Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kobiela Marta | Amalka | Polska | Bieg 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
2 | Burzyński Aleksander | Bolesławice | Polska | Bieg 10 km | Stopa Słupsk | opłacono |
3 | Reclaf Daria | Borzestowo | Polska | Bieg 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
4 | Reclaf Piotr | Borzestowo | Polska | Bieg 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
5 | Klawikowska Emilia | Bożepole Wielkie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
6 | GŁUCHACZKA KATARZYNA | BRZEŻNO LĘBORSKIE | Polska | Marsz nordic walking | ||
7 | Kwidzińska Emilia | Bukowina | Polska | Marsz nordic walking | ||
8 | Stukan Marta | Cewice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
9 | Stukan Robert | Cewice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
10 | Lewandowski Adam | Cewice | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
11 | Paczuła Stanisław | Cewice | Polska | Bieg 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
12 | Wolańska Agnieszka | Charbrowo | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |
13 | Wroński Ireneusz | Charbrowo | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |
14 | Styrc Agnieszka | Charbrowo | Polska | Marsz nordic walking | ||
15 | Mielewczyk Magdalena | Charbrowo | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
16 | Wolański Artur | Charbrowo | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |
17 | Wolańska Aleksandra | Charbrowo | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | LO1 Lębork | opłacono |
18 | Krauz Barbara | Charbrowo | Polska | Marsz nordic walking | ||
19 | Krauz Jacek | Charbrowo | Polska | Marsz nordic walking | ||
20 | Miedzińska Danuta | Charbrowo | Polska | Marsz nordic walking | ||
21 | Treder Małgorzata | Charbrowo | Polska | Marsz nordic walking | ||
22 | Iwicka Anna | Charbrowo | Polska | Marsz nordic walking | ||
23 | Wrońska Ewa | Charbrowo | Polska | Marsz nordic walking | ||
24 | Mielewczyk Łukasz | Charbrowo | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
25 | Bończyszyn Bożena | Charbrowo | Polska | Marsz nordic walking | Polipack Team GWE | |
26 | Ceynowa Marta | Choczewko | Polska | Marsz nordic walking | ||
27 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Polska | Bieg 10 km | Kujawscy Runners | opłacono |
28 | Miszke Zygmunt | Darżewo | Polska | Bieg 10 km | GB.. skazani na bieganie...42,2 | opłacono |
29 | Mickiewicz -Szymańska Ilona | Domatówko | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
30 | Szymański Krzysztof | Domatówko | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
31 | Krzyżanek Marta | Gardna Wielka | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
32 | Waśkiewicz Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Dąbrowski Team | opłacono |
33 | Piwowarski Jaroslaw Piwowarski | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
34 | Iwanowicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
35 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Rogiewicz Running Team | opłacono |
36 | Cwalina Magda | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Ma To | opłacono |
37 | Bikowska Paulina | Gęś | Polska | Marsz nordic walking | ||
38 | Bikowska Zuzanna | Gęś | Polska | Marsz nordic walking | ||
39 | Żmuda Paweł | Główczyce | Polska | Marsz nordic walking | ||
40 | Piątek Dariusz | Gniewino | Polska | Marsz nordic walking | Polipack Team GWE | |
41 | Stankiewicz Witold | Godętowo | Polska | Bieg 10 km | WOLF TEAM | opłacono |
42 | Serkowska Anna | Kartuzy | Polska | Bieg 10 km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono |
43 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Polska | Bieg 10 km | Projekt 1000 up | limit osiągnięty |
44 | Sujkowski Ryszard | Kostkowo | Polska | Bieg 10 km | WOLF TEAM | opłacono |
45 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | Bieg 10 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono |
46 | Rutkowski Adrian | Kościerzyna | Polska | Bieg 10 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono |
47 | Czarnowski Emilian | Kozin | Polska | Bieg 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
48 | Jaskólski Piotr | Krakulice | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |
49 | Świercz Olimpia | Krakulice | Polska | Marsz nordic walking | ||
50 | Trzaska Kinga | Krakulice | Polska | Marsz nordic walking | ||
51 | Trzaska - Stefanska Dominika | Krakulice | Polska | Marsz nordic walking | ||
52 | Jaskólska Urszula | Krakulice | Polska | Marsz nordic walking | ||
53 | Jaskólska Sylwia | Krakulice | Polska | Marsz nordic walking | ||
54 | Szymichowska Iwona | Lebieniec | Polska | Marsz nordic walking | ||
55 | Lis-Pieper Sylwia | Lebork | Polska | Marsz nordic walking | Błękitne Morsy Łeba | |
56 | Pieper Roman | Lebork | Polska | Marsz nordic walking | Błękitne Morsy Łeba | |
57 | Rusin Leszek | Lębork | Polska | Bieg 10 km | LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | limit osiągnięty |
58 | Rusin Anna | Lębork | Polska | Bieg 10 km | LKB im.Braci Petk | limit osiągnięty |
59 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | ||
60 | Konkol Krystyna | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | ||
61 | Grajewski Tomasz | Lębork | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
62 | Grajewska Anna | Lębork | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
63 | Malinowski Adam | Lębork | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
64 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | Lęborskie Lwy | |
65 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | Lęborskie Lwy | |
66 | Sibik Beata | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | Lęborskie Lwy | |
67 | Miętka Monika | Lębork | Polska | Bieg 10 km | Motywator Catering dietetyczny | opłacono |
68 | Czarnota Marcin | Lębork | Polska | Bieg 10 km | Motywator Catering dietetyczny | limit osiągnięty |
69 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | niezrzeszony | |
70 | Ruszkowska Monika | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | Stowarzyszenie Mors Team Lębork | |
71 | Bikowska Gabriela | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | Lęborskie Lwy | |
72 | Bikowski Marek | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | Lęborskie Lwy | |
73 | Waras Aleksandra | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | ||
74 | Hrycyk Krzysztof | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | ||
75 | Hrycyk Izabela | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | ||
76 | Kaliński Przemysław | Lębork | Polska | Bieg 10 km | Farm Frites Poland S.A. | opłacono |
77 | Poblocka Bozena | Lębork | Polska | Bieg 10 km | UKS ekonomik maratonczyk lebork | limit osiągnięty |
78 | Pobłocki Piotr | Lębork | Polska | Bieg 10 km | UKS ekonomik maratonczyk | limit osiągnięty |
79 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg 10 km | Lębork Biegacze | limit osiągnięty |
80 | Jopkiewicz Krzysztof | Lębork | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
81 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | Bieg 10 km | Kolarz-Pol | opłacono |
82 | Prosińska -Ryk Magdalena | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | ||
83 | Kulisz Jakub | Lębork | Polska | Bieg 10 km | Baza 44/ Dąbrowski Team | opłacono |
84 | Wojach Marta | Lębork | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
85 | Małachowicz Łukasz | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | ||
86 | Komadowski Maciej | Lębork | Polska | Bieg 10 km | MIMAL, UNIA Racing Team Lębork | opłacono |
87 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | Bieg 10 km | LKB im. BRACI PETK | opłacono |
88 | Woś Jakub | Lębork | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
89 | Klukowski Marcin | Lębork | Polska | Bieg 10 km | UNIA Racing Team Lębork | opłacono |
90 | Waszczuk Julia | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | LO1 Lębork | |
91 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Polska | Marsz nordic walking | Błękitne Morsy Łebskie | |
92 | Kwidzyńska Anna | Lędziechowo | Polska | Marsz nordic walking | ||
93 | Orliński Ryszard | LĘDZIECHOWO | Republika Południowej Afryki | Bieg 10 km | Orzeł Lędziechowo | opłacono |
94 | Terman Dariusz | Lubowidz | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
95 | Paprocka Ewelina | Luzino | Polska | Bieg 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono |
96 | Pierzchała Marek | Luzino | Polska | Marsz nordic walking | PolipackTeamGWE | |
97 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Bieg 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono |
98 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Bieg 10 km | Kaszubi Luzino | opłacono |
99 | GAJEWSKA DANUTA | Łeba | Polska | Marsz nordic walking | ||
100 | Dominiak Piotr | Łeba | Polska | Bieg 10 km | Błękitne Morsy Łeba | opłacono |
Wyświetleń: 7904