witold Krysiński | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | ||
18 | Kowalewski Krzysztof | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | Bezokularow. pl | |
19 | Kwiatkowska Natalia | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | Niezmęczeni Sezonem Team | |
20 | Śrama Julia | Wełnica | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | Szkoła Podstawowa nr 10 | |
21 | Nowak Sara | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | Szkoła podstawowa nr 3 | |
22 | Krawczyk Krzysztof | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | Szkoła podstawowa nr 3 | |
23 | Śmigielski Filip | Zbytowo | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | ||
24 | Śmigielski Jakub | Zbytowo | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | ||
25 | Gawkowski Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | ||
26 | Polaszewska Pola | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | LKS Atleta Gniezno | |
27 | Brzezińska Wiktoria | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | SZKOLA SPECJALNA NA POWSTANCOW | |
28 | GRZĘDA Julian | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | LENIWCE TEAM | |
29 | Moch Maja | Dalki | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | ||
30 | Kowalski Jan | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | - | |
31 | Budny Stanisław | Ostrów Wlkp | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | ||
32 | Guzik Piotr | Łagiewniki kościelne | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | Szkoła podstawowa | |
33 | Krysińska Galeria | Gniezno | Bieg dzieci 11-15 400 m | LKS Atleta Gniezno | ||
34 | Włodarczyk Julia | Witkowo | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | LKS Atleta Gniezno | |
35 | Zielonka Jakub | Lubochnia | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | LKS Atleta Gniezno | |
36 | Zielonka Szymon | Lubochnia | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | LKS Atleta Gniezno | |
37 | Staszkiewicz Tymon | Dalki | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | LKS Atleta Gniezno | |
38 | Wróblewska Zofia | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | LKS Atleta Gniezno | |
39 | Manuszewski Jakub | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | szkoła podstawowa nr 14 | |
40 | Zobel Franciszek | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
41 | Janas Hubert | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
42 | Wojtynek Lilka | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
43 | Nowak Sebastian | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | Szkoła podstawowa nr 3 | |
44 | Krawczyk Gabrysia | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | Szkoła podstawowa nr 3 | |
45 | Krawczyk Nikodem | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | Szkoła podstawowa nr 3 | |
46 | Śmigielski Jan | Zbytowo | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
47 | Pawłowska Sara | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
48 | Zobel Kinga | Dalki | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
49 | Gawkowski Dominik | Starogard Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
50 | Dziekański Jan | Trzemeszno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
51 | Łykowska Marta | KOSTRZYN | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
52 | Łykowski Bartłomiej | KOSTRZYN | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
53 | Walczak Mateusz | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
54 | Konieczna Kornelia | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | LKS Atleta Gniezno | |
55 | Poltaszewski Kajtek | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | LKS Atleta Gniezno | |
56 | Sądej Zuzanna | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
57 | Prałat Franciszek | Skrzetuszewo | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
58 | Wesołowska Julia | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | szkoła podstawowa nr 2 | |
59 | Grzęda Kornelka | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | LENIWCE TEAM | |
60 | Moch wojciech | Dalki | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
61 | Turz Faustyna | Dalki | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
62 | Kaliński Szymon | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | Przedszkole nr 14 | |
63 | Podedworna Lilianna | Trzemeszno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
64 | Podedworny Jan | Trzemeszno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | Trzemeszno | |
65 | Figiel Aleksandra | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
66 | Budny Franciszek | Ostrów Wlkp | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
67 | Miczyński Jakub | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | Przedszkole nr 5 | |
68 | Guzik Julia | Łagiewniki kościelne | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | Szkoła podstawowa | |
69 | Dworacka Dominika | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
70 | Buczkowska Hanna | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | LKS Atleta Gniezno | |
71 | Przybyslawska Lena | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | LKS Atleta Gniezno | |
72 | Ober Calvin | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
73 | Wróblewska Maria | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | LKS Atleta Gniezno | |
74 | Ratajczak Fabian | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
75 | Bochińska Nikola | Dalki | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | Szkoła podstawowa | |
76 | Plucinski Kacper | Dalki | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | Szkoła podstawowa | |
77 | Olszyna Ada | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | Szkola Podstawowa Rodzice Dzieciom | |
78 | Śliwiński Franciszek | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | Team Śliwka | |
79 | Wojtczak Gabriela | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
80 | NOWAK Ida | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
81 | Łaś Marcel | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | Przedszkole Planeta Przygód | |
82 | Zobel Mikołaj | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
83 | Pawłowski Stefan | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
84 | Pawłowski Jan | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
85 | Janas Igor | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | Przedszkole nr 8 | |
86 | Wojtynek Staś | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
87 | Pawłowska Łucja | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
88 | Zobel Kamil | Dalki | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
89 | Liczbińska Marysia | Słupca | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
90 | Musiał Izabela | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
91 | Walczak Łukasz | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
92 | Staszkiewicz Igor | Dalki | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | LKS Atleta Gniezno | |
93 | Nowak Oliwia | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
94 | Nowak Jakub | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
95 | Banaszak Basia | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
96 | Sądej Kornelia | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
97 | Stupczyńska Aurelia | Dalki | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
98 | Konieczna Zuzanna | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | Przedszkole Prymus | |
99 | Krysińska Maria | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
100 | ROSZAK Zofia | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m |
Wyświetleń: 6831