Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Bizewski Kacper Żukowo Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat APK Jedynka Kartuzy
2 Baranowski Filip Żukowo Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat SP 1 Żukowo
3 Piernicka Klaudia Leźno Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat SP Leźno
4 Kąkol Filip Żukowo Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat
5 Szagżdowicz Zofia Gdańsk Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat
6 Parchem Nikodem Kielno Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat SFORA BOJANO
7 Stasiołek Bartłomiej Banino Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat UKS BANINO
8 Brulinski Bartosz Hopowo Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat
9 Brulinska Daria HOPOWO Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Somonino
10 Zwatykanicz Ewa Rumia Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Projekt1000Up
11 Rubin-Pyszka Otylia Żukowo Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Szkoła Podstawowa nr 2
12 Dziobko Malwina Gdańsk Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat
13 Bartwicka-Król Lena Kartuzy Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat AMS KARTUZY
14 Dudek Mateusz Pępowo Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat SP Pępowo
15 Formela Alicja Sierakowice Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat AMS
16 Trzoska Kazimierz Pepowo Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Szkola Podstawowa Pępowo
17 Kitowski Jan Chmielno Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat
18 Diwan Mateusz Banino Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Szkoła podstawowa Banino
19 Orańska Matylda Zukowo Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Szkoła Podstawowa nr 2
20 Uzarewicz Martyna Banino Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Szkoła podstawowa Banino
21 Błaszkowska Agata Pępowo Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp 2 Żukowo
22 Brzozowska Nina żukowo Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat
23 Klein Oksana Kartuzy Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat AMS
24 Gromadzki Szymon Gdansk Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
25 Leżoń Lena Gdansk Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
26 Gruba Zuzanna Kartuzy Bieg KOMANDORA – 11 lat AMS KARTUZY
27 Belczyński Aleksander Żukowo Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat GKS Żukowo
28 Wiczkowska Wiktoria Kartuzy Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat AMS KARTUZY
29 Kopeć Michał Żukowo Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat
30 Daszewski Oliwier Słosinko Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat
31 Skurtys Amelia REDA Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Mardy Bum
32 CZAPOWIECKA NADIA Banino Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Banino
33 Strużyński Michał Gdańsk Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat SP 39 Gdańsk
34 Koszałka Antonina KARTUZY Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat AMS KARTUZY
35 Dunst Bartosz Kartuzy Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat AMS Kartuzy
36 Kryszewska Martyna Kartuzy Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat AMS KARTUZY
37 Sieniek Jakub Kartuzy Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat AMS KARTUZY
38 Krasowski Tomasz Przyjaźń Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Szkoła Podstawowa Przyjaźń
39 Miszewski Antoni Gdańsk Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Szkoła podstawowa nr 18
40 Kwidzińska Amelka Somonino Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat AMS Somonino
41 Przychodny Sebastian Somonino Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat AMS Somonino
42 Smołoński Marcel Gdańsk Polska Bieg KOMANDORA – 11 lat Active Flow


Wyświetleń: 16426

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ