Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Barton Krystyna | Przechlewo | Polska | Bieg 10 km | Przechlewo | opłacono |
102 | Maciuszonek Jakub | Szczenurze | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |
103 | Miszke Zygmunt | Darżewo | Polska | Bieg 10 km | GB.. skazani na bieganie...42,2 | opłacono |
104 | Kaliński Przemysław | Lębork | Polska | Bieg 10 km | Farm Frites Poland S.A. | opłacono |
105 | Bednarski Łukasz | Nysa | Polska | Bieg 10 km | Athletics Nysa | limit osiągnięty |
106 | Kobiela Piotr | Sulęczyno | Polska | Bieg 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
107 | Kobiela Marta | Amalka | Polska | Bieg 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
108 | Knitter Mateusz | Polanów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
109 | Knitter Monika | Polanów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
110 | Mordarski Maciek | Wieliszewo | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
111 | Rudnik Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
112 | Hrycyk Izabela | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | ||
113 | Hrycyk Krzysztof | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | ||
114 | Terman Dariusz | Lubowidz | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
115 | Czyżewska Bogumiła | Pobłocie | Polska | Marsz nordic walking | ||
116 | Godula Bożena | Nowęcin | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |
117 | Grabowski Dominik | Sarbsk | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | Zwariowane Łobuzy | opłacono |
118 | Preuss Jakub | Sarbsk | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | Zwariowane Łobuzy | opłacono |
119 | Chojnacka Joanna | Wrzeście | Polska | Marsz nordic walking | ||
120 | Ciaciak Katarzyna | Wicko | Polska | Marsz nordic walking | ||
121 | Waras Aleksandra | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | ||
122 | Kruszewska Maria | Łebieniec | Polska | Marsz nordic walking | Sołectwo Łebieniec | |
123 | Hermann Oliwia | Łebieniec | Polska | Marsz nordic walking | Sołectwo Łebieniec | |
124 | Hermann Dominika | Łebieniec | Polska | Marsz nordic walking | Sołectwo Łebieniec | |
125 | Kotuła Andrzej | SZCZENURZE | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | SZCZENURZE TEAM | opłacono |
126 | Bikowski Marek | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | Lęborskie Lwy | |
127 | Bikowska Gabriela | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | Lęborskie Lwy | |
128 | Ekman Bogusława | Wicko | Polska | Marsz nordic walking | ||
129 | Czaja Barbara | Wicko | Polska | Marsz nordic walking | ||
130 | GŁUCHACZKA ŁUKASZ | ŁĘCZYCE | Polska | Marsz nordic walking | ||
131 | MALLEK WIKTORIA | ŁĘCZYCE | Polska | Marsz nordic walking | ||
132 | GŁUCHACZKA KATARZYNA | BRZEŻNO LĘBORSKIE | Polska | Marsz nordic walking | ||
133 | MALLEK JOLANTA | ŁĘCZYCE | Polska | Marsz nordic walking | ||
134 | MALLEK TOMASZ | ŁĘCZYCE | Polska | Marsz nordic walking | ||
135 | CZAJA WIOLETTA | ŁĘCZYCE | Polska | Marsz nordic walking | ||
136 | Paczuła Stanisław | Cewice | Polska | Bieg 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
137 | GAJEWSKA DANUTA | Łeba | Polska | Marsz nordic walking | ||
138 | Kamińska Kamila | Łebieniec | Polska | Marsz nordic walking | ||
139 | Styrc Agnieszka | Charbrowo | Polska | Marsz nordic walking | ||
140 | Labuda Sandra | Rozgorze | Polska | Marsz nordic walking | ||
141 | Labuda Anita | Rozgorze | Polska | Marsz nordic walking | ||
142 | Młynarczyk Beata | Łębork | Polska | Marsz nordic walking | Lęborskie Lwy | |
143 | Samolej Barbara | Włynkówko | Polska | Marsz nordic walking | ||
144 | Walloch Krystyna | Strzelino | Polska | Marsz nordic walking | ||
145 | Wejer Joanna | Łebieniec | Polska | Marsz nordic walking | Sołectwo Łebieniec | |
146 | Kruszewska Sylwia | Łebieniec | Polska | Marsz nordic walking | ||
147 | Trzaska - Stefanska Dominika | Krakulice | Polska | Marsz nordic walking | ||
148 | Trzaska Kinga | Krakulice | Polska | Marsz nordic walking | ||
149 | Świercz Olimpia | Krakulice | Polska | Marsz nordic walking | ||
150 | Bikowska Zuzanna | Gęś | Polska | Marsz nordic walking | ||
151 | Bikowska Paulina | Gęś | Polska | Marsz nordic walking | ||
152 | Ruszkowska Monika | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | Stowarzyszenie Mors Team Lębork | |
153 | Piątek Dariusz | Gniewino | Polska | Marsz nordic walking | Polipack Team GWE | |
154 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
155 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
156 | Gierszewski Wojciech | Łebień | Polska | Marsz nordic walking | niezrzeszony | |
157 | Gierszewska Elżbieta | Łebień | Polska | Marsz nordic walking | niezrzeszony | |
158 | Gierszewski Arkadiusz | Łebień | Polska | Marsz nordic walking | niezrzeszony | |
159 | Jaskólski Piotr | Krakulice | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |
160 | Wroński Ireneusz | Charbrowo | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |
161 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | Bieg 10 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono |
162 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | niezrzeszony | |
163 | Waśkiewicz Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Dąbrowski Team | opłacono |
164 | Czarnota Marcin | Lębork | Polska | Bieg 10 km | Motywator Catering dietetyczny | limit osiągnięty |
165 | Miętka Monika | Lębork | Polska | Bieg 10 km | Motywator Catering dietetyczny | opłacono |
166 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Polska | Marsz nordic walking | Błękitne Morsy Łebskie | |
167 | Drzazgowski Antoni | Wicko | Polska | Marsz nordic walking | ||
168 | Drzazgowska Lena | Wicko | Polska | Marsz nordic walking | ||
169 | Drzazgowska Anna | Wicko | Polska | Marsz nordic walking | ||
170 | Sibik Beata | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | Lęborskie Lwy | |
171 | Lewandowski Adam | Cewice | Polska | Bieg 10 km | limit osiągnięty | |
172 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | Lęborskie Lwy | |
173 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | Lęborskie Lwy | |
174 | Babińska Joanna | Żarnowska | Polska | Marsz nordic walking | Błękitne Morsy Łeba | |
175 | Pieper Roman | Lebork | Polska | Marsz nordic walking | Błękitne Morsy Łeba | |
176 | Lis-Pieper Sylwia | Lebork | Polska | Marsz nordic walking | Błękitne Morsy Łeba | |
177 | Malinowski Adam | Lębork | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
178 | Kwidzińska Emilia | Bukowina | Polska | Marsz nordic walking | ||
179 | Pilch Karolina | Okalice | Polska | Bieg 10 km | LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | limit osiągnięty |
180 | Grajewska Anna | Lębork | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
181 | Grajewski Tomasz | Lębork | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
182 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | Polska | Bieg 10 km | Metrożercy | opłacono |
183 | Michałowski Piotr | Przechlewo | Polska | Bieg 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
184 | Rubaj-Królikowska Monika | Słupsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
185 | Konkol Krystyna | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | ||
186 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | Marsz nordic walking | ||
187 | Klawikowska Emilia | Bożepole Wielkie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
188 | Wolańska Agnieszka | Charbrowo | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |
189 | Majewski Krzysztof | Niebędzino | Polska | Bieg 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
190 | Czarnowski Emilian | Kozin | Polska | Bieg 10 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
191 | Jabłoński Dawid | Żarnowska | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
192 | Błachnio Jarosław | Wicko | Polska | Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
193 | Rusin Anna | Lębork | Polska | Bieg 10 km | LKB im.Braci Petk | limit osiągnięty |
194 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Polska | Bieg 10 km | Kujawscy Runners | opłacono |
195 | Stukan Robert | Cewice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
196 | Stukan Marta | Cewice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
197 | Rusin Leszek | Lębork | Polska | Bieg 10 km | LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 7885