Zapisz się na III OTWARTY BIEG PRZELAJOWY NA DALKACH I IX OTWARTY MARSZ NORDIC-WALKING ORAZ BIEGI DZIECIĘCE

III OTWARTY BIEG PRZELAJOWY NA DALKACH I IX OTWARTY MARSZ NORDIC-WALKING oraz BIEGI z Udzialem dzieci I młodzieży 

Opis imprezy 

Zapraszamy na kolejny III.OTWARTY BIEG PRZELAJOWY NA DALKACH I IX MARSZ NORDIC WALKING,, Z KIJKAMI PO ZDROWIE ".pod Patronatem Prezydenta Miasta Gniezno pod taka nazwa bedzie odbywac sie impreza organizowana przez Radę Osiedla Dalki I Stowarzyszenie Aktywne Dalki. Ta dyscyplina sportu bardzo przyjela sie na naszym Osiedlu Dalki i chcemy dalekj kontynuowac . Uczestnicy zmagac beda się na dystansie 5.200 i 3.5 km Po drogach gruntowych naszego osiedla Dalki.  

Organizatorzy przygotowuja w tym zakresie pakiety startowe . Udzial w imprezie adresowany jest do osób powyzej 16 roku życia . 

Organizatorzy takze zadbaja o najmlodszych organizujac Biegi dla dzieci i młodzieży na krotszych dystansach 100, 200, 400 w ktorych moga wziac udzial dzieci szkoly podstawowej z podziałem na określone kategorie wiekowe osobno dla dziewcząt I chłopców. 

Wszyscy uczestnicy Biegu i Marszu Nordic-Walking oraz biegow dzieciecych otrzymuja pamiatkowe medale 9raz statuetki dla najlepszych w poszczególnych kategoriach. Organizowana impreza odbędzie się 15 kwietnia 2023r na Osiedlowym Boisku na ul Gajowej. Po biegi i marszu będzie można skorzystać z ciepłej herbaty i kawy i kielbasku z ogniska nie zabraknie także napoi i dla uczestników. Impreza będzie mieć charakter integracyjny na którą organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców osiedla DALKI ja

k I mieszkańców miast I powiatu. 

Wyświetleń: 1805

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ