Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
BezMiar
1 Samuła Iwona Puławy 5 km BezMiar opłacono
2 Klimkowicz-Niedziółka Dorota PUŁAWY 10 km BezMiar opłacono
3 Łaszcz-Kozak Magdalena Puławy 5 km BezMiar opłacono
4 Szmidt Danuta Puławy 5 km BezMiar opłacono
5 Dyrkacz Małgorzata Puławy 10 km BezMiar opłacono
6 Osetkowska Anna Puławy 10 km BezMiar opłacono
CHODZĘ Z SERcEM
7 Kwaśny Tomasz Borki 10 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
8 Kwaśna Małgorzata Borki 10 km CHODZĘ Z SERcEM opłacono
CHODZĘ z SERCEM
9 Milczarczyk Ewelina Pogonow 10 km CHODZĘ z SERCEM opłacono
10 Bujek Izabela Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERCEM opłacono
11 Krupa Barbara Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERCEM opłacono
CHODZĘ z SERcEM
12 Lecyk Mieczysław Radzyń Podlaski 5 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
13 Lecyk Jadwiga RadzyńPodlaski 5 km CHODZĘ z SERcEM opłacono
Czar BezMiaru
14 Wójcik Marzanna Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
15 Wojciechowski Paweł Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
16 Goleniewicz Magdalena Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
17 Kozik Beata Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
18 Krawczyk Elżbieta Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
19 Sygnowska Lucyna Puławy 5 km Czar BezMiaru opłacono
20 Pieńkosz Robert Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
21 Chmielewska Małgorzata Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
22 Pawłowska Elżbieta Pawłowska Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
23 Solecka Anna Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
Czar BezMiaru
24 Miłek Maryla Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
25 Bojarszczuk Jolanta Puławy 10 km Czar BezMiaru opłacono
Epoka Nordica Łódź
26 Grabowski Andrzej Łódź 10 km Epoka Nordica Łódź opłacono
Gmina Ułęż Blisko Natury
27 Walasek Kinga Ułęż 5 km Gmina Ułęż Blisko Natury opłacono
28 Grzechnik Mariusz Ułęż 5 km Gmina Ułęż Blisko Natury opłacono
Klub Globtrotera Opole Lubelskie
29 Strawa Grażyna Opole Lubelskie 5 km Klub Globtrotera Opole Lubelskie opłacono
30 Strawa Sławomir Opole Lubelskie 5 km Klub Globtrotera Opole Lubelskie opłacono
31 Pidek Małgorzata Opole Lubelskie 5 km Klub Globtrotera Opole Lubelskie opłacono
Kozienickie Łaziki
32 Rutkowska Danuta KOZIENICE 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
33 Bacho Joanna KOZIENICE 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
34 Szmanowicz Małgorzata KOZIENICE 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
35 Synowiec Jadwiga KOZIENICE 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
36 Łukasińska Urszula KOZIENICE 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
37 KALBARCZYK REGINA KOZIENICE 5 km Kozienickie Łaziki opłacono
Lubelski Bank Spòłdzielczy
38 Guzek Małgorzata Puławy 10 km Lubelski Bank Spòłdzielczy
Lublin chodzi z kijkami
39 Woźniak Barbara Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
40 Jacniacka Krystyna Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
41 Chamera Beata Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
42 Żurowska Małgorzata Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
43 Żurowski Jacek Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
44 Mierzejewska Halina Lublin 5 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
45 Tatrzańska-Kmiecik Dorota Janowice 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
46 Kuziuk Beata Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
47 Świrszcz Tomasz Świdnik 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
48 Kamińska Krystyna Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
49 Kamiński Waldemar Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
50 Kałaska Marta Garwolin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
51 Mazurek Danuta Świdnik 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
52 Łysiak Monika Lublin 5 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
53 Sobczak Józef Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
Lublin chodzi z kijkami
54 Pomarańska Małgorzata Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
55 Birska Bozena Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami opłacono
Magia Kroku Wojciechów
56 Kowalczyk Małgorzata Wojciechów 10 km Magia Kroku Wojciechów opłacono
Nordic Walkers Dęblin
57 Noworolnik Jan Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
58 ŻEBROWSKA Maria Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin opłacono
Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI
59 Szlendak Wiesława Ryki 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
60 Żaczek Teresa Ryki 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI opłacono
Nordicowo- rowerowa grupa Ryki
61 Patro Adam Ryki 5 km Nordicowo- rowerowa grupa Ryki opłacono
62 Duber Krystyna Ryki 5 km Nordicowo- rowerowa grupa Ryki opłacono
Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI
63 Żelazna Beata Ryki 5 km Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI opłacono
Nordicowy Janowiec
64 Dybalska Teresa Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
65 Gędek Robert Janowiec 5 km Nordicowy Janowiec opłacono
66 Gędek Joanna Janowiec 5 km Nordicowy Janowiec opłacono
67 Baranowska Katarzyna Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
68 Baranowska Halina Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
69 Baranowska-Adamska ANNA Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec opłacono
Pogonow
70 Gołąbek Beata Pogonow 10 km Pogonow opłacono
Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków
71 Socha Małgorzata Puławy 5 km Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków opłacono
72 Socha Piotr Puławy 5 km Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków opłacono
TKKF Biała Podlaska
73 Piech Ewa Grabanów 5 km TKKF Biała Podlaska opłacono
TKKF Biała Podlaska AWF Biała Podlaska
74 Piech Krzysztof Grabanów 10 km TKKF Biała Podlaska AWF Biała Podlaska opłacono
UTW Puławy
75 Dębska-Próchniak Jadwiga Rudy 5 km UTW Puławy opłacono
UTW Puławy
76 Turowska Wiesława Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
77 Rzymska Jadwiga Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
78 Pawłowska Anna Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
79 Sysa Wiesława Puławy 5 km UTW Puławy opłacono
_BRAK NAZWY_
80 Kozak Sylwia Sarny 5 km opłacono
81 Sekuła Beata Puławy 10 km
82 Ilach Judyta Warszawa 10 km opłacono
83 Trochimiak Katarzyna Lublin 10 km opłacono
84 Brzozowski Karol Tomaszów 10 km opłacono
85 Brzozowska Agata Tomaszów 10 km opłacono
86 Pawlak Barbara Ułęż 5 km opłacono
87 Jurkowska Emilia Białki Górne 5 km opłacono
88 Pyrka Emilia Białki Górne 5 km opłacono
89 Królikowska Iwona Podebłocie 10 km opłacono
90 Pietras Anna Puławy 10 km
91 Gral Renata Dęblin 10 km opłacono
92 Szymańska-Subocz Magdalena Warszawa 10 km opłacono
93 Pietras Jolanta Puławy 10 km
94 Nadulska Aleksandra Lublin 10 km opłacono
95 Masztalerz Wiktoria Sarny 10 km opłacono
96 Gula Katarzyna Dęblin 10 km opłacono
97 Rączka Robert Dęblin 10 km opłacono
98 Stefanek Agnieszka Dęblin 10 km opłacono
99 Bartosiewicz Magdalena Warszawa 10 km opłacono
100 Sternik Joanna Zyrzyn 5 km opłacono
101 Jurkiewicz Krzysztof Ryki 10 km opłacono
102 Jurkiewicz Dorota Warszawa 10 km opłacono
103 Okonowska Monika Sarny 93 5 km opłacono
104 Torój Barbara Puławy 5 km opłacono
105 Jurkiewicz Bogumiła Ryki 5 km opłacono
106 Kozak Agnieszka Żyrzyn 5 km opłacono
107 Walczak-Kupisz Magdalena Puławy 5 km opłacono
108 Adamczyk Agata Garbów 5 km
109 Kozłowska Marta Leśce 5 km opłacono
110 Ratus Anna Garbów 5 km opłacono
111 Rybkowska Beata Garbów 5 km opłacono
112 Jesionowska Bożena Garbów 5 km opłacono
113 Kulicka Katarzyna Biała Podlaska 10 km opłacono
114 Opieka Grażyna Piastów 10 km opłacono
115 Wyszyńska Małgorzata Warszawa 10 km opłacono
116 Dobosz Aga Warszawa 10 km opłacono
117 Sakowska Justyna Sarny 5 km opłacono
118 Cholewa Beata Sarny 5 km opłacono
119 Godlewska Joanna Sarny 5 km opłacono
120 Wiak Asia Sarny 5 km opłacono
121 Gregorczyk Katarzyna Korzeniow 5 km opłacono
122 Wójcik Monika Korzeniów 5 km opłacono
123 Strzelecka Paulina Warszawa 10 km opłacono
124 Orzechowska Dominika Gołąb 10 km opłacono
125 Szeląg Anna Puławy 10 km opłacono
126 Piech Kamila Lublin 10 km opłacono
127 Franiewska Agnieszka Turka 5 km opłacono
128 Pacewicz Monika Lublin 10 km opłacono
129 Romaszko Lidia Lublin 10 km opłacono
130 Jałowiecka Justyna Dęblin 10 km opłacono
131 Kosiorek Krzysztof Ryki 10 km opłacono
132 Kosiorek Anna Ryki 5 km opłacono
133 Sikora Bożena Dęblin 10 km opłacono
Świdnickie Susełki
134 Matczuk Dorota Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
135 Sieczkarz Elżbieta Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
136 Jemielnik Joanna Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
137 Gajos Jan Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
138 Gajos Elżbieta Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
139 Haponiuk Mirosław Świdnik 10 km Świdnickie Susełki opłacono
140 Marcinkowska-Haponiuk Elżbieta Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
141 Kozyra Teresa Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
142 Turowska Grażyna Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
143 Krupiński Waldemar Świdnik 10 km Świdnickie Susełki opłacono
144 Krupińska Wanda Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
145 Boniecka Anna Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
146 Mrozik Zofia Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
147 Hajkiewicz Bożena Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
148 Wierzbicka Barbara Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
149 Żyszkiewicz Beata Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
150 Goławska Małgorzata Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
151 Piątkowska Grażyna Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
152 Jakubik Cecylia Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
153 Ziarno Elżbieta Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
154 Hawrysz Ewa Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
155 Harasim Kamila Świdnik 10 km Świdnickie Susełki opłacono
156 Łukawska Małgorzata Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
157 Misztal Halina Świdnik 10 km Świdnickie Susełki opłacono
158 Cieślak Anna Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
159 Barańska Magdalena Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
160 Chmurzyńska Stanisława Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
161 Kapica Maria Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
162 Kowalczyk Bogusława Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
163 Sokołowski Józef Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
164 Tynecka Alicja Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
165 Kielar Magdalena Świdnik 10 km Świdnickie Susełki opłacono
166 Smarzak Longina Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono
167 Zlomaniec Jan Świdnik 5 km Świdnickie Susełki opłacono


Wyświetleń: 6570

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ