Grupa imprez

Przed Wami czwarta odsłona Żukowskich Sztafet zarówno w biegu jak i w Nordic Walking! Zgarnij przyjaciół, rodzinę, znajomych i razem stwórzcie swój dream team!

Impreza towarzysząca: - bieg główny na 6 km oraz biegi dzieci i młodzieży - szczegóły

Film z 1-wszej edycji sztafety:

WAŻNE: Kapitan zapisuje całą drużynę, a opłata dotyczy całej sztafety ;)

W sztafecie biorą udział cztery osoby - pierwsza biegnie lub maszeruje z kijami 4 km, druga 2 km, trzecia 4 km, a czwarta znów dwa - kolejność zależy od kapitana, a same drużyny sztafetowe mogą być w całości żeńskie, męskie lub mieszane!

MIEJSCE: Park Jeziorko w Żukowie, przy ul. Książąt Pomorskich

sztafeta nordic walkingsztafeta Żukowo

sztafeta Żukowosztafeta

Trasa będzie przełajowa, a medal otrzyma każdy członek drużyny sztafetowej. Do tego w pakiecie startowym znajdziecie smakowite przekąski i kanapki!

Odbiór medali następuje po ukończeniu trasy przez ostatnią zmianę w drużynie. Po dobiegnięciu do mety, kapitan prowadzi swoją drużynę w na koniec strefy zmian, gdzie wydawane są medale dla wszystkich członków. 

Program minutowy i biuro zawodów: 

8:00 – otwarcie biura zawodów
9:30 – odprawa dla kapitanów drużyn
10:00 – start biegu 4 km – 2 km – 4 km – 2 km   
10:02 – start nordic walking 4 km – 2 km – 4 km – 2 km
ok. 11:40 – dekoracja sztafet

Biuro zawodów, w którym, będzie można odebrać pakiety startowe, będzie znajdowało się w centralnej części Parku Jeziorko i będzie otwarte do 15 minut przed danym startem.

 
 

Wyświetleń: 3319

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ