Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
B&Ś family RUNNERS | |||||||||
1 | Ślusarczyk Adrian | Jędrzejów | 5 km | B&Ś family RUNNERS | |||||
BBL Strawczyn | |||||||||
2 | GAJEK ZUZANNA | Małogoszcz | 5 km | BBL Strawczyn | |||||
Biegacz Świętokrzyski | |||||||||
3 | Ornatowska Maria | Kielce | 5 km | Biegacz Świętokrzyski | |||||
Brak | |||||||||
4 | Rączkiewicz Monika | Jędrzejów | 5 km | Brak | |||||
5 | Rączkiewicz Hubert | Jędrzejów | 5 km | Brak | |||||
6 | Wierzchowski Łukasz | Jędrzejów | 5 km | Brak | |||||
JKK Jędrzejów | |||||||||
7 | Laprus Krzysztof | Jędrzejów | 5 km | JKK Jędrzejów | |||||
8 | Rudnicki Michał | Jędrzejow | 5 km | JKK Jędrzejów | |||||
SKP Diagnostic Raj AnaFizjoterapia Unia Małogoszcz | |||||||||
9 | świrszcz andrzej | MAŁOGOSZCZ | 5 km | SKP Diagnostic Raj AnaFizjoterapia Unia Małogoszcz | |||||
Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera | |||||||||
10 | Stawiarski Łukasz | Jędrzejów | 5 km | Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera | |||||
UKSM Ekipa Bielachy | |||||||||
11 | Krzysiek Dawid Krzysiek | Bieliny | 5 km | UKSM Ekipa Bielachy | |||||
12 | Bielacha Maciej | Miedziana Góra | 5 km | UKSM Ekipa Bielachy | |||||
13 | Telka Paweł | Kielce | 5 km | UKSM Ekipa Bielachy | |||||
Vege Runners | |||||||||
14 | Modliborek Lukasz | Jędrzejów | 5 km | Vege Runners | |||||
WOŻNIAK TEAM | |||||||||
15 | Lewocha Rafał | Jastrząb | 5 km | WOŻNIAK TEAM | |||||
W pogoni za duchem | |||||||||
16 | Wójcik Artur | Dąbrowa Górnicza | 5 km | W pogoni za duchem | |||||
17 | Wójcik Justyna | Dąbrowa Górnicza | 5 km | W pogoni za duchem | |||||
ZA(bieg)GÓRSKI | |||||||||
18 | Zagórski Rafał | Brzegi | 5 km | ZA(bieg)GÓRSKI | |||||
Zabiegami w Kielcach | |||||||||
19 | Pawłowska Katarzyna | Starochęciny | 5 km | Zabiegami w Kielcach | |||||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
20 | Welm Grzegorz | Częstochowa | 5 km | Zabiegani Częstochowa | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
21 | Dzięcioł Łukasz | Jędrzejów | 5 km | ||||||
22 | Felis Piotr | Jędrzejów | 5 km | ||||||
23 | Filipkiewicz Alicja | Jędrzejów | 5 km | ||||||
24 | Antas Mariola | Kielce | 5 km | ||||||
25 | HORNIK Artur | Wodzisław | 5 km | ||||||
26 | Domański Sebastian | Jędrzejów | 5 km | ||||||
27 | Sasiński Łukasz | Włoszczowa | 5 km | ||||||
28 | Fendrych Rafal | Jedrzejow | 5 km | ||||||
29 | Magdziarz Piotr | Hajdaszek | 5 km | ||||||
30 | Fendrych Zbigniew | Jędrzejów | 5 km | ||||||
31 | JANIEC AGNIESZKA | Sędziszów | 5 km | ||||||
32 | Pietralik Emil | Oksa | 5 km | ||||||
33 | Karjakin Ela | Jędrzejów | 5 km | ||||||
34 | Kaczmarski Kacper | Sędziszów | 5 km | ||||||
35 | Kowalski Arkadiusz | Sędziszów | 5 km | ||||||
36 | Filipkiewicz Katarzyna | Jędrzejów | 5 km | ||||||
37 | Stermach David | Jędrzejów | 5 km | ||||||
38 | Banaś Roksana Banaś | Jędrzejów | 5 km | ||||||
39 | Sito Wioleta | Sedziszow | 5 km | ||||||
40 | Gliwiński Bartłomiej | Jędrzejów | 5 km | ||||||
41 | Caban Jakub | Moskorzew | 5 km | ||||||
42 | Pańczyk Izabela | Rembieszyce | 5 km | ||||||
43 | Wolski Adam | Wola Tesserowa | 5 km | ||||||
44 | Minner Maria | Górno | 5 km | ||||||
45 | Minner Roman | Górno | 5 km | ||||||
46 | Ostrowski Bartłomiej | Jędrzejów | 5 km | ||||||
47 | Wójcik Ilona | Wrocław | 5 km | ||||||
48 | Misztal Grzegorz | Jasionna | 5 km | ||||||
49 | Kraus Arkadiusz | Wola Tesserowa | 5 km | ||||||
50 | Sałek Piotr | Warszawa | 5 km | ||||||
51 | Karp Jarosław | Jędrzejów | 5 km | ||||||
52 | Lipska Justyna | Sudół | 5 km | ||||||
53 | Bartocha Edyta | Jędrzejów | 5 km | ||||||
54 | Lis Adrian | Oksa | 5 km | ||||||
55 | Rudnicki Tomasz | Jędrzejów | 5 km | ||||||
56 | Mazurkiewicz Aleksander | Jędrzejów | 5 km | ||||||
obecnie poza klubem- kiedys Turbacz m.in | |||||||||
57 | Cieżak Kamil | Mszana Dolna | 5 km | obecnie poza klubem- kiedys Turbacz m.in |
Wyświetleń: 2584