Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Patelczyk Wojciech Żukowo Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat sp2 żukowo
2 Patelczyk Jakub Żukowo Polska Bieg KAPITANA – 10 lat sp2 żukowo
3 Bizewski Jakub Żukowo Polska Bieg KAPITANA – 10 lat APK Jedynka Kartuzy
4 Bizewski Kacper Żukowo Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat APK Jedynka Kartuzy
5 Wrońska Nadia Pępowo Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat
6 Wroński Marcel Pępowo Polska Bieg KAPITANA – 10 lat
7 Słowiński Michał Żukowo Polska Maluch z Rodzicem
8 Słowiński Paweł Żukowo Polska Bieg MARYNARZA – do 4
9 Słowińska Aleksandra Żukowo Polska Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 1 Żukowo
10 Baranowski Filip Żukowo Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat SP 1 Żukowo
11 Borowiec Natalia Pępowo Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat SP Pępowo
12 Plichta Ksawery Borkowo Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat S.P Borkowo im. Jana Pawła II
13 Plichta Maksymilian Borkowo Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat
14 Borowiec Maciej Pępowo Polska Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat SP Pępowo
15 KREFT MAJA KARTUZY Polska Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat AMS KARTUZY
16 Kruszyńska Marta Banino Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat
17 KREFT ALEKSANDER KARTUZY Polska Bieg KAPITANA – 10 lat AMS KARTUZY
18 Kruszyńska Aleksandra Banino Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła podstawowa Banino
19 Kruszyńska Klaudia Banino Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat Szkoła podstawowa Banino
20 Kwiatkowski Karol Gdansk Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat św. jana de la salle
21 Miler Rafał Pępowo Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
22 Koniarek Ignacy Dąbrowa Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat
23 Koniarek Hanna Dąbrowa Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP Banino
24 Koniarek Zuzanna Dąbrowa Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP Banino
25 Rumkowska Nikola Gdynia Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat
26 Piernicka Marlena Leźno Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat
27 Piernicka Klaudia Leźno Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat SP Leźno
28 Kąkol Filip Żukowo Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat
29 Szagżdowicz Zofia Gdańsk Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat
30 Szagżdowicz Bernard Gdańsk Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
31 Szagżdowicz Leonard Gdańsk Polska Maluch z Rodzicem
32 Plewińska Anastazja Banino Polska Maluch z Rodzicem Nordic Team Częstochowa
33 Plewiński Artur Banino Polska Maluch z Rodzicem Nordic Team Częstochowa
34 Plewiński Adam Banino Polska Maluch z Rodzicem Nordic Team Częstochowa
35 Parchem Nikodem Kielno Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat SFORA BOJANO
36 Parchem Zoja Kielno Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat SFORA BOJANO
37 Richert Izabela Ostrzyce Polska Bieg MARYNARZA – do 4 AMS Goręczyno
38 Richert Nikola Ostrzyce Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat AMS Goręczyno
39 Karczewska Matylda Chmielno Polska Bieg MARYNARZA – do 4 holdtheline
40 Sobczak Antonina Banino Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP Banino
41 Kowalski Patryk Banino Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat
42 Wnuk-Lipiński Wiktor Banino Polska Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat UKS BANINO
43 Stasiołek Oliwia Banino Polska Bieg MARYNARZA – do 4
44 Stasiołek Bartłomiej Banino Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat UKS BANINO
45 Stasiołek Natalia Banino Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
46 Ławreszuk Martyna Gdańsk Polska 6 km - bieg główny opłacono on-line
47 Ziemba Amelia Garcz Polska Maluch z Rodzicem Rowerowe Kaszuby
48 Petke Krzysztof Gdynia Polska 6 km - bieg główny LPP Team opłacono on-line
49 Lipski Kordian Skorzewo Polska Maluch z Rodzicem Skorzewo
50 Lipska Lilianna Skorzewo Polska Bieg MARYNARZA – do 4 Przedszkole skorzewo
51 Wojczulis Maksymilian Żukowo Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat
52 Kalinowska Julia Banino Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat
53 Kalinowski Jakub Banino Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
54 Belczyński Maciej Juliusz Żukowo Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat Edu Przedszkole
55 Brulinski Bartosz Hopowo Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat
56 Brulinska Daria HOPOWO Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Somonino
57 Wojciechowska Adrianna Żukowo Polska Maluch z Rodzicem
58 Wojciechowski Jerzy Żukowo Polska Maluch z Rodzicem
59 Bednarek Jakub Żukowo Polska Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat SP 1 Żukowo
60 Bednarek Antonina Żukowo Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat SP 1 Żukowo
61 Pettke Oliwia żukowo Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat
62 Andrearczyk Oliwia Żukowo Polska Maluch z Rodzicem
63 Nowak Mateusz Pępowo Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat Przedszkole Przystanek Przygoda
64 Nowak Michał Pępowo Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkola Podstawowa Pępowo
65 Dawidowska Zofia Ostrzyce Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat AMS
66 Marszałek Marian Starogard Gd. Polska 6 km - bieg główny opłacono on-line
67 Cichy Bartosz Gdańsk Polska Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat UKS Conrad
68 Ewertowski Jan Gdynia Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat
69 Marszewska Maja Hopowo Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat AMS
70 Skalski Kajetan Żukowo Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat MMKS Gdańsk
71 Skalska Kamila Żukowo Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat MMKS Gdańsk
72 Łaguna Anna Gdańsk Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat MMKS Gdańsk
73 Bogucka Amber Żukowo Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat Hopsasa
74 Bogucki Zarko Żukowo Polska 6 km - bieg główny Hopsasa opłacono on-line
75 Pacholczyk Piotr Kartuzy Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat AMS KARTUZY
76 Pęśko Michał Gdańsk Polska 6 km - bieg główny opłacono on-line
77 Kruk Martyna Gdynia Polska Maluch z Rodzicem
78 Kruk Maja Gdynia Polska Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat SKLA
79 Ostrowska Mira Nowy Staw Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp6 Malbork
80 Ostrowski Roch Nowy Staw Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat Sp 6 Malbork
81 Stępniewska Liwia Grabiny Zameczek Polska Bieg MARYNARZA – do 4
82 Stępniewska Wiktoria Grabiny Zameczek Polska Bieg MARYNARZA – do 4
83 Stępniewski Kacper Grabiny Zameczek Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat
84 Gromadowski Kilian Żukowo Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat ams żukowo
85 Reclaw Laura Sierakowice Polska Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat Ams Sierakowice
86 Zwatykanicz Ewa Rumia Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Projekt1000Up
87 Werochowska Helena Kartuzy Polska Bieg ADMIRAŁA – 14-16 lat AMS KARTUZY
88 Zwatykanicz Martyna Rumia Polska 6 km - bieg główny Projekt1000Up opłacono on-line
89 Mościński Jan Banino Polska Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat SP Banino
90 Kryszczuk Piotr Pasłęk Polska 6 km - bieg główny
91 Tutkowski Łukasz Kościerzyna Polska Bieg MARYNARZA – do 4 Kościerzyna
92 Tutkowski Szymon Kościerzyna Polska Bieg WICEADMIRAŁA – 12-13 lat Zespół Szkolno Przedszkolny w Kościerzynie
93 Tutkowska Katarzyna Kościerzyna Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat AMS
94 Kożuchowska Maria Dąbrowa Polska Bieg MARYNARZA – do 4
95 Werema Natalia Pasłęk Polska 6 km - bieg główny
96 Ladzińska Łucja Gdańsk Polska Maluch z Rodzicem L - run
97 Andrearczyk Daniel Żukowo Polska 6 km - bieg główny opłacono on-line
98 Richert Oskar Glincz Polska Bieg BOSMANA – 5-7 lat Niepubliczne Parafialne Przedszkole im. Św. Jana XXIII w Skrzeszewie
99 Richert Nikola Glincz Polska Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa w Skrzeszewie
100 Zalewska Lena Przyjazn Polska Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat


Wyświetleń: 13264

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ