Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Rudnik Krzysztof Słupsk Polska 6 km opłacono
2 Komadowski Maciej Lębork Polska 6 km MIMAL, UNIA Racing Team Lębork opłacono
3 Świątkowska Paulina Lębork Polska 6 km opłacono
4 Gawęda-Skwiercz Bożena Gościcino Polska 6 km Podoclinic Puck
5 Hapka Kamila Lipnica Polska 6 km opłacono
6 Krzyżanowski Paweł Krzyżanowski Wicko Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko
7 Kalkowska Hanna Lębork Polska 6 km
8 Podsiadła Julia Podsiadła Krępkowice Polska 6 km
9 Kinczewski Artur Żarnowska Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
10 Jabłoński Dawid Żarnowska Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko Biegający Dietetyk Team opłacono
11 Babińska Joanna Łeba Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
12 Wroński Ireneusz Charbrowo Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
13 Jaskólski Piotr Krakulice Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
14 Stromski Grzegorz Siemirowice Polska 6 km opłacono
15 Kobiela Piotr Amalka Polska 6 km Biegający Dietetyk Team opłacono
16 Kalkowski Piotr Lębork Polska 6 km
17 Szymichowska Alicja Kiełpino Polska 6 km TEAM SPORTOWEKOTY opłacono
18 Gnyba Mariusz Stężyca Polska 6 km Metrożercy opłacono
19 Naczk Wiktoria Lębork Polska 6 km LKB im.Braci Petk/44 Baza Lotnictwa Morskiego
20 Czarnota Marcin Lębork Polska 6 km Motywator Catering dietetyczny
21 Miętka Monika Lębork Polska 6 km Motywator Catering dietetyczny opłacono
22 Józwik Filip Radzymin Polska 6 km opłacono
23 Józwik Michał Radzymin Polska 6 km opłacono
24 Józwik Leszek Marki Polska 6 km opłacono
25 Klasa Maja Mosty Polska 6 km opłacono
26 Klasa Wiktoria Mosty Polska 6 km opłacono
27 Stankiewicz Witold Godętowo Polska 6 km WOLF TEAM
28 Wisniewska Marlena Wrzescienko Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko Biegający Dietetyk Team opłacono
29 Heyka Ireneusz Lębork Polska 6 km opłacono
30 Marczak Andrzej Żelkowo Polska 6 km opłacono
31 Marczak Małgorzata Żelkowo Polska 6 km opłacono
32 Orzechowski Adam Siemirowice Polska 6 km opłacono
33 Pytlak Michał Siemianice Polska 6 km Aml Słupsk / 7 Brygada Obrony Wybrzeża opłacono
34 Chudy Henryk Sławsko Polska 6 km k s Olszewski i synowie opłacono
35 Konczalski Paweł Charbrowo Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko Biegający Dietetyk Team opłacono
36 Szymański Krzysztof Domatówko Polska 6 km opłacono
37 Mickiewicz - Szymańska Ilona Domatówko Polska 6 km opłacono
38 Heyka Jarosław Lębork Polska 6 km Biegający Dietetyk Team opłacono
39 Kobiela Wiktoria Amalka Polska 6 km opłacono
40 Klawikowska Emilia Bożepole Wielkie Polska 6 km opłacono
41 Burzyński Aleksander Bolesławice Polska 6 km Stopa Słupsk
42 Jeka Rafal Łebcz Polska 6 km opłacono
43 Słapczyńska Marta Lębork Polska 6 km Klub stowarzyszenie 42,2 Lębork opłacono
44 Kobiela Marta Amalka Polska 6 km Biegający Dietetyk Team opłacono
45 Partyka Grzegorz Cewice Polska 6 km Cewicki Klub Morsa i Biegacza opłacono
46 Kożyczkowski Marcin Mosty Polska 6 km Klub 42,2 Lębork opłacono
47 Skrzesińska Agata Dobrzyń Nad Wisłą Polska 6 km opłacono
48 Leśniewski Tomasz Łeba Polska 6 km opłacono
49 Mielewczyk Łukasz Charbrowo Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko Biegający Dietetyk Team opłacono
50 Mielewczyk Magdalena Charbrowo Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko Biegający Dietetyk Team opłacono
51 Waśkiewicz Sebastian Gdańsk Polska 6 km opłacono
52 Paczuła Stanisław Cewice Polska 6 km Biegający Dietetyk Team opłacono
53 Steinka Marian Kościerzyna Polska 6 km Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono
54 Młyński Karol Zdrzewno Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko Biegający Dietetyk Team
55 Sobolewski Piotr Czeladź Polska 6 km #czeladzbiega opłacono
56 Konecko Izabela łeba Polska 6 km opłacono
57 Orliński Ryszard Nowa Wieś Lęborska Polska 6 km Orzeł Lędziechowo opłacono
58 Preuss Jakub Sarbsk Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
59 Kasprzyk Piotr Nowecin Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko Witkowski Running Team opłacono
60 Bartha Fabian Lębork Polska 6 km opłacono
61 Malinowski Adam Lębork Polska 6 km Biegający Dietetyk Team opłacono
62 Grajewski Tomasz Lębork Polska 6 km opłacono
63 Rubaj-Królikowska Monika Słupsk Polska 6 km opłacono
64 Jopkiewicz Krzysztof Lębork Polska 6 km opłacono
65 Podolak Dorota Lębork Polska 6 km Night runners Słupsk opłacono
66 OSIAK GRZEGORZ CHOCZEWO Polska 6 km KREATYWNE ANIMACJE
67 Bianga Dorota Choczewo Polska 6 km KREATYWNE ANIMACJE
68 Czarnowski Emilian Czarna Dąbrówka Polska 6 km Biegający Dietetyk Team opłacono
69 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko KKS SFORA BOJANO opłacono
70 Wolański Artur Charbrowo Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
71 Grajewska Anna Lębork Polska 6 km opłacono
72 Kotuła Andrzej SZCZENURZE Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko SZCZENURZE TEAM
73 Błachnio Jarosław Wicko Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko Biegający Dietetyk Team opłacono
74 Kowalska Aleksandra Gdynia Polska 6 km
75 Majewski Krzysztof Niebędzino Polska 6 km Biegający Dietetyk Team opłacono
76 Lewańczyk Marcin Stężyca Polska 6 km Metrożercy opłacono
77 Wolańska Agnieszka Charbrowo Polska 6 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
78 Kryzel Tomasz Człuchów Polska 6 km Kujawscy Runners opłacono


Wyświetleń: 4481

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ