Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bajer Adam Bajer | Częstochowa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
2 | Banek Krzysztof | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | TourSport Running Team Radzionków | opłacono on-line |
3 | Barański Rafał | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
4 | Bednarski Beniamin | Przeczyce | Polska | Bieg Główny 10 km | SAR Recykling Sp. z o.o. | opłacono on-line |
5 | Bernert Bożena | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny 10 km | SAR Recykling Sp. z o.o. | opłacono on-line |
6 | Białek Szymon | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10 km | SAR Recykling Sp. z o.o. | opłacono on-line |
7 | Brzezina Arkadiusz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line |
8 | Buchacz Kamil | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10 km | Gartianie | opłacono on-line |
9 | Cichy Wacław | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | ING Bank Śląski | opłacono |
10 | Ciepłak Jakub | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry lotajom | opłacono on-line |
11 | Cieszyński Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | IRON MAIDEN | opłacono on-line |
12 | Ciszewski Adam | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
13 | Ciszewski Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
14 | Czapla Arkadiusz | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
15 | Czerwonko Jakub | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | #MYJUZSWOJEZROBILI | opłacono on-line |
16 | Czuchaj Anna | Katowice | Polska | Bieg Główny 10 km | ING Bank Śląski | opłacono |
17 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
18 | Dziembała-Świrska Justyna | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Krupnioki & Żymloki | opłacono on-line |
19 | Fiałkowska Bożena | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10 km | ING Bank Śląski | opłacono |
20 | Filipiak Beata | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line |
21 | Filipiak Hieronim | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line |
22 | Frej Anna Frej | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry lotajom | opłacono on-line |
23 | Gajda Agnieszka | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny 10 km | ING Bank Śląski | opłacono |
24 | Gajewski Jacek | Gliwice | Polska | Bieg Główny 10 km | Kurczak i Agatka | opłacono on-line |
25 | Garus Łukasz | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
26 | Gałuszka Gabriela | Gliwice | Polska | Bieg Główny 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line |
27 | Giebel Dawid | Chorzów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
28 | Girczys-Połedniok Katarzyna | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry lotajom | opłacono on-line |
29 | Gola Dominika Gola | Nowe Chechło | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
30 | Góra Marek | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | Silesia Marathon CLUB | opłacono on-line |
31 | Gowik Rafał | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry Lotajom | |
32 | Grabara Adam | Katowice | Polska | Bieg Główny 10 km | ING Bank Śląski | opłacono |
33 | Grochowski Marian | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line |
34 | Gruszka Rafał | Będzin | Polska | Bieg Główny 10 km | ING Bank Śląski | opłacono |
35 | Gryboś Piotr | Koszęcin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
36 | Grysko Jacek Grysko | Nakło Śląskie | Polska | Bieg Główny 10 km | Socios Silesia | opłacono on-line |
37 | Gumulak Anna | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry lotajom | opłacono on-line |
38 | Głos Marcin | Katowice | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
39 | Hajda Justyna | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | Mafia Team Lubliniec | opłacono on-line |
40 | hańczur jan | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line |
41 | Hańczur Józef | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
42 | Harwig Natalia | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry lotajom | opłacono on-line |
43 | Harwig Tomasz | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry lotajom | opłacono on-line |
44 | Hewig Marek | Nowe Chechło | Polska | Bieg Główny 10 km | ING Bank Śląski | opłacono |
45 | Hobzda Piotr | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
46 | Hodniczek Tomasz | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | FUCHS OIL | opłacono on-line |
47 | Hoła Paweł | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
48 | Iskrzak Izabela | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
49 | JACEK Marek | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny 10 km | ING Bank Śląski | opłacono |
50 | Janus Adam | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
51 | Jasinska Klaudia | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
52 | Jaworski Michał | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | bytom.slask.pl | opłacono on-line |
53 | Jelonek Łukasz Jelonek | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
54 | Jezierska Ilona | Katowice | Polska | Bieg Główny 10 km | ING Bank Śląski | opłacono |
55 | Kaczmarek Sebastian | Jaworzno | Polska | Bieg Główny 10 km | ING Bank Śląski | opłacono |
56 | Kalino Łukasz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
57 | Kandora Joanna | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line |
58 | Kandora Krzysztof | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line |
59 | Kandora Piotr | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line |
60 | Kargól Rafał | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | LOGTECH Team Radzionków | opłacono on-line |
61 | Kęcik Judyta | Pyskowice | Polska | Bieg Główny 10 km | P.P.U.H FRETPOL | opłacono on-line |
62 | Klica Jacek | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
63 | Knop Andrzej | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
64 | Knopek Bartłomiej | Bieruń | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
65 | Konik Ireneusz | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry lotajom | opłacono on-line |
66 | Koscien Andrzej | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
67 | Kosz Grzegorz | Radzionkow | Polska | Bieg Główny 10 km | Flytronic Sport Team | opłacono |
68 | Kosz Monika | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | Flytronic Sport Team | opłacono |
69 | Kott Mirosław | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny 10 km | MIRKOTT | opłacono on-line |
70 | Kowalski Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | Flytronic Sport Team | opłacono |
71 | Kowolik Andrzej | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry lotajom | opłacono on-line |
72 | Koziara Grzegorz | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line |
73 | Kozieł Łukasz | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10 km | ING Bank Śląski | opłacono |
74 | Kołodziej Arkadiusz | Siewierz | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
75 | Krause Szymon | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line |
76 | Kryshmaru Viktor | Dabrowa Goгnicza | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
77 | Kucharczyk Marta | Rybnik | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
78 | Kucharewicz Bartosz | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry lotajom | opłacono on-line |
79 | Kula Krzysztof | Radzionkow | Polska | Bieg Główny 10 km | ING Bank Śląski | opłacono |
80 | Lebioda Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
81 | Liszczyk Ireneusz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny 10 km | Łysi lotaja | opłacono on-line |
82 | Lucik Grażyna | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line |
83 | Machoń Dariusz | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry lotajom | opłacono on-line |
84 | Maistrenko Olha | Orzesze | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
85 | Majza Katarzyna | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry lotajom | opłacono on-line |
86 | Markusik Tomasz | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line |
87 | Matuć Dariusz | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | |
88 | Mazgaj Grażyna | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
89 | Małecki Jacek | Świętochłowice | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
90 | Meler Daniel | Piekary Sl. | Polska | Bieg Główny 10 km | Łysi lotajo | opłacono on-line |
91 | Modrzejewski Rafał | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | RTP | opłacono on-line |
92 | Moś Katarzyna | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry lotajom | opłacono on-line |
93 | Mrachacz Dorota | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line |
94 | Mrowiec Marta | Katowice | Polska | Bieg Główny 10 km | ING Bank Śląski | opłacono |
95 | Mucha Adam | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry lotajom | opłacono on-line |
96 | Musialik Katarzyna | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny 10 km | Lecymy Durś | |
97 | Owczarek Tomasz Owczarek | Bobrowniki | Polska | Bieg Główny 10 km | ING Bank Śląski | opłacono |
98 | Pająk Marek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg Główny 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line |
99 | Pakosz Max | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | II LO IM. ST. STASZICA W TARNOWSKICH GÓRACH | opłacono on-line |
100 | Pakuła Agnieszka | Radzionków | Polska | Bieg Główny 10 km | Cidry lotajom |
Wyświetleń: 13283