Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Celironman | |||||||||
1 | Konarczak Kacper | Łódź | WPISOWE | Celironman | opłacono BM | ||||
Dar-Bud Team | |||||||||
2 | Skorek Marta | Boguchwałów | WPISOWE | Dar-Bud Team | opłacono | ||||
3 | Gaj Monika | Kietrz | WPISOWE | Dar-Bud Team | opłacono | ||||
Ekipa Remontowa | |||||||||
4 | Szymczak Krzysztof | Pabianice | WPISOWE | Ekipa Remontowa | opłacono BM | ||||
Gorlicka Grupa Biegowa | |||||||||
5 | Dzik Barbara | Gorlice | WPISOWE | Gorlicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
Nordea Runners | |||||||||
6 | Król Sebastian | Łódź | WPISOWE | Nordea Runners | opłacono BM | ||||
Placki | |||||||||
7 | Boho-Romanowicz Sandra | Łask | WPISOWE | Placki | opłacono BM | ||||
Polish Runners Club Irleand | |||||||||
8 | Żelazna Grażyna | Cavan | WPISOWE | Polish Runners Club Irleand | opłacono BM | ||||
ROSSMANN | |||||||||
9 | Bizuga Andrzej | Łódź | WPISOWE | ROSSMANN | opłacono BM | ||||
Team Tapflo | |||||||||
10 | Potulski Przemysław | Rajkowy | WPISOWE | Team Tapflo | opłacono BM | ||||
Wydział Nauk Geograficznych UŁ | |||||||||
11 | Piasecka Julia | Łódź | WPISOWE | Wydział Nauk Geograficznych UŁ | opłacono BM | ||||
Złoczew Team | |||||||||
12 | Sterna Krystian | Brzeźnio | WPISOWE | Złoczew Team | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
13 | Dudzik Jakub | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
14 | Zdulski Kamil | Marianów | WPISOWE | opłacono BM | |||||
15 | Zawisza Marta | Świdnica | WPISOWE | opłacono | |||||
16 | Piasecka Katarzyna | Wrocław | WPISOWE | opłacono BM | |||||
17 | Kauwa Oskar | Zalasewo | WPISOWE | opłacono BM | |||||
18 | Kostecka Izabela | Poznań | WPISOWE | opłacono BM | |||||
19 | Michalak Joanna | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
20 | Petrusiewicz Piotr | Gospodarz | WPISOWE | opłacono BM | |||||
21 | Bielecka-Dziekańska Anna | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
22 | Łuczak Agnieszka | Rąbień Ab | WPISOWE | opłacono BM | |||||
23 | Adamek Agnieszka | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
24 | Wasielewski Mateusz | Kutno | WPISOWE | opłacono BM | |||||
25 | Borowski Robert | Mrągowo | WPISOWE | opłacono BM | |||||
26 | Jeżak Konrad | Piotrków Trybunalski | WPISOWE | opłacono BM | |||||
27 | Bartela Leszek Bartela | Radłów | WPISOWE | opłacono BM | |||||
28 | Błaszczyk Barbara | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
29 | Kierzkowski Radoslaw | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
30 | Pacholska Małgorzata | Leszno | WPISOWE | opłacono BM | |||||
31 | Bubik Piotr | Kraków | WPISOWE | opłacono BM | |||||
32 | Bubik Paulina | Kraków | WPISOWE | opłacono BM | |||||
33 | Bubik Dorota | Kraków | WPISOWE | opłacono BM | |||||
34 | Bednarek Kamila | Legionowo | WPISOWE | opłacono BM | |||||
35 | Janek Sławomir | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
36 | Jurek Helena | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
37 | Komorowska Marta | Wiśniowa Góra | WPISOWE | opłacono BM | |||||
38 | Głowiński Damian | Zagłówki | WPISOWE | opłacono BM | |||||
39 | Marcinkowska Marta Marcinkowska | Justynów | WPISOWE | opłacono BM | |||||
40 | Sowińska Katarzyna | Łęczyca | WPISOWE | opłacono BM | |||||
41 | Puchowska Krystyna | Cegłów | WPISOWE | opłacono | |||||
42 | Mielczarek Blanka | Lodz | WPISOWE | opłacono BM | |||||
43 | Marszałkiewicz Żaneta | Chmielinko | WPISOWE | opłacono BM | |||||
44 | Świerko Zofia | Rąbień AB | WPISOWE | opłacono BM | |||||
45 | Morawiec Weronika | Kraków | WPISOWE | opłacono | |||||
46 | Wojtanis Magdalena | Toruń | WPISOWE | opłacono BM |
Wyświetleń: 1589