Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojtczak Gabriela | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
2 | NOWAK Ida | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
3 | Zobel Franciszek | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
4 | Zobel Mikołaj | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
5 | Pawłowski Stefan | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
6 | Pawłowski Jan | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
7 | Janas Hubert | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
8 | Wojtynek Lilka | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
9 | Wojtynek Staś | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
10 | GUZEK JACEK | NOWY TOMYSL | Polska | Marsz Nordic-Walking 5.200 | ||
11 | ŚMIGIELSKA MAGDALENA | Zbytowo | Polska | Marsz Nordic-Walking 5.200 | ||
12 | Śmigielski Filip | Zbytowo | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | ||
13 | Śmigielski Jakub | Zbytowo | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | ||
14 | Śmigielski Jan | Zbytowo | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
15 | Pawłowska Sara | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
16 | Pawłowska Łucja | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
17 | Zobel Kinga | Dalki | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
18 | Zobel Kamil | Dalki | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
19 | Szejna Szymon | Osiniec | Polska | Bieg 5.2000 | ||
20 | Liczbińska Marysia | Słupca | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
21 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5.2000 | ||
22 | Gawkowski Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | ||
23 | Gawkowski Dominik | Starogard Gdański | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
24 | Dziekański Jan | Trzemeszno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
25 | Dziekańska Katarzyna | Trzemeszno | Polska | Marsz Nordic-Walking rekreacyjny 3.500 | ||
26 | Łykowska Marta | KOSTRZYN | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
27 | Łykowski Bartłomiej | KOSTRZYN | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
28 | Musiał Maciej | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | ||
29 | Musiał Izabela | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
30 | Walczak Mateusz | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
31 | Walczak Łukasz | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
32 | Nowak Oliwia | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
33 | Nowak Jakub | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
34 | gerlach anna | grodzisk maz | Polska | Marsz Nordic-Walking 5.200 | ||
35 | Tomczak Zbigniew | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | ||
36 | Banaszak Basia | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
37 | Sądej Kornelia | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
38 | Sądej Zuzanna | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
39 | Kołodziejczuk Lena | Łubowo | Polska | Bieg 5.2000 | ||
40 | Prałat Natalia | Skrzetuszewo | Polska | Bieg 5.2000 | ||
41 | Prałat Franciszek | Skrzetuszewo | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
42 | Moch wojciech | Dalki | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
43 | Moch Maja | Dalki | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | ||
44 | Stupczyńska Aurelia | Dalki | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
45 | Turz Faustyna | Dalki | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
46 | Rejtan Marcin | Zielona Góra | Polska | Marsz Nordic-Walking 5.200 | ||
47 | Rejtan Filip | Zielona Góra | Polska | Marsz Nordic-Walking 5.200 | ||
48 | Wiertel Marek | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | ||
49 | ROSZAK HENRYK ROSZAK | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | ||
50 | Roszak Małgorzata | Gniezno | Polska | Marsz Nordic-Walking 5.200 | ||
51 | Krysińska Maria | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
52 | Podedworna Lilianna | Trzemeszno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
53 | Wietrzyńska Donata | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | ||
54 | Stempuchowska Gośka | Szczytniki Duchowne | Polska | Bieg 5.2000 | ||
55 | Figiel Aleksandra | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
56 | Figiel Przemysław | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | ||
57 | Woźniak Beata | Koziegłowy | Polska | Marsz Nordic-Walking 5.200 | ||
58 | ROSZAK Zofia | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
59 | Budny Stanisław | Ostrów Wlkp | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | ||
60 | Budny Franciszek | Ostrów Wlkp | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
61 | Budny Sławomir | Ostrów Wlkp. | Polska | Marsz Nordic-Walking 5.200 | ||
62 | Wabich Marcelina | GNIEZNO | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
63 | Kasprzyk Antonina | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
64 | Machowska Justyna | Pierzyska | Polska | Marsz Nordic-Walking 5.200 | ||
65 | Dworacki Michał | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | ||
66 | Dworacka Dominika | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
67 | woroch roman | Dopiewo | Polska | Marsz Nordic-Walking 5.200 | ||
68 | Krysiński Witold Krysiński | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | ||
69 | Przybyslawski Miłosz | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
70 | Wysocki Piotr | Kłecko | Polska | Marsz Nordic-Walking 5.200 | ||
71 | Kalińska Laura | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | ||
72 | Ober Calvin | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
73 | Ratajczak Fabian | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | ||
74 | Kowalski Jan | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | - | |
75 | Plucinski Jakub | Dalki | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | - | |
76 | Kowalewski Krzysztof | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | Bezokularow. pl | |
77 | Ganczar Marzena | Zielona Góra | Polska | Marsz Nordic-Walking rekreacyjny 3.500 | Ganczar Team | |
78 | Ganczar Grzegorz | Zielona Góra | Polska | Marsz Nordic-Walking rekreacyjny 3.500 | Ganczar Team | |
79 | Ganczar Stanisław | Zielona Góra | Polska | Marsz Nordic-Walking rekreacyjny 3.500 | Ganczar Team | |
80 | Ganczar Piotr | Zielona Góra | Polska | Marsz Nordic-Walking rekreacyjny 3.500 | Ganczar Team | |
81 | GRZĘDA Tomasz | szydłowiec | Polska | Bieg 5.2000 | LENIWCE TEAM | |
82 | Grzęda Kornelka | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | LENIWCE TEAM | |
83 | GRZĘDA Julian | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | LENIWCE TEAM | |
84 | Staszkiewicz Igor | Dalki | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | LKS Atleta Gniezno | |
85 | Konieczna Kornelia | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | LKS Atleta Gniezno | |
86 | Polaszewska Pola | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | LKS Atleta Gniezno | |
87 | Poltaszewski Kajtek | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | LKS Atleta Gniezno | |
88 | Buczkowska Hanna | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | LKS Atleta Gniezno | |
89 | Krysińska Galeria | Gniezno | Bieg dzieci 11-15 400 m | LKS Atleta Gniezno | ||
90 | Włodarczyk Julia | Witkowo | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | LKS Atleta Gniezno | |
91 | Zielonka Jakub | Lubochnia | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | LKS Atleta Gniezno | |
92 | Zielonka Szymon | Lubochnia | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | LKS Atleta Gniezno | |
93 | Przybyslawska Lena | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | LKS Atleta Gniezno | |
94 | Staszkiewicz Tymon | Dalki | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | LKS Atleta Gniezno | |
95 | Wróblewska Maria | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | LKS Atleta Gniezno | |
96 | Wróblewska Zofia | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 11-15 400 m | LKS Atleta Gniezno | |
97 | nowaczyk tomasz | gniezno | Polska | Marsz Nordic-Walking 5.200 | Marsz Po Zdrowie | |
98 | Kwiatkowska Natalia | Gniezno | Polska | Bieg 5.2000 | Niezmęczeni Sezonem Team | |
99 | Buczkowski Jakub | Gniezno | Polska | Bieg dzieci do lat 5 100m | Przedszkole nr 1 Gniezno | |
100 | Kaliński Szymon | Gniezno | Polska | Bieg dzieci 6-10 200 m | Przedszkole nr 14 |
Wyświetleń: 6837