Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | Bieg Główny (4 km) | Morsik Weteran | opłacono on-line |
2 | Pergoł Marek | Borkowo Łostowickie | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
3 | Łaguna Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
4 | Dardzyński Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
5 | Pijanowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | Base Group | opłacono on-line |
6 | Dardzyński Marcin | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
7 | Dardzyńska Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
8 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Bieg Główny (4 km) - młodzież do 18 roku życia | opłacono on-line | |
9 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
10 | Lokś Sławomir | Janowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
11 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
12 | Krzyśków Michał | Gdynia | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
13 | Łaguna Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) - młodzież do 18 roku życia | MMKS Gdańsk | opłacono on-line |
14 | Lang Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
15 | Grochola Kornelia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzatów (9-10 lat) | opłacono on-line | |
16 | Keina Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
17 | Borkowska Ada | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | opłacono on-line | |
18 | Borkowski Mikolaj | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzatów (9-10 lat) | opłacono on-line | |
19 | Trębacz Michał | Elbląg | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
20 | STEFAŃSKI Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
21 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg Skrzatów (9-10 lat) | KS Gminy Pelplin "SPRINT" Kulice | opłacono on-line |
22 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Bieg Główny (4 km) - młodzież do 18 roku życia | KS Gminy Pelplin "SPRINT" Kulice | opłacono on-line |
23 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Bieg Główny (4 km) | KS Gminy Pelplin "SPRINT" Kulice | opłacono on-line |
24 | Zańko Marek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
25 | Romik Mikolaj | Rotmanka | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | opłacono on-line | |
26 | Pitak Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) | 49BLot | opłacono on-line |
27 | Alekseienko Slawomir | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | opłacono on-line | |
28 | Kowalczyk Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) - młodzież do 18 roku życia | CSWOT | opłacono on-line |
29 | Wysocki Dariusz | Toruń | Polska | Bieg Główny (4 km) | CSWOT | opłacono on-line |
30 | Gorgoń Monika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
31 | Krawczyk Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
32 | Ratajczak Małgorzata | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
33 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) | CYCE | opłacono on-line |
34 | Baczul-Białka Joanna | Straszyn | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
35 | Adrychowski Szymon | Straszyn | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | opłacono on-line | |
36 | Szymichowska Alicja | Kiełpino | Polska | Bieg Główny (4 km) | TEAM SPORTOWEKOTY | opłacono on-line |
37 | Werischak Patryk | Kiełpino | Polska | Bieg Główny (4 km) | TEAM SPORTOWEKOTY | opłacono on-line |
38 | Loranty Radosław | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
39 | Loranty Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
40 | Parulis-Wojciechowska Małgorzata | Juszkowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
41 | Białka Remigiusz | Straszyn | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
42 | Kruszewski Tytus | Juszkowo | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
43 | Jażdżewski Dariusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) | PRUSZCZ BIEGA | opłacono on-line |
44 | Nowaczyński Jan | Juszkowo | Polska | Bieg Główny (4 km) - młodzież do 18 roku życia | opłacono on-line | |
45 | Mytych Wojciech | Straszyn | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
46 | Mytych Jakub | Straszyn | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
47 | Drzewiecki Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
48 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (11-12 lat) | MKS GALA GDAŃSK | opłacono on-line |
49 | Kubiński Hubert | Rokitnica | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
50 | Kubińska Kornelia | Rokitnica | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | opłacono on-line | |
51 | Różycki Adam | Rokitnica | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | As Piłeczka | opłacono on-line |
52 | Różycka Ania | Rokitnica | Polska | Bieg Skrzatów (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa w Wiślinie | opłacono on-line |
53 | perżyło bruno | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
54 | perżyło borys | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
55 | Jakrzewska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | SHEE.is | opłacono on-line |
56 | Floryszczyk Krzysztof | Rotmanka | Polska | Bieg Główny (4 km) | Niezłomni. | opłacono on-line |
57 | Madaliński Kacper | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | As Piłeczka | opłacono on-line |
58 | Walczak Konrad | Juszkowo | Polska | Bieg Główny (4 km) - młodzież do 18 roku życia | opłacono on-line | |
59 | Gondek Lena | Rokitnica | Polska | Bieg Młodzieżowy (11-12 lat) | opłacono on-line | |
60 | Wysocka Łucja | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | opłacono on-line | |
61 | gałuszka piotr | gdynia | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
62 | Nisiewicz Lidia | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | opłacono on-line | |
63 | Bzowski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
64 | Bzowski Emil | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | opłacono on-line | |
65 | Klimishyna Irina | Straszyn | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
66 | Rosa Katarzyna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
67 | Krygier Teodor | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | Teoś | opłacono on-line |
68 | Guzikowski Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | AP KOWALE | opłacono on-line |
69 | Matuszak Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
70 | Matuszak Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów (9-10 lat) | SP 15 Gdańsk | opłacono on-line |
71 | Plecing Patryk | Nowe | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
72 | Skolmowska Nikola | Wiślina | Polska | Bieg Skrzatów (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa w Wiślinie | opłacono on-line |
73 | Skolmowski Piotr | Wiślina | Polska | Bieg Młodzieżowy (11-12 lat) | Szkoła Podstawowa w Wiślinie | opłacono on-line |
74 | Pater Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) - młodzież do 18 roku życia | opłacono on-line | |
75 | Fuchs Maja | Rotmanka | Bieg Młodzieżowy (11-12 lat) | Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły Rotmakna | opłacono on-line | |
76 | Twarowska Urszula | Rotmanka | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
77 | Trzebiatowski Filip | Cieplewo | Polska | Bieg Skrzatów (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia '70 w Łęgowie | opłacono on-line |
78 | Trzebiatowska Zuzanna | Cieplewo | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | Przedszkole Słoneczna Kraina Łęgowo | opłacono on-line |
79 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | MKA Run | opłacono on-line |
80 | Brykowska Teresa | Pabianice | Polska | Bieg Główny (4 km) | ADA TEAM | opłacono on-line |
81 | Hahn Dawid | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Młodzieżowy (11-12 lat) | SP 3 Pruszcz Gdański | opłacono on-line |
82 | Malinowski Sebastian | Rotmanka | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | opłacono on-line | |
83 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
84 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
85 | Bielski Rafał | Borkowo | Polska | Bieg Skrzatów (do lat 6) | Gedania Gdańsk | opłacono on-line |
86 | Bielska Joanna | Borkowo | Polska | Bieg Młodzieżowy (11-12 lat) | ZSP Borkowo | opłacono on-line |
87 | Janas Amelia | ŁĘGOWO | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | opłacono on-line | |
88 | Janas Oskar | ŁĘGOWO | Polska | Bieg Młodzieżowy (11-12 lat) | opłacono on-line | |
89 | Bielska Paulina | Borkowo | Polska | Bieg Skrzatów (9-10 lat) | ZSP Borkowo | opłacono on-line |
90 | Stawska Klaudia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
91 | Popów-Szczypiorowska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | Biegusy, BBL Gdansk | opłacono on-line |
92 | Dargiewicz Robert | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
93 | Kowalski Fabian | Łęgowo | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa w Łęgowie | opłacono on-line |
94 | Fuczyński Piotr | Mokry Dwór | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
95 | Gornowicz Kamil | Borkowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
96 | Rybicka-Gornowicz Joanna | Borkowo | Polska | Bieg Główny (4 km) | opłacono on-line | |
97 | Gornowicz Miłosz | Borkowo | Polska | Bieg Młodzieżowy (11-12 lat) | ZSP Borkowo | opłacono on-line |
98 | Walewski Grzegorz | Łęgowo | Polska | Bieg Skrzatów (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa w Łęgowie | opłacono on-line |
99 | Gajowniczek Fabian | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzatów (7-8 lat) | As Piłeczka | opłacono on-line |
100 | Gajowniczek Filip | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzatów (9-10 lat) | Bryza | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11706