Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Zaręba Mateusz Białystok Polska Ultra LESZCZ Flash Centrum Wspinaczkowe opłacono
2 Zaręba Ewa Białystok Polska Ultra LESZCZ Flash Centrum Wspinaczkowe opłacono
3 Rogalski Piotr Olmonty Polska Ultra LESZCZ Podlaskie kOCuRy opłacono
4 SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ BIAŁYSTOK Polska Ultra ŚLEDŹ Kalinowski Team M
5 Puchacz Piotr Warszawa Polska Ultra ŚLEDŹ Dziki Bieg opłacono on-line
6 Sevastsyanau Sergio Warszawa Polska Ultra LESZCZ Wolna Bialorus M opłacono on-line
7 Cegiełka Dawid Warszawa Polska Ultra ŚLEDŹ XL opłacono on-line
8 Wilk Jacek Warszawa Polska Ultra ŚLEDŹ S opłacono on-line
9 Bartosiński Mariusz Warszawa Polska Ultra BLADZINA M opłacono
10 Sinitsa Kiryl Gdańsk Białoruś Ultra BLADZINA KLB Amatar opłacono on-line
11 Piasek Piotr Piasek Ostrołęka Polska Ultra LESZCZ opłacono on-line
12 Andrejczuk Józek Porosły Polska Ultra ŚLEDŹ Starszaki Białystok opłacono on-line
13 Kisiel Michał Długołęka Polska Ultra ŚLEDŹ opłacono
14 Dabek Agnieszka Brwinów Polska Ultra LESZCZ opłacono on-line
15 Kępa Krzysztof Radzyń Podlaski Polska Ultra LESZCZ M opłacono
16 Starońska Magdalena Warszawa Polska Ultra LESZCZ Biegam na Tarchominie M opłacono
17 Włodarski Piotr Aleksandria Polska Ultra LESZCZ Zryw Parzymiechy opłacono on-line
18 Tumulec Maciej Warszawa Polska Ultra BLADZINA Tumulki Running Team opłacono
19 Chowanski Krzysztof BIAŁYSTOK Polska Ultra LESZCZ M opłacono on-line
20 Wierzbowski Tomasz Bartoszyce Polska Ultra LESZCZ M opłacono on-line
21 Wójcik Paweł Kraków Polska Ultra BLADZINA opłacono
22 Zalewski Bartek Ełk Polska Ultra ŚLEDŹ S opłacono on-line
23 Olszewski Rafał Warszawa Polska Ultra LESZCZ opłacono on-line
24 Bałuka Jaroslaw Stoczek Łukowski Polska Ultra LESZCZ L opłacono on-line
25 Nasuto Jacek Białystok Polska Ultra ŚLEDŹ L opłacono on-line
26 Mroczkowski Paweł Białystok Polska Ultra ŚLEDŹ L opłacono on-line
27 Tomczyk Beata Biała Podlaska Polska Ultra LESZCZ S opłacono on-line
28 Kosiński Dawid Wólka Polska Ultra ŚLEDŹ L opłacono on-line
29 Burman Tomasz Słupsk Polska Ultra ŚLEDŹ ANANASY Z 3 FAL M opłacono
30 Janiuk Jarosław Białystok Polska Ultra ŚLEDŹ Starszaki Białystok opłacono
31 Mirończuk Marcin Biała Podlaska Polska Ultra ŚLEDŹ KB Biała Biega L opłacono
32 Duda Natalia Niemce Polska Ultra LESZCZ Niemce Team M opłacono on-line
33 Stypułkowski Michał Białystok Polska Ultra BLADZINA Nadaktywni L opłacono on-line
34 Szałachowski Tomasz Dobre Miasto Polska Ultra ŚLEDŹ Góral z Mazur Running Team opłacono
35 Cieśluk Krzysztof Śliwno Polska Ultra ŚLEDŹ L opłacono on-line
36 Wozniak Tomasz Lubartów Polska Ultra LESZCZ opłacono on-line
37 Krysia Asia Warszawa Polska Ultra LESZCZ L opłacono on-line
38 Wysokiński Jerzy Biała Podlaska Polska Ultra ŚLEDŹ KB Biała Biega opłacono
39 Kilian Mariusz Białystok Polska Ultra ŚLEDŹ A niech to szlag nas prowadzi L opłacono
40 Jankiewicz Szymon Krynki Polska Ultra LESZCZ L opłacono on-line
41 Strzęboszewski Piotr Strzęboszewski Zabki Polska Ultra ŚLEDŹ Biegające Ząbki L opłacono on-line
42 Jagiełło Katarzyna Ząbki Polska Ultra ŚLEDŹ Biegające Ząbki XS opłacono on-line
43 Jagiełło Krzysztof Ząbki Polska Ultra BLADZINA Biegające Ząbki S opłacono on-line
44 Kirkiewicz Ireneusz Oława Polska Ultra LESZCZ Kolega Maćka Oława opłacono on-line
45 Kufel Marcin Mysiadło Polska Ultra LESZCZ Git Ekipa opłacono on-line
46 Bierć Jarosław Białystok Polska Ultra LESZCZ Pędziwiatr Białystok opłacono on-line
47 Wieczorek Dariusz Warszawa Polska Ultra LESZCZ XL opłacono on-line
48 Grzesik Marta Warszawa Polska Ultra LESZCZ LAPS S opłacono on-line
49 Grzesik Jedrzej Warszawa Polska Ultra LESZCZ LAPS L opłacono on-line
50 Siemiończyk Jan Warszawa Polska Ultra LESZCZ WMB Wszystko Mnie Boli L opłacono on-line
51 Wojewódzka Agnieszka Białystok Polska Ultra LESZCZ opłacono
52 Suchodoła Piotr Krupniki Polska Ultra ŚLEDŹ opłacono on-line
53 Horzela Błażej Chorzów Polska Ultra ŚLEDŹ L opłacono on-line
54 Aleksandrowicz Kacper Aleksandrowicz Bialystok Polska Ultra ŚLEDŹ M opłacono on-line
55 Ekonomiuk Beata Białystok Polska Ultra LESZCZ Słyszałem że tu dobrze karmią S opłacono on-line
56 Cieśla Karol Dąbrowa Białostocka Polska Ultra LESZCZ Słyszałem że tu dobrze karmią S opłacono on-line
57 Dowgiert Przemysław Sokółka Polska Ultra LESZCZ Słyszałem że tu dobrze karmią L opłacono
58 Oleksiewicz Maurycy Łódź Polska Ultra BLADZINA Szakale Bałut / UltraWay S opłacono
59 Mazurek Artur Czarny Bór Polska Ultra ŚLEDŹ opłacono on-line
60 Zoń Arkadiusz Suwałki Polska Ultra LESZCZ Trener z Wigierskiego Szlaku M opłacono on-line
61 Jóźwicki Karol Chraboły Polska Ultra ŚLEDŹ Podlaskie kOCuRy opłacono on-line
62 Wolański Witosław Gdańsk Polska Ultra LESZCZ M opłacono on-line
63 Paliy Andrei Szczytno Polska Ultra LESZCZ Amatar opłacono on-line
64 Sawicki Piotr Warszawa Polska Ultra BLADZINA Git Ekipa M opłacono
65 Cimochowski Damian Warszawa Polska Ultra LESZCZ opłacono on-line
66 Bogusz Wojciech Białystok Polska Ultra LESZCZ Starszaki Białystok opłacono on-line
67 Hyjek Łukasz Giżycko Polska Ultra LESZCZ XL opłacono
68 Stefańczyk Monika Wapienne Polska Ultra LESZCZ opłacono on-line
69 Ostrowski Marcin Warszawa Polska Ultra ŚLEDŹ S opłacono
70 Matwiejczyk Gabriel Lipków Polska Ultra LESZCZ M opłacono on-line
71 Kalita Cezary Kalita Biała Podlaska Polska Ultra ŚLEDŹ KB Biała Biega XL opłacono on-line
72 Strzemińska Marlena Strzemińska Białystok Polska Ultra LESZCZ opłacono on-line
73 Pietrzyk Jarosław Częstochowa Polska Ultra LESZCZ Jest Lepiej Run Team opłacono on-line
74 Godlewski Andrzej Borawskie Polska Ultra ŚLEDŹ Biegamy dla Zdrowia L opłacono
75 Rudnik Marek Jałówka Polska Ultra ŚLEDŹ opłacono
76 Dąbkowski Andrzej Wojciechy Polska Ultra BLADZINA opłacono on-line
77 Chmiel Przemysław Warszawa Polska Ultra LESZCZ Albatrosy opłacono on-line
78 Stolarski Maciej Stanisławów Pierwszy Polska Ultra ŚLEDŹ M opłacono on-line
79 Lewczuk Norbert Łosice Polska Ultra ŚLEDŹ Biegacze pomagacze L opłacono on-line
80 Kwiatkowski Tomasz Warszawa Polska Ultra ŚLEDŹ Aktywna Warszawa M opłacono on-line
81 Wieczorek Tomasz Biała Podlaska Polska Ultra ŚLEDŹ KB Biała Biega L opłacono on-line
82 Wapa Marek Biała Podlaska Polska Ultra BLADZINA opłacono on-line
83 Lik Marek Chełm Polska Ultra BLADZINA Chełm biega L opłacono on-line
84 Budnicki Andrzej Białystok Polska Ultra ŚLEDŹ Biegunka M opłacono on-line
85 Kaczor Tomek Warszawa Polska Ultra LESZCZ Giant Steps RC opłacono on-line
86 Gryko Kamil Warszawa Polska Ultra LESZCZ Giant Steps RC M opłacono on-line
87 Martyniuk Piotr Wojszki Polska Ultra LESZCZ S opłacono on-line
88 Bagiński Robert Białystok Polska Ultra ŚLEDŹ opłacono
89 Grądzki Łukasz Białystok Polska Ultra LESZCZ Melanż Squad Reprezent L opłacono on-line
90 Popławski Piotr Łosice Polska Ultra ŚLEDŹ PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE opłacono on-line
91 Kochaniak Andrzej Sowlany Polska Ultra LESZCZ Kosmiczna Flota galaktyki kX opłacono on-line
92 Chodowiec Emil Nurzec-Stacja Polska Ultra LESZCZ L opłacono on-line
93 Grabowicz Mirosław Sokółka Polska Ultra LESZCZ Sokólska Grupa Biegowa opłacono on-line
94 Kropiwnicki Marcin Białystok Polska Ultra LESZCZ M opłacono on-line
95 Czemiel-Miękisz Marta Białystok Polska Ultra LESZCZ opłacono on-line
96 Morawska Agnieszka Białystok Polska Ultra LESZCZ M opłacono on-line
97 Prusinowski Roland Łomża Polska Ultra LESZCZ e-cmr.pl L opłacono
98 Średziński Bartłomiej Białystok Polska Ultra LESZCZ Białostocka Sekta Biegaczy L opłacono on-line
99 Bieluczyk Rafał Białystok Polska Ultra LESZCZ Białystok opłacono on-line
100 Jeruć Łukasz Przypki Polska Ultra LESZCZ Biegam na Tarchominie opłacono on-line


Wyświetleń: 18282

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ