10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Bujek Izabela Radzyń Podlaski Polska 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
2 Sykuła Justyna Chęciny Polska 10 km opłacono
3 BANY Marta Zajezierze Polska 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
4 Piwko Agnieszka Krasnobród Polska 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
5 Grzegorz Piwko Krasnobród Polska 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
6 Wiśniowska Natalia Słupcza Polska 10 km opłacono
7 Mazur Jadwiga Słupcza Polska 10 km opłacono
8 Piech Krzysztof Grabanów Polska 10 km TKKF Biała Podlaska AWF Biała Podlaska opłacono
9 Górnik Joanna Krasnobród Polska 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
10 GÓRNIK KRZYSZTOF Krasnobród Polska 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
11 Chamera Beata Lublin Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
12 Wojciechowska Iwona Gościeradów Polska 10 km opłacono
13 Tarłowska Magdalena Tarłowska Janowiec Polska 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
14 Wiśniowska Alicja Słupcza Polska 10 km opłacono
15 Kołazińska-Bieleń Magdalena Kraśnik Polska 10 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach opłacono
16 Bieleń Paweł Kraśnik Polska 10 km KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach opłacono
17 Żurowski Jacek Lublin Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
18 Żurowska Małgorzata Lublin Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
19 Świrszcz Tomasz Świdnik Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
20 Oberda Aleksandra Dęblin Polska 10 km
21 Jacniacka Krystyna Lublin Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
22 Jałowiecka Justyna Dęblin Polska 10 km opłacono
23 Kamiński Waldemar Lublin Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
24 Kamińska Krystyna Lublin Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
25 Lasota Katarzyna Puławy Polska 10 km CzarBezmiaru opłacono
26 Sikora Bożena Dęblin Polska 10 km opłacono
27 Kuziuk Beata Lublin Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
28 Kaszubska Barbara Janowiec Polska 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
29 Miłek Maryla Puławy Polska 10 km Czar BezMiaru opłacono
30 Krawczyk Elżbieta Puławy Polska 10 km Czar BezMiaru opłacono
31 Adamska Anita Radzyń Podlaski Polska 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
32 Nowak Katarzyna Radzyń Podlaski Polska 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
33 Krupa Barbara Radzyń Podlaski Polska 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
34 Chmiel Dariusz Krasnik Polska 10 km opłacono
35 Boryc Monika Kraśnik Polska 10 km Kraśnik Biega opłacono
36 Chmiel Magdalena Krasnik Polska 10 km opłacono
37 Zięba Rafał Kraśnik Polska 10 km opłacono
38 Buwaj Aleksandra Krasnik Polska 10 km opłacono
39 Romaszko Lidia Lublin Polska 10 km opłacono
40 Wolska Karolina Janowiec Polska 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
41 Chechelska-Kowalczyk Justyna Janowiec Polska 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
42 Próchnicka Marianna Radzyń Podlaski Polska 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
43 Korzeniowska Aldona Radzyń Podlaski Polska 10 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
44 Baranowska Katarzyna Janowiec Polska 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
45 Baranowska Halina Janowiec Polska 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
46 Baranowska-Adamska ANNA Janowiec Polska 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
47 Birska Bozena Lublin Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
48 Mazurek Danuta Świdnik Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
49 Pomarańska Małgorzata Lublin Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
50 Pawelec Danuta Krasnobród Polska 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
51 Pawelec Tomasz Krasnobród Polska 10 km Nordic Walking Team Krasnobród opłacono
52 Pawłowska Elżbieta Pawłowska Puławy Polska 10 km Czar BezMiaru opłacono
53 Bojarszczuk Jolanta Puławy Polska 10 km Czar Bezmiaru
54 Chmielewska Małgorzata Puławy Polska 10 km CzarBezmiaru opłacono
55 Solecka Anna Puławy Polska 10 km Czar BezMiaru opłacono
56 Kowalczyk Małgorzata Wojciechów Polska 10 km Magia Kroku Wojciechów opłacono
57 Kałaska Marta Garwolin Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
58 KAWA SŁAWOMIR RYKI Polska 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
59 Kosiorek Krzysztof Ryki Polska 10 km opłacono
60 SZLACHCIC MONIKA RYKI Polska 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
61 WÓJCIK MARIUSZ PAWEŁ RYKI Polska 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
62 Świderska Zuzanna Dęblin Polska 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
63 Świderska Kamila Dęblin Polska 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
64 Sobczak Józef Lublin Polska 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
65 Świderski Wojciech Dęblin Polska 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
66 Kozik Beata Puławy Polska 10 km CzarBezmiaru opłacono


Wyświetleń: 6760

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ